Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

pro kategorii: D14

Datum:
30.03.2018
Místo konání:
Nedamov a Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary B 682652 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 Ano Ne Ne 140 Kč
ROU0550 Dobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice C 426352 Ano Ne Ne 140 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 04641 Ano Ano Ano 0 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 Ano Ano Ano 400 Kč
MAS0450 Křížková Marie OOB Aš C 301516 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný B 436970 Ano Ano Ano 400 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 Ano Ano Ano 400 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov C 1428926 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice C 426353 Ano Ne Ne 140 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 2127886 Ano Ano Ano 400 Kč
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 Ano Ano Ano 400 Kč
2VS0550 Cuninková Katka (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 411485 Ano Ano Ano 400 Kč
2VS0551 Kurucová Adriana (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 416784 Ano Ano Ano 400 Kč
2VS0450 Dudová Paula (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 2111771 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0450 Suková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 Ne Ano Ne 140 Kč
LTU0451 Hošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 Ne Ano Ne 140 Kč
LTU0452 Licková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 Ne Ano Ne 140 Kč
LTU0453 Junková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 Ne Ano Ne 140 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 Ano Ne Ne 140 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko, z.s. B 2115673 Ano Ano Ano 400 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 Ano Ano Ano 400 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 Ano Ano Ano 400 Kč
MFP0550 Blahutová Martina Matfyz Praha B 53611 Ano Ne Ne 140 Kč
93S0450 Norberg Liv (SWE) Avesta OK 1040815 Ano Ano Ano 400 Kč
65S0450 Ahlström Maja (SWE) Västerås SOK 7040902 Ano Ano Ano 400 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov C 301730 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0451 Toporová Karolina (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 406940 Ano Ano Ano 400 Kč
64P0550 Műller Iga (POL) UMKS Kwidzyn 1419860 Ano Ano Ano 540 Kč
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C Ano Ano Ne 380 Kč