Class: H65
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Přinda Oldřich | VLI5101 | Slavia Liberec orienteering | 30:12 | ||
2. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 31:02 | + 0:50 | |
3. | Škoda Přemek | VLI5301 | Slavia Liberec orienteering | 33:53 | + 3:41 | |
4. | Farář Václav | LPU5201 | OK Lokomotiva Pardubice | 34:40 | + 4:28 | |
5. | Hořínek Jaroslav | VSP5000 | USK Praha | 34:47 | + 4:35 | |
6. | Hrouza Jan | KRN5401 | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:57 | + 6:45 | |
7. | Uher Petr | VSP5001 | USK Praha | 37:56 | + 7:44 | |
8. | Juračka Vojtěch | LPU5404 | OK Lokomotiva Pardubice | 38:01 | + 7:49 | |
9. | Pilc Oldřich | SPR5100 | SK SKI - SPORT Praděd | 38:20 | + 8:08 | |
10. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | KOB Dobřichovice | 38:24 | + 8:12 | |
11. | Provazník Jiří | TUR5102 | OOB TJ Turnov | 39:45 | + 9:33 | |
12. | Kalibán Jaroslav | NPA5101 | SK LOB Nová Paka | 40:03 | + 9:51 | |
13. | Čípa Jiří | CET5002 | TJ Loko Česká Třebová | 41:48 | + 11:36 | |
14. | Pospíšil Jaromír | LDC5301 | KOB Děčín | 41:56 | + 11:44 | |
15. | Erlebach Josef | JIL5201 | OK Jilemnice | 43:18 | + 13:06 | |
16. | Knap Jan | LPU5101 | OK Lokomotiva Pardubice | 43:52 | + 13:40 | |
17. | Fejlek Vojtěch | SHK5202 | OK Slavia Hradec Králové | 44:45 | + 14:33 | |
18. | Třasák Milan | LPU5206 | OK Lokomotiva Pardubice | 46:57 | + 16:45 | |
19. | Langr Stanislav | SNA5403 | TJ START Náchod | 47:37 | + 17:25 | |
20. | Jelínek Vít | TZL5102 | SKOB Zlín | 48:33 | + 18:21 | |
21. | Klimpl Petr | LPU5401 | OK Lokomotiva Pardubice | 50:14 | + 20:02 | |
22. | Böhm Karel | TJN5101 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 55:16 | + 25:04 | |
23. | Borák Stanislav | EKP5212 | VŠTJ Ekonom Praha | 57:17 | + 27:05 | |
24. | Jelínek Martin | PGP5103 | SK Praga | 58:23 | + 28:11 | |
25. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 59:24 | + 29:12 | |
26. | Novák Karel | NPA5001 | SK LOB Nová Paka | 59:56 | + 29:44 | |
27. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 59:59 | + 29:47 | |
28. | Bárta Miroslav | JEN5201 | OB Jenišovice | 64:26 | + 34:14 | |
29. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 67:51 | + 37:39 | |
30. | Paszynski Jozef | 38P5300 | UKS Orientus Lodz | 69:51 | + 39:39 | |
31. | Hojný Oldřich | SCP5201 | OK Sparta Praha | 73:25 | + 43:13 | |
32. | Juřina Robert | FYD4900 | Jizerský klub OB Frýdlant | 81:01 | + 50:49 | |
Valter Petr | KBP4500 | KBP Praha | DISK |