Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
13.06.2015
Místo konání:
Fojtka
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T6    
2.40 km, 105 m, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 60 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 60 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 60 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 60 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4386 60 Kč
BOR0553 Sýbová Marika OK Jiskra Nový Bor C 4363 60 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 60 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 60 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava C 2049590 60 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 60 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 60 Kč
TJN1062 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 60 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 60 Kč
TJN1063 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408031 60 Kč
EKP0551 Pecková Tereza VŠTJ Ekonom Praha C 51600 60 Kč
3.40 km, 5 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 45 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 45 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov C 1403055 45 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov C 1403057 45 Kč
VLI0654 Štrynclová Johanka Slavia Liberec orienteering C 4402221 45 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 45 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 45 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 45 Kč
CHA0650 Danková Alice OK Chrastava C 2070830 45 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 45 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 45 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 45 Kč
CHA0652 Smolová Pavla OK Chrastava C 45 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 45 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 45 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 45 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 45 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 45 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 45 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 45 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 45 Kč
CHAxxxx Divíšková Rebeka OK Chrastava 45 Kč
2.80 km, 160 m, 6 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232915 60 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 2049578 60 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 49962 60 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 886252 60 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 60 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec C 2060281 60 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 60 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 8307 60 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 60 Kč
STB0498 Jakoubková Anna TJ Stadion Nový Bor C 682369 60 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 60 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 60 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 60 Kč
CHA0351 Říhová Eliška OK Chrastava C 436417 60 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 60 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 60 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 60 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 60 Kč
PGP0350 Pokorná Linda SK Praga C 899177 60 Kč
3.00 km, 140 m, 5 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 60 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 207860 60 Kč
VLI0150 Balatková Barbora Slavia Liberec orienteering C 2073665 60 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 60 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420419 60 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov B 51808 60 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 4372 60 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 60 Kč
CHA0257 Dvořáková Johana OK Chrastava C 2059763 60 Kč
CHA0255 Hejcmanová Monika OK Chrastava C 60 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 60 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 2070839 60 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 60 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 60 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056303 60 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 60 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 60 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 60 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov C 2035709 60 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 60 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232506 120 Kč
4.50 km, 225 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 90 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 90 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 90 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 90 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 90 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 90 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 90 Kč
DOK0051 Dominika Stránská OK Doksy C 2056239 90 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 6886 90 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 90 Kč
ROU9951 Kyselová Nela SKOB Roudnice nad Labem C 434804 90 Kč
4.80 km, 205 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 90 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering B 49954 90 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 90 Kč
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 90 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 90 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 90 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 90 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 90 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070852 90 Kč
TJN9853 Loudová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 90 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 90 Kč
5.10 km, 220 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 90 Kč
5.10 km, 220 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 90 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 90 Kč
KON7975 Krtičková Michaela KOB Konice C 8897 90 Kč
VLI8152 Loosová Lenka Slavia Liberec orienteering C 2058470 90 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 90 Kč
LLI8450 Křenková Blanka LOK-o Liberec C 51207 90 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 90 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 90 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 90 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 90 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 90 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 90 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 90 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 90 Kč
MFP7953 Blahutová Hanka Matfyz Praha C 51928 90 Kč
SJC8761 Höferová Petra Sportcentrum Jičín C 51803 90 Kč
6.40 km, 335 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka R 9999888 90 Kč
DKP8759 Setínková Eva Oddíl OB Kotlářka C 8946 90 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 90 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 90 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 90 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec R 7200361 90 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 90 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 90 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 90 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 90 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 90 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 90 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 90 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 9988 90 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 90 Kč
MBM8282 Mesiarkinová Kamila O-mikron C 7200319 90 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 90 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 7858 90 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 180 Kč
4.90 km, 245 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 416110 90 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 90 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 90 Kč
VSP7460 Folprechtová Kateřina USK Praha C 416221 90 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 90 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 51638 90 Kč
4.50 km, 175 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 90 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 90 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202898 90 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 90 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 90 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 90 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 90 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 90 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 90 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 90 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 90 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 90 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 90 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 90 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 90 Kč
VLI7455 Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 90 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 90 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 90 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 90 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 90 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 90 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 90 Kč
LLI7150 Balcarová Alena LOK-o Liberec C 1398994 90 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 180 Kč
4.10 km, 175 m, 8 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6952 Žihlová Lucie LOK-o Liberec C 434597 90 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 90 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 90 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 90 Kč
LTP6850 Matějková Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52916 90 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 90 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 90 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 90 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 90 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 90 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 90 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 7965 90 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 90 Kč
TJN6951 Šmausová Gabriela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232510 90 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 90 Kč
ROU6650 Svobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 90 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 90 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 90 Kč
3.70 km, 160 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232914 90 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 90 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 90 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 90 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 90 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9609 90 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 90 Kč
DOK5750 Vilimovská Miroslava OK Doksy C 7757 90 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 90 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 90 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 90 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 90 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 90 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 90 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 90 Kč
9XCxxxx Krákorová Iva Neregistr 887916 180 Kč
3.50 km, 160 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 51795 90 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 90 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 90 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 90 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 90 Kč
JEN5651 Kadečková Jana OB Jenišovice C 411563 90 Kč
3.00 km, 145 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 90 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 90 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 90 Kč
TAP5452 Hejtmánková Alena KOB Tretra Praha C 53641 90 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 90 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 90 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 90 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 90 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 90 Kč
TJN5452 Lukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 90 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 90 Kč
3.00 km, 150 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 90 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 90 Kč
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 90 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 90 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 51647 90 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 90 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 90 Kč
2.40 km, 105 m, 5 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 60 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 60 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 60 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 60 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 60 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 60 Kč
CHA0502 Just Samuel OK Chrastava C 60 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 4213 60 Kč
SOB0501 Šašek Martin SOBSA C 53026 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 60 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice C 2060291 60 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 60 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 60 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 60 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 60 Kč
TJN0503 Saur Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070851 60 Kč
TJN0900 Saur Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 60 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 60 Kč
3.40 km, 5 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 45 Kč
VLI0806 Štryncl Vilda Slavia Liberec orienteering C 4402220 45 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 49985 45 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 45 Kč
BOR0506 Tran Vít OK Jiskra Nový Bor C 4362 45 Kč
BOR0504 Blažkovan Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4399 45 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 45 Kč
CHA0603 Gomolák Jan OK Chrastava C 45 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C 45 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 45 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 45 Kč
CHA0602 Vaner Filip OK Chrastava C 45 Kč
VSP0802 Folprecht Lukáš USK Praha C 2058490 45 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 45 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 51588 45 Kč
2.90 km, 175 m, 5 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 60 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec B 9101104 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga C 231948 60 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 60 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 60 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 60 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice 52924 60 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov B 888622 60 Kč
STB0401 Mašek Matěj TJ Stadion Nový Bor C 446338 60 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 4377 60 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 60 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 60 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800309 60 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor C 4368 60 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 60 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 60 Kč
CHA0302 Henzl Pavel OK Chrastava C 2059765 60 Kč
CHA0303 Holan Petr OK Chrastava C 60 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 60 Kč
CHA0400 Janoušek Albert OK Chrastava C 2049588 60 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 60 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 60 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 60 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 60 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 60 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 60 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056302 60 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056291 60 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027207 60 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398971 60 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 60 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 60 Kč
4.40 km, 210 m, 8 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 60 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 60 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 60 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno B 888640 60 Kč
TBM0111 Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 443078 60 Kč
TUV0204 Hallman Marek SOK TJ Turnov C 22779 60 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov B 886280 60 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 60 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 2569 60 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 60 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy B 2053519 60 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 60 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec C 253135 60 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 60 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 60 Kč
CHA0102 Rajn Filip OK Chrastava C 436414 60 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 60 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 60 Kč
JEN0101 Zabořil Vojta OB Jenišovice C 51543 60 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 60 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 60 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027215 60 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 60 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 601169 60 Kč
MBM0200 Zátka Josef O-mikron zapůjčit 100 Kč
VLI0102 Turek Martin Slavia Liberec orienteering C 2073668 60 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka C 9889 60 Kč
5.60 km, 290 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec B 2049589 90 Kč
LTP9904 Králik Stanislav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 90 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 7201809 90 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 90 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy B 2053518 90 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 90 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 90 Kč
CHA9903 Hradecký Ondřej OK Chrastava C 436430 90 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2069092 90 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 90 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 90 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 90 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové B 207870 90 Kč
7.00 km, 290 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200336 90 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 90 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 90 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 90 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 90 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 90 Kč
FYD9801 Brož Dominik Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 90 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 90 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 90 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027247 90 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067320 90 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 90 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 90 Kč
6.50 km, 310 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN9601 Kadečka Adam OB Jenišovice C 411527 90 Kč
6.50 km, 295 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 90 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 90 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 90 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 90 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 90 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 90 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 90 Kč
OKP9000 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 303935 90 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 90 Kč
KON7931 Krtička Jan KOB Konice C 2067929 90 Kč
KON7708 Kalous Antonín KOB Konice C 336795 90 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 90 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 90 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 90 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 90 Kč
DOK7300 Šmol Marcel OK Doksy C 2053516 90 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 90 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 90 Kč
VLI7400 Harazin Martin Slavia Liberec orienteering C 899176 90 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 90 Kč
TJN9502 Hájek Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 896978 90 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 90 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 90 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232512 90 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1302800 90 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 90 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 90 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 90 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 9101181 90 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 180 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 90 Kč
9.60 km, 465 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 90 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering C 1302790 90 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 90 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 90 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 90 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 90 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga R 682623 90 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 90 Kč
LTP8501 Kolman Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52923 90 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 90 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 90 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 90 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 90 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice R 897360 90 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 90 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec R 7003006 90 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 90 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 90 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 90 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 90 Kč
TUR9002 Hyka Jan OOB TJ Turnov C 410746 90 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 7092626 90 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 90 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov R 515499 90 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 90 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 90 Kč
BOR8202 Lepšík Petr OK Jiskra Nový Bor C 515133 90 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 90 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 7203462 90 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 90 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 90 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 90 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 90 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 90 Kč
MBM8606 Šrubař Michal O-mikron C 2051488 90 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 90 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 90 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 90 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 90 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 90 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 90 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 180 Kč
7.00 km, 290 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 90 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 90 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 90 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 90 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 90 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 90 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 90 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 90 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 90 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 90 Kč
6.50 km, 310 m, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 90 Kč
ONO7100 Lisý Ondřej SKOB Ostrov C 52179 90 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 90 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 90 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 90 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 90 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 90 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 90 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 90 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 90 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 90 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 90 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 90 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 90 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 90 Kč
JEN7501 Hoetzel Martin OB Jenišovice C 2060290 90 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 90 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 90 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 90 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 90 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7750 90 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 90 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 90 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 90 Kč
6.00 km, 275 m, 13 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 90 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 90 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 90 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 90 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 90 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 90 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 90 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 90 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 90 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 90 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 90 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 90 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 90 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 90 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 90 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 90 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 90 Kč
TJN6601 Hostaš Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416829 90 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 90 Kč
5.50 km, 265 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 90 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 90 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9632 90 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 90 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 90 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 90 Kč
BOR6502 Mašek Petr OK Jiskra Nový Bor C 7765 90 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 90 Kč
TUR6100 Mareš Hynek OOB TJ Turnov C 2067342 90 Kč
4.90 km, 245 m, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 90 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 90 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 90 Kč
TAP5802 Hejtmánek Vladimír KOB Tretra Praha C 682651 90 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 90 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 90 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 90 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 90 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 90 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 90 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 90 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 90 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 90 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 90 Kč
TJN6001 Vitebský Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 90 Kč
TUR5601 Holas Vladimír OOB TJ Turnov C 8219 90 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 90 Kč
4.50 km, 175 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 90 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 90 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 90 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 90 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 90 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 90 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 90 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 90 Kč
3.70 km, 160 m, 7 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 90 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 90 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 90 Kč
34P4800 Edward Bartkowiak (POL) WKS Grunwald Poznań 412412 90 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 90 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 90 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 90 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 90 Kč
STB5003 Našinec Jiří TJ Stadion Nový Bor C 49982 90 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 886284 90 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 90 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 90 Kč
JEN5002 Kadečka Jiří OB Jenišovice C 411580 90 Kč
TJN4901 Lukavec Míla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060202 90 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 90 Kč
3.50 km, 160 m, 9 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI4502 Lukáš Zdeněk LOK-o Liberec C 8243 90 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 90 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 90 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 90 Kč
BOR3602 Mašek Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8544 90 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 90 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 90 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 90 Kč
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 180 Kč
3.40 km, 5 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 45 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 4402229 45 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 4402228 45 Kč
VLI0808 Novotný Dalibor Slavia Liberec orienteering C 4402232 45 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 45 Kč
KON0850 Kalousová Julie KOB Konice C 45 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 9394 45 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 1403056 45 Kč
TUV0651 Vařeková Anna SOK TJ Turnov C doplníme 45 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 682368 45 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 45 Kč
BOR1101 Nehasil František OK Jiskra Nový Bor C 7131415 45 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 45 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 45 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 45 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 45 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 45 Kč
CHA0655 Holanová Lucie OK Chrastava C 45 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 45 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 45 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 45 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 45 Kč
CHA1050 Justová Anika OK Chrastava 45 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava 45 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 7776 45 Kč
JEN0701 Hoetzel Jiří OB Jenišovice C 2060292 45 Kč
TJN1100 Berka Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8252 45 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 45 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408035 45 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 45 Kč
TUR0100 Mareš Matěj OOB TJ Turnov C 1403062 45 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 45 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava 45 Kč
SMR1100 Pesničák Daniel SNS Smržovka C 45 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 45 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 45 Kč
TJNxxxx Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 45 Kč
TJNxxx1 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408039 45 Kč
TJNxxx2 Zoubek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408040 45 Kč
2.80 km, 135 m, 6 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 50 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 50 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200340 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice 440404 50 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 50 Kč
62X7250 Pechová Helena Och421X 4411231 50 Kč
62X6400 Pech Richard Och421X 4411232 50 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 50 Kč
TUV7100 Hallman Jiří SOK TJ Turnov 22869 50 Kč
NNN0000 Christl Ivan Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 50 Kč
BOR6850 Průchová Elena OK Jiskra Nový Bor C 205615 50 Kč
BOR7950 Pitrová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 50 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 50 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 50 Kč
CHA7001 Holan Petr OK Chrastava C 50 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 50 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 50 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 50 Kč
FYD9851 Macháčková Eliška Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 50 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 50 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 50 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 50 Kč
TJN1061 Pesničáková Krystýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 50 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 50 Kč
TJN1010 Šklíba Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408032 50 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 50 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava 50 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava 50 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava 50 Kč
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 50 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C zapůjčit 90 Kč
8xcxxxx Profová Michaela zapůjč NER- Neregistrovani zapůjčit 90 Kč
ROU7756 Bílková Pavlína SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 50 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070802 50 Kč
5.90 km, 275 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
92X6900 Blín Oldřich OB Jizerky 2051500 90 Kč
92X0600 Blín Jonáš OB Jizerky 2051478 90 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 90 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 90 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 90 Kč
TUR8901 Kopecký Tomáš OOB TJ Turnov C 51539 90 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 90 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 90 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 90 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 90 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 8503 90 Kč
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 90 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 90 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070804 90 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 90 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 90 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 90 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 90 Kč
KUL7001 Chrz Martin KOB Ústí nad Labem zapůjčit 130 Kč
KUL6200 Bartoš Jiří KOB Ústí nad Labem zapůjčit 130 Kč
KUL7051 Ondřichová Lucie KOB Ústí nad Labem zapůjčit 130 Kč
8XCxxx1 Knížek Michal zapůjč NER- Neregistrovani zapůjčit 130 Kč
8XCxxx2 Adolph Jeff zapůjč NER- Neregistrovani zapůjčit 130 Kč
8XCxxx3 Adolph Zdeňka NER- Neregistrovani 920698 90 Kč
celkem přihlášených: 630, vklad: 48880 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.