Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Třísov
Pořadatel:
KRE - OOB TJ Sokol Křemže
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 200
Náhradníků: 0
1.70 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0751 Silovská Barbora OB Strakonice zapůjčit 90 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč
1.70 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0751 Doleželová Vendula SK Kotnov Tábor C 05296 50 Kč
KTA1151 Doleželová Jolana SK Kotnov Tábor C 2108878 50 Kč
1.90 km, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 50 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 50 Kč
OPI0650 Vaněčková Anežka Orientační sporty Písek C 2111716 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 50 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 50 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek C 2064771 50 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 50 Kč
OPI0351 Simonová Eliška Orientační sporty Písek C 2091527 50 Kč
OPI0451 Fistrová Ludmila Orientační sporty Písek C 2088174 50 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 50 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 50 Kč
3.10 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 90 Kč
VCB0154 Votíková Veronika OB České Budějovice C 426358 90 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 90 Kč
KRE0251 Štindlová Klárka OOB TJ Sokol Křemže C 51414 0 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 90 Kč
KRE0151 Klimešová Alena OOB TJ Sokol Křemže C 0 Kč
KRE0250 Bartošová Erika OOB TJ Sokol Křemže C 428715 0 Kč
3.10 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek C 2091528 90 Kč
4.10 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 90 Kč
VCB8859 Staňková Tereza OB České Budějovice C 9187 90 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice B 426398 90 Kč
TCB8551 Němcová Martina SK Technik České Budějovice C 52190 90 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 90 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 90 Kč
3.60 km, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 90 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 90 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 90 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 90 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 90 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 90 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 90 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 90 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 90 Kč
1.60 km, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč
1.70 km, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 50 Kč
1.70 km, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
KRE1111 Christian Kouba OOB TJ Sokol Křemže zapůjčit 40 Kč
1.90 km, 7 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek C 2064776 50 Kč
2.50 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2801033 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 50 Kč
CST0301 Silovský Vojtěch OB Strakonice zapůjčit 90 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport C 2025207 50 Kč
3.10 km, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 0 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 90 Kč
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 90 Kč
OPI0001 Prokeš Martin Orientační sporty Písek C 2080821 90 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek C 2091535 90 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA0002 Bušík David SK Kotnov Tábor C 2025201 90 Kč
4.50 km, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 90 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 90 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 90 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 90 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 90 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 90 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 90 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 90 Kč
KRE8700 Kouba Zdeněk OOB TJ Sokol Křemže 51412 0 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 90 Kč
KRE9302 Prais Marcel OOB TJ Sokol Křemže 416242 0 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 90 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště zapůjčit 130 Kč
4.10 km, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 90 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 90 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 90 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 2025208 90 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 90 Kč
OPI7500 Janda Libor Orientační sporty Písek C 2064782 90 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 90 Kč
KTA7701 Doležel Tomáš SK Kotnov Tábor C 2108861 90 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 225 Kč
3.60 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 90 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 90 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 90 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 90 Kč
KRE5901 Mražík Karel OOB TJ Sokol Křemže C 51419 0 Kč
KTA6301 Bušík Milan SK Kotnov Tábor C 2025202 90 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 90 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 90 Kč
3.10 km, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 90 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč
KRE5301 Moravec Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 416247 0 Kč
2.10 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL4601 Ondruška Vladimír Tesil Milevsko C 2801024 90 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 90 Kč
KRE5100 Weis František OOB TJ Sokol Křemže zapůjčit 40 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
1.70 km, 8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
VCB1201 Šedivý Martin OB České Budějovice C 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
KREXXXX Kamila Harvalíka OOB TJ Sokol Křemže zapůjčit 40 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 428714 0 Kč
3.00 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 50 Kč
NNN8651 Martina Kořínková Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN8652 Hana Kořínková Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN5801 Ota Kořínek Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN8601 Radek Frk Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
VCB8570 Šedivá Barbora OB České Budějovice 301626 50 Kč
OPI7301 Pazderník Petr Orientační sporty Písek C 2064774 50 Kč
KRE0050 Moravcová Šárka OOB TJ Sokol Křemže C 416248 0 Kč
KRE8350 Moravcová Jitka OOB TJ Sokol Křemže 416249 0 Kč
KTA8851 Kršková Lenka SK Kotnov Tábor C 232351 50 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 50 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 50 Kč
NNN1222 Marek Návara Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN2222 Vladislava Návarová Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN3333 Vojtěch Vladislav Škrlant Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 120, vklad: 8395 Kč