Mezičasy závodu: 08.09.2019 - Žebříček B-Čechy západ | Kategorie: H10C
Um. Jméno Čas Ztráta mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. mezi.   celk. Jméno
Reg. číslo 1 (158) 2 (32) 3 (42) 4 (103) 5 (35) 6 (100) Cíl Reg. číslo
1.
12:39 1:31 (2) 2:01 (1) 1:39 (4) 1:20 (7) 3:23 (4) 2:34 (5) 0:11 (6)
Lamač Vítek
BOR1100 1:31 (2) 3:32 (1) 5:11 (1) 6:31 (2) 9:54 (1) 12:28 (1) 12:39 (1) BOR1100
3.
12:46 + 0:07 1:31 (2) 2:09 (8) 1:44 (7) 1:21 (10) 3:12 (1) 2:38 (8) 0:11 (6)
Zavadil Adam
KAM0901 1:31 (2) 3:40 (3) 5:24 (4) 6:45 (3) 9:57 (2) 12:35 (2) 12:46 (3) KAM0901
2.
12:44 + 0:05 1:38 (6) 2:02 (2) 1:45 (9) 1:20 (7) 3:14 (2) 2:36 (7) 0:09 (2)
Machar Dan
DKP1002 1:38 (6) 3:40 (3) 5:25 (5) 6:45 (3) 9:59 (3) 12:35 (2) 12:44 (2) DKP1002
4.
12:59 + 0:20 1:42 (9) 2:07 (6) 1:47 (10) 1:19 (5) 3:20 (3) 2:33 (4) 0:11 (6)
Kučera Jakub
VSP0900 1:42 (9) 3:49 (6) 5:36 (7) 6:55 (7) 10:15 (4) 12:48 (4) 12:59 (4) VSP0900
5.
13:26 + 0:47 1:39 (8) 2:05 (4) 1:39 (4) 1:28 (13) 3:33 (6) 2:52 (13) 0:10 (3)
Junek Šimon
STH1001 1:39 (8) 3:44 (5) 5:23 (3) 6:51 (5) 10:24 (5) 13:16 (5) 13:26 (5) STH1001
6.
13:36 + 0:57 1:54 (16) 2:13 (9) 1:44 (7) 1:19 (5) 3:26 (5) 2:49 (12) 0:11 (6)
Novák Adam
DLP0901 1:54 (16) 4:07 (11) 5:51 (8) 7:10 (8) 10:36 (6) 13:25 (6) 13:36 (6) DLP0901
8.
14:13 + 1:34 2:13 (21) 2:04 (3) 1:55 (12) 1:41 (18) 3:33 (6) 2:35 (6) 0:12 (15)
Gregor Marek
DKP0914 2:13 (21) 4:17 (13) 6:12 (12) 7:53 (11) 11:26 (8) 14:01 (7) 14:13 (8) DKP0914
7.
14:12 + 1:33 1:44 (10) 2:06 (5) 1:37 (3) 1:27 (12) 4:23 (15) 2:44 (11) 0:11 (6)
Vilém Štěpán
VLI0902 1:44 (10) 3:50 (7) 5:27 (6) 6:54 (6) 11:17 (7) 14:01 (7) 14:12 (7) VLI0902
9.
15:10 + 2:31 1:21 (1) 2:14 (10) 1:40 (6) 1:15 (2) 5:07 (21) 3:23 (18) 0:10 (3)
Bašus Ondřej
KAM1004 1:21 (1) 3:35 (2) 5:15 (2) 6:30 (1) 11:37 (9) 15:00 (9) 15:10 (9) KAM1004
10.
15:30 + 2:51 1:36 (5) 2:17 (12) 2:41 (21) 1:14 (1) 5:10 (22) 2:21 (1) 0:11 (6)
Kříž Matěj
KAM0900 1:36 (5) 3:53 (8) 6:34 (13) 7:48 (10) 12:58 (12) 15:19 (10) 15:30 (10) KAM0900
11.
15:39 + 3:00 1:32 (4) 2:27 (14) 1:59 (15) 1:43 (19) 4:07 (12) 3:38 (23) 0:13 (20)
Etrych Jonáš
0010001 1:32 (4) 3:59 (9) 5:58 (9) 7:41 (9) 11:48 (10) 15:26 (11) 15:39 (11) 0010001
12.
15:52 + 3:13 3:38 (29) 2:08 (7) 1:36 (2) 1:23 (11) 4:19 (14) 2:40 (9) 0:08 (1)
Elleder Jan
TAP1010 3:38 (29) 5:46 (21) 7:22 (15) 8:45 (13) 13:04 (14) 15:44 (12) 15:52 (12) TAP1010
13.
16:10 + 3:31 1:44 (10) 2:28 (15) 1:50 (11) 2:56 (26) 3:57 (10) 3:02 (15) 0:13 (20)
Prox Jan
RIC1003 1:44 (10) 4:12 (12) 6:02 (10) 8:58 (15) 12:55 (11) 15:57 (13) 16:10 (13) RIC1003
14.
16:19 + 3:40 1:38 (6) 3:35 (22) 3:14 (27) 1:17 (3) 3:41 (8) 2:42 (10) 0:12 (15)
Kubec Adam
DOB0900 1:38 (6) 5:13 (18) 8:27 (20) 9:44 (18) 13:25 (15) 16:07 (14) 16:19 (14) DOB0900
15.
16:26 + 3:47 2:03 (18) 3:06 (19) 2:38 (18) 1:28 (13) 3:43 (9) 3:16 (17) 0:12 (15)
Zavadil Matěj
VSP0904 2:03 (18) 5:09 (17) 7:47 (18) 9:15 (16) 12:58 (12) 16:14 (15) 16:26 (15) VSP0904
16.
16:42 + 4:03 1:49 (14) 2:31 (16) 3:09 (26) 1:18 (4) 4:46 (18) 2:56 (14) 0:13 (20)
Brabec Zdeněk
MAS1001 1:49 (14) 4:20 (14) 7:29 (17) 8:47 (14) 13:33 (16) 16:29 (16) 16:42 (16) MAS1001
17.
17:31 + 4:52 2:04 (19) 2:23 (13) 2:38 (18) 1:30 (15) 5:11 (23) 3:31 (20) 0:14 (26)
Jiras František
DOR0900 2:04 (19) 4:27 (15) 7:05 (14) 8:35 (12) 13:46 (17) 17:17 (17) 17:31 (17) DOR0900
18.
17:52 + 5:13 2:38 (25) 2:49 (18) 1:58 (13) 1:53 (21) 4:43 (17) 3:38 (23) 0:13 (20)
Pospíšil Filip
TJP1001 2:38 (25) 5:27 (19) 7:25 (16) 9:18 (17) 14:01 (18) 17:39 (18) 17:52 (18) TJP1001
19.
19:23 + 6:44 1:47 (12) 7:43 (29) 1:28 (1) 1:20 (7) 4:26 (16) 2:28 (2) 0:11 (6)
Placek Tomas
MLA0902 1:47 (12) 9:30 (29) 10:58 (25) 12:18 (22) 16:44 (19) 19:12 (19) 19:23 (19) MLA0902
20.
21:17 + 8:38 1:50 (15) 2:16 (11) 1:58 (13) 7:59 (30) 3:57 (10) 3:03 (16) 0:14 (26)
Vokůrka Václav
ROZ1000 1:50 (15) 4:06 (10) 6:04 (11) 14:03 (26) 18:00 (21) 21:03 (20) 21:17 (20) ROZ1000
21.
21:29 + 8:50 5:38 (31) 3:47 (24) 2:45 (22) 1:40 (17) 4:58 (20) 2:28 (2) 0:13 (20)
Vít Benjamin Adam
KAM1003 5:38 (31) 9:25 (28) 12:10 (27) 13:50 (25) 18:48 (22) 21:16 (21) 21:29 (21) KAM1003
22.
21:50 + 9:11 2:18 (22) 3:26 (21) 2:38 (18) 2:54 (25) 5:36 (26) 4:46 (27) 0:12 (15)
Sláma Kryštof
KAM1000 2:18 (22) 5:44 (20) 8:22 (19) 11:16 (19) 16:52 (20) 21:38 (22) 21:50 (22) KAM1000
23.
24:23 + 11:44 2:21 (23) 10:27 (31) 1:59 (15) 1:33 (16) 4:17 (13) 3:36 (22) 0:10 (3)
Baldrian Josef
VSP1100 2:21 (23) 12:48 (31) 14:47 (29) 16:20 (27) 20:37 (25) 24:13 (23) 24:23 (23) VSP1100
25.
25:16 + 12:37 2:59 (27) 3:41 (23) 2:47 (23) 2:01 (22) 7:44 (29) 5:47 (29) 0:17 (30)
Gešev Martin
LOU0900 2:59 (27) 6:40 (23) 9:27 (22) 11:28 (20) 19:12 (23) 24:59 (24) 25:16 (25) LOU0900
24.
25:14 + 12:35 2:37 (24) 4:03 (26) 2:52 (24) 2:42 (24) 9:19 (30) 3:30 (19) 0:11 (6)
van Dongen Tim
DKP1000 2:37 (24) 6:40 (23) 9:32 (23) 12:14 (21) 21:33 (27) 25:03 (25) 25:14 (24) DKP1000
26.
26:09 + 13:30 2:38 (25) 3:10 (20) 3:30 (28) 4:05 (28) 7:41 (28) 4:54 (28) 0:11 (6)
Míka Luboš
DKP1101 2:38 (25) 5:48 (22) 9:18 (21) 13:23 (23) 21:04 (26) 25:58 (26) 26:09 (26) DKP1101
27.
26:20 + 13:41 1:47 (12) 10:07 (30) 2:55 (25) 1:49 (20) 5:24 (24) 4:06 (26) 0:12 (15)
Hrádek Vojtěch
ROU1000 1:47 (12) 11:54 (30) 14:49 (30) 16:38 (28) 22:02 (28) 26:08 (27) 26:20 (27) ROU1000
28.
26:38 + 13:59 3:05 (28) 3:55 (25) 4:14 (29) 2:22 (23) 6:52 (27) 5:56 (30) 0:14 (26)
Placek Nikolas
MLA1200 3:05 (28) 7:00 (25) 11:14 (26) 13:36 (24) 20:28 (24) 26:24 (28) 26:38 (28) MLA1200
29.
26:53 + 14:14 2:12 (20) 5:24 (27) 2:13 (17) 7:43 (29) 5:33 (25) 3:35 (21) 0:13 (20)
Pešek Jan
LOU1002 2:12 (20) 7:36 (26) 9:49 (24) 17:32 (30) 23:05 (29) 26:40 (29) 26:53 (29) LOU1002
30.
33:05 + 20:26 3:45 (30) 5:35 (28) 4:49 (30) 3:05 (27) 9:27 (31) 5:58 (31) 0:26 (31)
Janata Matěj
TJN1111 3:45 (30) 9:20 (27) 14:09 (28) 17:14 (29) 26:41 (30) 32:39 (30) 33:05 (30) TJN1111
DISK 1:57 (17) 2:38 (17) 4:54 (19) 4:01 (25) 0:14 (26)
Rejšek Čeněk
KAM1002 1:57 (17) 4:35 (16) 12:34 17:28 21:29 DISK KAM1002