Přihlášky závodu: Mikulášský orienťák - 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti 2016/2017

Datum:
03.12.2016
Místo konání:
LUTÍN – Základní škola (Školní 80, Lutín)
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
1.10 km, 4 m, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 40 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 40 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2069081 30 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 30 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 30 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 30 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 30 Kč
2.20 km, 6 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 40 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 30 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 30 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 30 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 30 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 30 Kč
3.00 km, 6 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 40 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 40 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 40 Kč
4.20 km, 10 m, 21 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 515427 40 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 40 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 40 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 40 Kč
4EX9150 Hornová Lenka SKIVELO Olomouc 2092370 40 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 40 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 40 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 50 Kč
9CCPV53 Cetkovská Tereza NEREG zapůjčit 50 Kč
9CCPV54 Šebková Klára NEREG zapůjčit 50 Kč
3.00 km, 6 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 40 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 40 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 40 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 40 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 40 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 40 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 40 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 40 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 40 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 40 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 40 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 50 Kč
1.20 km, 4 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 52718 30 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 40 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 30 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 30 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 30 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 30 Kč
2.80 km, 4 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 2049579 30 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 30 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 30 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 40 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 40 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 30 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 30 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 30 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 30 Kč
4.20 km, 10 m, 21 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 40 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 40 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 40 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 40 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 40 Kč
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 40 Kč
5.10 km, 12 m, 27 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 40 Kč
OOL5301 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 52530 40 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 40 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 40 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 8822 40 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 40 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 40 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 40 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 40 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 40 Kč
HOB7001 Kratochvíl Karel SKOB Horní Benešov C 7202579 50 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 50 Kč
4.20 km, 10 m, 22 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 40 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 40 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 40 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2020738 40 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 40 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 40 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 40 Kč
UOL7000 Hálek Jan SOB Olomouc C 436448 40 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 40 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 40 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 40 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 40 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 40 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 40 Kč
9VX8100 Kozel Jiří Tři Kozlíci 2108887 40 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 40 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 40 Kč
UOL7505 Svoboda Zdeněk SOB Olomouc zapůjčit 50 Kč
37C7501 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 50 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 40 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 40 Kč
PTE7700 Martinek Pavel TJ Sokol Ptení C 52740 40 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 40 Kč
4EX7600 Pastrnek Pavel SKIVELO Olomouc 2104595 40 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 40 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 40 Kč
UOL6702 Jeřábek Petr SOB Olomouc C 361946 40 Kč
9CCPV01 Jurenka Pavel NEREG 2108915 40 Kč
9CCPV02 Kopecký Ivo NEREG zapůjčit 50 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 50 Kč
3.70 km, 8 m, 19 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 40 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 40 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 40 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 40 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 40 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 40 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 40 Kč
SKM4905 Wiedermann Jaroslav KOB Směr Kroměříž C 53813 40 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 40 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 40 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 40 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 40 Kč
SKM4903 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 53810 50 Kč
1.20 km, 4 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0717 Křupka Ondřej KOB Konice C 49367 30 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 40 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 30 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 30 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 30 Kč
UOL1106 Svoboda Ondřej SOB Olomouc zapůjčit 40 Kč
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit 40 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 30 Kč
2.30 km, 6 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN8501 Vévoda Antonín Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 40 Kč
JPVXX01 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov 2102771 40 Kč
JPVXX51 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit 50 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 40 Kč
8VX7601 Šaňák Daniel Klub 1420235 40 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 40 Kč
UOL9855 Flemister Allison Claire SOB Olomouc zapůjčit 50 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 361976 40 Kč
UOL7050 Vrtalová Gabriela SOB Olomouc C 2060253 40 Kč
celkem přihlášených: 133, vklad: 5200 Kč