Logo

Event entries: Oblastní žebříček

Date:
2022/08/27
Place:
Nesměň, louka u polní cesty Nesměň-Něchov
Organiser:
PCB - SKP České Budějovice
OCB - OC České Budějovice
Classes:
C     D10     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D75     DBK     DBL     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HA     HBK     HBL     HDR     HF     P    

C 2.61 km, 90 m, 11 controls

(6)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
0010001 Neuhold Wolfgang 001 - Rakousko 8516758 80 CZK
46A0014 Rimnac Lucas (AUT) OL Naturfreunde Linz 2107047 0 CZK
26A0001 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 0 CZK
0010009 Redl Gerald 001 - Rakousko 2111999 0 CZK
0010010 Redl Gregor 001 - Rakousko 2136722 0 CZK
0010011 Lukaseder Hubert 001 - Rakousko 8400021 0 CZK

D10 2.07 km, 75 m, 10 controls

(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VIM1350 Roučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 2151421 80 CZK
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 80 CZK
0030001 Domkářová Alžběta 003 - Bětuška 2118456 80 CZK

D14 3.41 km, 135 m, 11 controls

(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 8226381 80 CZK

D16 4.84 km, 175 m, 12 controls

(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek B 8137514 120 CZK
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 120 CZK
VCB0750 Yakymenko Milla OB České Budějovice 2118447 120 CZK
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže B 8516927 120 CZK
OPT0750 Hořínková Viktorie Orientační sporty Prachatice C rent 160 CZK

D18 5.67 km, 195 m, 12 controls

(2)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 8022373 120 CZK
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek B 8014535 120 CZK

D21 7.75 km, 265 m, 18 controls Rank. coef.: 1

(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 120 CZK
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 120 CZK
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 120 CZK

D35 6.05 km, 205 m, 16 controls

(9)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI7850 Hrodková Markéta Orientační sporty Písek C 2039227 120 CZK
0020002 Tichá Jana 002 - WILD ANIMALS 2155359 120 CZK
VCB7953 Zábranská Alena OB České Budějovice 2118442 120 CZK
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 120 CZK
VIM8350 Roučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 51270 120 CZK
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 08676 120 CZK
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 120 CZK
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 120 CZK
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 8076038 120 CZK

D45 4.58 km, 170 m, 12 controls

(9)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI7250 Bečvářová Ladislava Orientační sporty Písek C 2039217 120 CZK
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 120 CZK
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426392 120 CZK
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 120 CZK
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8445298 120 CZK
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 8660563 120 CZK
0040001 Zámečníková Jitka 004 - Zámečníci 8047213 120 CZK
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 120 CZK
VCB7450 Brossaud Petra OB České Budějovice C 426368 120 CZK

D55 3.90 km, 140 m, 9 controls

(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 120 CZK
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 120 CZK
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 120 CZK

D75 2.41 km, 80 m, 10 controls

(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 80 CZK

DBK 3.90 km, 140 m, 9 controls

(7)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
46A0006 Falk Petra (AUT) OL Naturfreunde Linz 418485 0 CZK
46A0008 Glasner Magdalena (AUT) OL Naturfreunde Linz 5458 0 CZK
46A0009 Kaltenböck Marion (AUT) OL Naturfreunde Linz 418483 0 CZK
46A0017 Wagner Elfi (AUT) OL Naturfreunde Linz 8188808 0 CZK
46A0023 Ziegerhofer Anneliese (AUT) OL Naturfreunde Linz 5452 0 CZK
0010012 Schreiber Hannelore 001 - Rakousko 8400784 0 CZK
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 0 CZK

DBL 4.58 km, 170 m, 11 controls

(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
46A0001 Eschlböck Gudrun (AUT) OL Naturfreunde Linz 8445522 0 CZK
46A0018 Wagner Birgit (AUT) OL Naturfreunde Linz 8355558 0 CZK
46A0020 Weindl Sonja (AUT) OL Naturfreunde Linz 0 CZK
46A0022 Weinzinger Michaela (AUT) OL Naturfreunde Linz 700040 0 CZK
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 0 CZK

H10 2.07 km, 75 m, 10 controls

(2)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 2181294 80 CZK
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 80 CZK

H12 2.61 km, 90 m, 10 controls

(7)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 2181916 80 CZK
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice B 2104594 80 CZK
VIM1100 Roučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 2224796 80 CZK
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 2079498 80 CZK
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 80 CZK
VCB1101 Brossaud Thomas OB České Budějovice C 426355 80 CZK
OPT1001 Hořínek Mikuláš Orientační sporty Prachatice C rent 120 CZK

H14 4.84 km, 175 m, 12 controls

(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice B 2104593 80 CZK
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 80 CZK
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 80 CZK

H16 5.67 km, 195 m, 13 controls

(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 2064776 120 CZK
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8077477 120 CZK
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 120 CZK
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 232980 120 CZK
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 120 CZK

H18 6.15 km, 200 m, 13 controls

(3)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 120 CZK
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec B 8013484 120 CZK
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 8109386 120 CZK

H20 7.60 km, 285 m, 16 controls Rank. coef.: 1

(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 8226333 120 CZK

H21 10.44 km, 310 m, 20 controls Rank. coef.: 1

(6)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 8013882 120 CZK
OPI0100 Vaněk Adam Orientační sporty Písek C 2039144 120 CZK
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 120 CZK
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 120 CZK
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 120 CZK
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 120 CZK

H35 7.60 km, 285 m, 16 controls

(4)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 2088184 120 CZK
0020001 Fiala Jan 002 - WILD ANIMALS 8008278 120 CZK
VCB7803 Zábranský Zdeněk OB České Budějovice C 2118443 120 CZK
VIM8000 Roučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C 2224141 120 CZK

H45 6.05 km, 205 m, 15 controls

(12)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 120 CZK
OPI7700 Klimeš Petr Orientační sporty Písek C 682673 120 CZK
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 120 CZK
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 120 CZK
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 120 CZK
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 8015316 120 CZK
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 120 CZK
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 120 CZK
VCB7201 Mágr Zdeněk OB České Budějovice C 2801490 120 CZK
KRE7301 Hendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 120 CZK
KRE7502 Padrta Martin OOB TJ Sokol Křemže C 8667975 120 CZK
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 8654910 120 CZK

H55 4.58 km, 170 m, 13 controls

(7)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 120 CZK
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 120 CZK
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 120 CZK
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 120 CZK
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 120 CZK
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 120 CZK
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 120 CZK

H65 3.90 km, 140 m, 10 controls

(2)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 CZK
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 80 CZK

H75 2.41 km, 80 m, 9 controls

(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 80 CZK

HA 7.60 km, 285 m, 17 controls

(7)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 7206531 0 CZK
46A0002 Eschlböck Rainer (AUT) OL Naturfreunde Linz 8303040 0 CZK
46A0004 Falk Martin (AUT) OL Naturfreunde Linz 418481 0 CZK
46A0005 Falk Stefan (AUT) OL Naturfreunde Linz 7070777 0 CZK
46A0007 Glasner Christoph (AUT) OL Naturfreunde Linz 8200085 0 CZK
46A0015 Stadler Siegfried (AUT) OL Naturfreunde Linz 8000035 0 CZK
26A0004 Zöbl Gottfried (AUT) HSV Ried 8050166 0 CZK

HBK 3.90 km, 140 m, 10 controls

(6)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
46A0012 Ravenscroft James (AUT) OL Naturfreunde Linz 0 CZK
46A0016 Stadler Peter (AUT) OL Naturfreunde Linz 8020748 0 CZK
46A0019 Wagner Max (AUT) OL Naturfreunde Linz 8110008 0 CZK
26A0002 Hones Josef (AUT) HSV Ried 8116117 0 CZK
0010006 Pallauf Reinhard 001 - Rakousko 5494 0 CZK
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 0 CZK

HBL 6.05 km, 205 m, 14 controls

(14)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
12A0001 Grill Michael (AUT) Naturfreunde Wien 8400022 120 CZK
46A0003 Eschlböck Jakob (AUT) OL Naturfreunde Linz 5500 0 CZK
46A0010 Mair Alois (AUT) OL Naturfreunde Linz 5434 0 CZK
46A0011 Pühringer Dieter (AUT) OL Naturfreunde Linz 9005033 0 CZK
46A0013 Rimnac Axel (AUT) OL Naturfreunde Linz 2107045 0 CZK
46A0021 Weindl Florian (AUT) OL Naturfreunde Linz 0 CZK
46A0024 Ziegerhofer Othmar (AUT) OL Naturfreunde Linz 1700101 0 CZK
26A0003 Wolf Markus (AUT) HSV Ried 8363680 0 CZK
0010002 Kraxberger Jakob 001 - Rakousko 9001217 0 CZK
0010003 Kraxberger Dieter 001 - Rakousko 5488 0 CZK
0010004 Scheibenreif Johann 001 - Rakousko 8400061 0 CZK
0010005 Wenzierl Dominik 001 - Rakousko 2211378 0 CZK
0010007 Glaser Martin 001 - Rakousko 7720326 0 CZK
46A0025 Sebal Jürgen (AUT) OL Naturfreunde Linz 5842 0 CZK

HDR 2.89 km, 115 m, 10 controls

(5)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
VLI1500 Matějů Emil Slavia Liberec orienteering C 887154 50 CZK
KRE1700 Mařík Vojtěch OOB TJ Sokol Křemže 50 CZK
JHB1550 Kubáková Laura TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 9201757 50 CZK
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 50 CZK
SJI1650 Prošková Andrea OK Jihlava C 51774 50 CZK

HF 2.89 km, 115 m, 9 controls

(1)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 50 CZK

P 2.41 km, 80 m, 10 controls

(4)
Reg. number
Name
Club
Licence
SI
Fee
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 50 CZK
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 50 CZK
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 50 CZK
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 8116772 50 CZK
entered total: 144, fee: 10660 CZK