Přihlášky závodu: Chodovská tvrz + divočina

Datum:
27.02.2016
Místo konání:
Praha - Chodov
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
Příchozí     PZL    
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 52317 20 Kč
SJC1515 Kazda Matěj Sportcentrum Jičín 52976 20 Kč
4DC7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2086527 20 Kč
PGP3802 Šrůta Pavel SK Praga C 53771 20 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 2020717 20 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 20 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 20 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 20 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 20 Kč
FSP0950 Mokošínová Meda VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 20 Kč
RUM0051 Babická Johana ZOOB Rumburk 20 Kč
RUM0052 Babická Rozárka ZOOB Rumburk 20 Kč
RUM0053 Červinková Anna ZOOB Rumburk 20 Kč
RUM0054 Červinková Kristýna ZOOB Rumburk 20 Kč
DKP5951 Zelenková Eugenie Oddíl OB Kotlářka C 5300 20 Kč
PGP2800 Samohýl Richard SK Praga C 52098 20 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 20 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 20 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga C 2084972 20 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 20 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 20 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 20 Kč
OSN1260 Voráčková Anežka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 20 Kč
46C1300 Urban Adam Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 20 Kč
TAP1400 Pucherna Štěpán KOB Tretra Praha C 7518567 20 Kč
8RC0801 Fišerová Valerie BZP zapůjčit 20 Kč
MFP6950 Pelikánová Lucie Matfyz Praha C 410387 20 Kč
MFP0050 Pelikánová Máša Matfyz Praha B 428223 20 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno C 2051546 20 Kč
PGP0653 Rážová Dorota SK Praga C 20 Kč
(146)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha 253812 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 995813 50 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 50 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 50 Kč
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk C 5991 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 50 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
4DC7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 50 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 50 Kč
MFP7300 Glasnák Vladimír Matfyz Praha C 247339 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 50 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 07965 50 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 50 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 50 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 50 Kč
ZBP7751 Jílková Radka OOB SK Zbraslav C 2075667 50 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 50 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 50 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 50 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 50 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 50 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka B 2051523 50 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 50 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 50 Kč
KAM9305 Prášek Přemysl OK Kamenice C 410375 50 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 50 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 50 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 7204495 50 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 7201202 50 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 50 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 50 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany C 2069057 50 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 50 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 50 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 50 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 50 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 50 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 50 Kč
NNN9500 Šrom Jakub Neregistrovaní 2042538 50 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní C 7203451 50 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní 2088730 50 Kč
ZBM9905 Kinc Martin SK Žabovřesky Brno C 2042540 50 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 50 Kč
MFP0507 Král Adam Matfyz Praha B 2053580 50 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 50 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 50 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
TUR8001 Gomzyk Andriy OOB TJ Turnov 5521 50 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 50 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 50 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 50 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 50 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 50 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 50 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 50 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
MFP7959 Králová Michaela Matfyz Praha C 52139 50 Kč
NNN7800 Beneš Michal Neregistrovaní 232897 50 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 50 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 50 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 50 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 50 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 50 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice B 515491 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 50 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 50 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 50 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 50 Kč
6YC8650 Slezáková Jana Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 9705 50 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7203462 50 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 50 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 50 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 50 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka 7410123 50 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 50 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 50 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C zapůjčit 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
ASU8598 Vávrová Veronika Magnus Orienteering C 920685 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 50 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 50 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 50 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 50 Kč
64C8502 Maroušek Vít Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
69X8500 Lužnický Jiří HO Humanita 7205016 50 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52142 50 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 50 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 50 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 50 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 50 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 50 Kč
PGP0654 Vozábalová Hana SK Praga C 50 Kč
STH8451 Uvizlová Radka SK Studenec C 425543 50 Kč
STH8351 Horňáková Hana SK Studenec C 9990 50 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 50 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 50 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 50 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2800315 50 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 50 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 50 Kč
TJP9851 Baziková Justýna TJ Sokol Troja C 434811 50 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 51631 50 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 50 Kč
DOB7907 Fátor Jan KOB Dobruška C 981808 50 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 50 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 50 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 50 Kč
64C8951 Štrajtová Monika Ekonom Praha Outdoor zapůjčit 50 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 50 Kč
PGP8009 Voráček Michal SK Praga C 8009 50 Kč
KPY7900 Kameník Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060247 50 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 50 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové R 515425 50 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 50 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 50 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 50 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 50 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 50 Kč
64C8201 Buňata Tomáš Ekonom Praha Outdoor 50 Kč
64C8753 Řízková Magdaléna Ekonom Praha Outdoor 50 Kč
DKP9009 Šebl Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 50 Kč
celkem přihlášených: 176, vklad: 7900 Kč