Přihlášky závodu: West Cup

Datum:
30.08.2013
Místo konání:
Rájec
Pořadatel:
NEJ - TJ Jiskra Nejdek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10L     HDR     P3     P5    
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEJ0351 Dellingerová Anna TJ Jiskra Nejdek C 2049568 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0450 Ziebová Veronika TJ Jiskra Nejdek C 232206 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň B 331467 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň B 2035169 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0351 Petříková Adéla KČT Aš 4455 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0352 Kovalová Kateřina OK Dobříš C 2045319 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 Ano Ano Ano 150 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice B Ano Ano Ano 150 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52239 Ano Ano Ano 220 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek B 2035737 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek B 232230 Ano Ano Ano 150 Kč
NEJ0250 Marešová Klára TJ Jiskra Nejdek B 232205 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň C 2035165 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš 301510 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0250 Kastnerová Jessica OK Dobříš C 2042536 Ano Ano Ano 150 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice B Ano Ano Ano 150 Kč
SCH0151 Trpáková Daniela TJ Skalka Cheb C 8034 Ne Ano Ne 60 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 Ano Ano Ano 150 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek B 232229 Ano Ano Ano 150 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 0000436447 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš C 2045314 Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice A 232960 Ano Ano Ano 150 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 150 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B Ano Ano Ano 150 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C 434815 Ne Ano Ano 120 Kč
VPM0052 Lokajíčková Klára KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 150 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MAS9850 Istvánová Klára KČT Aš C 237548 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS9853 Pelcová Tereza KČT Aš C 416189 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 52374 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň B Ano Ano Ano 210 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 Ano Ano Ano 210 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 Ano Ano Ano 210 Kč
SCH9853 Papežová Kateřina TJ Skalka Cheb C 232371 Ne Ano Ne 80 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 Ano Ano Ano 210 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 361960 Ne Ano Ano 160 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 361920 Ne Ano Ano 160 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 416318 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL9655 Lavičková Michaela Kometa Kralovice B 2035163 Ano Ano Ano 210 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 301498 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 Ano Ano Ano 210 Kč
LDC9152 Burdová Adéla KOB Děčín C 7434894 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 0000005177 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7752 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS7350 Kovářová Jitka KČT Aš C 347914 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM9451 Kuberková Lucie OK Lokomotiva Plzeň A 236985 Ano Ano Ano 210 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk R 7003039 Ano Ano Ano 210 Kč
22P8750 Puternicka Joanna (POL) Warszawa 600400 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM8351 Pilařová Petra OK Lokomotiva Plzeň C 8855 Ano Ne Ne 80 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 Ne Ano Ano 160 Kč
LPM7852 Bohuslavová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 236999 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO8250 Weinlichová Hana KOB Baník Sokolov C Ano Ano Ano 210 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 Ne Ne Ano 120 Kč
12U9150 Victoria Stevens (USA) Orienteering USA Ano Ano Ano 210 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 2042518 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7551 Hasmanová Lenka KOS Slavia Plzeň C 7982 Ano Ano Ano 210 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 232210 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš 2058516 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7852 Šauli Iva KOS Slavia Plzeň C 7924 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 210 Kč
1RC7850 Bečvářová Petra Šmajda a Pajda zapůjčit Ano Ne Ne 100 Kč
1RC7450 Řeznickova Jana Šmajda a Pajda zapůjčit Ano Ne Ne 100 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 Ano Ano Ano 210 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 Ano Ano Ano 210 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6754 Bínová Kathrin MLOK Mariánské Lázně C 416172 Ano Ano Ano 210 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 210 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM7251 Nováková Eva OK Kamenice C 2051503 Ne Ano Ano 160 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 Ano Ano Ano 310 Kč
TTR7852 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 52230 Ano Ano Ano 310 Kč
LPM7352 Ledererová Kamila OK Lokomotiva Plzeň C 2042546 Ne Ano Ano 160 Kč
ONO7650 Ševčíková Olga SKOB Ostrov C 8678 Ne Ano Ano 160 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7250 Sobotová Jana KOS Slavia Plzeň C 01466 Ne Ano Ano 160 Kč
MLA7750 Fišáková Hana MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano 210 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 Ne Ano Ano 160 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 2011846 Ne Ano Ano 160 Kč
VPM7453 Mikešová Simona KOS Slavia Plzeň C 434819 Ano Ano Ano 210 Kč
ONO7851 Urbánková Jana SKOB Ostrov C 52182 Ano Ano Ano 420 Kč
13U7350 Tkachenko Olena (UKR) OK Slavutich Ano Ano Ano 210 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 51135 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 0000051533 Ano Ano Ano 210 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 0000232174 Ne Ano Ano 160 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 7884 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 Ano Ano Ano 210 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 0000008175 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM5951 Šilhavá Jana OK Lokomotiva Plzeň C 51152 Ano Ano Ano 210 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 232235 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6851 Kuncová Dana MLOK Mariánské Lázně C 7877 Ano Ano Ano 210 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6256 Šmejkalová Karla MLOK Mariánské Lázně C 416187 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6657 Macurová Jana MLOK Mariánské Lázně C 301485 Ne Ano Ano 160 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 Ano Ano Ano 420 Kč
SKV6451 Šplinarová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 237532 Ano Ano Ano 420 Kč
12U5450 Donna Fluegel (USA) Orienteering USA Ano Ano Ano 210 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 0000008165 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 210 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 53261 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM4850 Bohuslavová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 51480 Ano Ano Ano 210 Kč
12U6050 Sue Stevens (USA) Orienteering USA Ano Ano Ano 210 Kč
LKV5151 Nyklová Helena Klub vodáků Karlovy Vary C 301337 Ano Ne Ano 320 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 150 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 0000008152 Ano Ano Ano 150 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 Ano Ano Ano 150 Kč
LCV4750 Brabcová Jindra TJ Lokomotiva Chomutov C 232232 Ano Ano Ano 150 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek B 2049567 Ano Ano Ano 150 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov B 301500 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2045317 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš C 2044898 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0401 Dudla Teodor OK Dobříš C 2045305 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0402 Hájek Tobiáš OK Dobříš C 2044894 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň B 52380 Ano Ano Ano 150 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 Ano Ano Ano 150 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 Ano Ano Ano 150 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 Ne Ano Ano 120 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 301438 Ano Ne Ne 60 Kč
SCH0301 Trpák Jan TJ Skalka Cheb C 232362 Ne Ano Ne 60 Kč
MAS0300 Vendelberger Tomáš KČT Aš 301509 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0502 Janoch Samuel MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 Ano Ano Ano 150 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 Ano Ano Ano 150 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 888609 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň B 2042505 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0202 Stehlík Petr KČT Aš C 301508 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0100 Černý Jan KČT Aš C 301512 Ano Ano Ano 150 Kč
MAS0200 Kovář Ondřej KČT Aš B 301515 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0101 Mezera Ondřej OK Dobříš C 2044885 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0200 Dudla Maxmilián OK Dobříš C 2045306 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0202 Hamet Petr OK Dobříš C 2050488 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 515112 Ano Ano Ano 150 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec B 2032134 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B zapůjčit Ano Ano Ano 210 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 416215 Ano Ano Ano 220 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov C Ano Ano Ano 150 Kč
34D0100 Benedikt Lehner (GER) OLG Regensburg 2034074 Ano Ano Ano 150 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek B 232226 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň B 331267 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň B 2042514 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR0001 Štěpo Matěj OK Dobříš C 2045312 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR9900 Koubek Václav OK Dobříš C 2058503 Ano Ano Ano 150 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 51203 Ano Ano Ano 150 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov C 8683 Ano Ano Ano 150 Kč
BSO0002 Solomko Adam KOB Baník Sokolov B Ano Ano Ano 150 Kč
SCH9902 Papež Josef TJ Skalka Cheb 8037 Ne Ano Ne 60 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek B 232215 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně B 51495 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava C 0000005176 Ano Ano Ano 210 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 Ano Ano Ano 210 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně B 416179 Ne Ano Ano 160 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 Ano Ano Ano 210 Kč
LDC9602 Burda Matěj KOB Děčín B 7667667 Ano Ano Ano 210 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA9500 Nejman Stanislav OK Chrastava B 0000330671 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS9600 Frank Jiří KČT Aš B 301505 Ano Ano Ano 210 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 Ano Ano Ano 210 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C Ano Ano Ano 210 Kč
SKV9501 Štros Jan TJ Slovan Karlovy Vary B 2045233 Ano Ano Ano 420 Kč
34D9400 Korbinian Lehner (GER) OLG Regensburg 2034071 Ano Ano Ano 210 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 515060 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering A 8288 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 Ano Ano Ano 210 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 Ano Ano Ano 210 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 Ano Ne Ne 80 Kč
SKV9401 Novák Karel TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ne Ano Ano 200 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň C 2042527 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 210 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava B 0000008200 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM8500 Šilhavý Jakub OK Lokomotiva Plzeň C 51151 Ano Ano Ano 210 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 Ano Ano Ano 210 Kč
21P8500 Wieszaczewski Jacek (POL) Orientop Wrocław 852702 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň C 446347 Ano Ano Ano 210 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka E 888608 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO7801 Pilař Karel KOB Baník Sokolov C 7871 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 Ano Ano Ano 210 Kč
KAM7500 Zámečník David OK Kamenice C 52065 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA9102 Bína Martin MLOK Mariánské Lázně C 416173 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 301471 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7872 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO8202 Schimm Petr KOB Baník Sokolov C 7873 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM9101 Vonášek Adam OK Lokomotiva Plzeň C 361978 Ano Ano Ne 160 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň C 995848 Ano Ano Ano 210 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 52296 Ne Ne Ano 120 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 7878 Ano Ano Ano 210 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 Ano Ano Ano 420 Kč
SCP6800 Pospíšil Vítek OK Sparta Praha C 681612 Ne Ne Ano 160 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 682072 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 301147 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 301479 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 0000008186 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 0000008178 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV7601 Soukup David TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ano Ano Ano 270 Kč
MAS7200 Kovář Vladimír KČT Aš C 347913 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6602 Koprnický Kamil KOS Slavia Plzeň C 434806 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 336705 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 995835 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 Ano Ano Ano 210 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 Ano Ano Ano 210 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6708 Bína Pavel MLOK Mariánské Lázně C 232231 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano 210 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 Ano Ano Ano 210 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C Ano Ano Ano 210 Kč
LPM5800 Šilhavý Miroslav OK Lokomotiva Plzeň C 51153 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA5701 Michalec Jan MLOK Mariánské Lázně C 7881 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 Ne Ano Ano 160 Kč
VPM6301 Kurz Zdeněk KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 210 Kč
KAM7300 Novák Ondřej OK Kamenice C 2051545 Ne Ano Ano 160 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 52250 Ano Ano Ano 310 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 52183 Ne Ano Ano 160 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8856 Ano Ano Ano 210 Kč
LCV7000 Kozelka Jan TJ Lokomotiva Chomutov C 301526 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 Ano Ano Ano 210 Kč
VPM7002 Mikeš Roman KOS Slavia Plzeň C 2051482 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA7049 BAŠEK David MLOK Mariánské Lázně Ano Ano Ano 210 Kč
13U7300 Sirinok Sergii (UKR) OK Slavutich Ano Ano Ano 210 Kč
17N7500 Ruud van Gorp (NED) HOC 93 1041977 Ano Ano Ano 210 Kč
17N7501 Maurice de Cock (NED) HOC 93 2030747 Ano Ano Ano 210 Kč
KRL6401 Sedláček Tomáš Kometa Kralovice C 51476 Ne Ano Ano 320 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 Ano Ano Ano 210 Kč
SKV5901 Janovič Ondřej TJ Slovan Karlovy Vary C 51133 Ne Ano Ano 160 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 Ano Ano Ano 310 Kč
SCH6101 Vlach Miroslav TJ Skalka Cheb C 246813 Ne Ano Ne 80 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 Ne Ano Ano 160 Kč
SKV6002 Hnyk Michal TJ Slovan Karlovy Vary C zapůjčit Ne Ne Ano 180 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 0000051231 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 0000008167 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 0000008155 Ano Ano Ano 210 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 0000051581 Ne Ano Ano 160 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 2026161 Ano Ano Ano 210 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 Ano Ano Ano 210 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 0000008199 Ano Ano Ano 210 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 Ano Ano Ano 210 Kč
SCH4701 Jirásek Jaroslav TJ Skalka Cheb C 7890 Ano Ano Ano 210 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 210 Kč
KAD4701 Janda Josef Originální Vivalín Team Kadaň C 301667 Ano Ano Ano 210 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 Ano Ano Ano 210 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 336118 Ano Ano Ano 210 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 Ano Ano Ano 210 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 Ano Ano Ano 310 Kč
LPM4201 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 51479 Ano Ano Ano 210 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 Ano Ano Ano 210 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 Ano Ano Ano 210 Kč
BSO4401 Schimm Dieter KOB Baník Sokolov C 8689 Ano Ano Ano 210 Kč
LPM5401 Vonášek Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 361967 Ano Ne Ne 80 Kč
SCH5301 Schejbal Ladislav TJ Skalka Cheb C 232373 Ne Ano Ne 80 Kč
12U5500 Stephen Fluegel (USA) Orienteering USA Ano Ano Ano 210 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ONO4201 Lisý Jan SKOB Ostrov C 301501 Ano Ano Ano 150 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VPM0501 Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň C 2042516 Ano Ano Ano 30 Kč
MAS0500 Stehlík Jakub KČT Aš C 301509 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0408 Štěpo Ondřej OK Dobříš C 2045302 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2050485 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0507 Koval Michal OK Dobříš C 2050490 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 Ano Ano Ano 30 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň C 1472 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 Ano Ano Ano 30 Kč
LPM0402 Kašpar Adam OK Lokomotiva Plzeň 2049584 Ano Ano Ano 30 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň C zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
DOR0450 Klvačová Ema OK Dobříš C 2044890 Ano Ano Ano 30 Kč
KAM0502 Novák Jáchym OK Kamenice C 2051528 Ne Ano Ano 20 Kč
TTR0302 Dvořáček Jakub OOB Třebíč C 53173 Ano Ano Ano 30 Kč
TTR0503 Dvořáček Tomáš OOB Třebíč C 2011898 Ano Ano Ano 30 Kč
ONO0200 Ševčík Daniel SKOB Ostrov C Ne Ano Ano 20 Kč
MLA0700 Janoch Mikuláš MLOK Mariánské Lázně Ano Ano Ano 30 Kč
VPM0455 Mikešová Julie KOS Slavia Plzeň C 434836 Ano Ano Ano 30 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 52181 Ano Ano Ano 30 Kč
NEJ0600 Děbnár Josef TJ Jiskra Nejdek C zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
NEJ0301 Děbnárová Jana TJ Jiskra Nejdek C zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0651 Koubková Tereza OK Dobříš C 2050487 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2050493 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 Ano Ano Ano 30 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2050499 Ano Ano Ano 30 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 Ano Ano Ano 30 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 52248 Ano Ano Ano 30 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč 49689 Ano Ano Ano 30 Kč
TTR0751 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 53158 Ano Ano Ano 30 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C Ne Ano Ano 20 Kč
VPM0502 Sobota Ondřej KOS Slavia Plzeň C 01490 Ne Ano Ano 20 Kč
ONO1101 Ševčík Vít SKOB Ostrov 301499 Ne Ano Ano 20 Kč
ONO0950 Ječmenová Veronika SKOB Ostrov 301493 Ne Ano Ano 20 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov 301494 Ne Ano Ano 20 Kč
NEJ0950 Majda Vyskočilová TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
NEJ0650 Petra Holíková TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
NEJ0550 Síma Holíková TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
NEJ0850 Pejšová Barbora TJ Jiskra Nejdek C zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
NEJ0651 Karla Zusková TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
NEJ0851 Verča Hrdá TJ Jiskra Nejdek zapůjčit Ano Ano Ne 60 Kč
NEJ0651 Holíková Petra TJ Jiskra Nejdek C zapůjčit Ano Ano Ne 60 Kč
NEJ0602 Vyskočil Jan TJ Jiskra Nejdek C zapůjčit Ano Ano Ano 90 Kč
34D0900 Ulrike & Severin Lehner (GER) OLG Regensburg 2045599 Ano Ano Ano 30 Kč
ONO1150 Urbánková Lucie SKOB Ostrov Ano Ano Ano 30 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR7250 Dudlová Iva OK Dobříš 2050489 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2050483 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR7400 Bernard Zdeněk OK Dobříš 2050486 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR7851 Kučerová Bára OK Dobříš 2044892 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš 2050492 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR7402 Vodochodský Ivan OK Dobříš 2058502 Ano Ano Ano 150 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 434825 Ne Ano Ano 100 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 434827 Ne Ano Ano 100 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 416171 Ano Ne Ne 50 Kč
2MC4900 Král Luděk Dedecek a Babicka 981831 Ne Ano Ne 50 Kč
2MC5350 Jagerová Marcela Dedecek a Babicka 515115 Ne Ano Ne 50 Kč
MLA0049 Šmejkal Ondra MLOK Mariánské Lázně Ano Ano Ano 150 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 Ano Ano Ne 100 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 Ano Ano Ne 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava zapůjčit Ano Ano Ano 210 Kč
DOR7403 Dudla Michal OK Dobříš C 2050500 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR7500 Hájek Filip OK Dobříš 2050498 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš 2050495 Ano Ano Ano 150 Kč
DOR7660 Forstereviczová Jana OK Dobříš 2058508 Ano Ano Ano 150 Kč
LPMxxxx Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň 301713 Ano Ano Ano 150 Kč
LPM9999 Pech Jirka OK Lokomotiva Plzeň 301715 Ne Ano Ano 100 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C Ano Ano Ano 150 Kč
celkem přihlášených: 381, vklad: 63840 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.