Class: H50B
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němeček Jan | VSP6201 | C | USK Praha | 31:52 | |
2. | Krejčí Jaroslav | BOR6302 | C | OK Jiskra Nový Bor | 32:54 | + 1:02 |
3. | Langr Jan | SHK6701 | C | OK Slavia Hradec Králové | 33:35 | + 1:43 |
4. | Valášek Petr | KAM6600 | C | OK Kamenice | 34:09 | + 2:17 |
5. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 34:10 | + 2:18 |
6. | Vávra Martin | HOR6302 | C | TJ Jiskra Hořice | 35:08 | + 3:16 |
7. | Valach Petr | LPU6505 | C | OK Lokomotiva Pardubice | 35:39 | + 3:47 |
8. | Kopečný Mojmír | TAP6402 | C | KOB TRETRA Praha | 35:40 | + 3:48 |
9. | Semík Jan | VSP6507 | C | USK Praha | 36:24 | + 4:32 |
10. | Folprecht Miroslav | TUR5501 | C | OOB TJ Turnov | 37:01 | + 5:09 |
11. | Petržela Pavel | LTU6301 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 37:43 | + 5:51 |
12. | Hartman Aleš | VSP6506 | C | USK Praha | 38:40 | + 6:48 |
13. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 39:04 | + 7:12 |
14. | Bendák Petr | LTU6500 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | 39:36 | + 7:44 |
15. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 39:39 | + 7:47 |
16. | Uher Petr | VSP5001 | C | USK Praha | 40:16 | + 8:24 |
17. | Ročejdl Marek | KAM6400 | C | OK Kamenice | 40:34 | + 8:42 |
18. | Bartoš Luděk | MLA6701 | C | MLOK Mariánské Lázně | 42:58 | + 11:06 |
19. | Cincibus Pavel | FSP6605 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 44:27 | + 12:35 |
20. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 45:42 | + 13:50 |
21. | Žanda Jan | CTB6701 | C | SK OB Chotěboř | 46:46 | + 14:54 |
22. | Melichar Igor | PHK6504 | C | OK 99 Hradec Králové | 47:28 | + 15:36 |
23. | Přibík Jan | PGP6301 | C | SK Praga | 50:25 | + 18:33 |
24. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 50:26 | + 18:34 |
25. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 50:39 | + 18:47 |
26. | Hlaváček Lubomír | PHK6401 | C | OK 99 Hradec Králové | 51:11 | + 19:19 |
27. | Mechl Miroslav | JIL6301 | C | OK Jilemnice | 52:18 | + 20:26 |
28. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 53:07 | + 21:15 |
29. | Sanna Roberto | DKP6703 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:13 | + 21:21 |
30. | Petráček Aleš | SJI6301 | C | OK Jihlava | 56:26 | + 24:34 |
31. | Votava Petr | KNC6602 | C | Sokol Kostelec n. Č. l. | 60:34 | + 28:42 |
32. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:04 | + 31:12 |
33. | Kavalek Miroslav | CHA6300 | C | OK Chrastava | 73:06 | + 41:14 |
34. | Mellan Martin | TUV6304 | C | SOK TJ Turnov | 75:05 | + 43:13 |
35. | Dobeš Václav | KPY5701 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 80:39 | + 48:47 |
Málek Martin | 8FX6500 | TJ Kobylisy | DISK | |||
Hanuš Pavel | LTU6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | DISK |