Přihlášky závodu: Mikulášův kufr

Datum:
02.12.2016
Místo konání:
Srub Gizela
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
ČERTÍCI     ČERTICE     DIBLÍCI     DIBLICE     HOLÁTKA 1     HOLÁTKA 2     LUCIFEŘI     PEKELNICE    
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 0 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 0 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 0 Kč
9XX7300 Eliáš Marek neregistrovaní Na kopci zapůjčit 0 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 0 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice B 682695 0 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 0 Kč
TAP0601 Semecký Vít KOB Tretra Praha C 0 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 2075696 0 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 7205040 0 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 0 Kč
NNN9998 Matouš Kurz Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
NNN9996 Jan Doležal Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 0 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 0 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 0 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 8642 0 Kč
NNN9001 Slávik Alexander Neregistrovaní 0 Kč
NNN9990 Tomáš Hladina Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci zapůjčit 0 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 0 Kč
8RC0801 Fišerová Valerie BZP zapůjčit 0 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 0 Kč
DKP8161 Ledinská Leona Oddíl OB Kotlářka C 2102803 0 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 0 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 0 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 0 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha B 2096249 0 Kč
8RC9051 Pangrácová Marie BZP 2104589 0 Kč
9YC6950 Smolkova Romana x 2099515 0 Kč
PVP7251 Rohanová Markéta VSK Přírodní vědy Praha C 446365 0 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 0 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha B 428253 0 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 0 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 0 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 0 Kč
BZP1001 Pospíšil Filip Báječné ženy v orientačním běhu C zapůjčit 0 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 0 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 0 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 0 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 0 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka C 51793 0 Kč
DKP0705 Havlín Prokop Oddíl OB Kotlářka C 2102804 0 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 0 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 0 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 0 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 0 Kč
5RC7753 Haľková Jarka Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 2106884 0 Kč
9XX0150 Eliášová Kateřina neregistrovaní Na kopci zapůjčit 0 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 0 Kč
NNN9997 Helena Dražná Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga C 2099498 0 Kč
PGP0452 Čechmánková Anna SK Praga B 347887 0 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
1LC7750 Cichrová Iveta Klub Miki zapůjčit 0 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 0 Kč
SRK1151 Pohlová Sandra SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2103246 0 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 0 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 0 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 2088194 0 Kč
81C1050 Mácová Barbora Cirkus Čakovice 1400418 0 Kč
PGP0655 Priehodová Nela SK Praga C 2096266 0 Kč
PGP0602 Göth Mikuláš SK Praga C 2092354 0 Kč
NNN2009 Vojtěch Čakrt Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
NNN2011 Kryštof Čakrt Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
BZP1300 Pospíšil Jakub Báječné ženy v orientačním běhu 2102806 0 Kč
NNN2013 Štěpánek Kuda Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
NNN0013 Vojtíšek Kuda Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
46C1300 Urban Adam Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 0 Kč
PGP0702 Dočkal Šimon SK Praga C 2099519 0 Kč
PGP0902 Dočkal Štěpán SK Praga C 2099504 0 Kč
NNN9995 Zuzanka Doležalová Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
NNN9994 Terezka Doležalová Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
NNN2012 Aneta Košárková Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 0 Kč
5BX7801 Černý Ota Čepíci 8627113 0 Kč
PVP0900 Rohan Vilém VSK Přírodní vědy Praha C 0 Kč
NNN0109 Julie Tesarova Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
NNN2212 Jonas Tesar Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
PGP0751 Novotná Barbora SK Praga C 0 Kč
NNN9993 Karolína Novotná Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
NNN9992 Tereza Novotná Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
6YC0950 Dvořáková Lucie Neregistrovaní 0 Kč
NNN9987 Adam Bílý Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 0 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 0 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 0 Kč
KAM0650 Škáchová Viktorie OK Kamenice B 434803 0 Kč
KAM0651 Škáchová Zuzana OK Kamenice C 1413720 0 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 0 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 0 Kč
ROZ0802 Kunc Lukáš OK Roztoky C zapůjčit 0 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 0 Kč
PGP0703 Matyšek Ondřej SK Praga C 2087642 0 Kč
4CC0700 Škába Štěpán Al 0 Kč
NNN2402 Tereza Nekvasilová Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 0 Kč
PVP0600 Čechmánek Václav VSK Přírodní vědy Praha C 8575 0 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha C 2092402 0 Kč
74C0650 Dvořáková Veronika NER 0 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 0 Kč
NNN9989 Miksová Anna Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
NNN9988 Krulisová Anna Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 0 Kč
NNN9999 Jáchym Drnek Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 0 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 0 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 0 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 0 Kč
TAP8301 Kutálek Jan KOB Tretra Praha C 442878 0 Kč
3LX8200 Novák Lukáš AC SAKÉ KATEŘINKY 443097 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
NNN1974 Michal Pelikán Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
73X9100 Žitný Chlebák Opět na Kozla 53667 0 Kč
69X7800 Polák Robert HO Humanita zapůjčit 0 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka R 899156 0 Kč
7VX6400 Čermák Radek StillAliveCZ 1413333 0 Kč
95C7500 Hroch Tomáš Hroši zapůjčit 0 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 0 Kč
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 0 Kč
3MX7300 Kratochvíl Daniel DAK 682339 0 Kč
AOP7102 Košárek Pavel Orientační Běh Opava C 51568 0 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 0 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 0 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 0 Kč
OKP5802 Čechmánek Vladimír SK OK 24 Praha C 51719 0 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 0 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 0 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 0 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 0 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 0 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 0 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 0 Kč
NNN9991 Radim Halir Neregistrovaní Číslo_čipu 0 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 0 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 0 Kč
TAP0150 Halamová Barbora KOB Tretra Praha B 1416362 0 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 0 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 0 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 0 Kč
celkem přihlášených: 139, vklad: 0 Kč