Přihlášky závodu: 1. kolo Valašské zimní ligy - Vracov

Datum:
01.12.2018
Místo konání:
Vracov, fotbalové hřiště
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
T1     T2     T3     T4     T5     T6    
17.19 km, 70 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 50 Kč
TZL9302 Kolárik Tomáš SKOB Zlín C 7209286 50 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 50 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 50 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 50 Kč
27S7600 Bukovác Maroš (SVK) Farmaceut Bratislava 525005 50 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C zapůjčit 70 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 50 Kč
27S9100 Mižúr Peter (SVK) Farmaceut Bratislava 7202851 50 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 8636192 50 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 515192 50 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 50 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 50 Kč
GIG7600 Dzik Martin GIGANT Orienteering C zapůjčit 70 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 7207358 50 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 8002099 50 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 50 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 8422248 50 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 50 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 50 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 50 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8644878 50 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 50 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 8660427 50 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 50 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 9201824 50 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 50 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 50 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice R 553457 50 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno R 8660440 50 Kč
ZBM0102 Jonáš Adam SK Žabovřesky Brno 7209670 50 Kč
ROV5301 Mizera Ladislav OK Zubří zapůjčit 70 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 50 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 50 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín C 8656568 50 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 8645928 50 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 50 Kč
11.12 km, 64 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 50 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 50 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 50 Kč
TZL5705 Krajča Pavel SKOB Zlín C 53370 50 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 50 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 50 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 50 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 50 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 50 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 8104170 50 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 7208084 50 Kč
39S9450 Molnárová Monika (SVK) KOBRA Bratislava 8122122 50 Kč
EZL6502 Kusák Ivan PEV Zlín C 53896 50 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 50 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 50 Kč
27S7450 Bukovácová Alena (SVK) Farmaceut Bratislava 522004 50 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 7053354 50 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 50 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 50 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 8662706 50 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 50 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 50 Kč
73SXXX1 Sedileková Ela (SVK) ŠK HADVEO Banská Bystrica 2066973 50 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 50 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 50 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 50 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 50 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 50 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 50 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 50 Kč
PHK9666 Koderičová Tereza OK 99 Hradec Králové C 1406191 50 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 50 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 50 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 8655387 50 Kč
SKM78xx Ošmera Jakub KOB Směr Kroměříž 253379 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 50 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 50 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 50 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 50 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 50 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 50 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 50 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 50 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 50 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 50 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 50 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 50 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7053853 50 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 50 Kč
LCE7125 Bednařík Radek OOB TJ Slovan Luhačovice C 887909 50 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 50 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 50 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 50 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 50 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206527 50 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 50 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 50 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 8007609 50 Kč
TZL7301 Novotný Marek SKOB Zlín C 1417261 50 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín R 2091555 50 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 50 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8663149 50 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 50 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 50 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště 887941 50 Kč
6.72 km, 33 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín A 8662744 50 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 50 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 50 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno B 232730 50 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 8662694 50 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 8100202 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín A 8050121 50 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 50 Kč
5BZ7700 Skoba Ondřej Mistři slabé vůle 416055 50 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 50 Kč
27S0500 Bukovác Filip (SVK) Farmaceut Bratislava 2096113 50 Kč
27S0501 Kasza Tomáš (SVK) Farmaceut Bratislava 2078496 50 Kč
27S7101 Kasza Ladislav (SVK) Farmaceut Bratislava 2078497 50 Kč
27S0250 Patassiová Michaela (SVK) Farmaceut Bratislava 2104620 50 Kč
TZL7701 Vintr Radek SKOB Zlín C 52222 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 8662735 50 Kč
27S0550 Herna Rebecca (SVK) Farmaceut Bratislava 2104582 50 Kč
27S7850 Komanová Kristína (SVK) Farmaceut Bratislava 2124760 50 Kč
27S7902 Koman Marek (SVK) Farmaceut Bratislava 2124765 50 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 8662705 50 Kč
TZL0401 Eichler Vítek SKOB Zlín B 8662733 50 Kč
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 50 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 50 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 50 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 8052217 50 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 50 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 9201561 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž A 8655378 50 Kč
6RZ6500 Mikšík Pavel O-sport 500259 50 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 50 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 50 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 50 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 50 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 50 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 50 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 50 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 50 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 50 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 50 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 50 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 50 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín A 8662674 50 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 50 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 50 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 50 Kč
GIG7502 Fišer Petr GIGANT Orienteering C 8662302 50 Kč
XBM6834 Michalík Ivan PELLS ABND RACING TEAM 416109 50 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 50 Kč
4.77 km, 36 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 8250121 50 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 50 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 50 Kč
TZL0604 Huleja Martin SKOB Zlín B 2113096 50 Kč
27S0502 Berčík Jakub (SVK) Farmaceut Bratislava 2069269 50 Kč
27S0503 Koman Ján (SVK) Farmaceut Bratislava 2124800 50 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 2135180 50 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 50 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 50 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 50 Kč
TZL0508 Mikšík Michael SKOB Zlín C 8601 50 Kč
UBM7852 Janíková Marie MENISKOS Brno C 361911 50 Kč
HLV7137 Tomeček Ladislav KČT - OB Holešov C 331485 50 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 50 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 50 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 50 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 331690 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice B 2075691 50 Kč
VIC7801 Kubíček Petr OB Vizovice C 2126305 50 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice B 7210090 50 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 50 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 50 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 50 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 50 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 50 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 50 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 50 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 8660413 50 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 50 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 50 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 50 Kč
3.69 km, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 20 Kč
TZL0710 Valla Jakub SKOB Zlín C 2134320 20 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 20 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín C 52688 20 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 331259 20 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 20 Kč
NNN74X1 Foralová Michaela Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
TZL0810 Pavlík Adam SKOB Zlín C 2113089 20 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín C 2121125 20 Kč
UBM0855 Janíková Anna MENISKOS Brno C 361966 20 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice B 331031 20 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 20 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice B 218971 20 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 20 Kč
2.01 km, 6 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0953 Růžičková Žofie SKOB Zlín C 8597 20 Kč
TZL8151 Baťková Zuzana SKOB Zlín C 08585 20 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 53900 20 Kč
TBM1616 Chromý Filip KOS TJ Tesla Brno C 896975 20 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 20 Kč
TZL1051 Poslušná Katka SKOB Zlín C 2121120 20 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín C 8877 20 Kč
UBM1053 Janíková Klára MENISKOS Brno C 361980 20 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 20 Kč
LCE0901 Mudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice C 53866 20 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 20 Kč
VIC0952 Kubíčková Lucie OB Vizovice C 425428 20 Kč
TZL0903 Hustý Matěj SKOB Zlín C 2134321 20 Kč
lce0749 Hrdý Patrik OOB TJ Slovan Luhačovice 20 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8940 20 Kč
TZL1004 Fišer Petr SKOB Zlín C 53899 20 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 20 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 20 Kč
celkem přihlášených: 222, vklad: 10220 Kč