Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.06.2016
Místo konání:
Láz
Pořadatel:
CST - OB Strakonice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 50 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 50 Kč
RIC0755 Vosátková Julie OB Říčany C 2049638 50 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 2088190 50 Kč
10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek C 2064780 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 50 Kč
RIC0553 Vosátková Eliška OB Říčany C 2049642 50 Kč
7TC0450 Holická Anna TJ Sokol Pisek zapůjčit 105 Kč
12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0251 Štindlová Klárka OOB TJ Sokol Křemže C 50 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 75 Kč
13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže B 51418 50 Kč
OPI0050 Körnerová Emma Orientační sporty Písek C 2064771 50 Kč
OPI0051 Janovská Gabriela Orientační sporty Písek C 2064772 50 Kč
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže B 428716 50 Kč
14 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže B 428714 90 Kč
19 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 90 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 90 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 90 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 90 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 90 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 90 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 90 Kč
MLA8750 Pluháčková Markéta MLOK Mariánské Lázně C 7201209 90 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 90 Kč
14 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
46X8800 Jurgová Martina Krutě Kruté Krůty 2087707 90 Kč
15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 90 Kč
VSP7260 Javůrková Gabriela USK Praha C 515041 90 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 90 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 90 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 90 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 90 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 90 Kč
VSP7754 Machová Jana USK Praha C 981848 90 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 90 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 90 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 90 Kč
RIC7650 Tolarová Ivana OB Říčany C 2073688 90 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C zapůjčit 120 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 90 Kč
81C0050 Mácová Martina Cirkus Čakovice 1400418 90 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 888612 90 Kč
14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 90 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 90 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 90 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 90 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 90 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 90 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 90 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 90 Kč
12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 90 Kč
OPI5550 Paulerová Eva Orientační sporty Písek C 2064785 90 Kč
12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč
6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 50 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 339547 50 Kč
HCE0850 Černá Adéla TJ Hostivice C 1417259 50 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 50 Kč
7TC1050 Holická Julie TJ Sokol Pisek zapůjčit 105 Kč
8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 0 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 428719 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 50 Kč
RIC0603 Kohoutek Tomáš OB Říčany C 2049645 50 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 50 Kč
7TC0700 Holický Jáchym TJ Sokol Pisek zapůjčit 105 Kč
12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 0 Kč
RIC0505 Tolar Hynek OB Říčany C 2069070 50 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2088153 75 Kč
13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0302 Javůrek Tomáš USK Praha C 2032182 50 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 428715 50 Kč
VCB0303 Mikuláš Jiří OB České Budějovice C zapůjčit 80 Kč
KRE0301 Pšenička Kryštof OOB TJ Sokol Křemže C 50 Kč
14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0100 Javůrek Emil USK Praha C 515064 50 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C zapůjčit 80 Kč
19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPIXXXX Bečvář Petr Orientační sporty Písek vlastní 135 Kč
17 kontrol
Rank. koef.: 1
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 90 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 90 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 90 Kč
PVD8901 Bláha Petr OOB TJ Sokol Pražák C 515172 0 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 90 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 90 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 90 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 90 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 2800311 90 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 90 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 90 Kč
46X8500 Jurga Vojtěch Krutě Kruté Krůty 2087671 90 Kč
46X8900 Jurga Václav Krutě Kruté Krůty 2800296 90 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 90 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 90 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 90 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 90 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 90 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 90 Kč
53X8400 Kouba Pavel Pisek neregistrovany zapůjčit 120 Kč
15 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
28B8600 Hristov Petko (BUL) DSV zapůjčit 120 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 90 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 90 Kč
19 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 90 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 90 Kč
OPI7500 Janda Libor Orientační sporty Písek C 2064782 90 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 90 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 90 Kč
53X7800 Herink Jaroslav Pisek neregistrovany zapůjčit 120 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 90 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 90 Kč
MIL7301 Žižka Přemysl Tesil Milevsko C 7857 90 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 90 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 90 Kč
DCE7501 Vaculovič Radim KOB Dobřichovice C 2058524 90 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 90 Kč
81C8000 Máca Petr Cirkus Čakovice 1416364 90 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 90 Kč
7TC7600 Holicky Marek TJ Sokol Pisek zapůjčit 165 Kč
15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 90 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 90 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 90 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 90 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 90 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 90 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 90 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 8631586 90 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 90 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 51973 90 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 135 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 135 Kč
14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 90 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč
61C5300 nechyba jiri Stara Hut 04276 90 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 90 Kč
OPI5501 Žák Jan Orientační sporty Písek C 2064783 90 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 90 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 90 Kč
MIL4601 Ondruška Vladimír Tesil Milevsko C 4769 90 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 90 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 90 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 90 Kč
6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 416245 50 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 50 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 05297 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C zapůjčit 80 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C zapůjčit 80 Kč
DCE0950 Vaculovičová Alžběta KOB Dobřichovice C 2050484 50 Kč
DCE1000 Vaculovič Matěj KOB Dobřichovice C 2079491 50 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice zapůjčit 80 Kč
6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 50 Kč
RIC0701 Tolar Ondřej OB Říčany C 2073695 50 Kč
13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 50 Kč
95C7500 Hroch Tomáš Hroši zapůjčit 80 Kč
HCE7751 Černá Petra TJ Hostivice C 1413899 50 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 50 Kč
celkem přihlášených: 164, vklad: 12975 Kč