Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
02.04.2016
Místo konání:
Luže
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.29 km, 50 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 125 40 Kč
1.87 km, 40 m, 5 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C 2088150 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
2.75 km, 50 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB0551 Honzáková Lenka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49805 40 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
ZLH0550 Moskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec C 206416 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SOS Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec C 2079504 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 40 Kč
4.14 km, 60 m, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 52311 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč B 0000052239 40 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec B 2800337 40 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 40 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 40 Kč
CHT0351 Ďoubalíková Lenka OOB SK Chrast C 40 Kč
CET0251 Kovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 40 Kč
4.81 km, 90 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 70 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 70 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 70 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SOS Jindřichův Hradec A 442882 70 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 70 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 70 Kč
CHT0153 Ďoubalíková Marie OOB SK Chrast C 339541 70 Kč
5.86 km, 110 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 439123 70 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec B 331328 70 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 70 Kč
8.14 km, 150 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 70 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OB Vamberk C 9674 70 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 70 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 70 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 70 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec B 7770033 70 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec C 920682 70 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 70 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 70 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 70 Kč
4.85 km, 90 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 70 Kč
SJH9853 Dundáčková Julie SOS Jindřichův Hradec B 420443 70 Kč
CET8051 Šafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 70 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 70 Kč
6.51 km, 130 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 70 Kč
JHB7753 Honzáková Jana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7207340 70 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 70 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 70 Kč
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 70 Kč
ZLH7551 Moskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 70 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 70 Kč
OSN7850 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52230 70 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 70 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 70 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 70 Kč
CHT7351 Ďoubalíková Veronika OOB SK Chrast C 9361 70 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 70 Kč
4.81 km, 90 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 70 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 70 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 70 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 70 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 70 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 70 Kč
VAM6452 Veverková Yveta OB Vamberk C 9678 70 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 70 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 70 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 0002092400 70 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 70 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SOS Jindřichův Hradec C 442862 70 Kč
SJI6552 Petráčková Zuzana OK Jihlava C 301216 70 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 70 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 70 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 70 Kč
LPU7155 Fenclová Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 9650 70 Kč
4.48 km, 70 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 70 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 70 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 70 Kč
2.29 km, 50 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
1.87 km, 40 m, 5 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
OSN0707 Červinka Adam SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53142 40 Kč
RUZ0801 Pelikán Jan TJ Růžená C 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 40 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 253129 40 Kč
3.08 km, 60 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč C 0000051771 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč C 0002092373 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 142 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená C 2087716 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
4.67 km, 80 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 436433 40 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 40 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 40 Kč
TTR0202 Stoklas Adam OOB Třebíč zapůjčit 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 49887 40 Kč
OSN0202 Močuba Václav Josef SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202889 40 Kč
LPU0301 Fencl Jáchym OK Lokomotiva Pardubice B 9651 40 Kč
PZR0203 Divácký Štěpán UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 219332 40 Kč
5.86 km, 110 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 70 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 70 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč B 0002800321 70 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C zapůjčit 70 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0000416215 70 Kč
SJH0003 Koudelka Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 436434 70 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 70 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 70 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 70 Kč
CHT0002 Burkoň Jan OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT0003 Burkoň Vojtěch OOB SK Chrast C 70 Kč
7.19 km, 140 m, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 70 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 70 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 70 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 70 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast B 53168 70 Kč
10.91 km, 200 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 70 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OB Vamberk C 9669 70 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 70 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49809 70 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 70 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 70 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 70 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 70 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 53200 70 Kč
ZLH7501 Moskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 70 Kč
TTR8801 Fiala Martin OOB Třebíč C 0000515502 70 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 70 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 70 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 70 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 70 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 70 Kč
SJI9501 Koumar František OK Jihlava C 682090 70 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava C 897347 70 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 70 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 70 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 70 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava R 7200366 70 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 70 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 70 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 70 Kč
7.19 km, 140 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU8602 Bolech Filip OK Lokomotiva Pardubice C 49634 70 Kč
JHB9107 Kopic Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53444 70 Kč
CHT8002 Leksa Robert OOB SK Chrast C 301340 70 Kč
CHT8901 Nešetřil Tomáš OOB SK Chrast C 70 Kč
CHT9101 Janda Petr OOB SK Chrast C 70 Kč
JHB7702 Honzák Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7201753 70 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 70 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová zapůjčit 70 Kč
3FX7800 Holý Michal OMT Pardubice 2085010 70 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 70 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 70 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232891 70 Kč
VAM9701 Vyskočil Štěpán OB Vamberk C 438629 70 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 70 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 2079508 70 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 70 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 70 Kč
OSN8001 Močuba Stanislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7202897 70 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 70 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 70 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky C 995872 70 Kč
8.11 km, 170 m, 18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
4GX7800 Rouš Václav CRC Dukla NMNM zapůjčit 70 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 70 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 70 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 70 Kč
PZR7838 Šíma Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8708 70 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 70 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 70 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 70 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 70 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 70 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 70 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 70 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 70 Kč
CET7001 Śafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 70 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 70 Kč
OSN8002 Červinka Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53174 70 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2092366 70 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 70 Kč
6.57 km, 160 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 70 Kč
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 70 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 70 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 70 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 70 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 70 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 70 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0000682672 70 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 70 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 70 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 70 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 70 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 70 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 70 Kč
SJH6602 Kuchyňka Ivan SOS Jindřichův Hradec C 2088191 70 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SOS Jindřichův Hradec C 336790 70 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 70 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 70 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 70 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 70 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 70 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 70 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 70 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 2081366 70 Kč
73C6200 Širůček Jaromír xxx 2085650 70 Kč
JHB6202 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 49819 70 Kč
LPU6301 Fencl Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9653 70 Kč
5.46 km, 100 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 70 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 70 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 70 Kč
PZR5201 Šíma Ladislav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52310 70 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0000303960 70 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 70 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 70 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8011 70 Kč
SJI4911 Paulíček Jiří OK Jihlava C 52173 70 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 70 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 897365 70 Kč
RUZ5504 Jelínek Luboš TJ Růžená C 51921 70 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 70 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 410398 70 Kč
PPU6001 Broulík Miloš KOB Pardubice C 9655 70 Kč
4.48 km, 70 m, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 70 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 70 Kč
1.87 km, 40 m, 5 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 301334 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51990 40 Kč
FJI0550 Oulická Tereza SK FREE Jihlava C zapůjčit 40 Kč
ZLH0802 Moskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000224888 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0803 Venhauer Štepán OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 111 40 Kč
CET1103 Šafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 40 Kč
OSN0959 Červinková Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52138 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 40 Kč
JHB0851 Honzáková Nelka TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 04686 40 Kč
LIP1550 Sedláková Anna SOS Mamuti z Lipovky C 426328 40 Kč
3.44 km, 60 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 40 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 40 Kč
8RC0600 Jaromír Jelínek BZP 2081398 40 Kč
NNN7699 Venhaurer Jaroslav Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 40 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 40 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 40 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 0000052356 40 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč 0002092365 40 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč 0002092381 40 Kč
SJH7102 Kopenec Milan SOS Jindřichův Hradec C 2096225 40 Kč
SJH7252 Parkanová Romana SOS Jindřichův Hradec C 330558 40 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 40 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 141 40 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha C zapůjčit 40 Kč
OSN7555 Stoklasová Markéta SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53154 40 Kč
FJI5252 Podhorská Věra SK FREE Jihlava C 232900 40 Kč
NNN1234 Zuzana Brychtová Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
NNN1235 Jiří Brychta Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
NNN1236 Valerie Brychtová Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
celkem přihlášených: 290, vklad: 17090 Kč