Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.03.2015
Místo konání:
Branžež - Nová Ves
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 550
Náhradníků: 0
1.10 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 45 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 45 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 45 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 45 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 45 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 45 Kč
BOR0599 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor 4367 45 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha C 53611 45 Kč
1.50 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 40 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 40 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 40 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 40 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 2070830 40 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 40 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 40 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 40 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 2032113 40 Kč
1.19 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 45 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 45 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 45 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 45 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 45 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 45 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 45 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 45 Kč
BOR0499 Kosinová Marie OK Jiskra Nový Bor 4395 45 Kč
BOR0398 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor 4372 45 Kč
TUR0351 Kyselová Adéla OOB TJ Turnov C 51224 45 Kč
1.36 km, 12 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52925 45 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 45 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 45 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 45 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 45 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 45 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069091 45 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 45 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 45 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 45 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053560 45 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 45 Kč
VLI0150 Balatková Barbora Slavia Liberec orienteering C 2078463 45 Kč
VLI0253 Svobodová Eva Slavia Liberec orienteering C 2078462 45 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 45 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 45 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 45 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 434808 45 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 45 Kč
TJN0250 Novotná Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425591 45 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 45 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 45 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4365 45 Kč
TUR0258 Parsi Darja OOB TJ Turnov C zapůjčit 85 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov C zapůjčit 85 Kč
1.76 km, 16 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 60 Kč
LLI9952 Labská Karolína LOK-o Liberec C 428206 60 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 60 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 60 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 60 Kč
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 60 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 436447 60 Kč
VSP0051 Kosíková Eliška USK Praha C 60 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 60 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 60 Kč
1.90 km, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 60 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 60 Kč
TJN9752 Němečková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027250 60 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 60 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 60 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 60 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 60 Kč
2.08 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 60 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7203326 60 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 60 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 60 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 60 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 9988 60 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 60 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 60 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 60 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 60 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 60 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 60 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 60 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 60 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 60 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 60 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 60 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 60 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 60 Kč
SJC8951 Soukupová Lucie Sportcentrum Jičín C 0000051180 60 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka R 887612 60 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 60 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 60 Kč
36F9150 Miettinen Tiia (FIN) MS Parma 553319 60 Kč
DCE7950 Jarošová Klára KOB Dobřichovice C 416316 60 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 60 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 60 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 60 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 60 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 60 Kč
1.79 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 60 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 60 Kč
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 60 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 60 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 60 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 60 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 60 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 60 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka R 9054 60 Kč
SJC7752 Rudolfová Jana Sportcentrum Jičín C 0002020719 60 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 60 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 60 Kč
CHC8552 Pavlová Petra K.O.B. Choceň C 2011852 60 Kč
1.76 km, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 60 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 60 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 60 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 60 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 60 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 49546 60 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 60 Kč
VLI7755 Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 60 Kč
EKP7955 Seidlová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 51610 60 Kč
KNC7750 Lindová Miroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 7200327 60 Kč
73C7650 Širůčková Daniela xxx 2056292 60 Kč
1.71 km, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 60 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 60 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 60 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 60 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 60 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 60 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 60 Kč
JEN7152 Žeravová Markéta OB Jenišovice C 2060293 60 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 60 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 60 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 60 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 60 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 60 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 60 Kč
1.50 km, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 60 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C doplníme 60 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 60 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 60 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 60 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 60 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 60 Kč
TJN6750 Šmausová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307416 60 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 60 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 60 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 9932 60 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 60 Kč
HCE6451 Mudrová Martina TJ Hostivice C 51984 60 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 60 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 60 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 60 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 60 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 60 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 60 Kč
1.29 km, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 60 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 60 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 60 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 60 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 60 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 60 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 60 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 60 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 60 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 60 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 60 Kč
1.38 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 8162 60 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 8171 60 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 60 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 60 Kč
DCE5650 Štrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 7870 60 Kč
1.13 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 60 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 60 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 60 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 60 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 60 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 60 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 60 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 60 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 60 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 60 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 60 Kč
1.13 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 60 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 60 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 60 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 60 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 60 Kč
1.01 km, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 45 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 45 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 45 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 45 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 45 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 45 Kč
TJN1020 Skal Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2070806 45 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 45 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 45 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 45 Kč
1.50 km, 7 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 40 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 40 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 40 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 40 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 40 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 40 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 40 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 40 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 4403303 40 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 40 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 40 Kč
1.17 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 45 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 45 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 45 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 45 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027207 45 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 45 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 45 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 45 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice C 7780 45 Kč
JEN0302 Žerava Cyril OB Jenišovice C 2060292 45 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 45 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 45 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 45 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 45 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor C 4368 45 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 45 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 45 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 361279 45 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 45 Kč
BOR0349 Krkoška Matouš OK Jiskra Nový Bor 4401 45 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 45 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 45 Kč
1.58 km, 12 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 45 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 45 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 45 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 45 Kč
LTP0205 Kříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 45 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 45 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 45 Kč
TJN0202 Pěnička Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069079 45 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 45 Kč
TJN0110 Sedláček Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067344 45 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 45 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava C 436431 45 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 45 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 45 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 45 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 45 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 45 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 2569 45 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 45 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 45 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 45 Kč
VLI0102 Turek Martin Slavia Liberec orienteering C 2073668 45 Kč
1.73 km, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 60 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 60 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 60 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 60 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 436942 60 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 60 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 60 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 60 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 60 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 60 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 60 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 60 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 60 Kč
1.97 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 60 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava C 5176 60 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 60 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 60 Kč
2.69 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 60 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 60 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 60 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 60 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 60 Kč
DKP8810 Larsson Emil Oddíl OB Kotlářka C 886251 60 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 60 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 60 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 60 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 60 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 60 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 60 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 60 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 60 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering C 1302790 60 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 500263 60 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 60 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 60 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 60 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 60 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 60 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 60 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 301545 60 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 60 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 60 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 60 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 60 Kč
CHA8201 Veselý Marek OK Chrastava C 8066 60 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 60 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín R 0000886513 60 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 0000004298 60 Kč
LTP8501 Kolman Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52923 60 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 60 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 60 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 60 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 60 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 60 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 60 Kč
EKP7402 Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 888643 60 Kč
31F8900 Istolahti Tuomo (FIN) Finland - non registered 340802 60 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 60 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 60 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 60 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 60 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 60 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 60 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 60 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 60 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 553441 60 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 60 Kč
2.31 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 60 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 60 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 60 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 60 Kč
VLI9400 Petr Pavel Slavia Liberec orienteering C 8288 60 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 60 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 60 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 60 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 60 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 60 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 60 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 60 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 60 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 60 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 60 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 60 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 60 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 60 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 60 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 2067929 60 Kč
2.21 km, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 60 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 60 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 60 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 60 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 60 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 60 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 60 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 0 60 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2056273 60 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín C 995817 60 Kč
1.93 km, 18 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 60 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 60 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 60 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 8147 60 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 60 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 60 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 60 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering C 7003010 60 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 60 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 60 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 60 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 60 Kč
TUV7304 Folprecht Eduard SOK TJ Turnov C 9056 60 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 60 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 60 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 60 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 60 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 60 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 60 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 60 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 51724 60 Kč
1.94 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 60 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 60 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 60 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 60 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 60 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 60 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 60 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 60 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 60 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 60 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 60 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 60 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 60 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 60 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 60 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 60 Kč
JEN6901 Touš Jan OB Jenišovice C 7774 60 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 60 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 60 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 60 Kč
1.79 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 60 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 60 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 60 Kč
DCE6100 Pavlů Jaroslav KOB Dobřichovice C 232041 60 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 60 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 60 Kč
1.34 km, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 60 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 60 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 60 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 60 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 60 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 60 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 60 Kč
1.34 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 60 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 60 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 60 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 60 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 8155 60 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 60 Kč
1.20 km, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 60 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 60 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 60 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 51863 60 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 60 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 60 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 60 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 60 Kč
1.20 km, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 60 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 60 Kč
2QC3900 Vřešťál Jan Vrestal zapůjčit 100 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 60 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 60 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 60 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 60 Kč
1.50 km, 7 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0600 Bradáč Václav LOK-o Liberec C 2049555 40 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 40 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402217 40 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 40 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 40 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 40 Kč
CHA0752 Jeřábková Tereza OK Chrastava C 4403306 40 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 40 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 4403308 40 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 7787 40 Kč
JEN0502 Žerava František OB Jenišovice C 2060293 40 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 7776 40 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 40 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 40 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 40 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 40 Kč
BOR0506 Tran Vít OK Jiskra Nový Bor C 4362 40 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 40 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 40 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 40 Kč
BOR0601 Di Cara Christopher OK Jiskra Nový Bor C 4383 40 Kč
LLI0650 Burgrová Zuzana LOK-o Liberec C 2070846 40 Kč
EKP0953 Seidlová Magdalena VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 80 Kč
EKP1108 Seidl Marek VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 80 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 40 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 40 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 40 Kč
TUR0658 Sklenářová Zuzana OOB TJ Turnov C zapůjčit 80 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 51142 40 Kč
LLI0653 Rindová Adriana LOK-o Liberec C 2060289 40 Kč
1.82 km, 13 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 45 Kč
VSP7049 Marteau Daniel USK Praha 0 45 Kč
VSP7089 Marteau Beatrice USK Praha 0 45 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 45 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 45 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2049588 45 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2059767 45 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059765 45 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2059763 45 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava 8186 45 Kč
4ZC7450 Popková Klára HO Komorní výtah 2067951 45 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 45 Kč
TJN5011 Vobořil Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 416836 45 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 45 Kč
BOR7950 Pitrová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 45 Kč
BOR7363 Sochová Petra OK Jiskra Nový Bor C 8451 45 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 45 Kč
BOR7312 Socha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8450 45 Kč
1PX7751 Plátková Martina Zelená zebra 426323 45 Kč
CHC9699 Turečková Eva K.O.B. Choceň 232903 45 Kč
98X7550 Kamelská Viola Crazy Dancers 9101101 45 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2049591 45 Kč
1.90 km, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 60 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 60 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 60 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 60 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 60 Kč
TJN7600 Růta Jarda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 60 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 60 Kč
JEN0102 Valkoun Jaroslav OB Jenišovice C 411599 60 Kč
JEN7459 Zakouřilová Markéta OB Jenišovice C 7789 60 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 60 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 60 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 60 Kč
VSP6550 Kosíková Helena USK Praha C 60 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 60 Kč
SJC8705 Szenczi Gabriel Sportcentrum Jičín C 60 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 60 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 60 Kč
celkem přihlášených: 495, vklad: 27140 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.