Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Chotěboř, areál U Nádržky
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.40 km, 36 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011896 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava C 2059732 40 Kč
1.30 km, 32 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 331352 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
1.50 km, 52 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec C 442866 40 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 126 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
CTB0353 Sabolová Marie SK OB Chotěboř C 436413 40 Kč
CHT0251 Starková Tereza OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
1.50 km, 60 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 416210 40 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 40 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 40 Kč
PZR0050 Niederlová Anneli UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 40 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava C 52966 40 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53152 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 330596 40 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 40 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 40 Kč
1.70 km, 58 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 70 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 439123 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 336706 70 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 70 Kč
PZR9858 Bořilová Markéta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 515084 70 Kč
1.70 km, 58 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 331244 70 Kč
CHT9751 Moravčíková Hana OOB SK Chrast C 336713 70 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 70 Kč
2.00 km, 63 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 70 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 70 Kč
OSN8972 Wurzelová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52144 70 Kč
SJH9352 Šrámková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553458 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 70 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 553451 70 Kč
JHB9159 Hercigová Anna TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4772 70 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 70 Kč
ZBM8658 Palasová Petra SK Žabovřesky Brno C 52330 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49825 70 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 301286 70 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 70 Kč
SJI9056 Řezníčková Tereza OK Jihlava C 52106 70 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 70 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 70 Kč
CHT8251 Matrasová Vendula OOB SK Chrast C 51982 70 Kč
CHT8751 Šmídová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 70 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 70 Kč
SJH9551 Kubičková Barbora SOS Jindřichův Hradec B 331719 70 Kč
CHT8451 Šmídová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 70 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SOS Jindřichův Hradec C 330592 70 Kč
1.50 km, 61 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH7251 Veselá Denisa SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 70 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 124 70 Kč
SJI7451 Kašpárková Petra OK Jihlava C 2035146 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 70 Kč
1.70 km, 64 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51969 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 70 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 70 Kč
JHB7351 Švecová Marcela TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4676 70 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51975 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51511 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
TJH7651 Komárková Lenka TJ Tolar Jindřichův Hradec C 995845 70 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 53539 70 Kč
SJH7951 Maděryčová Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 443107 70 Kč
CHT7151 Švecová Iva OOB SK Chrast C 53167 70 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 70 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
1.70 km, 58 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 70 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 70 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 70 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 52145 70 Kč
CHT6052 Řezníčková Hana OOB SK Chrast 53452 70 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 70 Kč
1.50 km, 61 m, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51900 70 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49821 70 Kč
LBM5795 Janská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52090 70 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 70 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 70 Kč
CHT5751 Žemličková Jindra OOB SK Chrast C 51957 70 Kč
1.40 km, 36 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
SJH0404 Vaněček Tomáš SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
SJI0402 Kašpárek Vít OK Jihlava C 336764 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava C 361999 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava C 2061841 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast C 336711 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha C 51835 40 Kč
1.30 km, 32 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená C 232335 40 Kč
SJH0403 Sviták Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava C 115 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 40 Kč
1.50 km, 52 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 40 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436433 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec C 420435 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava C 51770 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená C 53500 40 Kč
SJH0204 Eder Jonáš SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
SJH0303 Míka Milan SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
1.80 km, 47 m, 12 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 40 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 442888 40 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 40 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 232029 40 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 40 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava B 336770 40 Kč
SJI0102 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019241 40 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 40 Kč
SJI0000 Zimen Martin OK Jihlava C 110 40 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 0 40 Kč
CHT0001 Jirásko Marian OOB SK Chrast 0 40 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 40 Kč
PZR0101 Bořil Šimon UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 411758 40 Kč
1.90 km, 75 m, 16 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 70 Kč
CHT9902 Švec Martin OOB SK Chrast B 53199 70 Kč
KTA9901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor B 5299 70 Kč
1.90 km, 75 m, 16 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 232891 70 Kč
SJI9703 Zacha Jiří OK Jihlava B 336768 70 Kč
2.40 km, 80 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast R 899165 70 Kč
BBM8700 Olexa Zdeněk BETA URSUS Orienteering C 682624 70 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 70 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha C 426348 70 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 2042543 70 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno E 500267 70 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 70 Kč
TTR7301 Prášil Marek OOB Třebíč R 0000500580 70 Kč
TTR7502 Dvořáček Jiří OOB Třebíč C 0000052250 70 Kč
TJH7701 Komárek Arnošt TJ Tolar Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 70 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 52331 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava B 682090 70 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 681888 70 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast B 53141 70 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 7200600 70 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 70 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 70 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 70 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 70 Kč
CHT8001 Matras Tomáš OOB SK Chrast C 51980 70 Kč
CHT8801 Musil Marek OOB SK Chrast C 52301 70 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 52315 70 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51993 70 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 70 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 410357 70 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 70 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 9200726 70 Kč
1.90 km, 75 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04630 70 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
SJI7301 Kašpárek Ladislav OK Jihlava C 2019230 70 Kč
CHT8401 Kuban Jiří OOB SK Chrast C 52302 70 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 0 70 Kč
TTR9303 Vacek Jan OOB Třebíč C 117 70 Kč
2.00 km, 55 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 70 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH7201 Kubičko Pavel SOS Jindřichův Hradec C 1007526 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51972 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220398 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 331598 70 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0000052246 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 70 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 682097 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
CHT7502 Klvaňa Milan OOB SK Chrast 51931 70 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 70 Kč
SJH7901 Kinšt David SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 70 Kč
1.80 km, 47 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 70 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52146 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 70 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 70 Kč
JHB6002 Čejka Miloslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53622 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052238 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 51899 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51960 70 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 70 Kč
1.50 km, 60 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 70 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 70 Kč
CHT5502 Záhorec František OOB SK Chrast C 53157 70 Kč
CHT5501 Žemlička Zbyněk OOB SK Chrast C 51955 70 Kč
CHT5101 Zlesák Milan OOB SK Chrast C 51951 70 Kč
1.50 km, 61 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 70 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 70 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 70 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 70 Kč
PZR4321 Pospíšil Jiří UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49847 70 Kč
1.30 km, 36 m, 5 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C zapůjčit 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
SJH0502 Maděryč Ondřej SOS Jindřichův Hradec C 442845 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 142 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
PZR0707 Bořil David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 886281 40 Kč
1.70 km, 54 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
CHT9603 Dvořák Martin OOB SK Chrast 336708 40 Kč
celkem přihlášených: 260, vklad: 15800 Kč