Přihlášky závodu: Haná Orienteering Festival

Datum:
30.03.2013
Místo konání:
Zlaté Hory
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D35     D45     D55     DH10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.60 km, 120 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc C 1398997 Ano Ano Ano 300 Kč
3.10 km, 130 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk C 2035721 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk C 2027230 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C Ano Ano Ano 300 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk C 52523 Ano Ano Ano 300 Kč
3.50 km, 140 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
11P0050 Krystyna Mastela (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032311 Ano Ano Ano 300 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc B 682075 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0055 Křížová Klára Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit Ano Ano Ano 300 Kč
28C9907 Šrajerová Marie Opava - Ticháček Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 Ano Ano Ano 300 Kč
4.30 km, 140 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 Ano Ano Ano 370 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 Ano Ano Ano 370 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 Ano Ano Ano 370 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 Ano Ano Ano 370 Kč
UOL9750 Paličková Agáta SOB Olomouc C Ano Ano Ano 370 Kč
UOL9851 Skoumalová Barbora SOB Olomouc C 2051477 Ano Ano Ano 370 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 Ano Ano Ano 370 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 Ano Ano Ano 500 Kč
28P9850 Antonowicz Anna Maria (POL) Saturn Piaseczno 886680 Ano Ano Ano 500 Kč
5.30 km, 210 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov C 232145 Ano Ano Ano 370 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava B 416152 Ano Ano Ano 370 Kč
SSU9661 Kašparová Zuzka SK Severka Šumperk B 425560 Ano Ano Ano 500 Kč
SSU9666 Machusová Karolína SK Severka Šumperk A 2032188 Ano Ano Ano 500 Kč
6.80 km, 250 m, 19 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk C 515442 Ano Ano Ano 370 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 Ano Ano Ano 370 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 Ano Ano Ano 370 Kč
RBK9355 Hegerová Petra SK Radioklub Blansko B 219245 Ano Ano Ano 370 Kč
RBK9357 Šestáková Petra SK Radioklub Blansko B 219249 Ano Ano Ano 370 Kč
RBK9452 Tužilová Magdaléna SK Radioklub Blansko A 2020737 Ano Ano Ano 370 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 Ano Ano Ano 370 Kč
RBK8556 Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko C 49856 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 08008 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano 370 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 Ano Ano Ano 370 Kč
KRN8456 Kopcová Michaela KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52533 Ano Ano Ano 370 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 Ano Ano Ano 370 Kč
AOV8750 Petrová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 49458 Ne Ano Ano 400 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 0000515189 Ano Ano Ano 500 Kč
VRB8953 Hvorecká Eva Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301211 Ano Ano Ano 500 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232186 Ano Ano Ne 400 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 Ano Ano Ano 500 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 Ano Ano Ano 370 Kč
28P6850 Gornicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 895015 Ano Ano Ano 500 Kč
28P9050 Gajda Monika (POL) Saturn Piaseczno 504409 Ano Ano Ano 500 Kč
28P9150 Piatrouskaya Viola (POL) Saturn Piaseczno 886681 Ano Ano Ano 500 Kč
UOL9155 Čermáková Magdalena SOB Olomouc C 361921 Ano Ano Ano 500 Kč
UOL8951 Poklopová Lenka SOB Olomouc R 1007544 Ano Ano Ano 500 Kč
4.60 km, 185 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB7878 Černíková Barbora KOB Dobruška C 681856 Ano Ano Ano 370 Kč
JPV8977 Pilcová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 52746 Ano Ano Ano 370 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 Ano Ano Ano 370 Kč
27C Šulerová Pavlína OB MILANOV 232355 Ne Ne Ano 150 Kč
ASU9090 Rešová Kateřina Magnus Orienteering C 0000052856 Ano Ano Ano 500 Kč
28P8950 Dusza Anna (POL) Saturn Piaseczno 899026 Ano Ano Ano 500 Kč
5.30 km, 210 m, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 Ano Ano Ano 370 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 Ano Ano Ano 370 Kč
ZPV6666 Pilcová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ano Ano Ano 370 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano 370 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 Ano Ano Ano 370 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 428201 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano 370 Kč
HAV6652 Opletalová Pavlína OB Havířov C 49306 Ano Ano Ano 370 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 49329 Ano Ano Ano 370 Kč
HAV7250 Proboszová Zuzana OB Havířov C 416157 Ano Ano Ano 370 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301241 Ano Ano Ano 370 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 Ano Ano Ano 370 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 52767 Ano Ano Ano 370 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 Ano Ano Ano 370 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano 500 Kč
SSU6951 Kašparová Ivana SK Severka Šumperk C 2032169 Ano Ano Ano 500 Kč
37C6801 Ženčáková Marie Bez registrace 2032185 Ano Ano Ano 500 Kč
28P7850 Biolik Agnieszka (POL) Saturn Piaseczno 871977 Ano Ano Ano 500 Kč
4.60 km, 185 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano 370 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ano Ano Ano 370 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 370 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 Ano Ano Ano 370 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 Ano Ano Ano 370 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 370 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano 370 Kč
AOP6451 Sýkorová Ivana Orientační Běh Opava C 232169 Ano Ano Ano 370 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 Ano Ano Ano 370 Kč
28P6450 Parfianowicz Joanna (POL) Saturn Piaseczno 895011 Ano Ano Ano 500 Kč
4.20 km, 155 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 52178 Ano Ano Ano 370 Kč
OOP4850 Novotná Ludmila TJ Opava C 52763 Ano Ano Ano 370 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 370 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 Ano Ne Ne 200 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 Ano Ne Ne 200 Kč
MOV4951 Mrkvicová Ludmila SKOB Ostrava C 52782 Ano Ano Ano 370 Kč
2.60 km, 120 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOB0555 Černíková Zuzana KOB Dobruška C 889287 Ano Ano Ano 300 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 Ano Ne Ne 125 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk C Ano Ano Ano 370 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 Ano Ano Ano 370 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 Ano Ne Ne 150 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 Ano Ne Ne 150 Kč
2.60 km, 120 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory C 2020722 Ano Ano Ano 300 Kč
DOB0303 Černík David KOB Dobruška C 681859 Ano Ano Ano 300 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 Ano Ano Ano 300 Kč
28P0300 Biolik Emil (POL) Saturn Piaseczno 981644 Ano Ano Ano 370 Kč
3.10 km, 130 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 Ano Ano Ne 250 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 206496 Ano Ano Ano 300 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C Ano Ne Ne 125 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk C 2027218 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk C 2032142 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk C 2032192 Ano Ano Ano 370 Kč
28P0100 Kolcun Bartosz (POL) Saturn Piaseczno 881835 Ano Ano Ano 370 Kč
4.30 km, 140 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov B 301599 Ano Ano Ano 300 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí C 920657 Ano Ano Ano 300 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov Ano Ano Ano 300 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 428210 Ano Ano Ano 300 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk B 2032171 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc B 301552 Ano Ano Ano 300 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk B 6713 Ano Ano Ano 370 Kč
6.10 km, 245 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí C 980351 Ano Ano Ano 370 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering C 331797 Ano Ano Ano 370 Kč
UOL9800 Mazanec Jakub SOB Olomouc C Ano Ano Ano 370 Kč
CEL9800 Hubáček Filip TJ Sokol Čelechovice na Hané C Ano Ano Ano 500 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 899024 Ano Ano Ano 500 Kč
KRN9701 Zavřel Lukáš KOS TJ Lokomotiva Krnov B 425525 Ne Ano Ne 200 Kč
7.60 km, 290 m, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KUO9602 Holubář Bartoloměj KOB Ústí nad Orlicí C 920664 Ano Ano Ano 370 Kč
KUO9605 Skalický Matyáš KOB Ústí nad Orlicí B 887162 Ano Ano Ano 370 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov B 1602630 Ano Ano Ano 370 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 Ano Ano Ne 400 Kč
28P9500 Anc Kamil (POL) Saturn Piaseczno 899030 Ano Ano Ano 500 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 899029 Ano Ano Ano 500 Kč
9.80 km, 360 m, 24 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 Ano Ano Ne 300 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 Ano Ano Ano 370 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk R 52555 Ano Ano Ano 370 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 Ano Ano Ano 370 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 Ano Ano Ano 370 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 370 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 Ano Ano Ano 370 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 Ano Ano Ano 370 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk R 51123 Ne Ano Ano 300 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 Ano Ano Ano 370 Kč
STE9307 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007546 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno R 720921 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ano Ano 370 Kč
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov C 881004 Ano Ano Ano 370 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 Ano Ano Ano 370 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 Ano Ano Ano 370 Kč
KRN8203 Kopec Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52641 Ano Ano Ano 370 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8881 Ano Ano Ano 500 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51932 Ano Ano Ano 500 Kč
28P8100 Grabowski Maciej (POL) Saturn Piaseczno 886682 Ano Ano Ano 500 Kč
28P8900 Morawski Jacek (POL) Saturn Piaseczno 886666 Ano Ano Ano 500 Kč
28P9400 Parfianowicz Piotr (POL) Saturn Piaseczno 842659 Ano Ano Ano 500 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 247250 Ano Ano Ne 300 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 Ne Ano Ne 200 Kč
DOB7801 Leštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 Ano Ano Ano 500 Kč
6.10 km, 245 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LOV8701 Fojtík Jan lepus.cz C 52948 Ano Ano Ano 370 Kč
TTR8601 Jirásek Jakub OOB Třebíč C 2016470 Ano Ano Ano 370 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 51470 Ano Ano Ano 370 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 Ano Ano Ano 370 Kč
AOV9401 Rohel Marek OOB TJ Baník Ostrava B 1625050 Ano Ano Ano 370 Kč
11C8200 Touš Michal Letci v akci 232001 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano 370 Kč
27C8001 Autrata Daniel OB MILANOV 446416 Ne Ne Ano 150 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 0000920681 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE9103 Karmín Luboš OOB TJ Slovan Luhačovice C 352332 Ano Ano Ano 370 Kč
ASU9148 Seitler Milan Magnus Orienteering C 0000301583 Ano Ano Ano 500 Kč
ASU9043 Vozda Vojtěch Magnus Orienteering C 0000515150 Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7501 Trávníček Jan SOB Olomouc C 301557 Ano Ano Ano 500 Kč
VRB8504 Velička Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301233 Ano Ano Ano 500 Kč
VRB8601 Váňa Lukáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301202 Ano Ano Ano 500 Kč
7.60 km, 290 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
11P7300 Rafał Mastela (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032312 Ano Ano Ano 370 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov Ano Ano Ano 370 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 361929 Ano Ano Ano 370 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ano Ano Ano 370 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 433096 Ano Ano Ano 370 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 Ne Ne Ano 150 Kč
SSU7004 Kašpar Jaroslav SK Severka Šumperk C 6710 Ano Ano Ano 500 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 Ano Ano Ano 500 Kč
28P7800 Biolik Grzegorz (POL) Saturn Piaseczno 770327 Ano Ano Ano 500 Kč
6.80 km, 250 m, 19 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 Ano Ano Ano 370 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 Ano Ano Ano 370 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 Ano Ano Ano 370 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 Ano Ano Ano 370 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano 370 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 Ano Ano Ano 370 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 Ano Ano Ano 370 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 307338 Ano Ano Ano 370 Kč
HAV6200 Opletal Jaroslav OB Havířov C 232152 Ano Ano Ano 370 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 Ano Ne Ne 150 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 Ano Ano Ano 370 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 Ano Ano Ano 370 Kč
37C6101 Ženčák Jaroslav Bez registrace 52462 Ano Ano Ano 500 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 Ano Ano Ano 500 Kč
28P6300 Wolowczyk Marek (POL) Saturn Piaseczno 1393090 Ano Ano Ano 500 Kč
4.60 km, 185 m, 13 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 Ano Ano Ano 370 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 Ano Ano Ano 370 Kč
BOV5200 Herdegen Ondřej TJ Baník Ostrava OKD C 232614 Ano Ano Ano 370 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 411761 Ano Ano Ano 370 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano 370 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 53217 Ano Ano Ano 370 Kč
HAV5501 Kotas Pavel OB Havířov C 301227 Ano Ano Ano 370 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 Ano Ano Ano 370 Kč
OOP4800 Novotný Stanisl TJ Opava C 52762 Ano Ano Ano 370 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 Ano Ano Ano 370 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 Ano Ano Ano 370 Kč
AOP5401 Sýkora Jiří Orientační Běh Opava C 8863 Ano Ano Ano 370 Kč
28C5606 Šrajer Jan Opava - Ticháček Ano Ano Ano 370 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano 500 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 Ano Ano Ano 500 Kč
ADA5506 Jelínek Roman OOB Spartak Adamov C 52669 Ano Ano Ano 370 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 Ano Ano Ano 500 Kč
39C4900 Jelínek Petr KSA Zlín 553431 Ano Ano Ano 500 Kč
4.20 km, 155 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 Ano Ano Ano 300 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 52660 Ano Ano Ano 300 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 Ano Ano Ano 300 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 Ano Ne Ne 150 Kč
MOV4600 Mrkvica Miroslav SKOB Ostrava C 64865 Ano Ano Ano 300 Kč
2.60 km, 120 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
11P0550 Hanna Mastela (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój 2032313 Ano Ano Ano 300 Kč
MLA0950 Fišáková JoLu MLOK Mariánské Lázně C 416227 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C Ano Ano Ano 300 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 Ano Ano Ano 300 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52626 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM0451 Chroustová Michaela VSK Mendelu Brno 331011 Ano Ano Ano 300 Kč
VRB0100 Petlach Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C Ano Ano Ano 300 Kč
28C0905 Vejclová Sabina Opava - Ticháček Ano Ne Ano 250 Kč
28C0408 Šrajer Jan Opava - Ticháček Ano Ano Ano 300 Kč
28C0811 Šírová Magdaléna Opava - Ticháček Ano Ano Ano 300 Kč
28C0701 Halama Jakub Opava - Ticháček Ne Ne Ano 125 Kč
28P0600 Antonowicz Jan (POL) Saturn Piaseczno 886672 Ano Ano Ano 370 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 Ano Ano Ne 250 Kč
3.50 km, 140 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov 896971 Ano Ano Ne 250 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C Ano Ano Ano 300 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ano 300 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 Ano Ano Ano 300 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS9801 Rohlík Jan SKOB Kobra Vsetín B 53672 Ano Ne Ne 125 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301322 Ne Ano Ano 250 Kč
VRB8900 Janča Jaroslav Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem Ne Ano Ano 250 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 Ano Ano Ano 300 Kč
UOL9852 Zatloukalová Štěpánka SOB Olomouc C Ano Ano Ano 300 Kč
28C8001 Ticháček Jan Opava - Ticháček Ano Ano Ano 300 Kč
28C8302 Ticháčková Monika Opava - Ticháček Ano Ano Ano 300 Kč
28C7803 Kumstát Jan Opava - Ticháček Ano Ano Ano 300 Kč
28C7804 Vejclová Alexandra Opava - Ticháček Ano Ano Ano 300 Kč
28C8309 Pavelek Lukáš Opava - Ticháček Ano Ano Ano 300 Kč
28C7610 Šír Vladimír Opava - Ticháček Ano Ano Ano 300 Kč
28C8612 Peterek Vít Opava - Ticháček Ano Ano Ano 300 Kč
UOL9350 Příborská Denisa SOB Olomouc C Ano Ano Ano 300 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C Ano Ano Ano 370 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem Ano Ano Ne 300 Kč
28C7701 Halama Vít Opava - Ticháček Ne Ne Ano 125 Kč
28C8002 Pavelková Irena Opava - Ticháček Ne Ne Ano 125 Kč
celkem přihlášených: 263, vklad: 94220 Kč