Přihlášky závodu: Čertův kopanec

Datum:
30.11.2019
Místo konání:
Malé Přílepy
Pořadatel:
SCP - OK Sparta Praha
Kategorie:
A     B     C     D    
12.00 km
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 50 Kč
0010001 Schus Martin 001 - Řevnice 1452967 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 50 Kč
PGP8006 Dvořák Josef SK Praga C 682615 50 Kč
0030001 Pecoldová Pavlína 003 - Cookies & Pancakes 8631588 50 Kč
0030002 Dvořáček Dan 003 - Cookies & Pancakes 8629750 50 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 50 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 1421299 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 50 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 50 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 50 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka A 2419955 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8667983 50 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 8667997 50 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 8033265 50 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 8654908 50 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8680607 50 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 50 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8667544 50 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 50 Kč
PDY8500 Roček Tomáš Běhej Poděbrady C 2127609 50 Kč
PDY8102 Pavlík Mojmír Běhej Poděbrady C 8414108 50 Kč
DKP8760 Typltová Hana Oddíl OB Kotlářka C 7207357 50 Kč
DKP7300 Kratochvíl Daniel Oddíl OB Kotlářka C 682339 50 Kč
LBE6800 Karmazín Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 52975 50 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 50 Kč
0080001 Fröhlich Martin 008 - Bludní tuleni zapůjčit 50 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 8116774 50 Kč
NNN0001 Urban Hynek Neregistrovaní 410252 50 Kč
9.00 km
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 50 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 50 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 50 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 50 Kč
DKL5202 Chotětický Václav KOB Kladno C 7886 50 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 50 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 50 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka A 7210914 50 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka A 2103705 50 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 50 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 8670455 50 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 8648574 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 8414135 50 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 50 Kč
PGP6901 Kabát Jan SK Praga C 886298 50 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga A 8667514 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 50 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha C 682668 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 50 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 50 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 50 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 50 Kč
LBE7300 Hůla Pavel TJ Lokomotiva Beroun C 8667504 50 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 8666866 50 Kč
0060001 Řehák Vilém 006 - AC Saké Kateřinky 2111780 50 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 50 Kč
ASU8800 Vereš Lukáš Magnus Orienteering 7207615 50 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 50 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 50 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 50 Kč
DKP7504 Svoboda Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8069069 50 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 50 Kč
OKP6550 Valentová Helena SK OK 24 Praha C 52099 50 Kč
DKP7102 Koliáš Čeněk Oddíl OB Kotlářka C 2120848 50 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka B 8028856 50 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 50 Kč
NNN0003 Malý Jakub Neregistrovaní 2129248 50 Kč
6.00 km
(79)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 50 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 50 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 50 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 50 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 50 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 50 Kč
PGP0659 Dvořáková Veronika SK Praga B 2143358 50 Kč
PGP0355 Dvořáková Hana SK Praga B 8667539 50 Kč
0020001 Suková Eva 002 - Malí draci 232264 50 Kč
0020002 Zelenková Martina 002 - Malí draci 232265 50 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 50 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 50 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 50 Kč
LPM7857 Šitrová Lucie OK Lokomotiva Plzeň C 2080976 50 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 50 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 50 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 8116682 50 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 50 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 50 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 50 Kč
PDY7802 Trnka Ondřej Běhej Poděbrady C 2102791 50 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 8660503 50 Kč
DKP7103 Škácha Michal Oddíl OB Kotlářka C 7201769 50 Kč
DKP0816 Sedláček Patrik Oddíl OB Kotlářka B 2092429 50 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 50 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 50 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 9982 50 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 50 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 50 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 7209464 50 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 50 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 50 Kč
0050001 Kapoun Luděk 005 - Neregistovaný zapůjčit 50 Kč
0050002 Kapoun Luděk 005 - Neregistovaný zapůjčit 50 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka B 8653088 50 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 50 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 50 Kč
KPY8750 Dobešová Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301352 50 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 50 Kč
KPY6850 Míchalová Marcela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682670 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 50 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 50 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 50 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 1066205 50 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 50 Kč
PDY7803 Kysilka Vratislav Běhej Poděbrady C 2102789 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
DLP0703 Strnad Jakub OOB TJ Dukla Praha 515033 50 Kč
LBE0602 Hůla Tomáš TJ Lokomotiva Beroun B 7300274 50 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 995881 50 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 50 Kč
MFP6600 Valtr Pavel Matfyz Praha 218786 50 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 50 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 50 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 50 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 2116448 50 Kč
DKP9956 Voltrová Alena Oddíl OB Kotlářka A 8181015 50 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 50 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 50 Kč
0080002 Blažková Kristina 008 - Bludní tuleni zapůjčit 50 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 50 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 50 Kč
SCP9050 Černá Eliška OK Sparta Praha C 2088205 50 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 50 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 50 Kč
NNN0002 Čechová Lenka Neregistrovaní 2129212 50 Kč
NNN9940 Tryner Martin Neregistrovaní - 50 Kč
NNN9870 Mlčák Lukáš Neregistrovaní - 50 Kč
NNN9000 Červená Alena Neregistrovaní - 50 Kč
NNN9001 Červený Stanislav Neregistrovaní - 50 Kč
NNN9002 Soukup Lukáš Neregistrovaní - 50 Kč
NNN9003 Soukupová Eliška Neregistrovaní - 50 Kč
NNN9004 Ryndová Denisa Neregistrovaní - 50 Kč
NNN9005 Kšírová Veronika Neregistrovaní - 50 Kč
3.00 km
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 50 Kč
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2800319 50 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka B 2126351 50 Kč
DKP1055 Lacinová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 2129251 50 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 50 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 50 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 50 Kč
PGP7254 Dvořáková Ivana SK Praga C 2148227 50 Kč
PGP0956 Dvořáková Lucie SK Praga C 2143361 50 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 50 Kč
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 50 Kč
PDY1102 Trnka Jiří Běhej Poděbrady C 2115748 50 Kč
DCE4401 Paul Josef KOB Dobřichovice C 301171 50 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš B 8028871 50 Kč
LBE0801 Kapoun Matěj TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
LBE1002 Kapoun Jáchym TJ Lokomotiva Beroun C 50 Kč
KPY3700 Louša František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2092367 50 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga B 2801019 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 50 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný B 2129245 50 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 50 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 50 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 50 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 50 Kč
NNN0004 Sedláčková a spol. Neregistrovaní - 50 Kč
celkem přihlášených: 187, vklad: 9350 Kč