Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

pro kategorii: HDR

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Cyklocamp pod Landštejnem
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
1.80 km, 25 m, 6 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 40 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 40 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha 2053580 40 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 40 Kč
VSP0800 Jedlička Aleš USK Praha C 2067940 40 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 40 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2050483 40 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 416184 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
SJH0602 Beran Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 331641 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 80 Kč
RIC0800 De Heij Robert OB Říčany C 448936 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 142 40 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 51142 40 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 40 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SOS Jindřichův Hradec C 436450 40 Kč
SJH0502 Maděryč Ondřej SOS Jindřichův Hradec C 442845 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 40 Kč
RUZ0550 Lovětínská Anna TJ Růžená C 2070801 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 40 Kč
DOR1050 Chmelíková Anežka OK Dobříš 2058502 40 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 410247 40 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
SJI1000 Prášil Adam OK Jihlava 141 40 Kč
HCE1000 Růžička Jáchym TJ Hostivice zapůjčit 80 Kč
EKP0909 Rozkošný David VŠTJ Ekonom Praha 40 Kč
PGP1000 Bozděch Vojta SK Praga 51861 40 Kč
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
NNN1252 Nowaková Amálie Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
LPU1212 Kuhn Štěpán OK Lokomotiva Pardubice zapůjčit 80 Kč
LPU1213 Kuhn Tomáš OK Lokomotiva Pardubice zapůjčit 80 Kč