Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2014
Místo konání:
Bílsko
Pořadatel:
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
2.60 km, 7 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice C 434803 50 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 51550 50 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 50 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 50 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 50 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš C 434596 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš C 2044895 50 Kč
DOR0454 Lorencová Jana OK Dobříš C 2058501 50 Kč
DOR0750 Mirčeva Tereza OK Dobříš C 2044891 50 Kč
DOR0456 Neubauerová Anna OK Dobříš 2050498 50 Kč
DOR0452 Vlašaná Michaela OK Dobříš C 2044884 50 Kč
SKV Vlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 80 Kč
3.40 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347914 50 Kč
CST0351 Šafaříková Lucie OB Strakonice C 439103 50 Kč
DVP0351 Nedvědová Karolína DVP ORIENTATION C zapůjčit 80 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 49632 50 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 50 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš C 2045307 50 Kč
ABM0259 Holečková Michaela KOB ALFA Brno z.s. C 1470166 50 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 50 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 2067977 50 Kč
3.80 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 50 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice B 434588 50 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 50 Kč
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže C 428716 50 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec B 331394 50 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice B 410400 50 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 50 Kč
4.00 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9950 Illnerová Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 9888 90 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 90 Kč
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 90 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň C 2075660 90 Kč
VPM9853 Kroupová Eliška KOS Slavia Plzeň B 2031356 90 Kč
DOR9950 Nentvichová Klára OK Dobříš B 2045314 90 Kč
VPM9852 Mikešová Adéla KOS Slavia Plzeň B 2042520 180 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 90 Kč
4.90 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 90 Kč
VPM9752 Obytová Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2042510 90 Kč
VPM9751 Hlinovská Johana KOS Slavia Plzeň B 2035166 90 Kč
VPM9753 Šafrhansová Lucie KOS Slavia Plzeň B 2060399 90 Kč
4.90 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH8651 Kovářová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 7201828 90 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 90 Kč
SJH9351 Benešová Iveta SOS Jindřichův Hradec C 336789 90 Kč
CST9551 Jeníčková Kateřina OB Strakonice C 682086 90 Kč
6.60 km, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 90 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 90 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 90 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 90 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 90 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 90 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 90 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 90 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 90 Kč
4.70 km, 16 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
EKP7453 Izáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 90 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 90 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 90 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 90 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 90 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 2025211 90 Kč
KRE7501 Klimešová Lenka OOB TJ Sokol Křemže C 90 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 109 90 Kč
VSP7652 Arnoštová Kateřina USK Praha C 8857 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 90 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 90 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 90 Kč
DOR7751 Bernardová Martina OK Dobříš C 2058516 90 Kč
DOR7752 Lorencová Marcela OK Dobříš C 2045320 90 Kč
DOR7350 Mirčeva Lenka OK Dobříš 2050495 90 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 90 Kč
DOR7251 Pavlíčková Lenka OK Dobříš 2058515 90 Kč
SKV7551 Bredlerová Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 90 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 90 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 90 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 90 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 90 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 90 Kč
EKP6150 Bochenková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 232174 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 90 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 90 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 90 Kč
LBE6250 Marková Alena TJ Lokomotiva Beroun 52977 90 Kč
LEN6250 Doubková Iva SKI Klub Lenora C 416255 90 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 90 Kč
EKP6350 Šnajdarová Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515008 90 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 180 Kč
2.70 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 90 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 90 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 90 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 90 Kč
OPI5550 Paulerová Eva Orientační sporty Písek C 2064782 90 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 90 Kč
VPM5950 Doležalová Liběna KOS Slavia Plzeň C 2075661 90 Kč
NNN5351 Kovářová Milena Neregistrovaní 232411 90 Kč
NNN0003 Doležalová Barbora Neregistrovaní 90 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 90 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 90 Kč
DVP4951 Šťovíčková Zdena DVP ORIENTATION C 981810 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč
4.10 km, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP0651 Izáková Eva VŠTJ Ekonom Praha C 2067230 40 Kč
DVP0652 Nedvědová Linda DVP ORIENTATION C zapůjčit 70 Kč
KSH0451 Mayerová Johanka OB Kašperské Hory 2073726 40 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 40 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 40 Kč
DOR0752 Jandová Eva OK Dobříš C 2067955 40 Kč
DOR0751 Vlašaná Karolína OK Dobříš C 2044887 40 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 80 Kč
2.60 km, 7 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 50 Kč
EKP0400 Izák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 336137 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 50 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 9200730 50 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory C 232270 50 Kč
MIL0400 Zavřel Jan Tesil Milevsko C zapůjčit 80 Kč
MIL0500 Samuel Marek Tesil Milevsko zapůjčit 80 Kč
DOR0400 Bernard Vilém OK Dobříš C 2058505 50 Kč
DOR0601 Havlíček Martin OK Dobříš C 2050493 50 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš C 2045308 50 Kč
DOR0505 Jiras Jenda OK Dobříš C 2042521 50 Kč
DOR0502 Nový Jáchym OK Dobříš C 2044888 50 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš C 2042541 50 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš C 2042548 50 Kč
DOR0508 Španěl Benedikt OK Dobříš C 2045318 50 Kč
DOR0407 Španěl Vojtěch OK Dobříš C 2045304 50 Kč
SKV0000 Košina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary zapůjčit 80 Kč
3.40 km, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 50 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň B 347913 50 Kč
LBE0200 Lejbl Jakub TJ Lokomotiva Beroun B 887638 50 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2061767 50 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory 416182 50 Kč
MIL0300 Zavřel Lukáš Tesil Milevsko C zapůjčit 80 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 50 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 50 Kč
DOR0303 Nigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 50 Kč
4.00 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE0000 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun A 887605 50 Kč
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor B 2025201 50 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš B 2045310 50 Kč
4.90 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KCK9907 Matěj Konečný KOB Český Krumlov C 2032119 90 Kč
KTA9901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor B 5299 90 Kč
DOR9800 Bambousek Jan OK Dobříš C 2045301 90 Kč
6.60 km, 19 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9701 Růta Vojtěch SK Kotnov Tábor B 887614 90 Kč
MIL9700 Kovář Tomáš Tesil Milevsko C zapůjčit 120 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 90 Kč
5.70 km, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN0002 Kaplan Ondřej Neregistrovaní 51399 90 Kč
LME7102 Izák Pavel SK Los Mělník C 2061860 90 Kč
TEH7800 Procházka Zdenek Sokol Tehov C 51801 90 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 90 Kč
TCB9201 Pšenička Vít SK Technik České Budějovice 361933 90 Kč
KRE9301 Zimmermann Martin OOB TJ Sokol Křemže C 428720 90 Kč
DVP8001 Hubený Martin DVP ORIENTATION C 515456 90 Kč
OPI8400 Blažek Ondřej Orientační sporty Písek C 2064781 90 Kč
KRE9303 Jíša Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 428710 90 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 90 Kč
LEN8801 Doubek Jan SKI Klub Lenora 0000416254 90 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 90 Kč
8.00 km, 22 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 52105 90 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga R 52106 90 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 90 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 90 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 90 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga B 331157 90 Kč
VPM7700 Martínek Robert KOS Slavia Plzeň C 301170 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 90 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 90 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 90 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 90 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 90 Kč
PGP7708 Tesař Pavel SK Praga C 51709 90 Kč
KTA6901 Vébr Jiří SK Kotnov Tábor C 515484 90 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 90 Kč
SJH8901 Kovář Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 7201821 90 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 90 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 90 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 51637 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 90 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 90 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga A 502088 90 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 90 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 90 Kč
6.60 km, 19 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN7102 Škácha Michal Neregistrovaní 7201769 90 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 90 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 90 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 90 Kč
LME7800 Izák Petr SK Los Mělník C 301642 90 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 90 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C zapůjčit 120 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
LBE6100 Marek Jan TJ Lokomotiva Beroun C 897390 90 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 90 Kč
CST7301 Cepek Pavel OB Strakonice C 2032133 90 Kč
OPI7000 Chroňák Jaroslav Orientační sporty Písek C 981835 90 Kč
TJH7201 Koblížek Michal TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51355 90 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 428715 90 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 90 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 90 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 2044896 90 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 90 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 90 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 90 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 90 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš 2050499 90 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 90 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 90 Kč
DOR7200 Lorenc Václav OK Dobříš C 2058507 90 Kč
DOR7100 Španěl Ondřej OK Dobříš C 2058506 90 Kč
CST7101 Jeníček Jiří OB Strakonice C 682078 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
5.70 km, 19 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE6900 Lejbl Ladislav TJ Lokomotiva Beroun C 887609 90 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 90 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 90 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 90 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 90 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 90 Kč
KRE5901 Mražík Karel OOB TJ Sokol Křemže C 51419 90 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava C 446445 90 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 90 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 90 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 90 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 90 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 90 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 90 Kč
VPM6904 Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2060396 90 Kč
NNN0004 Štětka Petr Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 90 Kč
3.90 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVP5000 Kramoliš Jan VSK Přírodní vědy Praha C 7859 90 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 90 Kč
MAS5501 Pilař Karel OOB Aš C 2026161 90 Kč
26A0001 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 90 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 49614 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 90 Kč
DVP5001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION C 51548 90 Kč
OPI5501 Žák Jan Orientační sporty Písek C 2064780 90 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 90 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 90 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2042530 90 Kč
2.70 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 90 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 90 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 90 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
ACB4801 Novák Pavel ABK České Budějovice - Šumava C 2027928 90 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 331289 90 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
4.10 km, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0900 Brettl Tobiáš SK Praga C 246850 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 40 Kč
DKP0820 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka 51796 40 Kč
DVP1005 Lhotský Marek DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP1001 Šťovíček Jan DVP ORIENTATION 428233 40 Kč
DVP1201 Šťovíček Filip DVP ORIENTATION 51549 40 Kč
DVP1251 Lhotská Linda DVP ORIENTATION 04713 40 Kč
KSH0852 Mayerová Danielka OB Kašperské Hory 416184 40 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha 2060242 40 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha zapůjčit 70 Kč
KSH0851 Liberdová Magdaléna OB Kašperské Hory C 206213 40 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 40 Kč
NNN0005 Andrea a Ondřej Štětkovi Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DOR0900 Jiras František OK Dobříš 2044893 40 Kč
DOR0802 Neubauer Lukáš OK Dobříš 2050487 40 Kč
DOR0704 Španěl Filip OK Dobříš 2050492 40 Kč
ABM0553 Holečková Kateřina KOB ALFA Brno z.s. C 337646 80 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 40 Kč
4.10 km, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0600 Brettl Filip SK Praga C 7995 40 Kč
DKP0620 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka 8642 40 Kč
DKP0720 Havlín Prokop Oddíl OB Kotlářka 51793 40 Kč
DVP0601 Nedvěd Jakub DVP ORIENTATION C zapůjčit 70 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 40 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 40 Kč
DOR0600 Bernard Robin OK Dobříš C 2058514 40 Kč
DOR0703 Chmelík Štěpán OK Dobříš C 2050483 40 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš C 2042522 40 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 40 Kč
DOR0702 Lorenc Vašík OK Dobříš C 2044885 40 Kč
3.80 km, 10 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 40 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 40 Kč
26A0002 Haider Anna (AUT) HSV Ried 230580 40 Kč
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 53730 40 Kč
TEH8451 Procházková Ivana Sokol Tehov C 51397 40 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 7901 40 Kč
DVP7707 Lhotský Petr DVP ORIENTATION zapůjčit 70 Kč
DVP7655 Šťovíčková Dagmar DVP ORIENTATION 428204 40 Kč
BOR3601 Langr Jan OK Jiskra Nový Bor C 8541 40 Kč
BOR3750 Langrová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8542 40 Kč
VPM5701 Doležal Jan KOS Slavia Plzeň C 2075662 40 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha 51588 40 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 40 Kč
MIL7500 Zavřel Oldřich Tesil Milevsko C zapůjčit 70 Kč
DOR7400 Bernard Zdeněk OK Dobříš 2050485 40 Kč
DOR5801 Havlíček Tomáš OK Dobříš 2045319 40 Kč
DOR7650 Havlíčková Kateřina OK Dobříš 2058512 40 Kč
DOR7151 Jandová Jana OK Dobříš 2045311 40 Kč
DOR6900 Jiras Jiří OK Dobříš 2058508 40 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš 2050490 40 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš 2058509 40 Kč
DOR7655 Neubauerová Kateřina OK Dobříš 2050486 40 Kč
CST9950 Chvalová Miroslava OB Strakonice zapůjčit 70 Kč
celkem přihlášených: 308, vklad: 22950 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.