Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
01.06.2014
Místo konání:
Janov u Rakovníka
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
SLA - SKOB Slaný
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35K     D35L     D45K     D45L     D55     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35K     H35L     H45K     H45L     H55     H65     H75     HDR     P3     T5     T8    
2.90 km, 90 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 50 Kč
SLA0550 Jirkovská Magdaléna SKOB Slaný C 2011819 50 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 50 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 50 Kč
SLA0552 Čechová Klára SKOB Slaný C 438647 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
RIC0550 Pelantová Martina OB Říčany C 2051504 50 Kč
DOR0450 Klvačová Ema OK Dobříš C 2044890 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
2.70 km, 95 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 50 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 50 Kč
DKL0651 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 49641 50 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 2060246 50 Kč
ROU0450 Sedláčková Eliška SKOB Roudnice nad Labem C 51438 50 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 51434 50 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 08868 50 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 50 Kč
VSP0654 Pastuszková Laura USK Praha C 53374 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2050483 50 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 50 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 2058463 50 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
81C0250 Arnotová Anna Cirkus Čakovice 2073748 50 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 50 Kč
ROU0350 Dobiášová Jitka SKOB Roudnice nad Labem C 08870 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 70 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 50 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 50 Kč
KAM0354 Baťhová Zuzana OK Kamenice C 50 Kč
3.20 km, 100 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 2060278 50 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 50 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 50 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 50 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 50 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 50 Kč
DCE0150 Rusá Vendula KOB Dobřichovice B 232737 50 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 50 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 50 Kč
KAM0052 Kyralová Anna OK Kamenice C 682649 50 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha C zapůjčit 90 Kč
4.10 km, 180 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9851 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 301621 90 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 90 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 90 Kč
KNC9850 Kopecká Eliška Sokol Kostelec n. Č. l. C 420401 90 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 90 Kč
TAP9854 Poláková Kateřina KOB Tretra Praha B 442864 90 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 2069061 90 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 90 Kč
DOR9850 Kovalčíková Taťána OK Dobříš C 2044900 90 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 90 Kč
ZVO9851 Hájková Eliška OB SK Zvole B 2031363 130 Kč
ZVO9852 Zimmerová Kateřina OB SK Zvole B 886274 130 Kč
5.40 km, 210 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE9650 Kučerová Barbora TJ Lokomotiva Beroun C 515046 90 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 90 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 90 Kč
5.40 km, 210 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP9250 Šebková Jana OK Sparta Praha C 2025359 90 Kč
KAM8850 Kudrnáčová Lucie OK Kamenice C 301379 90 Kč
ROUxxxx Blažková Alice SKOB Roudnice nad Labem 90 Kč
DKP9157 Klusáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 899157 130 Kč
7.10 km, 220 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 90 Kč
FSP6153 Karasová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 301140 90 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 90 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 90 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 90 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 90 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 90 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 90 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 90 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 90 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 90 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 51707 90 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 90 Kč
KAM9157 Rusá Šárka OK Kamenice C 331162 90 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 90 Kč
JPV8575 Daňková Petra Oddíl OS SK Prostějov C 52861 130 Kč
4.40 km, 180 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C zapůjčit 110 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 90 Kč
MKP7550 Reichlová Jana SK GORDIC Praha Kačerov C 51702 90 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 90 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
KAM7150 Chaloupková Dana OK Kamenice C 446323 90 Kč
5.20 km, 215 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232536 90 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 90 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 90 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 90 Kč
TAP7151 Longinová Lenka KOB Tretra Praha C 981829 90 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 90 Kč
5XC6950 Čermáková Šárka SK Nepoměřice 682372 90 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 90 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 90 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 90 Kč
SOB7151 Janečková Veronika SOBSA C 53017 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 130 Kč
3.30 km, 90 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6150 Šámalová Hana SK Praga C 502090 90 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060245 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
DCE6452 Rusá Lenka KOB Dobřichovice C 301314 90 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 130 Kč
4.40 km, 180 m, 12 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 90 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 90 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 90 Kč
KNC6251 Kohoutová Pavla Sokol Kostelec n. Č. l. C 515055 90 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 90 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 90 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 90 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 90 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 90 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 90 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 90 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 130 Kč
4.50 km, 150 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 90 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 90 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 90 Kč
VSP5850 Soukupová Michaela USK Praha C 232190 90 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 90 Kč
2.90 km, 90 m, 8 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 2056261 50 Kč
SLA0500 Jirkovský Jan SKOB Slaný C 2011818 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 886289 50 Kč
MKP0400 Reichl Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 446449 50 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 301375 50 Kč
NNN0500 Bartaloš Matyáš Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKL0103 Vrkota Tomáš KOB Kladno 49642 50 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 301644 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 50 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C zapůjčit 70 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 50 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 50 Kč
DKP0702 Rudolf Matyáš Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 90 Kč
2.70 km, 95 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKL0700 Geisler Richard KOB Kladno C 2067952 50 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 50 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2058502 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 50 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 50 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole C 2051483 50 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 50 Kč
3.20 km, 100 m, 8 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 50 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 50 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 50 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný B 2056309 50 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 428211 50 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 50 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 50 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 50 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 50 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice C 9201061 50 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 50 Kč
KAM0305 Kyral Maxmilián OK Kamenice C 682639 50 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice B 2050496 50 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice B 446427 50 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 436963 50 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice C 443069 50 Kč
KAM0310 Tamaši Daniel OK Kamenice C 50 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 70 Kč
81C0302 Zindulka Adam Cirkus Čakovice 2073719 70 Kč
DKL0300 Swart Benjamin KOB Kladno C 410721 50 Kč
4.70 km, 130 m, 10 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0103 Siegl Matyáš Matfyz Praha B 7201196 50 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428268 50 Kč
TAP0000 Janeček Jiří KOB Tretra Praha C 7201191 50 Kč
TAP0001 Dědek Matěj KOB Tretra Praha B 2067986 50 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 682699 50 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha B 7201203 50 Kč
MKP0100 Reichl Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 995879 50 Kč
SLA0001 Čech Richard SKOB Slaný B 438634 50 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 331503 50 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem C 2031368 50 Kč
RIC0100 Pethö Alex OB Říčany C 2069059 50 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha B 2020707 50 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš C 2045310 50 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 50 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 9201064 50 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 218797 50 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 50 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 50 Kč
KAM0107 Bartoň Michal OK Kamenice C 1407428 50 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole C 2023808 70 Kč
5.40 km, 210 m, 11 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 90 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 90 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda C 428273 90 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 90 Kč
ODV9800 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda B 361919 90 Kč
KNC9900 Varga Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 420403 90 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 90 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 90 Kč
RIC9802 Kohout Matyáš OB Říčany B 2031366 90 Kč
RIC9900 Thein Filip OB Říčany B 2060270 90 Kč
MFP9800 Pelikán Lukáš Matfyz Praha C 2051546 90 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno B 888621 90 Kč
7.30 km, 250 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 90 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 90 Kč
DKL9700 Šíma Vladislav KOB Kladno C 301697 90 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem B 53537 90 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga B 7200334 90 Kč
TAP9703 Valach Marek KOB Tretra Praha C 442844 90 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 130 Kč
8.10 km, 265 m, 18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 90 Kč
8.10 km, 265 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 90 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 90 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 90 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 90 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 90 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 303939 90 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 52597 90 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 90 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha C 53399 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 90 Kč
FSP9600 Šimek Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 303953 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
NNN8703 Fliegl Ondřej Neregistrovaní 51290 130 Kč
12.20 km, 405 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 90 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 90 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 90 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 90 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 336746 90 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 90 Kč
SCP8200 Procházka Tomáš OK Sparta Praha C 515114 90 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 90 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 90 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 90 Kč
KPY8000 Procházka Vít SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060248 90 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 90 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 90 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 90 Kč
XBM7103 Janas Petr PELL´S ABND RACING TEAM C 7201200 90 Kč
ROU7504 Simr Pavel SKOB Roudnice nad Labem C 2031351 90 Kč
ROU9301 Svoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 90 Kč
SCP6901 Rakovec Michal OK Sparta Praha C 1700085 90 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 90 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 7201777 90 Kč
LBE8900 Štemberk Adam TJ Lokomotiva Beroun C 2045246 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 90 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 90 Kč
RIC7400 Pelant Michal OB Říčany C 2069060 90 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga B 502088 90 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov R 981821 130 Kč
5.20 km, 215 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 90 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 90 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany 2073691 90 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 90 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 90 Kč
XBM7201 Zapletal Petr PELL´S ABND RACING TEAM C 416094 90 Kč
8.10 km, 265 m, 18 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 515003 90 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 90 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 90 Kč
ODV7000 Ondřejček Jiří TJ Aero Odolena Voda C 2067994 90 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 90 Kč
5XC6900 Blažek Vladimír SK Nepoměřice 682371 90 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 90 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 90 Kč
81C7600 Arnot Michal Cirkus Čakovice 1400412 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 90 Kč
JES7001 Bílý Milan OK Rakovník C 8809 90 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 90 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 90 Kč
SOB7001 Janeček Ondřej SOBSA C 53016 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 90 Kč
5.20 km, 215 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA6802 Kašpar Jaroslav SKOB Slaný C 336737 90 Kč
TAP6201 Longin Miloš KOB Tretra Praha C 981847 90 Kč
OLP6701 Kubů Jaroslav PSK Olymp Praha C 49480 90 Kč
7.30 km, 250 m, 17 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 90 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 90 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 90 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 90 Kč
DKP6704 Velichkov Petar Oddíl OB Kotlářka C 2070840 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 90 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 90 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 90 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 90 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 90 Kč
ROU6202 Buk Miloslav SKOB Roudnice nad Labem C 331058 90 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 90 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 90 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 51562 90 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 90 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice 995804 90 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 90 Kč
5.20 km, 215 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 90 Kč
MKP5800 Tomaščin Jaroslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51691 90 Kč
PGP5601 Šámal Václav SK Praga C 436401 90 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 90 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 90 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 90 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
TAP5800 Mikeš Radovan KOB Tretra Praha C zapůjčit 110 Kč
VSP5600 Soukup Václav USK Praha C 232045 90 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 90 Kč
KAM5901 Kudrnáč Martin OK Kamenice C 301371 90 Kč
4.50 km, 150 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 50 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
ROU4702 Lebduška Petr SKOB Roudnice nad Labem C 53574 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
DCE4400 Mudr Stanislav KOB Dobřichovice C 232101 50 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 50 Kč
PGP4300 Suchý Karel SK Praga C 51640 50 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 50 Kč
SLA4200 Zábranský Emil SKOB Slaný C 420425 70 Kč
3.30 km, 90 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC3800 Kalivoda Vladimír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52260 50 Kč
PGP3800 Attl Vladimír SK Praga C 682666 50 Kč
DKP3800 Ďurčat Jozef Oddíl OB Kotlářka C 51763 50 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 50 Kč
2.70 km, 95 m, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP1158 Vítová Marianne VŠTJ Ekonom Praha C 515154 50 Kč
OLP0301 Kubů Matyáš PSK Olymp Praha C 232721 50 Kč
OLP0601 Kubů Julie PSK Olymp Praha 253109 50 Kč
81C0700 Arnot Josef Cirkus Čakovice 2073712 50 Kč
81C0900 Kubec Adam Cirkus Čakovice 7258 50 Kč
NNN0851 Bartalošová Anežka Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN1050 Bartalošová Ada Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
ADA Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov zapůjčit 70 Kč
RIC0701 Tolar Ondrej OB Říčany C 2073695 50 Kč
RIC0700 Pelant Jan OB Říčany C 2060263 50 Kč
TAP0600 Pop Jonáš KOB Tretra Praha zapůjčit 70 Kč
44C0850 Bulířová Žofie Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 51142 50 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 70 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 218782 50 Kč
NNN1026 Šimerka Jakub Neregistrovaní 682658 50 Kč
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 50 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 70 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN1004 Jírová Monika Neregistrovaní 207856 50 Kč
DCE5250 Paulová Mirka KOB Dobřichovice C 53597 50 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2058512 50 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 50 Kč
DOR7402 Vodochodský Ivan OK Dobříš 2050488 50 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 50 Kč
NNN1013 Chrz Martin Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 50 Kč
KAM6899 Hejsková Bohumila OK Kamenice 50 Kč
5.40 km, 220 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 90 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 90 Kč
NNN8001 Bartaloš Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 90 Kč
ROU925x Nováková Lenka SKOB Roudnice nad Labem 331208 90 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš 2067308 90 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2050499 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice zapůjčit 150 Kč
NNN1022 Langerova Lucie Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
7.80 km, 220 m, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 90 Kč
NNN8900 Vykuka Lukáš Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
6YC7350 Bulířová Blanka Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
DVP60xx Malačka Milan DVP ORIENTATION 981822 90 Kč
NNN1014 Fikes Metod Neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
NNN1015 Kašparová Katka+Kučera T. Neregistrovaní 515135 90 Kč
NNN1016 Vomastek Milan+Kučera Z. Neregistrovaní 515178 90 Kč
celkem přihlášených: 426, vklad: 32480 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.