Logo

Přihlášky závodu: Velikonoce ve skalách

Datum:
30.03.2018
Místo konání:
Nedamov a Jestřebí
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
B3     B5     D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T3     T6    
Nahrávám data...

B3

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
13D7051 Grassow PetraGrassow Petra (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 2048528 Ano Ano Ano 400 Kč
32A6651 Kellner ClaudiaKellner Claudia (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 6905 Ano Ano Ano 400 Kč
23P9551 Dźwigała NataliaDźwigała Natalia (POL) OK!Sport Warszawa 338920 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU7550 Pěkná EvaPěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 Ano Ano Ano 400 Kč
45P8200 Chachurska MagdalenaChachurska Magdalena (POL) KU AZS WAT Warszawa 64950 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL9090 Fialová TerezaFialová Tereza SKOB Zlín 887934 Ano Ano Ano 400 Kč
DOK0450 Synková BarboraSynková Barbora OK Doksy C 2053515 Ano Ano Ano 400 Kč
17S1452 Nemcova ErikaNemcova Erika (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 416753 Ano Ano Ano 400 Kč
DOK0500 Jakša DavidJakša David OK Doksy C 2053511 Ano Ano Ano 540 Kč
DKL0050 Benešová HanaBenešová Hana KOB Kladno C 49640 Ano Ano Ano 540 Kč
DKL0450 Pilátová AmáliePilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 Ano Ano Ano 540 Kč
DKL0150 Horychová ZuzanaHorychová Zuzana KOB Kladno C 515197 Ano Ano Ano 540 Kč
48D0001 Matussek JakobMatussek Jakob (GER) OL-Team Wehrsdorf 2084107 Ne Ano Ne 190 Kč
48D7450 Matussek ManjaMatussek Manja (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048101 Ne Ano Ne 190 Kč
TTR93XX Jánská RadkaJánská Radka OOB Třebíč 2125373 Ano Ano Ano 540 Kč
PGP0350 Pokorná LindaPokorná Linda SK Praga C Ano Ano Ano 720 Kč
PGP0552 Pokorná NelaPokorná Nela SK Praga C 682654 Ano Ano Ano 720 Kč

B5

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
13D6751 Käding KirstenKäding Kirsten (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 670305 Ano Ano Ano 400 Kč
13D6750 Boeck UteBoeck Ute (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 671407 Ano Ano Ano 400 Kč
88D8550 Knaack JacquelineKnaack Jacqueline (GER) OK Mark Brandenburg 2091742 Ano Ano Ano 400 Kč
26D6900 Bringezu DirkBringezu Dirk (GER) OLV Potsdam 692105 Ano Ano Ano 400 Kč
26D0050 Bringezu HannaBringezu Hanna (GER) OLV Potsdam 7132613 Ano Ano Ano 400 Kč
26D0200 Bringezu TheoBringezu Theo (GER) OLV Potsdam 9130902 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL7252 Jandová KateřinaJandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 Ne Ano Ano 380 Kč
48D7801 Dethloff SebastianDethloff Sebastian (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048101 Ano Ano Ne 380 Kč
DKP7502 Lacina MartinLacina Martin Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit Ano Ne Ne 0 Kč

D10

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0951 Lošťáková ElaLošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI0853 Šestáková JohanaŠestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 2088819 Ano Ano Ano 320 Kč
DKP0951 Mullis CarolinaMullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0862 Zemanová EliškaZemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 0 Kč
JEN0951 Zabořilová AnnaZabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 Ano Ano Ano 320 Kč
ADA0852 Strýčková BarboraStrýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU0950 Pěkná AlžbětaPěkná Alžběta SKOB Roudnice nad Labem C 53537 Ano Ano Ano 320 Kč
84D0850 Knaupová JanaKnaupová Jana (GER) MTV Braunschweig 7080716 Ano Ano Ano 320 Kč
DOK0850 Synková ElenaSynková Elena OK Doksy C 2056280 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR0851 Housková AdélaHousková Adéla OK Dobříš C 2050490 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR0953 Petriláková AmáliePetriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 Ano Ano Ano 320 Kč
TZL0950 Kundratová EvaKundratová Eva SKOB Zlín C 218973 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR0952 Baštová JustýnaBaštová Justýna OK Dobříš C 2058512 Ano Ano Ano 320 Kč
SKV0851 Vlašímská KarolínaVlašímská Karolína TJ Slovan Karlovy Vary C 682698 Ano Ano Ano 320 Kč
LIT0851 Pavlíková RozáriePavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 Ano Ano Ano 320 Kč
65S0850 Palm ElinPalm Elin (SWE) Västerås SOK 9080427 Ano Ano Ano 320 Kč
DKP0950 Janatová ViolkaJanatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 Ne Ne Ano 0 Kč
LPM0850 Šitrová ŠtěpánkaŠitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 Ano Ano Ano 320 Kč
SPC0961 Kalinová EllaKalinová Ella SPORTICUS team C 515458 Ano Ne Ne 110 Kč
13L0950 Godina AnnaGodina Anna (LAT) B3 2086491 Ano Ano Ano 320 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
21G0950 Hill DaisyHill Daisy (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
LPM0750 Dvořáková KateřinaDvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU0951 Coufalová KláraCoufalová Klára SKOB Roudnice nad Labem C 2102790 Ano Ano Ano 320 Kč
ONO0950 Ječmenová VeronikaJečmenová Veronika SKOB Ostrov C 7202883 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1050 Kunstová AnežkaKunstová Anežka SKOB Slaný C 2109679 Ano Ano Ano 320 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie JohankaFišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416227 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA1053 Hrstková EliškaHrstková Eliška SKOB Slaný C 2109680 Ano Ano Ano 320 Kč
SLA0851 Václavíková AmálieVáclavíková Amálie SKOB Slaný C 2109678 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR1050 Chmelíková AnežkaChmelíková Anežka OK Dobříš C 2104709 Ano Ano Ano 320 Kč
3LD1150 Krüger Lianne JoséfineKrüger Lianne Joséfine (GER) Berliner Turnerschaft 440468 Ano Ano Ano 320 Kč
LME1050 Vošlajerová MarieVošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 Ano Ano Ne 220 Kč
LME0951 Berchová AnežkaBerchová Anežka SK Los Mělník C Ano Ano Ne 220 Kč
SPC1158 Kalinová LisaKalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 Ano Ne Ne 110 Kč

D12

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0750 Dvořáková LucieDvořáková Lucie BETA URSUS Rosice C 2088166 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0650 Lošťáková SáraLošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 Ano Ano Ano 400 Kč
LME0650 Dittrtová RozálieDittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA0750 Straková DenisaStraková Denisa SKOB Slaný C 224355 Ano Ano Ano 400 Kč
KRN0757 Rychlá KarolínaRychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM0651 Tomanová EliškaTomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0750 Ekertová JanaEkertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 Ano Ano Ano 400 Kč
CTB0751 Gregorová AliceGregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 Ano Ano Ano 400 Kč
SJH0651 Benešová MichaelaBenešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 553451 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0655 Vilémová EliškaVilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA0650 Redlová BarboraRedlová Barbora SKOB Slaný B 2085659 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0653 Krejčová HanaKrejčová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2127896 Ano Ano Ano 400 Kč
KPY0750 Vejražková AnnaVejražková Anna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801009 Ano Ano Ne 280 Kč
ROZ0650 Křístková VeronikaKřístková Veronika OK Roztoky C 2087706 Ano Ano Ano 400 Kč
ROZ0651 Křístková ViktorieKřístková Viktorie OK Roztoky C 2087688 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0850 Pešanová EmmaPešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 Ne Ano Ne 140 Kč
ABM0655 Palátová RenátaPalátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0657 Kurečková KláraKurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 Ano Ano Ano 400 Kč
JEN0752 Kůtková TerezaKůtková Tereza OB Jenišovice C 2112732 Ano Ne Ne 140 Kč
EKP0651 Izáková EvaIzáková Eva VŠTJ Ekonom Praha B 336137 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0750 Buková HanaBuková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 Ne Ano Ne 140 Kč
ADA0651 Procházková DoubravkaProcházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0650 Bambousková JulieBambousková Julie OK Dobříš B 2044895 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0754 Fialová KateřinaFialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0655 Housková BarboraHousková Barbora OK Dobříš B 2080957 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0753 Kašparová AlžbětaKašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0657 Magazu AnnabelleMagazu Annabelle OK Dobříš C 2104705 Ano Ano Ano 400 Kč
RUM0751 Nováková ViktorieNováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 Ano Ano Ano 400 Kč
2VS0750 Toporová KristinaToporová Kristina (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 219131 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV0651 Vlašímská BáraVlašímská Bára TJ Slovan Karlovy Vary C 682089 Ano Ano Ano 540 Kč
ONO0653 Holíková PetraHolíková Petra SKOB Ostrov C 2087719 Ano Ano Ano 400 Kč
DKL0750 Pilátová RozáliePilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 Ano Ano Ano 540 Kč
DOK0650 Vítková AnnaVítková Anna OK Doksy C 7759 Ano Ne Ne 190 Kč
DOR0659 Šáchová MagdalenaŠáchová Magdalena OK Dobříš C 2115079 Ano Ano Ano 400 Kč

D14

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0452 Šestáková MarieŠestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0450 Karpíšková KateřinaKarpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0451 Podrábská AlžbětaPodrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0555 Martanová LeaMartanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV0451 Dítková MarkétaDítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary B 682652 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM0550 Petrášová KateřinaPetrášová Kateřina BETA URSUS Rosice C 2112728 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0451 Gottsteinová EmaGottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 Ano Ne Ne 140 Kč
ROU0550 Dobiášová AnnaDobiášová Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2099520 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0453 Janovská VendulaJanovská Vendula OK Jilemnice C 426352 Ano Ne Ne 140 Kč
DKP0460 Ripplová EmmaRipplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0459 Nekvasilová TerezaNekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 04641 Ano Ano Ano 0 Kč
MFP0551 Šimšová PavlaŠimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0451 Černá EmaČerná Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 Ano Ano Ano 400 Kč
MAS0450 Křížková MarieKřížková Marie OOB Aš C 301516 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA0551 Zemková PavlínaZemková Pavlína SKOB Slaný B 436970 Ano Ano Ano 400 Kč
BFM0556 Řeháková KláraŘeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 Ano Ano Ano 400 Kč
ONO0452 Pecko SáraPecko Sára SKOB Ostrov C 1428926 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0452 Adámková KláraAdámková Klára OK Jilemnice C 426353 Ano Ne Ne 140 Kč
ONO0552 Kulová LauraKulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0453 Krejčová LucieKrejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 2127886 Ano Ano Ano 400 Kč
ONO0553 Holíková SimonaHolíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 Ano Ano Ano 400 Kč
2VS0550 Cuninková KatkaCuninková Katka (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 411485 Ano Ano Ano 400 Kč
2VS0551 Kurucová AdrianaKurucová Adriana (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 416784 Ano Ano Ano 400 Kč
2VS0450 Dudová PaulaDudová Paula (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 2111771 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU0450 Suková MajkaSuková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 Ne Ano Ne 140 Kč
LTU0451 Hošková KateřinaHošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057578 Ne Ano Ne 140 Kč
LTU0452 Licková ŠtěpánkaLicková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 Ne Ano Ne 140 Kč
LTU0453 Junková AnnaJunková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 Ne Ano Ne 140 Kč
JIL0551 Matěásková ŠárkaMatěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 Ano Ne Ne 140 Kč
NEK0450 Ziebová VeronikaZiebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK0555 Ježková IvanaJežková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 Ano Ano Ano 400 Kč
TUV0558 Hájková TerezaHájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 Ano Ano Ano 400 Kč
TUV0559 Mellanová JuditaMellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0455 Arnoštová VeronikaArnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 Ano Ano Ano 400 Kč
MFP0550 Blahutová MartinaBlahutová Martina Matfyz Praha B 53611 Ano Ne Ne 140 Kč
93S0450 Norberg LivNorberg Liv (SWE) Avesta OK 1040815 Ano Ano Ano 400 Kč
65S0450 Ahlström MajaAhlström Maja (SWE) Västerås SOK 7040902 Ano Ano Ano 400 Kč
ONO0450 Nejedlá KláraNejedlá Klára SKOB Ostrov C 301730 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0451 Toporová KarolinaToporová Karolina (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 406940 Ano Ano Ano 400 Kč
64P0550 Műller IgaMűller Iga (POL) UMKS Kwidzyn 1419860 Ano Ano Ano 540 Kč
LME0452 Mandáková TerezaMandáková Tereza SK Los Mělník C Ano Ano Ne 380 Kč

D16

(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC0250 Votavová ŽofieVotavová Žofie Sokol Kostelec n. Č. l. B 446355 Ano Ano Ne 400 Kč
VLI0252 Martanová ElinMartanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 Ano Ano Ano 540 Kč
OPI0350 Šafaříková LucieŠafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 Ano Ano Ano 540 Kč
88D0350 Kowsky VictoriaKowsky Victoria (GER) OK Mark Brandenburg 7208104 Ano Ano Ano 540 Kč
88D0351 Schneider Anne-CharlSchneider Anne-Charl (GER) OK Mark Brandenburg 7205647 Ano Ano Ano 540 Kč
88D0352 Sievert FlorianeSievert Floriane (GER) OK Mark Brandenburg 2092575 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL0352 Karlová AnnaKarlová Anna OK Jilemnice A 2078470 Ano Ne Ne 200 Kč
DKP0351 Tichá DoroteaTichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0359 Smutná Anna MarieSmutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0251 Řadová LucieŘadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 Ano Ano Ano 0 Kč
RUZ0251 Jelínková AdélaJelínková Adéla TJ Růžená C 232331 Ano Ne Ne 200 Kč
MAS0250 Křížová DanielaKřížová Daniela OOB Aš C 301510 Ano Ano Ano 540 Kč
DKP0250 Sanna KarinSanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 Ano Ano Ano 0 Kč
TJN0257 Linková LucieLinková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2032102 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR0250 Šritrová LenkaŠritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 Ano Ano Ano 540 Kč
ROZ0350 Křístková MagdalenaKřístková Magdalena OK Roztoky C 51895 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0350 Kubalová AlenaKubalová Alena (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 411483 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0351 Kuriaková TeréziaKuriaková Terézia (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 416591 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL0251 Pitrmucová AntoniePitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL0355 Kadavá PavlínaKadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL0353 Kuříková ZuzanaKuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL0354 Kynčlová JiřinaKynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL0356 Houdová AdélaHoudová Adéla OK Jilemnice C 426349 Ano Ne Ne 200 Kč
ABM0362 Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 2067328 Ano Ano Ano 540 Kč
NEK0250 Marešová KláraMarešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0252 Konopásková MartinaKonopásková Martina OK Dobříš C 2104693 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0351 Nentvichová JulieNentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0251 Petriláková AnežkaPetriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 Ano Ano Ano -160 Kč
DOR0353 Baštová JulieBaštová Julie OK Dobříš C 2050483 Ano Ano Ano 540 Kč
NEK0350 Nádeníčková IvaNádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 Ano Ano Ano 540 Kč
93S0250 Blixt MyBlixt My (SWE) Avesta OK 596406 Ano Ano Ano 540 Kč
CHT0251 Starková TerezieStarková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 Ano Ano Ano 720 Kč
DKP0358 Poborská EliškaPoborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 Ano Ano Ano 0 Kč
TJN0259 Podrábská MariePodrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 Ano Ano Ano 540 Kč
65S0251 Larsson IdaLarsson Ida (SWE) Västerås SOK 990502 Ano Ano Ano 720 Kč
64P0250 Pudlis NataliaPudlis Natalia (POL) UMKS Kwidzyn 2067687 Ano Ano Ano 720 Kč

D18

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROZ0050 Sedláčková LindaSedláčková Linda OK Roztoky B 232535 Ano Ano Ano 540 Kč
LTP0151 Pavlová MartinaPavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 Ano Ano Ano 540 Kč
DLT0151 Reisingerová EliškaReisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA0051 Straková VeronikaStraková Veronika SKOB Slaný B 219276 Ano Ano Ano 540 Kč
88D0150 Knaack SarahKnaack Sarah (GER) OK Mark Brandenburg 2068655 Ano Ano Ano 540 Kč
88D0151 Knaack LisaKnaack Lisa (GER) OK Mark Brandenburg 2068656 Ano Ano Ano 540 Kč
BBM0050 Opálková MartinaOpálková Martina BETA URSUS Rosice A 7207019 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA0151 Matoušková AdélaMatoušková Adéla SKOB Slaný C 2109688 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK0050 Filipová TerezaFilipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 Ano Ano Ano 540 Kč
KPY0050 Míchalová ŠárkaMíchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 Ano Ano Ano 540 Kč
MAS0051 Lučanová BarboraLučanová Barbora OOB Aš B 301514 Ano Ano Ano 540 Kč
VIC0162 Golová TerezaGolová Tereza OB Vizovice A 8645925 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK0151 Kosová TerezaKosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0150 Buksová ZuzanaBuksová Zuzana (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 2116195 Ano Ano Ano 540 Kč
ABM0152 Plášková AnnaPlášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 Ano Ano Ano 540 Kč
ABM0199 Radová KateřinaRadová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 Ano Ano Ano 540 Kč
KUO0151 Brožková LucieBrožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 Ano Ano Ano 540 Kč
TZL0058 Kundratová LucieKundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 Ano Ano Ano 540 Kč
2JD0050 Adorján Luca EszterAdorján Luca Eszter (GER) Berliner TSC 9021200 Ano Ano Ano 540 Kč
NEK0150 Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 Ano Ano Ano 540 Kč
16N0050 Brække ElisabethBrække Elisabeth (NOR) Halden SK 7007004 Ano Ne Ne 200 Kč
25F0050 Kuusisto IdaliianaKuusisto Idaliiana (FIN) Koovee zapůjčit Ano Ano Ano 810 Kč
DKL0151 Geislerová AnetaGeislerová Aneta KOB Kladno B 2042535 Ano Ano Ano 720 Kč
ZVO0153 Hovorková TerezaHovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 Ne Ano Ne 360 Kč

D20 Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
RBK9999 Matušková JanaMatušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 Ano Ano Ano 540 Kč
88D9550 Kusber LauraKusber Laura (GER) OK Mark Brandenburg 7070702 Ano Ano Ano 540 Kč
ROZ9951 Voltrová AlenaVoltrová Alena OK Roztoky A 7205027 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS9950 Filová Barbora DanielaFilová Barbora Daniela (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 2116183 Ano Ano Ano 540 Kč
LLI9854 Fürstová AnnaFürstová Anna LOK-o Liberec A 2056306 Ano Ano Ano 540 Kč
16N9950 Olaussen Idun Kristine FelOlaussen Idun Kristine Fel (NOR) Halden SK 1403967 Ano Ano Ano 540 Kč
16N9951 Aune KarolineAune Karoline (NOR) Halden SK 1999043 Ano Ano Ano 540 Kč
41D9950 Lehner MareiLehner Marei (GER) OLG Regensburg 9922222 Ano Ano Ano 720 Kč
12N9850 Fleisje IngvildFleisje Ingvild (NOR) Nittedal Orientering 9980924 Ano Ano Ano 720 Kč
VLI9950 Poloprutská LuciePoloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 Ne Ano Ne 260 Kč

D21E Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
2DP8650 Machowska WeronikaMachowska Weronika (POL) WKS Slask Wroclaw 886315 Ano Ano Ano 540 Kč
24S8901 Falk BeataFalk Beata (SWE) OK Kare 611887 Ano Ano Ano 540 Kč
2RS9150 Bränneby LinnBränneby Linn (SWE) Ärla IF 590128 Ano Ano Ano 540 Kč
LPU9461 Žaloudková KláraŽaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 Ano Ano Ano 540 Kč
CTB8151 Gregorová KamilaGregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 Ano Ano Ano 0 Kč
89D9550 Herashchenko DianoraHerashchenko Dianora (GER) OC München 2091745 Ano Ano Ano 540 Kč
PGP8851 Jelínková ZoraJelínková Zora SK Praga C 232167 Ano Ano Ano 540 Kč
PGP9153 Jelínková ŠárkaJelínková Šárka SK Praga C 232168 Ano Ano Ano 540 Kč
CTB9452 Benešová JanaBenešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 Ano Ano Ano 540 Kč
LCE9250 Sklenářová RadkaSklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 Ano Ne Ne 200 Kč
SSU9651 Štičková AnnaŠtičková Anna SK Severka Šumperk E 7200361 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR8650 Krafková LucieKrafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 Ano Ano Ano 540 Kč
24F9550 Heittola SuviHeittola Suvi (FIN) Rajamäen Rykmentti zapůjčit Ano Ano Ano 810 Kč
71D9400 Flechsig TheresaFlechsig Theresa (GER) USV TU Dresden 1994620 Ano Ano Ano 720 Kč

D21A Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová VandaKrálová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 540 Kč
PGP8852 Jirásková KateřinaJirásková Kateřina SK Praga C 53556 Ano Ano Ano 540 Kč
DOB8971 Hošková TerezaHošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 Ano Ano Ano 540 Kč
PHK9551 Svobodová LenkaSvobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 Ano Ano Ano 540 Kč
LTP9750 Kovářová LenkaKovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 Ano Ano Ano 540 Kč
LTP8854 Kovářová JulieKovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7210125 Ano Ano Ano 540 Kč
32A8950 Wartbichler GisaWartbichler Gisa (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 7890730 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová JanaKolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 Ano Ano Ano 540 Kč
23P8951 Ślusarczyk KatarzynaŚlusarczyk Katarzyna (POL) OK!Sport Warszawa 8636522 Ano Ano Ano 540 Kč
23P9550 Drągowska MariaDrągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa 8628699 Ano Ano Ano 540 Kč
23P8950 Miśkiewicz MartynaMiśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 Ano Ano Ano 540 Kč
19D8450 Engelhardt KatjaEngelhardt Katja (GER) SSV Planeta Radebeul 15002 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR0252 Pekařová JanaPekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 Ne Ano Ano 400 Kč
ROZ9752 Voltrová HanaVoltrová Hana OK Roztoky C 8656678 Ano Ano Ano 540 Kč
ROZ7450 Křístková HanaKřístková Hana OK Roztoky C 51608 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS9750 Košútová KatarínaKošútová Katarína (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 515451 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS8750 Stehlíková AlžbetaStehlíková Alžbeta (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 2111772 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR8852 Vlčková TerezaVlčková Tereza OOB TJ Turnov C 515047 Ano Ano Ano 540 Kč
2WS9250 Nilsson LinaNilsson Lina (SWE) Ulricehamns OK 920827 Ano Ne Ne 200 Kč
2WS9450 Spetz KajsaSpetz Kajsa (SWE) Ulricehamns OK 943316 Ano Ne Ne 200 Kč
ASU7751 Hrobařová LenkaHrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 Ano Ano Ano 540 Kč
38F9350 Harju SuviHarju Suvi (FIN) Tampereen Pyrintö 1080293 Ano Ano Ano 540 Kč
66P7608 Siess MałgorzataSiess Małgorzata (POL) UKS Azymut Pabianice 887236 Ano Ano Ano 540 Kč
3LD8650 Kulow AnicóKulow Anicó (GER) Berliner Turnerschaft 8001986 Ano Ano Ano 540 Kč
71D9350 Nieke CorinnaNieke Corinna (GER) USV TU Dresden 1280593 Ano Ano Ano 720 Kč
71D8451 Bader AnneBader Anne (GER) USV TU Dresden 1984 Ano Ano Ano 720 Kč
93S9750 Daniels AmandaDaniels Amanda (SWE) Avesta OK 249542 Ano Ano Ano 540 Kč
TUV8557 Zakouřilová KamilaZakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 1302868 Ano Ano Ne 520 Kč
2KS8550 Lundbäck OlgaLundbäck Olga (SWE) Domnarvets GOIF 1300254 Ano Ano Ano 720 Kč
43D0060 Ender FrankaEnder Franka (GER) HSG Turbine Zittau 7847 Ano Ano Ano 720 Kč
32D9050 Haas SabineHaas Sabine (GER) SV - IHW Alex 78 Berlin zapůjčit Ano Ano Ano 810 Kč
DOB8953 Peterová AlenaPeterová Alena KOB Dobruška C 7247 Ano Ano Ano 720 Kč
46S9550 Magnusson StinaMagnusson Stina (SWE) OK Nolaskogsarna 952906 Ano Ano Ano 720 Kč
2JD9350 Fell RonjaFell Ronja (GER) Berliner TSC 423895 Ano Ano Ano 720 Kč
TUR9999 Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 Ano Ano Ano 720 Kč
39P8950 Górska KingaGórska Kinga (POL) UMKS Orkan Ostróda 2034196 Ano Ano Ano 720 Kč
ZBM7951 Gebauerová JanaGebauerová Jana SK Brno Žabovřesky C 703370 Ano Ano Ano 960 Kč

D21B Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8251 Venclová VeronikaVenclová Veronika OB T.J. Sokol Žamberk C 2053565 Ano Ano Ano 540 Kč
TJP9850 Černá KateřinaČerná Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 Ano Ano Ano 540 Kč
DOK9450 Charousková LucieCharousková Lucie OK Doksy C 7200373 Ne Ano Ano 400 Kč
JHB8952 Králová IvetaKrálová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 Ano Ano Ano 540 Kč
8FX8350 Málková ŠárkaMálková Šárka TJ Kobylisy 2112761 Ano Ano Ano 540 Kč
JHB6553 Fencíková VladislavaFencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ano Ano Ano 540 Kč
LDC8550 Vaňková SašaVaňková Saša KOB Děčín C 51239 Ano Ano Ano 540 Kč
21G8450 Hill RadkaHill Radka (GBR) Airienteers zapůjčit Ano Ano Ano 630 Kč
KRN8559 Rychlá PavlínaRychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 Ano Ano Ano 540 Kč
2PS8850 Gustavsson ElinGustavsson Elin (SWE) Centrum OK zapůjčit Ano Ano Ano 630 Kč
2QS8750 Nordfors Schmiterlöw MariaNordfors Schmiterlöw Maria (SWE) Hjobygdens OK 870301 Ano Ano Ano 540 Kč
RBK9252 Pekárková MonikaPekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL9451 Hájková DanielaHájková Daniela OK Jilemnice C 405969 Ano Ne Ne 200 Kč
SMR8451 Svobodová KatuSvobodová Katu SNS Smržovka C 428294 Ano Ano Ano 540 Kč
DOB8585 Drągowska MalwinaDrągowska Malwina KOB Dobruška C 886617 Ano Ano Ano 540 Kč
23P8350 Trojecka MartaTrojecka Marta (POL) OK!Sport Warszawa 300632 Ano Ano Ano 540 Kč
TBM8452 Drábková ZuzanaDrábková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 2125377 Ano Ano Ano 540 Kč
KRN8383 Jiříčková BětkaJiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654901 Ano Ano Ano 540 Kč
45P9050 Gordon DianaGordon Diana (POL) KU AZS WAT Warszawa 7160890 Ano Ano Ano 540 Kč
RUM8750 Kalinová LucieKalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 Ano Ano Ne 400 Kč
SOB8851 Randíková MagdalénaRandíková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano 540 Kč
DOK7950 Synková PetraSynková Petra OK Doksy C 7200372 Ano Ano Ano 540 Kč
ASU8282 Mesiarkinová KamilaMesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 Ano Ano Ano 540 Kč
OOL8750 Typltová HanaTypltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 Ano Ano Ano 540 Kč
SMB9251 Žitná JanaŽitná Jana SKOB Mladá Boleslav C 49973 Ano Ano Ano 540 Kč
SCP9050 Černá EliškaČerná Eliška OK Sparta Praha C 2088205 Ano Ano Ano 720 Kč
ROZ9553 Zajícová KateřinaZajícová Kateřina OK Roztoky C 1420234 Ano Ano Ano 720 Kč
KAM9154 Kamererová KláraKamererová Klára OK Kamenice C 52932 Ano Ne Ne 260 Kč
24D9550 Hinkel MariaHinkel Maria (GER) SV Robotron Dresden 2075 Ne Ano Ne 260 Kč
SPC8259 Kalinová MarkétaKalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 Ano Ne Ne 260 Kč
DKP9250 Šebková JanaŠebková Jana Oddíl OB Kotlářka C 2025359 Ano Ne Ne 360 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI8150 Horáčková KateřinaHoráčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 Ano Ano Ano 540 Kč
SKV7752 Dítkova JitkaDítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 Ano Ano Ano 540 Kč
6NZ0050 Müller AndreaMüller Andrea (SUI) thurgorienta 8181188 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA7352 Matoušková MarkétaMatoušková Markéta SKOB Slaný C 2109690 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI8250 Trávníčková HanaTrávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 Ano Ne Ano 400 Kč
VSP7450 Svobodová JitkaSvobodová Jitka USK Praha C 9102142 Ano Ano Ano 720 Kč
6NZ8050 Bächi UrsinaBächi Ursina (SUI) thurgorienta 8642080 Ano Ano Ano 720 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LCV7351 Krausová MarcelaKrausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI7451 Podrábská MariePodrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ano Ano Ano 540 Kč
SJC8152 Podlipná VeronikaPodlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU7951 Havláková DanielaHavláková Daniela SKOB Roudnice nad Labem C 51434 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU8150 Eiglerová PetraEiglerová Petra SKOB Roudnice nad Labem C 2096267 Ano Ano Ano 540 Kč
59D0150 Schneider AnneSchneider Anne (GER) OLA TSV Deggendorf 36129 Ano Ano Ano 540 Kč
89D8150 Cherniavsky InessaCherniavsky Inessa (GER) OC München 2068663 Ano Ano Ano 540 Kč
KRN8353 Sukeníková ZuzanaSukeníková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 Ano Ano Ano 540 Kč
ONO8050 Ječmenová VěraJečmenová Věra SKOB Ostrov C 301420 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR7653 Forstereviczová JanaForstereviczová Jana OK Dobříš C 2082934 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR7656 Petriláková PetraPetriláková Petra OK Dobříš C 2092419 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová RadkaPeteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 Ano Ano Ano 540 Kč
AOV8050 Vellechová RadkaVellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 2103790 Ano Ano Ano 540 Kč
JHB8053 Brychtová ZuzanaBrychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 Ano Ano Ano 720 Kč
DKL8051 Pilátová PetraPilátová Petra KOB Kladno C 2115739 Ano Ano Ano 720 Kč
STB8099 Stanojkovičová LjubaStanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 Ano Ano Ano 720 Kč
LPM7857 Šitrová LucieŠitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 Ano Ano Ano 720 Kč
KPY7950 Jirásková PavlaJirásková Pavla SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 416330 Ano Ano Ne 520 Kč
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7758 Lošťáková IvanaLošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 Ano Ano Ano 540 Kč
PGP7559 Malečková IvaMalečková Iva SK Praga C 2067949 Ano Ano Ano 540 Kč
46P7700 Biolik AgnieszkaBiolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI7452 Martanová DanielaMartanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 Ano Ano Ano 540 Kč
32A7750 Borsitzky EvaBorsitzky Eva (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 770828 Ano Ano Ano 540 Kč
23D7500 Frenzel FriedaFrenzel Frieda (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 7750203 Ano Ano Ano 540 Kč
59D0151 Kurth SusanKurth Susan (GER) OLA TSV Deggendorf 616616 Ano Ano Ano 540 Kč
BZP7750 Svítilová PavlaSvítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 Ano Ano Ne 400 Kč
PHK7551 Kubečková ZdenaKubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL7554 Vlastníková LucieVlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 Ano Ne Ne 200 Kč
SRK7373 Filipová IvanaFilipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 Ano Ano Ano 540 Kč
JEN7457 Zabořilová RomanaZabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ano Ano Ano 540 Kč
BZP7650 Pospíšilová ŠtěpánkaPospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL7552 Ježková RomanaJežková Romana OK Jilemnice C 2075623 Ano Ne Ne 200 Kč
SLA7450 Zemková HelenaZemková Helena SKOB Slaný C 425546 Ano Ano Ano 540 Kč
84D7850 Knaupová IvanaKnaupová Ivana (GER) MTV Braunschweig 780209 Ano Ano Ano 540 Kč
STB7499 Dolejší LenkaDolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 Ano Ano Ne 400 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 Ano Ano Ano 540 Kč
ABM7451 Radová MartinaRadová Martina KOB ALFA Brno C 8010 Ano Ano Ano 540 Kč
ABM7469 Mulíčková EvaMulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 Ano Ano Ano 540 Kč
EKP7453 Izáková IvanaIzáková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 361968 Ano Ano Ano 540 Kč
TBM7467 Grycová PetraGrycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ano Ano Ano 540 Kč
66P7610 Sztranek IwonaSztranek Iwona (POL) UKS Azymut Pabianice 1403086 Ano Ano Ano 540 Kč
66P7601 Konc KatarzynaKonc Katarzyna (POL) UKS Azymut Pabianice 7204651 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI7456 Burešová KateřinaBurešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS7550 Toporová ĽubicaToporová Ľubica (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 5576 Ano Ano Ano 540 Kč
13F6450 Aijälä TiinaAijälä Tiina (FIN) Kangasala SK 1417511 Ano Ano Ano 720 Kč
28L7850 Grigaliunaite AgneGrigaliunaite Agne (LTU) Saule OK 8646226 Ano Ano Ano 720 Kč
65S7550 Singman Palm EvaSingman Palm Eva (SWE) Västerås SOK 9751002 Ano Ano Ano 720 Kč
TEP7850 Městková LucieMěstková Lucie Tempo Praha C 2102815 Ano Ano Ano 720 Kč
71D6900 Eckardt CorneliaEckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 Ano Ano Ano 720 Kč
13L7650 Godina IevaGodina Ieva (LAT) B3 980539 Ano Ano Ano 720 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP7752 Cichrová IvetaCichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ano Ano Ano 540 Kč
MOV7752 Pannová VendulaPannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 Ano Ano Ano 540 Kč
BZP7851 Dlouhá MartaDlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 Ano Ano Ano 540 Kč
3VX7450 Zámečníková JitkaZámečníková Jitka Zámečníci 2103763 Ano Ano Ano 540 Kč
LBM7362 Korpasová IvanaKorpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ano Ano Ano 540 Kč
RBK7451 Broschová LucieBroschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 540 Kč
LBM7751 Tomanová VeronikaTomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU7850 Hellerová AlenaHellerová Alena SKOB Roudnice nad Labem C 2081373 Ano Ano Ano 540 Kč
59D0152 Neumeier SilkeNeumeier Silke (GER) OLA TSV Deggendorf 628433 Ano Ano Ano 540 Kč
BZP7351 Petýrková PavlínaPetýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 Ano Ano Ano 540 Kč
CST7454 Pelcová PavlaPelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU7451 Dobiášová HanaDobiášová Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2099485 Ano Ano Ano 540 Kč
LTU7850 Termerová JanaTermerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103288 Ne Ano Ne 200 Kč
DOK7650 Synková ŠárkaSynková Šárka OK Doksy C 7773 Ano Ano Ano 540 Kč
DCE7550 Kándlová AdélaKándlová Adéla KOB Dobřichovice C 2113044 Ano Ano Ano 540 Kč
BOR7459 Waldhauserová IrenaWaldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 Ano Ano Ano 540 Kč
BOR7857 Merhulíková LenkaMerhulíková Lenka OK Jiskra Nový Bor C 8406 Ne Ano Ne 200 Kč
KUO7451 Brožková KvětaBrožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI7455 Severýnová Popková KláraSeverýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ano Ano Ano 540 Kč
RUM7451 Nováková MarkétaNováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 Ano Ano Ano 540 Kč
71D7850 Löhning SusanneLöhning Susanne (GER) USV TU Dresden 8041178 Ano Ano Ano 720 Kč
SKV7551 Vlašímská TerezaVlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 Ano Ano Ano 720 Kč
SKV7451 Bredlerová GabrielaBredlerová Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary C 7204509 Ano Ano Ano 720 Kč
48D7850 Herrmann CathleenHerrmann Cathleen (GER) OL-Team Wehrsdorf 1978305 Ano Ano Ne 520 Kč
53P7850 Śliwczyńska IlonaŚliwczyńska Ilona (POL) Team 360° 7121278 Ano Ano Ano 960 Kč
DOR7350 Mirčeva LenkaMirčeva Lenka OK Dobříš C 2082940 Ano Ano Ano 540 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7252 Riby KateřinaRiby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ano Ano Ano 540 Kč
PLU7171 Vidmuchová MartinaVidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 Ano Ano Ano 540 Kč
13D6950 Kubald KatrinKubald Katrin (GER) Kaulsdorfer OLV Berlin 8150269 Ano Ano Ano 540 Kč
PGP6450 Smolková AlenaSmolková Alena SK Praga C 53567 Ano Ano Ano 540 Kč
LME6852 Dittrtová LucieDittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 Ano Ano Ano 540 Kč
32A6950 Aschacher AngelikaAschacher Angelika (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 9080469 Ano Ano Ano 540 Kč
88D7200 Kapischke SolveigKapischke Solveig (GER) OK Mark Brandenburg 7030303 Ano Ano Ano 540 Kč
42A7050 Calvet ChristineCalvet Christine (AUT) OLC Währing 431946 Ano Ano Ano 540 Kč
SMR6950 Rychterová DanaRychterová Dana SNS Smržovka C 7203339 Ano Ano Ano 540 Kč
19D7050 Scheuermann KatrinScheuermann Katrin (GER) SSV Planeta Radebeul 300630 Ano Ano Ano 540 Kč
53P6951 Trykozko UrszulaTrykozko Urszula (POL) Team 360° 900424 Ano Ano Ano 540 Kč
SJH7051 Benešová IvaBenešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 Ano Ano Ano 540 Kč
VBM7079 Hiršová MarcelaHiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano 540 Kč
26D6950 Bringezu KristinaBringezu Kristina (GER) OLV Potsdam 692910 Ano Ano Ano 540 Kč
KAS7051 Eichlerová JanaEichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ano Ano Ano 540 Kč
KNC6550 Komersová JanaKomersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS6950 Králová MiriamKrálová Miriam (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 8625 Ano Ano Ano 540 Kč
LTU6952 Lazáková ŠárkaLazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ne Ano Ne 200 Kč
ABM6654 Obrátilová NaďaObrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 Ano Ano Ano 540 Kč
TUV7351 Hájková MagdalenaHájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 Ano Ano Ano 540 Kč
TUV7251 Mellanová VeronikaMellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 Ano Ano Ne 400 Kč
LLI6950 Fürstová KatkaFürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 Ano Ano Ano 540 Kč
SCP6150 Kavková DanaKavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 Ano Ano Ano 540 Kč
TZL7350 Kundratová JanaKundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 Ano Ano Ano 540 Kč
16N6950 Olaussen Irene FeldeOlaussen Irene Felde (NOR) Halden SK 658253 Ano Ano Ano 540 Kč
65S7260 Ahlström MalenaAhlström Malena (SWE) Västerås SOK 39772 Ano Ano Ano 540 Kč
LPM6151 Pechová IvaPechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 Ano Ano Ano 720 Kč
SOB7151 Janečková VeronikaJanečková Veronika SOBSA C 53017 Ano Ano Ano 720 Kč
2JD7350 Kaminskaite EditaKaminskaite Edita (GER) Berliner TSC 303100 Ano Ano Ano 720 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP7351 Karpíšková GabrielaKarpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 Ano Ano Ano 540 Kč
BBM7155 Kunzová IvanaKunzová Ivana BETA URSUS Rosice C 52346 Ano Ano Ano 540 Kč
DLT7251 Nosek MartinaNosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 Ano Ano Ano 540 Kč
BZP7150 Krotilová MagdalénaKrotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 Ano Ano Ano 540 Kč
JPV6556 Štorková SimonaŠtorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA7251 Straková JanaStraková Jana SKOB Slaný C 8579 Ano Ano Ano 540 Kč
48N6450 Lindvik-Saevareid AnitaLindvik-Saevareid Anita (NOR) Os Orienteringsklubb 1561964 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU7050 Kyselová JanaKyselová Jana SKOB Roudnice nad Labem C 2043619 Ano Ano Ano 540 Kč
16D0050 Vogl KarinVogl Karin (GER) SV Mietraching 1700505 Ano Ano Ano 540 Kč
LME6950 Ždimerová MonikaŽdimerová Monika SK Los Mělník C 232357 Ano Ano Ano 540 Kč
BFM7152 Řeháková JanaŘeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 Ano Ano Ano 540 Kč
TYN6850 Šišmová HanaŠišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 540 Kč
TAP6950 Úlehlová MonikaÚlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 Ano Ano Ano 540 Kč
19U7150 Herashchenko EleonoraHerashchenko Eleonora (UKR) SRC Peleng 1470603 Ano Ano Ano 540 Kč
VIC7055 Sadílková LenkaSadílková Lenka OB Vizovice C 416050 Ano Ano Ano 540 Kč
LLI6953 Hořáková PetraHořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 Ne Ano Ne 200 Kč
LTU7350 Licková DanaLicková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ne Ano Ne 200 Kč
48D6950 Thomas SylviaThomas Sylvia (GER) OL-Team Wehrsdorf 690606 Ano Ano Ne 400 Kč
ABM7054 Otrusinová HelenaOtrusinová Helena KOB ALFA Brno C 52057 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK7151 Prázová KamilaPrázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 Ano Ano Ano 540 Kč
SNA7155 Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA6950 Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 Ano Ano Ano 540 Kč
BOR7151 Svobodová LucieSvobodová Lucie OK Jiskra Nový Bor C 8519 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR6850 Linková IvaLinková Iva OOB TJ Turnov C 51809 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR7150 Nová JanaNová Jana OK Dobříš C 2045313 Ano Ano Ano 540 Kč
DKL7050 Benešová JaroslavaBenešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 Ano Ano Ano 720 Kč
48D7050 Junghanß DianaJunghanß Diana (GER) OL-Team Wehrsdorf 2013 Ano Ne Ne 260 Kč
STH7351 Junková KateřinaJunková Kateřina SK Studenec C 7204984 Ano Ano Ano 720 Kč

D50

(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
8FX6550 Málková VěraMálková Věra TJ Kobylisy 2118474 Ano Ano Ano 540 Kč
ONO6750 Lisá MonikaLisá Monika SKOB Ostrov C 682085 Ano Ano Ano 540 Kč
LPM6850 Šoupová JanaŠoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU6650 Svobodová LenkaSvobodová Lenka SKOB Roudnice nad Labem C 2043618 Ano Ano Ano 540 Kč
59D0153 HufnagelIngridHufnagelIngrid (GER) OLA TSV Deggendorf 9990099 Ano Ano Ano 540 Kč
2NS0050 Brik Ann-SofieBrik Ann-Sofie (SWE) Markaryds FK 1680904 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA6852 Kašparová IrenaKašparová Irena SKOB Slaný C 336731 Ano Ano Ano 540 Kč
BBM6550 Peřinková IrenaPeřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 Ano Ano Ano 540 Kč
KPY6850 Míchalová MarcelaMíchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 Ano Ano Ano 540 Kč
VBM6555 Jemelíková LadaJemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 Ano Ano Ano 540 Kč
17A6850 Hillebrand KarinHillebrand Karin (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 410660 Ano Ano Ano 540 Kč
KAS6550 Slezáčková VěraSlezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 Ano Ano Ano 540 Kč
LTU6351 Petrželová AlenaPetrželová Alena OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085658 Ne Ano Ne 200 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 Ne Ano Ne 200 Kč
SMB6551 Pološčuková MonikaPološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 Ne Ano Ano 400 Kč
BOR6654 Halířová EvaHalířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 Ano Ano Ano 540 Kč
TJP6850 Krejbichová ŠárkaKrejbichová Šárka TJ Sokol Troja C 887915 Ano Ano Ano 540 Kč
SCP6451 Veljačiková MarkétaVeljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 Ano Ano Ano 540 Kč
38F6451 Harju UllaHarju Ulla (FIN) Tampereen Pyrintö 1131064 Ano Ano Ano 540 Kč
29D0000 Rossberg CorneliaRossberg Cornelia (GER) USG Chemnitz 1399061 Ano Ano Ano 540 Kč
4HP6800 Wolowczyk MariolaWolowczyk Mariola (POL) UNTS Warszawa 1393099 Ano Ano Ano 540 Kč
71D6351 Hellmann KerstinHellmann Kerstin (GER) USV TU Dresden 1091963 Ano Ano Ano 720 Kč
71D6501 Drechsel InesDrechsel Ines (GER) USV TU Dresden 2005299 Ano Ano Ano 720 Kč
71D6650 Richter SabineRichter Sabine (GER) USV TU Dresden 2008978 Ano Ano Ano 720 Kč
15S6450 Gustafsson AnkiGustafsson Anki (SWE) Säterbygdens OK 939158 Ano Ano Ano 540 Kč
75A0050 Palme GuniPalme Guni (AUT) OK Klosterneuburg 682408 Ano Ano Ano 720 Kč
VSP6650 Němečková JarmilaNěmečková Jarmila USK Praha C 2103280 Ano Ano Ano 720 Kč
PHK6354 Novotná IvanaNovotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 720 Kč
38F6450 Huhtanen MeriHuhtanen Meri (FIN) Tampereen Pyrintö 1396648 Ano Ano Ano 720 Kč
24D8850 Ansorge SilkeAnsorge Silke (GER) SV Robotron Dresden 2035203 Ano Ano Ano 720 Kč
VBM6655 Chroustová PetraChroustová Petra VSK Mendelu Brno C 9102082 Ano Ano Ano 720 Kč
65S6851 Larsson CatarinaLarsson Catarina (SWE) Västerås SOK 680403 Ano Ano Ano 720 Kč
LCE6359 Vavrysová IvaVavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 Ano Ano Ano 720 Kč
OKP6651 Nováková IrenaNováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 Ano Ano Ano 720 Kč
24D6550 Hinkel KatjaHinkel Katja (GER) SV Robotron Dresden 2035208 Ne Ano Ne 260 Kč

D55

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
89D5950 Steinhauser-Kirsch SusanneSteinhauser-Kirsch Susanne (GER) OC München 364334 Ano Ano Ano 540 Kč
PEN6350 Kábrtová IvaKábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 Ano Ano Ano 540 Kč
LTP6151 Kovářová AlenaKovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 Ano Ano Ano 540 Kč
LTU6352 Hanušová JitkaHanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 Ano Ano Ano 540 Kč
24D6350 Juckelandt SabineJuckelandt Sabine (GER) SV Robotron Dresden 1310763 Ano Ano Ano 540 Kč
88D6250 Jensch MonikaJensch Monika (GER) OK Mark Brandenburg 1407591 Ano Ano Ano 540 Kč
54R5950 Miroshnichenko ElenaMiroshnichenko Elena (RUS) PionerSK 2055103 Ano Ano Ano 540 Kč
BZP5850 Kujanová MartinaKujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 Ano Ano Ano 540 Kč
6QZ6150 Zemp Campana SilviaZemp Campana Silvia (SUI) ASCO Lugano 8040961 Ano Ano Ano 540 Kč
23P6250 Dragowska MarzenaDragowska Marzena (POL) OK!Sport Warszawa 887229 Ano Ano Ano 540 Kč
2TS6050 Halvorsen AnnetteHalvorsen Annette (SWE) OK MIlan 42862 Ano Ano Ano 540 Kč
2HD5750 Kuleva AngelinaKuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 Ano Ano Ano 540 Kč
VBM6155 Bravená AlexandraBravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano 540 Kč
23D6301 Graumann HeidiGraumann Heidi (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 631220 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS6050 Šimečková AnnaŠimečková Anna (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 2092399 Ano Ano Ano 540 Kč
DCE5450 Procházková MilušeProcházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 Ano Ano Ano 540 Kč
BOR6152 Kubátová IvanaKubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 Ano Ano Ano 540 Kč
38F6350 Kymäläinen MarittaKymäläinen Maritta (FIN) Tampereen Pyrintö 411693 Ano Ano Ano 540 Kč
82D5950 Kretzschmar UteKretzschmar Ute (GER) USV TU Dresden 901508 Ano Ano Ne 400 Kč
ROZ6150 Voltrová SvatavaVoltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR6150 Bochenková JanaBochenková Jana OK Dobříš C 232174 Ano Ano Ano 540 Kč
71D6150 Buhler BirgitBuhler Birgit (GER) USV TU Dresden 611123 Ano Ano Ano 720 Kč
71D6250 Leideck HeikeLeideck Heike (GER) USV TU Dresden 620713 Ano Ano Ano 720 Kč
12F6050 Borgenström LottaBorgenström Lotta (FIN) Hyvinkään Rasti 1411435 Ano Ano Ano 720 Kč
14F5850 Töyrylä MarjaTöyrylä Marja (FIN) Kymin suunnistajat 7202701 Ano Ano Ano 720 Kč
15F6150 Vestola ArjaVestola Arja (FIN) Nastolan Terä 7203262 Ano Ano Ano 720 Kč
12N6350 Fleisje KristinFleisje Kristin (NOR) Nittedal Orientering 9630317 Ano Ano Ano 720 Kč
57P6050 Movko MarinaMovko Marina (POL) Indywidualnie Pomorskie 2300540 Ano Ano Ano 720 Kč

D60

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP5450 Zavadilová NaďaZavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK5761 Jalová MarieJalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano 400 Kč
SKV5351 Nováková SvatavaNováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM5795 Janská IvaJanská Iva TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219280 Ano Ano Ano 400 Kč
LLI5550 Korejčíková DáďaKorejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 Ano Ano Ano 400 Kč
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM5558 Salajková VěraSalajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 Ano Ano Ano 400 Kč
54R5850 Soloveva ElenaSoloveva Elena (RUS) PionerSK 2055111 Ano Ano Ano 400 Kč
24P5650 Wysocka JolantaWysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 886619 Ano Ano Ano 400 Kč
RUZ5552 Jelínková JanaJelínková Jana TJ Růžená C 51922 Ano Ne Ne 140 Kč
JIL5851 Kynčlová MiroslavaKynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 Ano Ne Ne 140 Kč
19D5450 Tonn GiselaTonn Gisela (GER) SSV Planeta Radebeul 7204099 Ano Ano Ano 400 Kč
19D5550 Janus AndreaJanus Andrea (GER) SSV Planeta Radebeul 7552803 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP5850 Zelená MarkétaZelená Markéta SK Praga C 2080958 Ano Ano Ano 400 Kč
19C0050 Moosberger EsterMoosberger Ester (SUI) Ulus Reisewelt 7202664 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5450 Böhmová EvaBöhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 Ano Ano Ano 400 Kč
TJN5452 Lukavcová LenkaLukavcová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8259 Ne Ano Ne 140 Kč
KAS5451 Malá JitkaMalá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP5851 Jelínková RadanaJelínková Radana SK Praga C 301361 Ano Ne Ano 280 Kč
DCE5550 Mrázová PavlaMrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 Ano Ano Ano 400 Kč
DCE5650 Štrossová JiřinaŠtrossová Jiřina KOB Dobřichovice C 07870 Ano Ano Ne 280 Kč
PGP5550 Doležalová VlastaDoležalová Vlasta SK Praga C 52095 Ano Ano Ano 400 Kč
TCB5751 Pokorná EvaPokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 400 Kč
93S5850 Johansson ElisabethJohansson Elisabeth (SWE) Avesta OK 38545 Ano Ano Ano 400 Kč
57S5850 Fekiačová MáriaFekiačová Mária (SVK) Športový klub VAZKA Bratislava 53793 Ano Ano Ano 540 Kč
12F5550 Liimatainen RailiLiimatainen Raili (FIN) Hyvinkään Rasti 502356 Ano Ano Ano 540 Kč
12F5450 Raiko ErjaRaiko Erja (FIN) Hyvinkään Rasti 7141416 Ano Ano Ano 540 Kč
VBM5754 Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 Ano Ano Ano 540 Kč
UOL5858 Janošíková JaroslavaJanošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 Ano Ano Ano 540 Kč
57P5550 Lazareva NataliaLazareva Natalia (POL) Indywidualnie Pomorskie 2055107 Ano Ano Ano 540 Kč
46S5750 Wegeland GudrunWegeland Gudrun (SWE) OK Nolaskogsarna 8000600 Ano Ano Ano 540 Kč
17F0050 Laaksonen AnitaLaaksonen Anita (FIN) Rasti Jyry 997886 Ano Ano Ano 720 Kč
26F5650 Borgenström OutiBorgenström Outi (FIN) Ikaalisten Nouseva-Voimaa 7300109 Ano Ano Ano 540 Kč

D65

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TZL5254 Horynová EvaHorynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano 400 Kč
UVP4850 Kohoutová JitřenkaKohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5152 Pachnerová JaroslavaPachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5150 Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 Ano Ano Ano 400 Kč
LBM4955 Tomanová JanaTomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI4950 Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 Ano Ano Ano 400 Kč
JEN5251 Richtrová JaroslavaRichtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 Ano Ne Ne 140 Kč
BOR5351 Bartoňová MarieBartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR5150 Úlehlová IvanaÚlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI5351 Šumberová ZuzanaŠumberová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 51535 Ano Ano Ano 400 Kč
TUR5150 Omová JanaOmová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 Ano Ano Ano 400 Kč
71D5050 Lucke HelgaLucke Helga (GER) USV TU Dresden 1950112 Ano Ano Ano 540 Kč
62S5150 Carlsson SolvejCarlsson Solvej (SWE) IFK Hedemora 43475 Ano Ano Ano 400 Kč
VSP5050 Dohnalová DanaDohnalová Dana USK Praha C 51645 Ano Ano Ano 540 Kč
CHA5351 Ševčíková AlenaŠevčíková Alena OK Chrastava C 8165 Ne Ne Ano 190 Kč
PZR5051 Křížová ZdenkaKřížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 Ano Ano Ano 540 Kč
43D0061 Ender IrinaEnder Irina (GER) HSG Turbine Zittau 6424 Ano Ano Ano 540 Kč

D70

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
6GZ4750 Bieri RuthBieri Ruth (SUI) OLV Zug-Immensee 8230947 Ano Ano Ano 400 Kč
46N5000 Frøvoll TorunnFrøvoll Torunn (NOR) Sturla IF 9040440 Ano Ano Ano 400 Kč
39L4450 Maija JansoneMaija Jansone (LAT) RIGA SENIORS 416219 Ano Ano Ano 400 Kč
LDC4451 Pospíšilová JanaPospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 400 Kč
TJP4750 Ryšavá LubomíraRyšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 Ano Ano Ano 400 Kč
SCP4650 Lohrová JarmilaLohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 Ano Ano Ano 400 Kč
LPU4752 Kubíková KvětaKubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4350 Štrojsová JaroslavaŠtrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 Ano Ano Ano 400 Kč
KAS4551 Nejezchlebová VěraNejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 Ano Ano Ano 400 Kč
LTU4751 Kutáčková StanislavaKutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2058517 Ne Ano Ne 140 Kč
SOP4851 Suchánková LibušeSuchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR4650 Křtěnská LeontinaKřtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 Ano Ano Ano 400 Kč
93S5650 Eurén LisbethEurén Lisbeth (SWE) Avesta OK 18713 Ano Ano Ano 400 Kč
17F4200 Finnilä-Seitajoki UllaFinnilä-Seitajoki Ulla (FIN) Rasti Jyry 302877 Ano Ano Ano 540 Kč
19F4550 Salmela JuuliaSalmela Juulia (FIN) Riihimäen Suunnistajat 430674 Ano Ano Ano 540 Kč
TEP4851 Městková EvaMěstková Eva Tempo Praha C 2103757 Ano Ano Ano 540 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TAP0903 Cichra PatrikCichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI1201 Votava VojtěchVotava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ano Ano 320 Kč
DKP1002 Machar DanMachar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0901 Bertien JiříBertien Jiří Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 0 Kč
MAS0801 Křížek IvoKřížek Ivo OOB Aš C 301728 Ano Ano Ano 320 Kč
LME0900 Hampl JanHampl Jan SK Los Mělník C 2078468 Ano Ano Ano 320 Kč
18D1100 Bader GustavBader Gustav (GER) Post SV Dresden 1853 Ano Ano Ano 320 Kč
JEN0902 Kůtek MatějKůtek Matěj OB Jenišovice C 2113046 Ano Ne Ne 110 Kč
DOR0808 Kubeček TomášKubeček Tomáš OK Dobříš C 2125344 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR0902 Vojkůvka FilipVojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 Ano Ano Ano 320 Kč
SCP0800 Veljačik JonášVeljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 Ano Ano Ano 320 Kč
TJP1001 Pospíšil FilipPospíšil Filip TJ Sokol Troja C zapůjčit Ano Ano Ano 410 Kč
DKP1101 Míka LubošMíka Luboš Oddíl OB Kotlářka C 2080948 Ano Ano Ne 0 Kč
DKL0900 Pilát JaromírPilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 Ano Ano Ano 320 Kč
DKL0800 Janda ŠimonJanda Šimon KOB Kladno C 2111751 Ne Ano Ano 220 Kč
DKP1111 Janata MatějJanata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 Ne Ne Ano 0 Kč
MFP0901 Forst AlbertForst Albert Matfyz Praha C 410727 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU0833 Bazinek LukášBazinek Lukáš SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit Ano Ne Ne 140 Kč

H10

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ROZ0800 Sedláček PatrikSedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU0801 Havlák ŠtěpánHavlák Štěpán SKOB Roudnice nad Labem C 2084986 Ano Ano Ano 320 Kč
LBM0909 Toman MatějToman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 Ano Ano Ano 320 Kč
DKP0800 Šubrt JáchymŠubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0803 Machar EdaMachar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0801 Víteček ŠimonVíteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 Ano Ano Ano 0 Kč
VLI0902 Vilém ŠtěpánVilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 Ano Ano Ano 320 Kč
RBK0801 Ježek DavidJežek David SK Radioklub Blansko C 2103681 Ano Ano Ano 320 Kč
HOR0900 Škorpil MarekŠkorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 Ano Ano Ano 320 Kč
SNA0801 Doucha TomášDoucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 320 Kč
BOR0800 Göttlich VítGöttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 Ano Ano Ano 320 Kč
ROU08XX Pocner VítPocner Vít SKOB Roudnice nad Labem Ne Ano Ne 110 Kč
DOR0903 Koma LukášKoma Lukáš OK Dobříš C 2104702 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR0800 Kučera TeodorKučera Teodor OK Dobříš C 2044899 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR0805 Magazu LukasMagazu Lukas OK Dobříš C 2104694 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR0806 Peckl KryštofPeckl Kryštof OK Dobříš C 2111761 Ano Ano Ano 320 Kč
DOR0804 Vojkůvka MatějVojkůvka Matěj OK Dobříš C 2050498 Ano Ano Ano 320 Kč
3LD0800 Kumbier LionelKumbier Lionel (GER) Berliner Turnerschaft 8118208 Ano Ano Ano 320 Kč
3LD0900 Krüger Louis AntoineKrüger Louis Antoine (GER) Berliner Turnerschaft 435215 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI0804 Heczko ErikHeczko Erik Slavia Liberec orienteering C 2113075 Ano Ano Ano 320 Kč
SKV0801 Turek JakubTurek Jakub TJ Slovan Karlovy Vary C 7791777 Ano Ano Ano 320 Kč
TBM0800 Denemarek MaxDenemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 Ano Ano Ano 320 Kč
VLI0803 Přinda JanPřinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 Ano Ne Ne 110 Kč

H12

(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0702 Riby PhilipRiby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0700 Podrábský CtiborPodrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA0800 Zápotocký JiříZápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 Ano Ano Ano 400 Kč
ONO0700 Donda JakubDonda Jakub SKOB Ostrov C 8656617 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0602 Havlák RenéHavlák René SKOB Roudnice nad Labem C 2102674 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK0606 Brosch OndřejBrosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0702 Heller JakubHeller Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 51438 Ano Ano Ano 400 Kč
CST0601 Pelc TadeášPelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP0604 Machar MatějMachar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0711 Procházka VítProcházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0607 Nekvasil JakubNekvasil Jakub Oddíl OB Kotlářka C Ano Ano Ano 0 Kč
ONO0600 Ječmen MatyášJečmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA0700 Beran FrantišekBeran František SKOB Slaný C 2109681 Ano Ano Ano 400 Kč
84D0600 Knaup JonasKnaup Jonas (GER) MTV Braunschweig 7060724 Ano Ano Ano 400 Kč
45P8500 Chachurski MieszkoChachurski Mieszko (POL) KU AZS WAT Warszawa 8291207 Ano Ano Ano 400 Kč
19U0600 Herashchenko RostislavHerashchenko Rostislav (UKR) SRC Peleng 1410446 Ano Ano Ano 400 Kč
STB0601 Dolejší JanDolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 Ano Ano Ne 280 Kč
DKP0719 Svoboda FilipSvoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 Ano Ano Ano 0 Kč
LTU0700 Kutáček OndřejKutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103289 Ne Ano Ne 140 Kč
LTU0701 Hanák MatějHanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2103287 Ne Ano Ne 140 Kč
LTU0800 Termer ŠtěpánTermer Štěpán OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425571 Ne Ano Ne 140 Kč
DKP0600 Tichý HubertTichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 Ano Ano Ano 0 Kč
ONO0602 Myslík VojtěchMyslík Vojtěch SKOB Ostrov C 301494 Ano Ano Ano 400 Kč
SLA0601 Václavík MartinVáclavík Martin SKOB Slaný C 2099522 Ano Ano Ano 400 Kč
VLI0702 Hyxa JanHyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 2126343 Ano Ano Ano 400 Kč
66P7603 Krempiński FranekKrempiński Franek (POL) UKS Azymut Pabianice 1260703 Ano Ano Ano 400 Kč
66P7609 Sztranek MaciejSztranek Maciej (POL) UKS Azymut Pabianice 2043890 Ano Ano Ano 400 Kč
TZL0700 Kundrata VítKundrata Vít SKOB Zlín C 53360 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0604 Hruška MarekHruška Marek OK Dobříš C 2125354 Ne Ano Ne 140 Kč
SCP0600 Kuc DavidKuc David OK Sparta Praha C 1007532 Ano Ano Ano 540 Kč
65S0600 Palm ErikPalm Erik (SWE) Västerås SOK 9960521 Ano Ano Ano 540 Kč
SJP0700 Bláha ŠimonBláha Šimon KČT Slavoj Praha C 51421 Ano Ano Ano 540 Kč
SUL0600 Kalenský TomášKalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 Ano Ano Ne 380 Kč
89D0700 Hay JackHay Jack (GER) OC München 1967296 Ano Ano Ano 400 Kč

H14

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BBM0502 Dvořák JakubDvořák Jakub BETA URSUS Rosice C 2085655 Ano Ano Ano 400 Kč
ONO0403 Donda JiříDonda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 Ano Ano Ano 400 Kč
KAM0503 Milota JakubMilota Jakub OK Kamenice B 2099497 Ano Ano Ano 400 Kč
32D0400 Lange JonasLange Jonas (GER) SV - IHW Alex 78 Berlin 8629608 Ano Ano Ano 400 Kč
JPV0505 Štorek JanŠtorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 Ano Ano Ano 400 Kč
ROU0501 Heller JiříHeller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 Ano Ano Ano 400 Kč
BBM0503 Martinkovič ŠimonMartinkovič Šimon BETA URSUS Rosice C 2112721 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK0402 Fousek MatějFousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK0403 Fousek VojtěchFousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 Ano Ano Ano 400 Kč
CST0401 Pelc MatyášPelc Matyáš OB Strakonice B 436432 Ano Ano Ano 400 Kč
DKP0502 Šubrt VojtěchŠubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 Ano Ano Ano 0 Kč
JEN0401 Zabořil OndřejZabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 Ano Ano Ano 400 Kč
ADA0503 Strýček JanStrýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK0501 Pekárek MartinPekárek Martin SK Radioklub Blansko C 2102571 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0401 Čtrnáct FrantišekČtrnáct František SK Praga B 2121096 Ano Ano Ano 400 Kč
PGP0408 Kabát MartinKabát Martin SK Praga B 2099511 Ano Ano Ano 400 Kč
JIL0401 Valenta OndřejValenta Ondřej OK Jilemnice C 2035789 Ano Ne Ne 140 Kč
KPY0401 Vejražka DavidVejražka David SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2801247 Ano Ano Ne 280 Kč
LTU0400 Pirožek VojtěchPirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 Ne Ano Ne 140 Kč
LTU0401 Šedivka PavelŠedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057587 Ne Ano Ne 140 Kč
LTU0500 Lazák JanLazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057590 Ne Ano Ne 140 Kč
LTU0501 Potůček OtoPotůček Oto OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 Ne Ano Ne 140 Kč
JIL0402 Pokorný OndřejPokorný Ondřej OK Jilemnice C 2035791 Ano Ne Ne 140 Kč
DCE0500 Kándl MatějKándl Matěj KOB Dobřichovice C 2102710 Ano Ano Ano 400 Kč
LME0500 Hampl JakubHampl Jakub SK Los Mělník C 2078467 Ano Ano Ano 400 Kč
ABM0404 Rada ŠtěpánRada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 Ano Ano Ano 400 Kč
RBK0405 Ježek FilipJežek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 Ano Ano Ano 400 Kč
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod B 9636 Ano Ano Ano 400 Kč
BOR0409 Waldhauser ŠtěpánWaldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0501 Hronza ŠtěpánHronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0502 Nový JáchymNový Jáchym OK Dobříš C 2044888 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0409 Petrilák MatoušPetrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0405 Snížek MartinSnížek Martin OK Dobříš B 2042541 Ano Ano Ano 400 Kč
DOR0406 Snížek OndřejSnížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 Ano Ano Ano 400 Kč
71D0600 Löhning JakobLöhning Jakob (GER) USV TU Dresden 8220405 Ano Ano Ano 540 Kč
64P0400 Müller WiktorMüller Wiktor (POL) UMKS Kwidzyn 1419859 Ano Ano Ano 540 Kč
41D0500 Lehner SeverinLehner Severin (GER) OLG Regensburg 2045599 Ano Ano Ano 540 Kč
LIT0401 Pavlík MatějPavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ano Ano Ano 540 Kč
SCP0400 Kuc RadimKuc Radim OK Sparta Praha C 682668 Ano Ano Ano 540 Kč
DKL0500 Pilát BořivojPilát Bořivoj KOB Kladno B 2115077 Ano Ano Ano 540 Kč
SKV0502 Košina TobiášKošina Tobiáš TJ Slovan Karlovy Vary C 7204501 Ano Ano Ano 540 Kč
48D0401 Matussek ValentinMatussek Valentin (GER) OL-Team Wehrsdorf 2048102 Ne Ano Ne 190 Kč
SJP0500 Bláha MatyášBláha Matyáš KČT Slavoj Praha C 443105 Ano Ano Ano 540 Kč
SJP0501 Bláha VojtěchBláha Vojtěch KČT Slavoj Praha B 443072 Ano Ano Ano 540 Kč
13L0500 Godins GustavsGodins Gustavs (LAT) B3 896933 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0410 Šácha VáclavŠácha Václav OK Dobříš C 2111619 Ano Ano Ano 400 Kč
LTP0404 Klein MartinKlein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 Ano Ano Ano 720 Kč

H16

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
46P0300 Biolik EmilBiolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano 540 Kč
DKP0309 Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 Ano Ano Ano 0 Kč
ONO0301 Oncirk JanOncirk Jan SKOB Ostrov A 9101105 Ano Ano Ano 540 Kč
JPV0202 Štorek DavidŠtorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 Ano Ano Ano 540 Kč
59D0101 Friebe JonasFriebe Jonas (GER) OLA TSV Deggendorf 6392 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL0201 Vlastník MatoušVlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 Ano Ne Ne 200 Kč
DKP0308 Mareš AlbertMareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0210 Malačka MilanMalačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 Ano Ano Ano 0 Kč
DKP0205 Šubrt MatějŠubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 Ano Ano Ano 0 Kč
SJH0302 Pobuda VojtěchPobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 436440 Ano Ano Ano 540 Kč
MAS0201 Křížek JosefKřížek Josef OOB Aš B 2026164 Ano Ano Ano 540 Kč
MAS0301 Křížek FilipKřížek Filip OOB Aš C 301509 Ano Ano Ano 540 Kč
MAS0302 Vendelberger TomášVendelberger Tomáš OOB Aš B 2026165 Ano Ano Ano 540 Kč
KAS0301 Hnízdil MatějHnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 682685 Ano Ano Ano 540 Kč
LLI0203 Bradáč DavidBradáč David LOK-o Liberec B 2032132 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0300 Pravňan VratkoPravňan Vratko (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 416902 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0301 Budiský MatejBudiský Matej (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 411486 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0302 Jurčík TomášJurčík Tomáš (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 406985 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0303 Nosáľ MichalNosáľ Michal (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 416904 Ano Ano Ano 540 Kč
LTU0300 Šitina Tomᚊitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 Ne Ano Ne 200 Kč
DOK0200 Synek PetrSynek Petr OK Doksy A 7207878 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR0308 Mellan JonášMellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 Ano Ano Ano 540 Kč
ABM0307 Palát TomášPalát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR0212 Hájek KryštofHájek Kryštof OOB TJ Turnov A 9102562 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK0202 Šabata RadekŠabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 Ano Ano Ano 540 Kč
LLI0404 Peterka JakubPeterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0300 Hronza JakubHronza Jakub OK Dobříš C 2067309 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0301 Kučera JáchymKučera Jáchym OK Dobříš A 2044898 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0303 Nigrin MatoušNigrin Matouš OK Dobříš C 2067311 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0304 Ouška FilipOuška Filip OK Dobříš C 2050486 Ano Ano Ano 540 Kč
TZL0203 Kundrata JanKundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 Ano Ano Ano 540 Kč
RUM0301 Novák DanielNovák Daniel ZOOB Rumburk C 2801020 Ano Ano Ano 540 Kč
LLI0300 Hejna HynekHejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 Ano Ano Ano 720 Kč
65S0210 Ahlström EmilAhlström Emil (SWE) Västerås SOK 7020125 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK0300 Flegl MartinFlegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2091541 Ano Ano Ano 720 Kč
PGP0305 Hřivna JakubHřivna Jakub SK Praga A 2800293 Ano Ano Ano 720 Kč
SOB0201 Janeček OndřejJaneček Ondřej SOBSA C 4188 Ano Ano Ano 720 Kč
57P0200 Porzycz GrzegorzPorzycz Grzegorz (POL) Indywidualnie Pomorskie 8656099 Ano Ano Ano 720 Kč
66P0033 Sztranek JanSztranek Jan (POL) UKS Azymut Pabianice 1407621 Ano Ano Ano 720 Kč
32D0300 Rudert HenrikRudert Henrik (GER) SV - IHW Alex 78 Berlin Ano Ano Ano 960 Kč

H18

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LTP0104 Bílý JakubBílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 Ano Ano Ano 540 Kč
MOV0004 Vavřík TomášVavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 Ano Ano Ano 540 Kč
LME0001 Dittrt ŠtěpánDittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 Ano Ano Ano 540 Kč
88D0100 Kalkbrenner DanielKalkbrenner Daniel (GER) OK Mark Brandenburg 7003444 Ano Ano Ano 540 Kč
88D0000 Bauer LeonBauer Leon (GER) OK Mark Brandenburg 7171111 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL0107 Gottstein JonášGottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL0101 Kynčl VojtěchKynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 Ano Ne Ne 200 Kč
19D9900 Scheuermann ErikScheuermann Erik (GER) SSV Planeta Radebeul 7208002 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL0104 Ježek JakubJežek Jakub OK Jilemnice A 2035716 Ano Ne Ne 200 Kč
NEK0101 Newiak NickNewiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 Ano Ano Ano 540 Kč
LLI0102 Hořák JaroslavHořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 Ne Ano Ne 200 Kč
LLI0002 Bradáč JakubBradáč Jakub LOK-o Liberec B 8656716 Ano Ano Ano 540 Kč
LTU0001 Šitina JakubŠitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 Ne Ano Ne 200 Kč
JHB0002 Brychta JiříBrychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 Ano Ano Ano 720 Kč
71D0102 Klein MarekKlein Marek (GER) USV TU Dresden 2068140 Ano Ano Ano 720 Kč
16N0100 Aune JonatanAune Jonatan (NOR) Halden SK 2037700 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS0100 Topor MatúšTopor Matúš (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 1407849 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR0102 Tachezy JanTachezy Jan OK Dobříš B 2104701 Ano Ano Ano 540 Kč
PZR0102 Poláček TomášPoláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano 720 Kč
DKL0101 Kohout VáclavKohout Václav KOB Kladno C 2080903 Ano Ano Ne 520 Kč
25F0000 Laitinen VerttiLaitinen Vertti (FIN) Koovee zapůjčit Ano Ano Ano 810 Kč
DKL0100 Postolka JonášPostolka Jonáš KOB Kladno C 2800297 Ano Ano Ano 720 Kč
14P0000 Byrczek JanByrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 Ano Ano Ne 520 Kč

H20 Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
88D9900 Kapischke HenningKapischke Henning (GER) OK Mark Brandenburg 7000085 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL9804 Hrouda MatějHrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL9904 Vlastník ŠimonVlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 Ano Ne Ne 200 Kč
JIL9903 Ježek VítJežek Vít OK Jilemnice B 425529 Ano Ne Ne 200 Kč
2VS9900 Račko LukášRačko Lukáš (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 7100499 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK9900 Šklíba MichalŠklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 Ano Ano Ano 540 Kč
ABM9901 Florián VojtěchFlorián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK9802 Locker TomášLocker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK9904 Šabata MilanŠabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 Ano Ano Ano 540 Kč
TJP9901 Krejbich DanielKrejbich Daniel TJ Sokol Troja C zapůjčit Ano Ano Ano 630 Kč
3LD9800 Pfeil ArvedPfeil Arved (GER) Berliner Turnerschaft 2094477 Ano Ano Ano 540 Kč
71D9901 Klein CedrikKlein Cedrik (GER) USV TU Dresden 7207178 Ano Ano Ano 720 Kč
16N9901 Brendstuen ErlendBrendstuen Erlend (NOR) Halden SK 1404046 Ano Ano Ano 540 Kč
16N9902 Birkeland August AsheimBirkeland August Asheim (NOR) Halden SK 990330 Ano Ano Ano 540 Kč
16N9903 Ytterbøl Alexander SkaugYtterbøl Alexander Skaug (NOR) Halden SK 9513613 Ano Ano Ano 540 Kč
16N0000 Hellerud Niels ChristianHellerud Niels Christian (NOR) Halden SK 1402803 Ano Ano Ano 540 Kč
41D9800 Lehner QuirinLehner Quirin (GER) OLG Regensburg 1690505 Ano Ano Ano 720 Kč
DKL9802 Pelikán LukášPelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 Ano Ano Ano 720 Kč
38F9800 Huhtanen KiriHuhtanen Kiri (FIN) Tampereen Pyrintö 1396307 Ano Ano Ano 720 Kč
88D9800 Knaack TobiasKnaack Tobias (GER) OK Mark Brandenburg 1414975 Ano Ano Ano 720 Kč
DKL9900 Postolka JáchymPostolka Jáchym KOB Kladno B 888621 Ano Ano Ano 720 Kč

H21E Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
32A8800 Wartbichler ChristianWartbichler Christian (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8103103 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI7707 Habán IvoHabán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 Ano Ano Ano 540 Kč
19S8900 Larsson ViktorLarsson Viktor (SWE) Hagaby GoIF 504211 Ano Ano Ano 540 Kč
88D8700 Jensch MarcoJensch Marco (GER) OK Mark Brandenburg 7207910 Ano Ano Ano 540 Kč
JIL8702 Malý AlešMalý Aleš OK Jilemnice C 1155115 Ano Ne Ne 200 Kč
VBM8801 Bravený AdamBravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 Ano Ano Ano 540 Kč
LPU9303 Kos TomášKos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 Ano Ano Ano 540 Kč
18D9001 Kretzschmar MatthiasKretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 7200392 Ano Ano Ano 540 Kč
TZL9101 Nečas JiříNečas Jiří SKOB Zlín C 7887934 Ano Ano Ano 540 Kč
23D9600 Graumann LeoGraumann Leo (GER) ESV Lok Berlin-Schöneweide 962909 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR9003 Dragowski KubaDragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK9701 Pokorný DavidPokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR8702 Vlček MartinVlček Martin OOB TJ Turnov C 8656670 Ano Ano Ano 540 Kč
ZBM9300 Chloupek AdamChloupek Adam SK Brno Žabovřesky R 995849 Ano Ne Ne 200 Kč
LLI9603 Fürst MatoušFürst Matouš LOK-o Liberec R 8651739 Ano Ano Ano 540 Kč
17S1400 Dekret JakubDekret Jakub (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 2032617 Ano Ano Ano 540 Kč
27P8600 Galicz KarolGalicz Karol (POL) BaraniokTeam 7771986 Ano Ano Ano 540 Kč
TUR8700 Luštický MartinLuštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 Ano Ano Ano 540 Kč
71D9300 Zelenin AnatolyZelenin Anatoly (GER) USV TU Dresden 888038 Ano Ano Ano 720 Kč
MOV9602 Montero Cárceles ElmarMontero Cárceles Elmar SKOB Ostrava C 1415225 Ano Ano Ano 720 Kč
41D9600 Lehner KorbinianLehner Korbinian (GER) OLG Regensburg 8112255 Ano Ano Ano 720 Kč
42D7900 Kramer BjörnKramer Björn (GER) TSG Creidlitz 544444 Ano Ano Ano 720 Kč
ZBM9005 Nykodým MilošNykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8091209 Ano Ano Ano 0 Kč
18D9100 Kraemer AndreiKraemer Andrei (GER) Post SV Dresden 888902 Ano Ano Ano 720 Kč
LPU9113 Procházka DavidProcházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ne 520 Kč
61P8100 Franco PauloFranco Paulo (POR) Clube de Orientaçāo do Centro COC 1302844 Ano Ano Ano 720 Kč
TUR8406 Kořínek JindřichKořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 Ano Ano Ne 520 Kč
46S9300 Magnusson ErikMagnusson Erik (SWE) OK Nolaskogsarna 930905 Ano Ano Ano 720 Kč
LCE9502 Wołowczyk KrzysztofWołowczyk Krzysztof OOB TJ Slovan Luhačovice E 9200095 Ano Ano Ano 960 Kč
89D7100 Weinig PeterWeinig Peter (GER) OC München 1971255 Ano Ano Ano 540 Kč

H21A Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI7700 Horáček MichalHoráček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 Ano Ano Ano 540 Kč
DOB8737 Hošek RadimHošek Radim KOB Dobruška C 9998737 Ano Ano Ano 540 Kč
JHB8607 Culka JosefCulka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 Ano Ano Ano 540 Kč
DOK8400 Francke JanFrancke Jan OK Doksy C 688312 Ano Ano Ano 540 Kč
18D7700 Patommel JensPatommel Jens (GER) Post SV Dresden 9101195 Ano Ano Ano 540 Kč
2DP9000 Krupa ŁukaszKrupa Łukasz (POL) WKS Slask Wroclaw 338297 Ano Ano Ano 540 Kč
KRN8505 Rychlý PavelRychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 Ano Ano Ano 540 Kč
SMR7901 Svoboda HonzaSvoboda Honza SNS Smržovka C 995876 Ano Ano Ano 540 Kč
RBK8347 Jalový MilanJalový Milan SK Radioklub Blansko C 980373 Ano Ano Ano 540 Kč
23P0000 Cwalina KarolCwalina Karol (POL) OK!Sport Warszawa 1418714 Ano Ano Ano 540 Kč
23P7200 Krasuski MarcinKrasuski Marcin (POL) OK!Sport Warszawa 7202764 Ano Ano Ano 540 Kč
VBM8103 Mazal ZdeněkMazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU8009 Duda MiroslavDuda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 Ano Ano Ano 540 Kč
45P9000 Gędziorowski MaciejGędziorowski Maciej (POL) KU AZS WAT Warszawa 1394895 Ano Ano Ano 540 Kč
TJN8600 Francke MichalFrancke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 Ano Ano Ano 540 Kč
SOB8703 Randík JanRandík Jan SOBSA C 7209786 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS9600 Kral AdamKral Adam (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 406986 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS9200 Košút MartinKošút Martin (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu  49180 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS9100 Kuriak JakubKuriak Jakub (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 9858585 Ano Ano Ano 540 Kč
2VS6001 Stehlík OndřejStehlík Ondřej (SVK) Slovenský zväz rádiového orientačného behu 8087 Ano Ano Ano 540 Kč
LTU9102 Lazák TomášLazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 Ne Ano Ne 200 Kč
PGP7506 Pokorný OndřejPokorný Ondřej SK Praga C 682686 Ano Ano Ano 540 Kč
DOK7800 Synek AntonínSynek Antonín OK Doksy C 7200371 Ano Ano Ano 540 Kč
ABM7415 Palát PetrPalát Petr KOB ALFA Brno C 52056 Ano Ano Ano 540 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI8202 Trávníček TomášTrávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2120072 Ano Ano Ne 400 Kč
ASU8606 Šrubař MichalŠrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 Ano Ano Ano 540 Kč
66P8500 Łubis MichałŁubis Michał (POL) UKS Azymut Pabianice 887214 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU9601 Buk MichalBuk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU0001 Buk PetrBuk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 Ano Ano Ano 540 Kč
MFP7301 Blahuta MarekBlahuta Marek Matfyz Praha C 897349 Ano Ano Ne 400 Kč
4HP9700 Wolowczyk MichalWolowczyk Michal (POL) UNTS Warszawa 9200094 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA8002 Hanák JanHanák Jan SKOB Slaný C 8800 Ano Ano Ano 540 Kč
71D9100 Buhler StefanBuhler Stefan (GER) USV TU Dresden 771991 Ano Ano Ano 720 Kč
71D9001 Knitsch SebastianKnitsch Sebastian (GER) USV TU Dresden 411471 Ano Ano Ano 720 Kč
93S8900 Olsson RobinOlsson Robin (SWE) Avesta OK 9050871 Ano Ano Ano 540 Kč
TUV7500 Zakouřil TomášZakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 Ano Ano Ne 520 Kč
SPC8211 Kalina MiroslavKalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 Ano Ne Ne 260 Kč
VSP7000 Bořánek PetrBořánek Petr USK Praha C 9101108 Ano Ano Ano 720 Kč
TTR8802 Píro MatějPíro Matěj OOB Třebíč C 1988888 Ano Ano Ano 720 Kč
29D7800 Seidel JensSeidel Jens (GER) USG Chemnitz 2800134 Ano Ano Ano 960 Kč
71D8100 Richter FriedmarRichter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 Ano Ano Ano 540 Kč
DOB8600 Ďoubal JanĎoubal Jan KOB Dobruška C 682690 Ano Ano Ano 960 Kč
18D8400 Kraemer PeterKraemer Peter (GER) Post SV Dresden 9002828 Ano Ano Ano 960 Kč

H21B Rank. koef.: 1Rank. KS: 0.08

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJP9401 Smolka OndřejSmolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 Ano Ano Ano 540 Kč
3VX9600 Zámečník ml. PavelZámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI8700 Szenczi GabrielSzenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 Ano Ano Ano 540 Kč
24D9100 Cruse FranzCruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ano Ano Ano 540 Kč
71X8300 Nesrovnal JaroslavNesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA9702 Straka TomášStraka Tomáš SKOB Slaný C 51715 Ano Ano Ano 540 Kč
ROU9301 Svoboda JakubSvoboda Jakub SKOB Roudnice nad Labem C 301695 Ano Ano Ano 540 Kč
TBM8603 Kavan TomášKavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8644875 Ano Ano Ano 540 Kč
8CX8800 Karlík JanKarlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 Ano Ano Ano 540 Kč
VLI8100 Kolaja JanKolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 Ano Ano Ano 540 Kč
2PS8800 Goth JohanGoth Johan (SWE) Centrum OK 880408 Ano Ano Ano 540 Kč
29S8800 Nordfors AndreasNordfors Andreas (SWE) Stora Tuna OK 881023 Ano Ano Ano 540 Kč
24S8900 Living MarkusLiving Markus (SWE) OK Kare 8645251 Ano Ano Ano 540 Kč
23P9302 Mazurkiewicz JakubMazurkiewicz Jakub (POL) OK!Sport Warszawa 412307 Ano Ano Ano 540 Kč
23P9300 Drożdż RafałDrożdż Rafał (POL) OK!Sport Warszawa 887233 Ano Ano Ano 540 Kč
LPU8811 Moravec MarekMoravec Marek OK Lokomotiva Pardubice C 416269 Ano Ano Ano 540 Kč
LPU9405 Zelinka JanZelinka Jan OK Lokomotiva Pardubice C 207824 Ano Ano Ano 540 Kč
VRL7201 Cupák JiříCupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 Ano Ano Ne 400 Kč
LTU7400 Pešan JanPešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 Ne Ano Ne 200 Kč
DOK7600 Synek MarcelSynek Marcel OK Doksy C 2056288 Ano Ano Ano 540 Kč
NEK9800 Zieba JakubZieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 Ano Ano Ano 540 Kč
ABM9210 Otrusina JanOtrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 Ano Ano Ano 540 Kč
2WS9100 Nilsson JesperNilsson Jesper (SWE) Ulricehamns OK 910405 Ano Ne Ne 200 Kč
2WS9101 Spetz NilsSpetz Nils (SWE) Ulricehamns OK 550560 Ano Ne Ne 200 Kč
BBM9700 Peřinka ŠimonPeřinka Šimon BETA URSUS Rosice C 331797 Ano Ano Ano 540 Kč
38F9600 Harju JussiHarju Jussi (FIN) Tampereen Pyrintö 1100496 Ano Ano Ano 540 Kč
17S8900 Nemec JurajNemec Juraj (SVK) TJ Slávia Ekonóm UMB Banska Bystrica 406961 Ano Ano Ano 540 Kč
71D0000 Olunczek AndreiOlunczek Andrei (GER) USV TU Dresden 8400051 Ano Ano Ano 720 Kč
71D8201 Schmotz MartinSchmotz Martin (GER) USV TU Dresden 02211 Ano Ano Ano 720 Kč
PGP9903 Ždimera JanŽdimera Jan SK Praga B 336710 Ano Ano Ano 720 Kč
SCP8700 Vrabec TomášVrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 Ano Ano Ano 720 Kč
SRK9509 Ptáček MartinPtáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 Ano Ano Ano 720 Kč
SRK9002 Ptáček JiříPtáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9491 Ano Ano Ano 720 Kč
32D9300 Weiss JanWeiss Jan (GER) SV - IHW Alex 78 Berlin 2070934 Ano Ano Ano 720 Kč
32D9301 Schenker MoritzSchenker Moritz (GER) SV - IHW Alex 78 Berlin 2070932 Ano Ano Ano 720 Kč
ZBM8309 Chvátal LukášChvátal Lukáš SK Brno Žabovřesky C 348120 Ano Ano Ano 720 Kč
42S9100 Thorstensson AntonThorstensson Anton (SWE) IK Hakarpspojkarna 246167 Ano Ano Ano 720 Kč
DOB8844 Zeman JaroslavZeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 Ano Ano Ano 720 Kč
SBK7911 Dressler JanDressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano 960 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KAM7200 Milota JanMilota Jan OK Kamenice C 682629 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA7100 Matoušek MartinMatoušek Martin SKOB Slaný C 2109677 Ano Ano Ano 540 Kč
46P7600 Biolik GrzegorzBiolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 540 Kč
SKV8101 Badura VáclavBadura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 Ano Ano Ano 540 Kč
MAS6800 Kovář JindřichKovář Jindřich OOB Aš C 2026166 Ano Ano Ano 540 Kč
32A8200 Plohn MarkusPlohn Markus (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8232328 Ano Ano Ano 540 Kč
32A7900 Sengstschmid GeorgSengstschmid Georg (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8005505 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA7002 Straka LukášStraka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 Ano Ano Ano 540 Kč
PHK7905 Tihon MichalTihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 Ano Ano Ano 540 Kč
SLA7103 Kolář TomášKolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 Ano Ano Ano 540 Kč
DOB8200 Drągowski PiotrDrągowski Piotr KOB Dobruška C 842664 Ano Ano Ano 540 Kč
ONO7900 Ječmen VladimírJečmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 Ano Ano Ano 540 Kč
MAS7800 Křížek FilipKřížek Filip OOB Aš C 301726 Ano Ano Ano 540 Kč
KRN8100 Hrouza JanHrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 Ano Ano Ano 540 Kč
SOB6301 Choutka JaroslavChoutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 540 Kč
18D8201 Bader LeifBader Leif (GER) Post SV Dresden 821111 Ano Ano Ano 540 Kč
SRK7501 Šklíba JanŠklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 Ano Ano Ano 540 Kč
DCE7400 Kándl FilipKándl Filip KOB Dobřichovice C 2113085 Ano Ano Ano 540 Kč
DCE5500 Procházka AntonínProcházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 Ano Ano Ano 540 Kč
DOR7302 Bambousek MartinBambousek Martin OK Dobříš C 2045316 Ano Ano Ano 540 Kč
KUO8001 Koblížek KamilKoblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 Ano Ano Ano 540 Kč
66P7900 Tkaczuk TomaszTkaczuk Tomasz (POL) UKS Azymut Pabianice 7900030 Ano Ano Ano 540 Kč
SMB6401 Žitný Tomᚎitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 Ano Ano Ano 540 Kč
3LD7900 Krüger RonnyKrüger Ronny (GER) Berliner Turnerschaft 8001979 Ano Ano Ano 540 Kč
3LD7901 Kühschelm LeopoldKühschelm Leopold (GER) Berliner Turnerschaft 8632425 Ano Ano Ano 540 Kč
3LD8100 Matthias SchwartzMatthias Schwartz (GER) Berliner Turnerschaft 2800143 Ano Ano Ano 540 Kč
3CP7900 Golinowski PawełGolinowski Paweł (POL) Azymut Mochy 7200181 Ano Ano Ano 720 Kč
DKL7900 Pilát MiroslavPilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 Ano Ano Ano 720 Kč
19D7901 Dittmann RobertDittmann Robert (GER) SSV Planeta Radebeul 501931 Ano Ano Ano 720 Kč
OKP6504 Novák LiborNovák Libor SK OK 24 Praha C 51680 Ano Ano Ano 720 Kč
12R8000 Ivanov SergeyIvanov Sergey (RUS) OK Kaliningrad 2090421 Ano Ano Ano 720 Kč
2JD8000 Schwartz TobiasSchwartz Tobias