Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Chroboly
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D75     DF     H10     H12     H14     H16     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P2     P4    
1.60 km, 40 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0952 Legátová Alice SC vebr-sport C 2019553 50 Kč
KRE0952 Jungvirtová Markéta OOB TJ Sokol Křemže C 2148199 50 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 50 Kč
VTA1053 Kůrková Ema SC vebr-sport C 2025211 50 Kč
VCB0950 Jarošová Linda OB České Budějovice C 50 Kč
1.90 km, 60 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 50 Kč
KRE0752 Jungvirtová Adéla OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 50 Kč
KRE0850 Maršíková Lucie OOB TJ Sokol Křemže C 2148186 50 Kč
VTA0854 Niesytová Nikola SC vebr-sport C 2025220 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 8116697 50 Kč
0020002 Fistrová Anna 002 - Volary zapůjčit 90 Kč
KRE0751 Čerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 50 Kč
2.10 km, 55 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek B 2064773 50 Kč
VTA0658 Krejčová Petra SC vebr-sport C 2025208 50 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže C 2126293 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport B 7207889 50 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport B 7210078 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 8116770 50 Kč
VTA0657 Kůrková Kateřina SC vebr-sport C 2019556 50 Kč
2.50 km, 70 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 2064771 100 Kč
0020001 Javorská Rozvita 002 - Volary 8662346 100 Kč
OPI0451 Fistrová Ludmila Orientační sporty Písek C 7877 100 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 100 Kč
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek B 8660540 100 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 682635 100 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 100 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 8655463 100 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 100 Kč
4.00 km, 160 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 100 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 100 Kč
OPI9850 Fišerová Tereza Orientační sporty Písek C zapůjčit 140 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 100 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 100 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 150 Kč
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 100 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 100 Kč
KRE7950 Fialová Irena OOB TJ Sokol Křemže C zapůjčit 140 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 100 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 100 Kč
KSH8351 Roučková Romana OB Kašperské Hory C 51270 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 100 Kč
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 100 Kč
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 7300182 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
VTA7151 Svobodová Martina SC vebr-sport C 9101708 100 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 100 Kč
PVD7151 Nováková Pavlína OOB TJ Sokol Pražák C 207833 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 100 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 100 Kč
2.00 km, 95 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 100 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 7207620 100 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 100 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 100 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 100 Kč
1.50 km, 45 m
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 100 Kč
2.70 km, 70 m, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek C 50 Kč
KRE1050 Fialová Markéta OOB TJ Sokol Křemže C 2148179 50 Kč
KRE1250 Hendrychová Karolína OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
KRE1150 Fialová Simona OOB TJ Sokol Křemže C zapůjčit 90 Kč
OPI1050 Kopecká Zuzana Orientační sporty Písek C 4622621 50 Kč
KRE0753 Pomijová Viola OOB TJ Sokol Křemže zapůjčit 90 Kč
1.60 km, 40 m, 7 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
VCB0920 Kozák Matěj OB České Budějovice C 426356 50 Kč
VCB0905 Gotfried Štěpán OB České Budějovice C 2127640 50 Kč
KRE0900 Troják Šimon OOB TJ Sokol Křemže C 7204487 50 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 50 Kč
0030002 Petrášek Michal 003 - Volary zapůjčit 90 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
1.90 km, 55 m, 8 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek B 2064775 50 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek C 2088203 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport B 7207619 50 Kč
KRE0702 Longauer Tomáš OOB TJ Sokol Křemže C 2126283 50 Kč
KRE0703 Stráský Přemysl OOB TJ Sokol Křemže B 2127625 50 Kč
KRE0705 Padrta Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2148185 50 Kč
KRE0800 Fiala Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 2127621 50 Kč
KRE0801 Vačkář Štěpán OOB TJ Sokol Křemže C 2148194 50 Kč
0030001 Petrášek Martin 003 - Volary 1403411 50 Kč
VCB0800 Jaroš Jáchym OB České Budějovice C 50 Kč
2.50 km, 70 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 2064776 50 Kč
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek B 2064781 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže B 8656659 50 Kč
KRE0601 Rašman Matyáš OOB TJ Sokol Křemže C 2148171 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 50 Kč
VTA0601 Novisedlák Patrik SC vebr-sport C 7210406 50 Kč
VTA0603 Khýn Hubert SC vebr-sport C 2025201 50 Kč
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 100 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 100 Kč
VCB0420 Kozák Ondřej OB České Budějovice C 2104584 100 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 7300468 100 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport B 7210074 100 Kč
4.50 km, 185 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 100 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 100 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 100 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 7008009 100 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 100 Kč
KRE9500 Heřman Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 428719 100 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 8656579 100 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 100 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 100 Kč
PVD8901 Bláha Petr OOB TJ Sokol Pražák C 515172 100 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 150 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 100 Kč
4.00 km, 160 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 100 Kč
PCB8301 Majer Vítek SKP České Budějovice C 2073713 100 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 100 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 100 Kč
0010001 Mágr Zdeněk 001 - České Budějovice 301722 100 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 100 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 100 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 100 Kč
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 2088182 100 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 100 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 100 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 100 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 100 Kč
VCB7100 Jaroš Jakub OB České Budějovice 100 Kč
2.60 km, 100 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST5601 Muchl Vladimír OB Strakonice C 2133920 100 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
TUV4601 Gurka Jiri SOK TJ Turnov C 8101111 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 100 Kč
2.00 km, 95 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice 7206533 100 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 100 Kč
1.80 km, 85 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 100 Kč
2.70 km, 70 m, 5 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOR1200 Arnošt Daniel OK Dobříš C 51648 50 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 50 Kč
KRE1051 Padrtová Simona OOB TJ Sokol Křemže C 428715 50 Kč
KRE1251 Jungvirtová Tereza OOB TJ Sokol Křemže C 428717 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 50 Kč
KSH1102 Roučka Tomáš OB Kašperské Hory 8675 50 Kč
2.70 km, 70 m, 5 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8116772 50 Kč
OPI1301 Kopecký Jan Orientační sporty Písek C 4647830 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 50 Kč
1.90 km, 70 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7720 Kozák Martin OB České Budějovice 426363 100 Kč
VTA6751 Vorlíčková Lenka SC vebr-sport C 2025202 100 Kč
3.80 km, 150 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7400 Fiala Tomáš OOB TJ Sokol Křemže C zapůjčit 140 Kč
KRE6600 Maršík Miloš OOB TJ Sokol Křemže C 2127618 100 Kč
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 100 Kč
KSH8001 Roučka Martin OB Kašperské Hory C 41618 100 Kč
celkem přihlášených: 158, vklad: 12980 Kč