Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.09.2013
Místo konání:
"Na Křižatkách"
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
1.40 km, 55 m, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 50 Kč
MFP0451 Pračková Ema Matfyz Praha C 426373 50 Kč
1.40 km, 55 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0250 Sládečková Barbora Matfyz Praha C 448934 50 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice 434588 50 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor C 2025219 50 Kč
1.90 km, 90 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže B 428716 50 Kč
CST0050 Pelcová Kateřina OB Strakonice B 436444 50 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 50 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor C 2025218 50 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 100 Kč
2.40 km, 115 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice B 436439 80 Kč
3.10 km, 160 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP7850 Pračková Zita Matfyz Praha C 2045228 80 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 80 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 80 Kč
TCB8551 Soudková Martina SK Technik České Budějovice C 52190 80 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 51619 80 Kč
TJP8750 Kuklová Jana TJ Sokol Troja C 51328 80 Kč
TJP9350 Krausová Martina TJ Sokol Troja C 53512 80 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 80 Kč
TJH8652 Kovářová Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232379 80 Kč
KRE9451 Machová Miroslava OOB TJ Sokol Křemže B 416246 80 Kč
KRE9651 Machová Ivana OOB TJ Sokol Křemže B 428719 80 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 160 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 160 Kč
2.40 km, 115 m, 14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 80 Kč
3.10 km, 160 m, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 80 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 80 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 80 Kč
KSH7755 Šustrová Hana OB Kašperské Hory C 416183 80 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 80 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025217 80 Kč
KRE6451 Machová Ivana OOB TJ Sokol Křemže C 416250 80 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 160 Kč
2.40 km, 115 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 160 Kč
2.50 km, 75 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJH5351 Kovářová Milena TJ Tolar Jindřichův Hradec C 232411 80 Kč
2.00 km, 50 m, 9 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 50 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 50 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 50 Kč
1.30 km, 35 m, 5 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice 53727 50 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 100 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 100 Kč
1.40 km, 55 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 50 Kč
KRE0300 Hrubeš Karel OOB TJ Sokol Křemže C 428718 100 Kč
1.90 km, 90 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0201 Janeček Ondřej SOBSA 4188 50 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 416181 50 Kč
DCE0100 Tachezy Jan KOB Dobřichovice C 416159 50 Kč
KRE0200 Mikeš Antonín OOB TJ Sokol Křemže C 428717 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga C 446439 50 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 100 Kč
2.40 km, 115 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor C 2025215 50 Kč
SOB0001 Janeček Jiří SOBSA 7201191 50 Kč
OPI9900 Hartvich Jiří Orientační sporty Písek 889291 50 Kč
3.30 km, 165 m, 18 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 80 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 80 Kč
4.10 km, 210 m, 21 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice B 416348 80 Kč
5.00 km, 245 m, 25 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE9303 Jíša Ondřej OOB TJ Sokol Křemže B 428710 80 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice B 682373 80 Kč
KRE9301 Zimmermann Martin OOB TJ Sokol Křemže B 428720 80 Kč
5.00 km, 245 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 80 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 80 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 80 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 80 Kč
MFP7302 Pračka Tomáš Matfyz Praha C 448935 80 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 80 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 51348 80 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 80 Kč
VCB8101 Meloun Ondřej OB České Budějovice 232979 80 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
KRE6401 Zimmermann Pavel OOB TJ Sokol Křemže C 51418 80 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 53726 80 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 52109 80 Kč
MFP7702 Sládeček Petr Matfyz Praha C 448937 80 Kč
65C7900 Mátl Radek SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2035153 80 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 160 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 160 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 160 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 160 Kč
3.30 km, 165 m, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 80 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 80 Kč
4.20 km, 190 m, 21 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 428715 80 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 80 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 80 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 80 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 80 Kč
CST7301 Cepek Pavel OB Strakonice C 2032133 80 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 8675 80 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 80 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 80 Kč
3.30 km, 165 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 80 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025216 80 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 80 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 446414 80 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 80 Kč
SCP6101 Zuna Jaroslav OK Sparta Praha C 52116 80 Kč
KRE5901 Mražík Karel OOB TJ Sokol Křemže C 51419 80 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 160 Kč
3.00 km, 150 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 80 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 501246 80 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
API5601 Fajrajzl Jaromír OK Andante Písek C 224913 80 Kč
KRE5301 Moravec Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 416247 80 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 80 Kč
2.50 km, 75 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 50 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 50 Kč
1.30 km, 35 m, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0701 Klimeš Jan OOB TJ Sokol Křemže C 51416 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 308380 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 100 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 100 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 426399 100 Kč
1.30 km, 35 m, 5 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 50 Kč
KRE0400 Kolařík Mikuláš OOB TJ Sokol Křemže C 416307 50 Kč
2.00 km, 105 m, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 50 Kč
HAV6508 Korčák Marián OB Havířov C 232612 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
DCE6700 Masner Ondřej KOB Dobřichovice C 224880 50 Kč
DCE9850 Masnerová Anna KOB Dobřichovice C 416316 50 Kč
KRE0055 Moravcová Šárka OOB TJ Sokol Křemže 416248 50 Kč
KRE0056 Jelenová Natálie OOB TJ Sokol Křemže 416249 50 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 50 Kč
66C6901 Havlíková Šarlota Amatéři zapůjčit 80 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav zapůjčit 130 Kč
celkem přihlášených: 135, vklad: 10470 Kč