Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
17.10.2020
Místo konání:
Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     DH10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 70 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2127533 70 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 70 Kč
SSU1252 Kopecká Eliška SK Severka Šumperk C 2001966 70 Kč
SSU1051 Kopecká Veronika SK Severka Šumperk C 2001992 70 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0950 Gottwaldová Anna Oddíl OS SK Prostějov C 52746 120 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 8226380 120 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2135198 120 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2135196 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 120 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 120 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc B 8226373 120 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 120 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 120 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 120 Kč
PTE0553 Klapková Anežka TJ Sokol Ptení C 301571 120 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 8660570 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice C 2108866 120 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 8516420 120 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2131187 120 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 1424645 120 Kč
PTE7850 Zrůbková Dana TJ Sokol Ptení C 301580 120 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 120 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 120 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 120 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 120 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
JPV7551 Gottwaldová Hana Oddíl OS SK Prostějov C 2081370 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 120 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 8061435 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 8006556 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč
PTE7150 Klapková Jarmila TJ Sokol Ptení C 301576 120 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 2011817 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52563 70 Kč
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
PTE1004 Šmída Patrik TJ Sokol Ptení 301572 70 Kč
AOP1302 Liber Tomáš Orientační Běh Opava C 2127594 70 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 2102684 70 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 70 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52578 70 Kč
PTE1003 Tříska David TJ Sokol Ptení C 2102715 70 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 2127543 70 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 120 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2135162 120 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 8680606 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 120 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 120 Kč
PTE0600 Šišma Daniel TJ Sokol Ptení C 2102716 120 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 2102717 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 120 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 120 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 8440505 120 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 8667538 120 Kč
AOP0503 Klapetek Václav Orientační Běh Opava C 51190 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0301 Karásek František TJ SOKOL Plumlov B 8061407 120 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 8663202 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice C 1418762 120 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 120 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 120 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8005432 120 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 8198811 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 120 Kč
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov 8670809 120 Kč
0010001 Novotný Petr 001 - DUKLA Blansko 2067992 120 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 120 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 120 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 120 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 8515515 120 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 120 Kč
PTE7447 Tříska Richard TJ Sokol Ptení C 8826 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 120 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 2127600 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 120 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 8061472 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 8515553 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov 7790004 70 Kč
PTE1402 Bábek Tom TJ Sokol Ptení C 52737 70 Kč
PTE1350 Mikušová Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102682 70 Kč
PTE1300 Tříska Jakub TJ Sokol Ptení C 2102713 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 120 Kč
PTE0755 Dosedělová Tereza TJ Sokol Ptení C 2127525 120 Kč
celkem přihlášených: 92, vklad: 10040 Kč