Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DOB7907 | Fátor JanFátor Jan | KOB Dobruška | C | 981808 | 250 Kč |
KAM0051 | Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína | OK Kamenice | A | 8100500 | 250 Kč |
KAM0258 | Bejvlová KarolínaBejvlová Karolína | OK Kamenice | A | 8656555 | 250 Kč |
OSN0201 | Mareček ŠimonMareček Šimon | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8000543 | 250 Kč |
KAM0153 | Šafková SofieŠafková Sofie | OK Kamenice | A | 8100401 | 250 Kč |
OSN9549 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8651708 | 250 Kč |
LPM9502 | Valeš JiříValeš Jiří | OK Lokomotiva Plzeň | E | Zbytečně dlouhé pole pro číslo čipu. Preferoval bych integer s délkou maximálně osm číslic :) | 250 Kč |
KRL9304 | Pova OndřejPova Ondřej | Kometa Kralovice | C | 9995599 | 250 Kč |
DKP9301 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 1700077 | 250 Kč |
HOR0050 | Rückerová ŠárkaRückerová Šárka | TJ Jiskra Hořice | B | 2025352 | 250 Kč |
PGP8206 | Procházka JanProcházka Jan | SK Praga | C | 8656639 | 250 Kč |
LPU9036 | Kamenický MatějKamenický Matěj | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8137666 | 250 Kč |
DKP0203 | Švarc AntonínŠvarc Antonín | Oddíl OB Kotlářka | A | 8020122 | 250 Kč |
DKP0351 | Tichá DoroteaTichá Dorotea | Oddíl OB Kotlářka | A | 2051523 | 250 Kč |
DKP0100 | Klaška MartinKlaška Martin | Oddíl OB Kotlářka | A | 8322332 | 250 Kč |
SJC8102 | Mrázek JanMrázek Jan | Sportcentrum Jičín | E | 7717777 | 250 Kč |
KAM9401 | Semík OndřejSemík Ondřej | OK Kamenice | E | 920683 | 250 Kč |
BOR9751 | Kameníková AndreaKameníková Andrea | OK Jiskra Nový Bor | C | 2051536 | 250 Kč |
BOR9853 | Staňová KarolínaStaňová Karolína | OK Jiskra Nový Bor | R | 8640184 | 250 Kč |
BOR9854 | Nováková LucieNováková Lucie | OK Jiskra Nový Bor | A | 2051502 | 250 Kč |
BOR9051 | Folbrechtová ŠárkaFolbrechtová Šárka | OK Jiskra Nový Bor | C | 1602628 | 250 Kč |
BBM7205 | Fiala JanFiala Jan | BETA URSUS Rosice | C | 515468 | 250 Kč |
STH0053 | Gallová VeronikaGallová Veronika | SK Studenec | C | 2035745 | 250 Kč |
STH0051 | Hrnčířová MagdaHrnčířová Magda | SK Studenec | A | 7204974 | 250 Kč |
STH0153 | Hamáčková EliškaHamáčková Eliška | SK Studenec | B | 331022 | 250 Kč |
STH0152 | Kejmarová JanaKejmarová Jana | SK Studenec | A | 51108 | 250 Kč |
STH0205 | Link LukášLink Lukáš | SK Studenec | A | 7204987 | 250 Kč |
STH0104 | Mühlbach AlešMühlbach Aleš | SK Studenec | B | 7207505 | 250 Kč |
DOK0200 | Synek PetrSynek Petr | OK Doksy | A | 8657096 | 250 Kč |
TZL9252 | Krejčíková MarieKrejčíková Marie | SKOB Zlín | C | 9416043 | 250 Kč |
BOR9608 | Burda MatějBurda Matěj | OK Jiskra Nový Bor | C | 8200008 | 250 Kč |
HOR0350 | Vávrová VandaVávrová Vanda | TJ Jiskra Hořice | A | 2108890 | 250 Kč |
PGP9601 | Landovský JakubLandovský Jakub | SK Praga | C | 7210114 | 250 Kč |
VSP9950 | Kopecká JohanaKopecká Johana | USK Praha | B | 2021848 | 250 Kč |
VSP0250 | Titzová AdélaTitzová Adéla | USK Praha | B | 2035748 | 250 Kč |
SJC9603 | Zlámal DavidZlámal David | Sportcentrum Jičín | C | 8053542 | 250 Kč |
KSH0202 | Mayer ŠimonMayer Šimon | OB Kašperské Hory | A | 8656537 | 250 Kč |
KAM9403 | Kettner LukášKettner Lukáš | OK Kamenice | C | 8654886 | 250 Kč |
KAM9300 | Němeček JanNěmeček Jan | OK Kamenice | C | 52282 | 250 Kč |
LIT8551 | Neradová AlenaNeradová Alena | KOB Litvínov | C | 886283 | 250 Kč |
TUR8303 | Dlabaja TomášDlabaja Tomáš | OOB TJ Turnov | R | 500850 | 250 Kč |
LPM9850 | Kinkorová TerezaKinkorová Tereza | OK Lokomotiva Plzeň | R | 2082918 | 250 Kč |
DKP0156 | Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena | Oddíl OB Kotlářka | A | 7207772 | 250 Kč |
JIL8951 | Viková VendulaViková Vendula | OK Jilemnice | C | 8889 | 250 Kč |
JIL9206 | Vik MartinVik Martin | OK Jilemnice | C | 500838 | 250 Kč |
KAM9202 | Hájek AdamHájek Adam | OK Kamenice | C | 11111111 | 250 Kč |
VIC8931 | Panovec JanPanovec Jan | OB Vizovice | C | 8066608 | 250 Kč |
BOR9007 | Kořínek TomášKořínek Tomáš | OK Jiskra Nový Bor | C | 8654931 | 250 Kč |
SJC9951 | Zlámalová NikolaZlámalová Nikola | Sportcentrum Jičín | R | 8107998 | 250 Kč |
TJN9301 | Pustai DavidPustai David | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 232645 | 250 Kč |
TJN9901 | Novotný MarekNovotný Marek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8659418 | 250 Kč |
JIL0352 | Karlová AnnaKarlová Anna | OK Jilemnice | A | 8656606 | 250 Kč |
KAM9301 | Rusý TomášRusý Tomáš | OK Kamenice | R | 2051509 | 250 Kč |
SJH0252 | Blažková KateřinaBlažková Kateřina | SOS Jindřichův Hradec | A | 8636796 | 250 Kč |
JIL0251 | Pitrmucová AntoniePitrmucová Antonie | OK Jilemnice | B | 2078456 | 250 Kč |
SSU9651 | Štičková AnnaŠtičková Anna | SK Severka Šumperk | E | 8640981 | 250 Kč |
PGP0106 | Forst AntonínForst Antonín | SK Praga | B | 218851 | 250 Kč |
TUR9904 | Thoř TomášThoř Tomáš | OOB TJ Turnov | R | 7201809 | 250 Kč |
TUR9952 | Thořová MarkétaThořová Markéta | OOB TJ Turnov | R | 7206529 | 250 Kč |
TUR0212 | Hájek KryštofHájek Kryštof | OOB TJ Turnov | A | 8655411 | 250 Kč |
TUR9901 | Karatsiolis KryštofKaratsiolis Kryštof | OOB TJ Turnov | A | 888618 | 250 Kč |
TUR9751 | Linková AlenaLinková Alena | OOB TJ Turnov | R | 1403419 | 250 Kč |
KAM9501 | Čermák MatyášČermák Matyáš | OK Kamenice | C | 232426 | 250 Kč |
TUR0250 | Šritrová LenkaŠritrová Lenka | OOB TJ Turnov | B | 8656542 | 250 Kč |
TUR0061 | Paříková IvaPaříková Iva | OOB TJ Turnov | C | 1403056 | 250 Kč |
AOP9602 | Glonek JakubGlonek Jakub | Orientační Běh Opava | R | 1625050 | 250 Kč |
KAM9305 | Prášek PřemyslPrášek Přemysl | OK Kamenice | C | 410375 | 250 Kč |
OSN7209 | Nechanický PavelNechanický Pavel | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7205006 | 250 Kč |
OSN7557 | Nechanická DanielaNechanická Daniela | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8656600 | 250 Kč |
OSN0050 | Nechanická KláraNechanická Klára | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8656601 | 250 Kč |
SJI0051 | Foltýnová EvaFoltýnová Eva | OK Jihlava | A | 7205966 | 250 Kč |
LPU0105 | Paleček OndřejPaleček Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656505 | 250 Kč |
OSN0200 | Nechanický JanNechanický Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8000321 | 250 Kč |
1ZX9000 | Žitný ChlebákŽitný Chlebák | Tréninkový orgáč | 250 Kč | ||
SJC8015 | Kalenský TomášKalenský Tomáš | Sportcentrum Jičín | C | 1 | 250 Kč |
CHC0152 | Shánělová ŠtěpánkaShánělová Štěpánka | K.O.B. Choceň | A | 2011852 | 250 Kč |
SJI9950 | Nechutová AnetaNechutová Aneta | OK Jihlava | B | 7210905 | 250 Kč |
TZL7400 | Vavrysová LenkaVavrysová Lenka | SKOB Zlín | C | 8636196 | 250 Kč |
TUR9301 | Zakouřil VítZakouřil Vít | OOB TJ Turnov | C | 886823 | 250 Kč |
PHK9999 | Kubíčková JanaKubíčková Jana | OK 99 Hradec Králové | A | 2075609 | 250 Kč |
CHA0103 | Bek JiříBek Jiří | OK Chrastava | A | 436431 | 250 Kč |
CHA9300 | Čechlovský JanČechlovský Jan | OK Chrastava | C | 8200 | 250 Kč |
CHA9152 | Kubátová JanaKubátová Jana | OK Chrastava | C | 1008144 | 250 Kč |
CHA0050 | Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta | OK Chrastava | A | 7208096 | 250 Kč |
SJI9702 | Frýba DominikFrýba Dominik | OK Jihlava | C | 7200599 | 250 Kč |
KAM0201 | Hankovec HugoHankovec Hugo | OK Kamenice | A | 8660469 | 250 Kč |
LLI9603 | Fürst MatoušFürst Matouš | LOK-o Liberec | E | 8651739 | 250 Kč |
KAM6700 | Škvor MartinŠkvor Martin | OK Kamenice | C | 7040267 | 250 Kč |
SJI0250 | Dočkalová KláraDočkalová Klára | OK Jihlava | B | 1396852 | 250 Kč |
JIL0104 | Ježek JakubJežek Jakub | OK Jilemnice | A | 2035716 | 250 Kč |
KAM0250 | Semíková LucieSemíková Lucie | OK Kamenice | A | 515426 | 250 Kč |
SJC0151 | Vejražková RozárkaVejražková Rozárka | Sportcentrum Jičín | A | 8000727 | 250 Kč |
TJN0302 | Vitebský LukášVitebský Lukáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8636193 | 250 Kč |
TUR9001 | Hostaš PetrHostaš Petr | OOB TJ Turnov | 887159 | 250 Kč | |
TBM0360 | Králová JolanaKrálová Jolana | KOS TJ Tesla Brno | C | 232032 | 250 Kč |
TBM7650 | Králová DanaKrálová Dana | KOS TJ Tesla Brno | C | 446404 | 250 Kč |
KAM0105 | Gajda JanGajda Jan | OK Kamenice | A | 8656513 | 250 Kč |
KOR7950 | Hladká PetraHladká Petra | OB DDM Kostelec nad Orlicí | C | 7003046 | 250 Kč |
VAM8201 | Hladký ViktorHladký Viktor | OB Vamberk | C | 7003026 | 250 Kč |
PGP9955 | Škarková KateřinaŠkarková Kateřina | SK Praga | B | 7207777 | 250 Kč |
TUR9502 | Horák PatrikHorák Patrik | OOB TJ Turnov | C | 9001001 | 250 Kč |
KRL9951 | Hanáková LenkaHanáková Lenka | Kometa Kralovice | A | 7291299 | 250 Kč |
KRL7151 | Hanáková MartaHanáková Marta | Kometa Kralovice | C | 250 Kč | |
KRL6701 | Hanák MartinHanák Martin | Kometa Kralovice | C | 51477 | 250 Kč |
STH0251 | Chrástová TerezaChrástová Tereza | SK Studenec | A | 8656737 | 250 Kč |
KAM0101 | Šafka SebastianŠafka Sebastian | OK Kamenice | A | 8221133 | 250 Kč |
TUR9701 | Wolf FilipWolf Filip | OOB TJ Turnov | R | 9101181 | 250 Kč |
SJC0156 | Matějková BarboraMatějková Barbora | Sportcentrum Jičín | A | 8191119 | 250 Kč |
TJN9852 | Knížková ŠárkaKnížková Šárka | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8659402 | 250 Kč |
TJN9700 | Šmaus JanŠmaus Jan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2067320 | 250 Kč |
SJC8006 | Kazda JiříKazda Jiří | Sportcentrum Jičín | C | 8055001 | 250 Kč |
SJC7752 | Kazdová JanaKazdová Jana | Sportcentrum Jičín | C | 2020719 | 250 Kč |
TJN0151 | Rýdlová AdélaRýdlová Adéla | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8655484 | 250 Kč |
TJN0251 | Rýdlová MagdalénaRýdlová Magdaléna | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8662747 | 250 Kč |
TJN0350 | Vitebská EliškaVitebská Eliška | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8662748 | 250 Kč |
TRI9301 | Argaláš MichalArgaláš Michal | TJ TŽ Třinec | C | 8662374 | 250 Kč |
KAM9105 | Šafka DanielŠafka Daniel | OK Kamenice | C | 53667 | 250 Kč |
VSP9850 | Kašparová AdélaKašparová Adéla | USK Praha | B | 250 Kč | |
73X9450 | Zavadilová BarboraZavadilová Barbora | Opět na Kozla | 53667 | 250 Kč | |
OSN9696 | Vališová MartinaVališová Martina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | R | 981804 | 250 Kč |
DOB8737 | Hošek RadimHošek Radim | KOB Dobruška | C | 9998737 | 250 Kč |
DOB8971 | Hošková TerezaHošková Tereza | KOB Dobruška | C | 9998971 | 250 Kč |
SJI0001 | Čech PetrČech Petr | OK Jihlava | A | 250 Kč | |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 250 Kč |
TJN7000 | Rýdl JiříRýdl Jiří | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662707 | 250 Kč |
TJN6850 | Rýdlová MagdaRýdlová Magda | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8662737 | 250 Kč |
TJN8952 | Svobodová BarboraSvobodová Barbora | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 7719 | 250 Kč |
LPU8701 | Fiala PetrFiala Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8662325 | 250 Kč |
TRI9750 | Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina | TJ TŽ Třinec | R | 2060276 | 250 Kč |
TRI9801 | Cienciala JanCienciala Jan | TJ TŽ Třinec | A | 1400410 | 250 Kč |
TZL9453 | Jeřábková JitkaJeřábková Jitka | SKOB Zlín | C | 7170894 | 250 Kč |
LPU0001 | Roudný VáclavRoudný Václav | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656528 | 250 Kč |
LPU0054 | Borovičková ValerieBorovičková Valerie | OK Lokomotiva Pardubice | A | 682622 | 250 Kč |
LPU0051 | Vojtíšková ViktorieVojtíšková Viktorie | OK Lokomotiva Pardubice | A | 7201814 | 250 Kč |
LPU9611 | Jurica JanJurica Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 1400447 | 250 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 250 Kč |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 250 Kč |
LCE0351 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 8656714 | 250 Kč |
PVP9250 | Neumannová KateřinaNeumannová Kateřina | VSK Přírodní vědy Praha | C | 8565 | 250 Kč |
LCE0011 | Panovec KryštofPanovec Kryštof | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 331216 | 250 Kč |
LCE0051 | Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7207020 | 250 Kč |
LCE0052 | Ressová TerezaRessová Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 2091521 | 250 Kč |
LCE0252 | Bednaříková SáraBednaříková Sára | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 9102568 | 250 Kč |
LCE0254 | Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7208226 | 250 Kč |
LCE0352 | Mudráková EliškaMudráková Eliška | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 889308 | 250 Kč |
SOP0350 | Hájková LucieHájková Lucie | OOB TJ Slezan Opava | A | 7204988 | 250 Kč |
TJN0006 | Nagy JosefNagy Josef | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8656507 | 250 Kč |
TJN9804 | Janeček MirekJaneček Mirek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 2027208 | 250 Kč |
TJN8901 | Kobr TomášKobr Tomáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 1969696 | 250 Kč |
LPU0002 | Roudný MartinRoudný Martin | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656620 | 250 Kč |
PGP9954 | Sieglová EliškaSieglová Eliška | SK Praga | R | 8656705 | 250 Kč |
KRL0051 | Biersaková DagmarBiersaková Dagmar | Kometa Kralovice | B | 7150100 | 250 Kč |
KRL9651 | Hanáková MagdaHanáková Magda | Kometa Kralovice | C | 7140196 | 250 Kč |
BOR0001 | Pavlovec DanPavlovec Dan | OK Jiskra Nový Bor | A | 8655456 | 250 Kč |
PGP0255 | Tomaidesová Adéla AnnaTomaidesová Adéla Anna | SK Praga | B | 1418751 | 250 Kč |
VCB8748 | Vošta ZdeněkVošta Zdeněk | OB České Budějovice | 331581 | 250 Kč | |
LPU9410 | Grundmann JanGrundmann Jan | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8654891 | 250 Kč |
JPV9915 | Kašpar PetrKašpar Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2069090 | 250 Kč |
SRK0153 | Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 7203465 | 250 Kč |
DOK9800 | Koštejn VítKoštejn Vít | OK Doksy | R | 7209363 | 250 Kč |
ZBM9956 | Odehnalová KláraOdehnalová Klára | SK Brno Žabovřesky | A | 8660446 | 250 Kč |
ZBM9753 | Koporová LenkaKoporová Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 53721 | 250 Kč |
ZBM9755 | Nedbálková HanaNedbálková Hana | SK Brno Žabovřesky | C | 1441628 | 250 Kč |
ZBM8721 | Zháňal JanZháňal Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 8660422 | 250 Kč |
LPU9502 | Deml TomášDeml Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9201627 | 250 Kč |
KAM0102 | Víšek MartinVíšek Martin | OK Kamenice | B | 9101674 | 250 Kč |
PGP0200 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | A | 2060249 | 250 Kč |
DKP9652 | Šňupárková AnnaŠňupárková Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 515071 | 250 Kč |
HOR0201 | Rücker JanRücker Jan | TJ Jiskra Hořice | A | 8659404 | 250 Kč |
TZL8808 | Zbranek RomanZbranek Roman | SKOB Zlín | R | 8422248 | 250 Kč |
SHK9701 | Netuka VojtěchNetuka Vojtěch | OK Slavia Hradec Králové | R | 8656727 | 250 Kč |
SHK0151 | Zimová BarboraZimová Barbora | OK Slavia Hradec Králové | B | 2049549 | 250 Kč |
SHK0305 | Fábera DavidFábera David | OK Slavia Hradec Králové | A | 8656641 | 250 Kč |
SHK0250 | Holečková PetraHolečková Petra | OK Slavia Hradec Králové | A | 8660572 | 250 Kč |
SHK9952 | Malinová ApolenaMalinová Apolena | OK Slavia Hradec Králové | A | 2032162 | 250 Kč |
SHK9951 | Větříčková AndreaVětříčková Andrea | OK Slavia Hradec Králové | A | 8656704 | 250 Kč |
SHK9803 | Pek DanielPek Daniel | OK Slavia Hradec Králové | R | 7980810 | 250 Kč |
SHK9251 | Teplá KarolínaTeplá Karolína | OK Slavia Hradec Králové | E | 8660574 | 250 Kč |
SHK9755 | Červená AdélaČervená Adéla | OK Slavia Hradec Králové | C | 8663209 | 250 Kč |
BBM9600 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 7207026 | 250 Kč |
TBM6116 | Hlaváč JiříHlaváč Jiří | KOS TJ Tesla Brno | C | 515497 | 250 Kč |
SSU8951 | Kuncová EliškaKuncová Eliška | SK Severka Šumperk | C | 7003039 | 250 Kč |
DOR0100 | Janda OndřejJanda Ondřej | OK Dobříš | A | 2045310 | 250 Kč |
SJI9801 | Foltýn TomášFoltýn Tomáš | OK Jihlava | B | 219260 | 250 Kč |
PHK9813 | Starý OndraStarý Ondra | OK 99 Hradec Králové | A | 2025354 | 250 Kč |
PHK0101 | Metelka OndřejMetelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | A | 8656640 | 250 Kč |
SLA9851 | Hrdličková LudmilaHrdličková Ludmila | SKOB Slaný | C | 301621 | 250 Kč |
PHK9666 | Koderičová TerezaKoderičová Tereza | OK 99 Hradec Králové | C | 1406191 | 250 Kč |
PGP9405 | Uhlíř MarekUhlíř Marek | SK Praga | C | 331157 | 250 Kč |
PGP9654 | Hrabánková KláraHrabánková Klára | SK Praga | C | 232050 | 250 Kč |
PGP9950 | Hrabánková ZuzanaHrabánková Zuzana | SK Praga | B | 331147 | 250 Kč |
PGP9751 | Slavíková SilvieSlavíková Silvie | SK Praga | E | 1407423 | 250 Kč |
TZL9754 | Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana | SKOB Zlín | C | 2032161 | 250 Kč |
SSU8802 | Poklop MartinPoklop Martin | SK Severka Šumperk | E | 1007536 | 250 Kč |
SSU8243 | Král VáclavKrál Václav | SK Severka Šumperk | C | 332966 | 250 Kč |
LCE9911 | Vopařil JanVopařil Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7201825 | 250 Kč |
CHC9951 | Semrádová JanaSemrádová Jana | K.O.B. Choceň | R | 8425544 | 250 Kč |
CHC9701 | Semrád LadislavSemrád Ladislav | K.O.B. Choceň | R | 8053577 | 250 Kč |
SRK0151 | Kosová TerezaKosová Tereza | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 8660596 | 250 Kč |
SRK0050 | Filipová TerezaFilipová Tereza | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2091516 | 250 Kč |
CHC9501 | Křivda MartinKřivda Martin | K.O.B. Choceň | C | 8659400 | 250 Kč |
KAM0100 | Valášek VáclavValášek Václav | OK Kamenice | B | 336743 | 250 Kč |
LCE9555 | Končáková KláraKončáková Klára | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 53828 | 250 Kč |
LCE7252 | Mudráková TerezaMudráková Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52689 | 250 Kč |
LCE9601 | Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 8645928 | 250 Kč |
VAM7250 | Vandasová MarkétaVandasová Markéta | OB Vamberk | C | 2053570 | 250 Kč |
RBK8605 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 515193 | 250 Kč |
TBM0050 | Špringlová KamilaŠpringlová Kamila | KOS TJ Tesla Brno | A | 7210403 | 250 Kč |
LPU9351 | Knapová LenkaKnapová Lenka | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8663168 | 250 Kč |
STH9402 | Kučera TomášKučera Tomáš | SK Studenec | C | 410774 | 250 Kč |
TUR0052 | Kosíková EliškaKosíková Eliška | OOB TJ Turnov | B | 9101185 | 250 Kč |
PHK9255 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OK 99 Hradec Králové | R | 8654892 | 250 Kč |
PGP9850 | Janovská KateřinaJanovská Kateřina | SK Praga | R | 8350120 | 250 Kč |