Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE

Datum:
24.06.2018
Místo konání:
Chlébské, louka nad obcí
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Kategorie:
D21A     D21B     D21C     H21A     H21B     H21C     H21D     P     T3     T5    
4.60 km, 190 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(24)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 0 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 0 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 0 Kč
LPM9651 28119 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 0 Kč
ZBM9452 23400 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 0 Kč
ZBM9354 2326 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 0 Kč
SJC8952 540 Fujáčková Ivana Sportcentrum Jičín R 897345 0 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 0 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 0 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 0 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 0 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 0 Kč
LPU9659 20932 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 0 Kč
LPU8357 1215 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 0 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 0 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 0 Kč
LPU9351 19823 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2011864 0 Kč
PHK9451 4218 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 0 Kč
SSU9651 20209 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 0 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 0 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660416 0 Kč
NPA9151 3161 Nováková Zuzana SK LOB Nová Paka C 515421 0 Kč
KAM8851 1223 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 0 Kč
SHK8150 5614 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 0 Kč
4.20 km, 145 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(24)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
DKP8450 19936 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 0 Kč
PHK9255 4220 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 8654892 0 Kč
ZBM9757 33114 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 0 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 0 Kč
KAM9554 23044 Procházková Marie OK Kamenice R 8051795 0 Kč
DKP8756 1205 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 0 Kč
PHK9551 23046 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 0 Kč
TUR8650 3100 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 0 Kč
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 0 Kč
CHC9051 6443 Wiśniewska Hanna K.O.B. Choceň R 8640913 0 Kč
SSU8952 4638 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk E 1007544 0 Kč
PHK8051 5982 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 0 Kč
TAP9755 32901 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 0 Kč
KAM9354 28972 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 0 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 0 Kč
VSP7850 288 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 0 Kč
LTU8950 4558 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 0 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 0 Kč
SSU8951 3194 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 0 Kč
TUR9358 19947 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 0 Kč
DKP9652 34034 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 0 Kč
CHA9152 6127 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 0 Kč
DKP7752 33884 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 0 Kč
3.50 km, 170 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(41)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9650 24589 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 0 Kč
ZBM9451 966 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 0 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 0 Kč
LIT8551 4119 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 0 Kč
TUR9552 4138 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 0 Kč
TAP9053 19932 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 515469 0 Kč
LPU9451 23401 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 0 Kč
TRI9750 33976 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 0 Kč
PGP9656 28206 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 0 Kč
DKP7753 3911 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 0 Kč
SHK8152 2169 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 0 Kč
PHK9353 33975 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 0 Kč
TZL9754 33964 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 0 Kč
TJN8952 33995 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 0 Kč
ZBM9353 19826 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 0 Kč
PGP9350 19943 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 0 Kč
KRL9651 33831 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 0 Kč
CTB9452 25996 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 0 Kč
23P8951 28653 Ślusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 0 Kč
LPU8552 6072 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 0 Kč
ASU9271 33954 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 0 Kč
KSU9393 19945 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 0 Kč
ZBM8951 4050 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 0 Kč
TRI9656 33970 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 0 Kč
TTR8551 33946 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 0 Kč
KAM9550 24693 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 0 Kč
KAM8952 33969 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 0 Kč
TUR9753 33957 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 0 Kč
RBK9252 19940 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 0 Kč
LPU9461 33952 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 0 Kč
ASU9797 20966 Horvátová Hana Magnus Orienteering C 980354 0 Kč
VBM7751 33836 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 0 Kč
ZBM7951 1720 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 0 Kč
BOR8752 33958 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 0 Kč
TRI9751 33962 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 0 Kč
CHT8754 33974 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 0 Kč
PGP9162 6077 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 0 Kč
TAP9251 19941 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 0 Kč
23P8950 22663 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 0 Kč
PGP9654 24126 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 0 Kč
LPU9757 23043 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice E 8656515 0 Kč
5.90 km, 220 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(32)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8200 15576 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 8629571 0 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 0 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8644878 0 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 0 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 0 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 8409111 0 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 0 Kč
PHK9101 12195 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 0 Kč
SJI7313 15210 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 0 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 0 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 0 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 0 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 0 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 0 Kč
TUR9003 8965 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 0 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 0 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 0 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 0 Kč
KAM9601 20171 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 0 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 0 Kč
DOB9200 9048 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8010192 0 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 0 Kč
PGP9702 23039 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 0 Kč
TZL8131 16494 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 0 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 0 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 0 Kč
ZBM8101 8059 Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno C 232004 0 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 0 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 0 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 0 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 0 Kč
LCE9601 23040 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 0 Kč
5.70 km, 210 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(32)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 0 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 9418870 0 Kč
KAM9203 14032 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 0 Kč
TUR7603 7261 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 0 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 0 Kč
ZBM9301 19808 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 0 Kč
TUR8103 9523 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 0 Kč
TUR9701 33506 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 0 Kč
LPU9410 23402 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 0 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 0 Kč
TZL8808 18376 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 0 Kč
KAM9301 19819 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 0 Kč
CHC9701 33064 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 0 Kč
BOR9608 28245 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 0 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 0 Kč
JIL8702 13209 Malý Aleš OK Jilemnice C 8087007 0 Kč
SJI9700 33966 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 0 Kč
LCE8903 11830 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 0 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 0 Kč
CHC8904 16684 Stefański Dawid K.O.B. Choceň C 7203700 0 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 0 Kč
PHK7901 12938 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 0 Kč
LPU8002 17500 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 0 Kč
VLI7707 10296 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 0 Kč
TZL9101 14042 Nečas Jiří SKOB Zlín C 7887934 0 Kč
BOR9007 12017 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8654931 0 Kč
ZBM9515 25169 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 8660404 0 Kč
CHC9501 33352 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 0 Kč
ASU8949 15352 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 0 Kč
CHC8502 14849 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 0 Kč
PGP9606 22833 Jonáš Martin SK Praga C 515307 0 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 0 Kč
4.80 km, 160 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(40)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE9201 26343 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 0 Kč
LPU9303 33963 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 0 Kč
LPU9306 25991 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 8656510 0 Kč
EKP7414 14462 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 0 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 0 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 0 Kč
TZL8301 12127 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 0 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 0 Kč
PHK9001 33953 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 0 Kč
TUR9100 18128 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 0 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 0 Kč
KSU7945 19821 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 0 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 0 Kč
SJI9601 25344 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 0 Kč
13P9401 11349 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 8640246 0 Kč
TUR9301 19977 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 0 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 0 Kč
LCE8803 8149 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 0 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 886265 0 Kč
SJC8104 12066 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 0 Kč
RBK8605 19969 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 0 Kč
SHK9701 33399 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 0 Kč
CHC9402 32849 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 0 Kč
KRL9304 33934 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 0 Kč
SJI8306 22914 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 0 Kč
PHK8900 19820 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 0 Kč
SJI9602 33972 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 0 Kč
TZL9003 33959 Kolárik Jan SKOB Zlín C 7209283 0 Kč
JPV8235 33460 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 0 Kč
PGP9601 28230 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 0 Kč
DOB8002 11120 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 0 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 8656686 0 Kč
PGP7107 12019 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 0 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 0 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 0 Kč
TZL8002 16456 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 0 Kč
STE9202 24669 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 0 Kč
SJC8309 18354 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 0 Kč
ZBM8511 8961 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 0 Kč
AOV7900 17813 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 0 Kč
4.40 km, 140 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(35)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE7701 7496 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 0 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 0 Kč
KON8911 18456 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 0 Kč
TUR8401 17895 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 0 Kč
BOR9503 26407 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 0 Kč
OKP8901 34015 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 0 Kč
DKP9600 31860 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 910714 0 Kč
AOP9701 33971 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 0 Kč
LLI7502 19961 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 8656591 0 Kč
ZBM6708 15169 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 0 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 0 Kč
ASU8304 33956 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 0 Kč
PHK8802 14618 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 0 Kč
TUR8702 17818 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 0 Kč
VBM8801 7923 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 0 Kč
SHK9403 33999 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 0 Kč
ZBM9104 11622 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 0 Kč
DKP8717 19817 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 0 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 0 Kč
23P9001 14958 Piłkowski Tadeusz (POL) OK!Sport Warszawa 8653083 0 Kč
PGP9503 33960 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 0 Kč
CHT9501 33263 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 0 Kč
KSU7410 17312 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 0 Kč
STE9411 24668 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 0 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 0 Kč
TZL8601 15043 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 0 Kč
KSU9202 19803 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 0 Kč
ZBM9711 33531 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 8660427 0 Kč
CHC8603 14689 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 0 Kč
TAP8610 19970 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 0 Kč
LLI9603 23036 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 0 Kč
SJC9703 34036 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 0 Kč
TUV7500 18348 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 0 Kč
TRI9301 7088 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 0 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 0 Kč
2.40 km, 110 m, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 150 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 150 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 150 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 150 Kč
7CC1300 Stehlík Šimon S-team 2111772 150 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 150 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 150 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 150 Kč
PGP8454 Voborská Jana SK Praga C 9332 150 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 150 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 150 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 150 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 150 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 150 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 150 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 150 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 150 Kč
LPM9453 Štádlerová Šárka OK Lokomotiva Plzeň 887626 150 Kč
MLA0500 Milota Jan MLOK Mariánské Lázně C 232234 150 Kč
OSN0999 Nepustilová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091525 150 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 150 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 2053519 150 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 150 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 150 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 150 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 150 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 150 Kč
7GC0001 Voves Tomáš Neregistrovaní - Voves 150 Kč
7GC0051 Borkovcová Lenka Neregistrovaní - Voves 150 Kč
2.90 km, 130 m, 12 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 150 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 2035744 150 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 150 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 150 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 150 Kč
AOP9051 Hadačová Tereza Orientační Běh Opava C 8798 150 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 150 Kč
AOP8800 Fiala Jan Orientační Běh Opava C 8810 150 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 150 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 150 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 150 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 887934 150 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 150 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 150 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 150 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 150 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 150 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 8655378 150 Kč
KVS0301 Rohlík Zbyněk SKOB Kobra Vsetín C 7864 150 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 150 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 7300087 150 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 150 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 150 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102776 150 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 150 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 150 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 150 Kč
66S0450 Porubská Lenka (SVK) ŠK Triturus Nitra 7210405 150 Kč
66S7650 Porubská Andrea (SVK) ŠK Triturus Nitra 7450754 150 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 150 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 150 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 150 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 150 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 150 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 150 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 150 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 150 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 2069057 150 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 150 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 150 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 150 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 150 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 150 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 150 Kč
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 150 Kč
SJC8151 Uhlíková Šárka Sportcentrum Jičín C 7207702 150 Kč
OSN0301 Chrást Lukáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 150 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 150 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 150 Kč
KSU0099 Večeřová Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51309 150 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 150 Kč
DOB9399 Szeliga Malgorzata KOB Dobruška C 1394898 150 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 150 Kč
LCE9450 Tesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 515074 150 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 53828 150 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 150 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 150 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 150 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 150 Kč
5.00 km, 195 m, 20 kontrol
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 150 Kč
7CC8750 Stehlíková Alžbeta S-team 8087 150 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov B 7202871 150 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 150 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 150 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 150 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 150 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 150 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 150 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 150 Kč
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 150 Kč
6HC8100 Konfršt Josef OB Vepřová 2126341 150 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 150 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 150 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 150 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 150 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 150 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 150 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662682 150 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 150 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 150 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 150 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 150 Kč
SCP8501 Tesař Jan OK Sparta Praha C 1400437 150 Kč
ZBM8309 Chvátal Lukáš SK Žabovřesky Brno C 348120 150 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 150 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 150 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 150 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 150 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 150 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 150 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 150 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 150 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 150 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 150 Kč
LPU9006 Klapal Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515142 150 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 887635 150 Kč
SHK8804 Vojta Marek OK Slavia Hradec Králové C 8656695 150 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 150 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 150 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 150 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 150 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 150 Kč
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 150 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 150 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 150 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 2070852 150 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 150 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 150 Kč
VIC7212 Chmelař Daniel OB Vizovice C 53119 150 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 150 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 150 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 150 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 150 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 150 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 150 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 150 Kč
MOV9602 Montero Cárceles Elmar SKOB Ostrava C 1415225 150 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 150 Kč
celkem přihlášených: 376, vklad: 22200 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.