Přihlášky závodu: Veřejný závod

Datum:
08.06.2013
Místo konání:
Nymburk
Pořadatel:
MKP - SK GORDIC Praha Kačerov
SSP - SK Stopa Praha
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
1.10 km, 8 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 50 Kč
TAP0352 Martynková Olga KOB Tretra Praha C 981806 50 Kč
KNC0350 Chládková Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 224867 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 50 Kč
1.50 km, 8 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno 336741 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
1.30 km, 8 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 0000049632 50 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 2042545 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 50 Kč
1.60 km, 10 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 50 Kč
KNC0052 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 224869 50 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha C 428223 50 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 50 Kč
1.80 km, 10 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha B 442851 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 438610 90 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 90 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 90 Kč
PGP9750 Bednářová Štěpánka SK Praga C 889318 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 90 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 90 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9350 Mrázová Pavla OK Kamenice A 515447 90 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 90 Kč
1.80 km, 10 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 90 Kč
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 90 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 90 Kč
AOV9251 Nováková Anežka OOB TJ Baník Ostrava C 336722 90 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 90 Kč
2.50 km, 18 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 90 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 90 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 90 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 90 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 90 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 90 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 90 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 90 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 90 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 49639 90 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C zapůjčit 110 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 90 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 90 Kč
DKL8450 Cabrnochová Eva KOB Kladno C 515029 90 Kč
VAM6251 Smutná Jana OB Vamberk C 9676 90 Kč
VAM8951 Bednářová Michala OB Vamberk C 9673 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
CTB7959 Králová Michaela SK OB Chotěboř C 52139 90 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 90 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice A 7003009 90 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 51968 90 Kč
SOB8851 Choutková Magdalena SOBSA C 4183 90 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 90 Kč
TAP9151 Sládková Helena KOB Tretra Praha C 53443 90 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 90 Kč
SRK9352 Reslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 981839 90 Kč
2.20 km, 16 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dáša Matfyz Praha C 443075 90 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 90 Kč
KNC7850 Chládková Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 90 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C zapůjčit 110 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 90 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 90 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 90 Kč
1.80 km, 10 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 336735 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 52259 90 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 90 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 90 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 0000051583 90 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 90 Kč
KAM6752 Čermáková Gabriela OK Kamenice C 232397 90 Kč
KAM6851 Hlubučková Šárka OK Kamenice C 232398 90 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
1.60 km, 10 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 90 Kč
1.30 km, 8 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 50 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 70 Kč
1.10 km, 8 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0303 Stauch Tomáš SK Praga C 896977 50 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C zapůjčit 70 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 50 Kč
MFP0305 Choutka Štěpán Matfyz Praha C 2049635 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
LME0401 Nápravník Jiří SK Los Mělník C 2056282 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 50 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 50 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 2042550 50 Kč
1.50 km, 8 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0401 Šťastný Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 426378 50 Kč
KNC0300 Šafařík Matěj Sokol Kostelec n. Č. l. C 303937 50 Kč
CTB0501 Král Adam SK OB Chotěboř C 51835 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 428214 50 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 70 Kč
1.40 km, 10 m, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 50 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 443110 50 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 50 Kč
MFP0205 Vedral Tomáš Matfyz Praha C 2049632 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0106 Šťastný Petr KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 50 Kč
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 50 Kč
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 50 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 49642 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 446345 50 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 50 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice C 995899 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 50 Kč
1.80 km, 12 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0048 Vedral Marek Matfyz Praha 2049633 50 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 420404 50 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA zapůjčit 70 Kč
KNC9903 Prkno Jonáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 51393 50 Kč
DKP9911 Uhlíř Jáchym Oddíl OB Kotlářka 8643 50 Kč
TAP9903 Gregor Tomáš KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
2.10 km, 16 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha B 51846 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 246900 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 90 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 90 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha B zapůjčit 110 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 301413 90 Kč
2.60 km, 18 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9401 Štádlík Lukáš SKOB Slaný B 515025 90 Kč
SLA9400 Malec Oldřich SKOB Slaný B 8801 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice B 232267 90 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice A 2051509 90 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 981801 90 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 90 Kč
2.40 km, 18 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 90 Kč
ZBP1 Palička Ondřej OOB SK Zbraslav zapůjčit 110 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 90 Kč
1JC8100 Hulec Jan Klub přátel kofoly 682605 90 Kč
2.90 km, 20 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8402 Jansa Jiří OOB SK Chrast C 1007553 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 90 Kč
ZBP7900 Laga Miroslav OOB SK Zbraslav C 53582 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
MFP7302 Pračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 90 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 90 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 90 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 51803 90 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 90 Kč
UOL8805 Špacír Jan SOB Olomouc C 500587 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 90 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 90 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 90 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 416509 90 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 515175 90 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 90 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 416199 90 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 90 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 90 Kč
VAM8801 Petras Tomáš OB Vamberk C 9508 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 90 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 52257 90 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 90 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 90 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 90 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 90 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 90 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 90 Kč
TAP7807 Pěkný Michal KOB Tretra Praha C 232111 90 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 90 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 90 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 52898 90 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 90 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 90 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 90 Kč
VAM9301 Smutný Šimon OB Vamberk C 9589 90 Kč
VAM8601 Andrš Jiří OB Vamberk C 9515 90 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9521 90 Kč
CTB7801 Král Aleš SK OB Chotěboř C 887613 90 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 90 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 90 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice A 920683 90 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 90 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 90 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 90 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 443090 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682612 130 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 224915 90 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 130 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51864 130 Kč
2.60 km, 18 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 90 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C zapůjčit 110 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
DKL6900 Vinš Pavel KOB Kladno C 51684 90 Kč
DKL7101 Datel Jiří KOB Kladno C 995851 90 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 90 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 90 Kč
2.40 km, 18 m, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
SLA6200 Malec Jaroslav SKOB Slaný C 345950 90 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 90 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 49889 90 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 52498 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 0000051147 90 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 90 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 90 Kč
59C0000 Nechyba Jiří OB Stará Huť 4276 90 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 90 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 51278 90 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 90 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 90 Kč
LME6301 Nápravník Jiří SK Los Mělník C zapůjčit 110 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 90 Kč
ZVO6101 Strejc Jaroslav OB SK Zvole C 515124 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 90 Kč
2.10 km, 16 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 90 Kč
TAP5800 Mikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
1KC5500 Johanovský Aleš Klínec Freeestyle zapůjčit 110 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
1.80 km, 12 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
1.40 km, 10 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3300 Kalivoda Viktor Sokol Kostelec n. Č. l. C 52254 50 Kč
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 50 Kč
1.10 km, 8 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7650 Martynková Helena KOB Tretra Praha C 981826 50 Kč
ODV0550 Ondřejčková Tereza TJ Aero Odolena Voda 889274 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 50 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 50 Kč
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 0000515154 50 Kč
NNN0850 Michaela Šimůnková Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 8666 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 50 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice 2053549 50 Kč
FSP7555 Fibírová Zuzana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515173 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
1.30 km, 8 m, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP7503 Martynek Pavel KOB Tretra Praha C 981827 50 Kč
VAM8751 Hájková Bára OB Vamberk 9672 50 Kč
ODV7354 Ondřejčková Iveta TJ Aero Odolena Voda 361926 50 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 50 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno 49641 50 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno 410721 50 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 50 Kč
KAM6605 Blaha Petr OK Kamenice 2058469 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
FSP9600 Šimek Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 50 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 70 Kč
2.80 km, 18 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 90 Kč
MFP75XX Vyhnálková Eva Matfyz Praha 889279 90 Kč
celkem přihlášených: 309, vklad: 24490 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.