Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: D18

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

D18 4.60 km, 305 m, 11 kontrol

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 0 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 0 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 0 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 0 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 2025346 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 0 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 0 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 0 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 0 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 8656631 0 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 0 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 0 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8660596 0 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 0 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Rosice A 7207019 0 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 0 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec A 7204974 0 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 0 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 0 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 0 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 0 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 0 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 0 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 2801018 0 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 0 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2127865 0 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 0 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 0 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Brno Žabovřesky A 410338 0 Kč
CHC0055 Ciesiółka Katarzyna K.O.B. Choceň A 9201008 0 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 0 Kč
LPU0060 Škorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice B 2049516 0 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 0 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 0 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 0 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 0 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 0 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 0 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 0 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 0 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 0 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 8191119 0 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 600 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice A 7207020 600 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 600 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 600 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 600 Kč