Přihlášky závodu: Žebříček B-Čechy, Mistrovství oblasti na krátké trati, Oblastní žebříček

pro klub: OK Lokomotiva Pardubice

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Cyklocamp pod Landštejnem
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
(65)
Kategorie
Reg. číslo
Jméno
Licence
SI čip
Vklad
H14B LPU0001 Roudný Václav B 9884 90 Kč
H14B LPU0002 Roudný Martin A 425543 90 Kč
H14B LPU0004 Konvalinka Jindřich B 434587 90 Kč
H14B LPU0005 Kulhavý Tadeáš B 2025361 90 Kč
D14B LPU0050 Filipová Tereza B 2027245 90 Kč
D14B LPU0151 Držková Berenika B 425545 90 Kč
D12C LPU0352 Koberová Kateřina C 219207 40 Kč
H10C LPU0404 Kuhn Vojtěch C 2049547 40 Kč
D10N LPU0652 Kuhnová Alžběta C 2045220 40 Kč
HDR LPU1212 Kuhn Štěpán zapůjčit 80 Kč
HDR LPU1213 Kuhn Tomáš zapůjčit 80 Kč
H65B LPU4501 Fridrich Jaroslav C 9256 110 Kč
D65B LPU4752 Kubíková Květa C 9247 110 Kč
H55B LPU5101 Knap Jan C 9328 150 Kč
H60B LPU5102 Sáňka Bedřich C 2032164 110 Kč
H60B LPU5201 Farář Václav C 9260 110 Kč
H60B LPU5401 Klimpl Petr C 301633 110 Kč
H55B LPU5408 Štěrba Pavel C 9301 150 Kč
H55B LPU5801 Vícha Vladimír C 9228 150 Kč
D55B LPU5851 Víchová Ladislava C 888601 150 Kč
D40B LPU6052 Knapová Iva C 9316 150 Kč
H50B LPU6102 Roudný Václav C 9277 150 Kč
H45B LPU6503 Procházka Tomáš C 9270 150 Kč
H45B LPU6504 Procházka Radek C 2060272 150 Kč
D40B LPU6553 Čermáková Renata C 9310 150 Kč
H45B LPU6702 Kober Michal C 9335 150 Kč
D40B LPU6859 Kaplanová Iva C 224882 150 Kč
D40B LPU6954 Koberová Lenka C 9336 150 Kč
D45B LPU6955 Demlová Jitka C 9656 150 Kč
H21B LPU7102 Filičko Marek C 301168 160 Kč
H21B LPU7604 Držka Štěpán C 9324 160 Kč
D21C LPU7670 Držková Markéta C 9281 160 Kč
T LPU7718 Kuhn Jiří C 2049548 90 Kč
H35B LPU7816 Václavek Jan C 2025376 150 Kč
H21B LPU7907 Hovorka Jan C 9337 160 Kč
D21B LPU7951 Klimplová Lenka C 1271279 160 Kč
H21B LPU8002 Udržal Tomáš E 886715 160 Kč
H21B LPU8105 Fukátko Jan C 9282 160 Kč
H21B LPU8304 Štěrba Zbyněk C 500288 160 Kč
D21B LPU8359 Škodová Petra R 2025334 160 Kč
D21C LPU8453 Baštová Martina C 9221 160 Kč
D21B LPU8499 Przyczková Michaela E 981834 160 Kč
D21B LPU8552 Udržalová Pavla E 2053588 160 Kč
D21B LPU8751 Sůvová Barbora C 9205 160 Kč
D21B LPU8753 Mrštíková Květa C 896973 160 Kč
H21B LPU9001 Hovorka Lukáš C 981816 160 Kč
H21B LPU9006 Klapal Jan C 515142 160 Kč
H21B LPU9036 Kamenický Matěj R 551990 160 Kč
H21B LPU9113 Procházka David E 515162 160 Kč
H21B LPU9306 Záveský Filip R 331549 160 Kč
H20B LPU9405 Zelinka Jan B 207824 150 Kč
H21B LPU9410 Grundmann Jan R 515487 160 Kč
D21B LPU9451 Procházková Klára R 940318 160 Kč
D21B LPU9457 Horová Pavla R 887927 160 Kč
D21B LPU9458 Voborníková Alena R 4536 160 Kč
D21B LPU9460 Kosová Štěpánka R 49371 160 Kč
H20B LPU9502 Deml Tomáš B 887928 150 Kč
D21B LPU9558 Doleželová Kateřina R 220400 160 Kč
H18B LPU9611 Jurica Jan B 426320 150 Kč
D18B LPU9652 Schvachová Denisa C 224862 150 Kč
H18B LPU9707 Míča Tomáš B 2032186 150 Kč
D18B LPU9750 Jansová Doubravka A 436959 150 Kč
H16B LPU9802 Žák Jan B 232608 150 Kč
H16B LPU9902 Fencl Jonáš A 2070827 150 Kč
D16B LPU9955 Šrenkelová Ilona B 246820 150 Kč
klubový vklad: 8910 Kč