Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.10.2014
Místo konání:
Písek, Na křižatkách
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HF     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 300
Náhradníků: 0
1.50 km, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
VSP0452 Solarová Tereza USK Praha C 2021845 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany C 426373 50 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 75 Kč
1.70 km, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 50 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 50 Kč
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže C 428716 50 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice B 434588 50 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 75 Kč
2.90 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 80 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 80 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany B 2031355 80 Kč
4.00 km, 19 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 80 Kč
SOB9750 Pláničková Eva SOBSA C 53022 80 Kč
4.50 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 80 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 80 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 80 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 80 Kč
TCB8551 Soudková Martina SK Technik České Budějovice C 52190 80 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 80 Kč
RIC9750 Stehlíková Anna OB Říčany C 553447 80 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 80 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany 889279 80 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2073681 80 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 80 Kč
KRE9451 Machová Miroslava OOB TJ Sokol Křemže C 416246 80 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 80 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno E 7201204 120 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 120 Kč
4.00 km, 19 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025203 80 Kč
KRE7501 Klimešová Lenka OOB TJ Sokol Křemže C 80 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 80 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 80 Kč
VSP7750 Solarová Zuzana USK Praha C 2032115 80 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice 426396 80 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 80 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 80 Kč
SOB7250 Pláničková Libuše SOBSA C 53023 80 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 80 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 80 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 80 Kč
KRE6451 Machová Ivana OOB TJ Sokol Křemže C 416250 80 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 80 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 52358 120 Kč
3.00 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 80 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 301647 80 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 80 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 80 Kč
2.70 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 80 Kč
2.40 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 80 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 120 Kč
1.10 km, 5 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
1.50 km, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0603 Solar Adam USK Praha C 2021846 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 50 Kč
1.70 km, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany C 2031371 50 Kč
2.30 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB0000 Plánička Viktor SOBSA C 53025 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 80 Kč
4.60 km, 21 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 80 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 120 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 120 Kč
5.40 km, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 80 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 80 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 80 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 80 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 80 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 80 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 80 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 80 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 80 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 80 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 80 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 80 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 80 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 80 Kč
ZBP7102 Toušek Filip OOB SK Zbraslav C 53586 80 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 80 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 80 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 80 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 52008 80 Kč
4.60 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 120 Kč
4.60 km, 21 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
5RC7500 Střelba Ondřej Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 110 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 80 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 428715 80 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 80 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 80 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 80 Kč
VSP7303 Solar Jan USK Praha C 2032110 80 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 80 Kč
SOB6800 Plánička Jiří SOBSA C 53024 80 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 80 Kč
CST7301 Cepek Pavel OB Strakonice C 2032133 120 Kč
3.70 km, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 80 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 80 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 80 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 80 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 80 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 80 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 80 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 80 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava C 446445 80 Kč
KRE5901 Mražík Karel OOB TJ Sokol Křemže C 51419 80 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 120 Kč
3.00 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 80 Kč
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 120 Kč
2.70 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL4601 Ondruška Vladimír Tesil Milevsko C 4769 80 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 80 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 80 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 80 Kč
FSP3400 Hanák Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 51964 80 Kč
PBM4134 Přikryl Kamil TJ Spartak 1. Brněnská C 52087 80 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 120 Kč
1.10 km, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
KRE0701 Klimeš Jan OOB TJ Sokol Křemže C 51416 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 50 Kč
VSP0901 Solar Daniel USK Praha C 2032152 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
2.00 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 50 Kč
celkem přihlášených: 129, vklad: 10090 Kč