Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Česáková Eliška | SKK | 21:20 | |||
2. | Turčinová Anna | SKK | 29:18 | + 7:58 | ||
3. | Urbánková Eva | ONO0650 | SKOB Ostrov | 34:45 | + 13:25 | |
4. | Šedá Kateřina | SKK | 39:48 | + 18:28 | ||
5. | Ševčíková Anežka | ONO0550 | SKOB Ostrov | 42:43 | + 21:23 | |
6. | Česáková Ivana | SKK | 43:52 | + 22:32 | ||
7. | Křiklavová Magdalena | SKK | 47:42 | + 26:22 | ||
8. | Müllerová Hana | HCE0650 | TJ Sokol Hostivice | 67:59 | + 46:39 | |
Šauli Katka | VPM | KOS Slavia VŠ Plzeň | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nádeníčková Iva | NEJ0350 | TJ Jiskra Nejdek | 17:34 | ||
2. | Richtrová Kamila | VPM0451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 17:58 | + 0:24 | |
3. | Dellingerová Anna | NEJ0351 | TJ Jiskra Nejdek | 21:37 | + 4:03 | |
4. | Ziebová Veronika | NEJ0450 | TJ Jiskra Nejdek | 23:34 | + 6:00 | |
5. | Bartošová Marie | MLA0451 | MLOK Mariánské Lázně | 27:42 | + 10:08 | |
6. | Petříková Adéla | MAS0351 | KČT Aš | 53:26 | + 35:52 | |
7. | Dítková Markéta | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 56:52 | + 39:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tokárová Regina | NEJ0151 | TJ Jiskra Nejdek | 18:08 | ||
2. | Černá Kateřina | MLA0251 | MLOK Mariánské Lázně | 18:29 | + 0:21 | |
3. | Nádeníčková Pavla | NEJ0150 | TJ Jiskra Nejdek | 20:41 | + 2:33 | |
4. | Marešová Klára | NEJ0250 | TJ Jiskra Nejdek | 21:46 | + 3:38 | |
5. | Křížová Daniela | MAS0250 | KČT Aš | 31:21 | + 13:13 | |
6. | Zierhutová Michaela | LCV0250 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 47:06 | + 28:58 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mikešová Adéla | VPM9852 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 44:25 | ||
2. | Hlinovská Johana | VPM9751 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 47:52 | + 3:27 | |
3. | Kroupová Eliška | VPM9853 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 54:04 | + 9:39 | |
4. | Pelcová Tereza | MAS9853 | KČT Aš | 65:55 | + 21:30 | |
5. | Istvánová Klára | MAS9850 | KČT Aš | 91:47 | + 47:22 | |
Bredlerová Tereza | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Žandová Marcela | SKV9653 | TJ Slovan Karlovy Vary | 61:57 | ||
2. | Lubinová Markéta | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 73:09 | + 11:12 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasmanová Lenka | VPM7551 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 54:30 | ||
2. | Kavková Dana | SCP6150 | OK Sparta Praha | 60:30 | + 6:00 | |
3. | Bartošová Jana | MLA7051 | MLOK Mariánské Lázně | 64:55 | + 10:25 | |
4. | Kamarytová Martina | MLA6651 | MLOK Mariánské Lázně | 66:50 | + 12:20 | |
5. | Ševčíková Olga | ONO7650 | SKOB Ostrov | 67:50 | + 13:20 | |
6. | Šauli Iva | VPM | KOS Slavia VŠ Plzeň | 69:08 | + 14:38 | |
7. | Žandová Marie | SKV6551 | TJ Slovan Karlovy Vary | 69:38 | + 15:08 | |
8. | Ledererová Kamila | LPM7352 | OK Lokomotiva Plzeň | 73:14 | + 18:44 | |
9. | Krausová Marcela | LCV7351 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 73:26 | + 18:56 | |
10. | Bínová Kathrin | MLA6754 | MLOK Mariánské Lázně | 73:45 | + 19:15 | |
11. | Kubínová Jana | SKV6751 | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:58 | + 20:28 | |
12. | Dítková Jitka | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | 79:58 | + 25:28 | |
13. | Richtrová Lucie | VPM7451 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 80:36 | + 26:06 | |
14. | Zierhutová Michaela | LCV7151 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 81:20 | + 26:50 | |
15. | Černá Monika | MLA7451 | MLOK Mariánské Lázně | 81:34 | + 27:04 | |
16. | Hejduková Jana | BSO7250 | KOB Baník Sokolov | 85:38 | + 31:08 | |
17. | Tloušťová Eva | SCP6950 | OK Sparta Praha | 87:26 | + 32:56 | |
18. | Davidová Jana | SKK | 87:27 | + 32:57 | ||
19. | Marešová Marcela | NEJ7450 | TJ Jiskra Nejdek | 91:17 | + 36:47 | |
20. | Tokárová Regina | NEJ6950 | TJ Jiskra Nejdek | 92:10 | + 37:40 | |
21. | Ziebová Lenka | NEJ7251 | TJ Jiskra Nejdek | 108:04 | + 53:34 | |
Hendrich Ladislav | 37C7901 | Bez registrace | DISK | |||
Ždimerová Monika | LME | SK Los Mělník | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nováková Svatava | SKV5351 | TJ Slovan Karlovy Vary | 60:02 | ||
2. | Tenglerová Helena | MLA6551 | MLOK Mariánské Lázně | 63:19 | + 3:17 | |
3. | Šoupová Jana | LPM6850 | OK Lokomotiva Plzeň | 67:36 | + 7:34 | |
4. | Mágrová Ivana | LCV5550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 71:32 | + 11:30 | |
5. | Šplinarová Jana | SKV6451 | TJ Slovan Karlovy Vary | 73:42 | + 13:40 | |
6. | Patáková Mária | KSH5751 | OOB TJ Kašperské Hory | 108:50 | + 48:48 | |
7. | Huková Šárka | ONO | SKOB Ostrov | 116:20 | + 56:18 | |
Gabrielová Šárka | ONO | SKOB Ostrov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | OK Sparta Praha | 46:17 | ||
2. | Bohuslavová Věra | LPM4850 | OK Lokomotiva Plzeň | 58:35 | + 12:18 | |
3. | Savičová Irena | SKV5352 | TJ Slovan Karlovy Vary | 60:42 | + 14:25 | |
4. | Zenkerová Miluše | LCV4550 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 76:27 | + 30:10 | |
Křiklavová Petra | SKK | DISK | ||||
Tručinová Kamila | SKK | DISK | ||||
Gregorová Petra | SKK | DISK | ||||
Česáková Michaela | SKK | DISK | ||||
Kavalírová Markéta | SKK | DISK | ||||
Jirkovský Libor | SKK | DISK | ||||
Savičová Gabriela | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brabcová Jindra | LCV4750 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 49:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Jakub | VPM0501 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 14:14 | ||
2. | Kurz Ondřej | VPM0503 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 21:31 | + 7:17 | |
3. | Honzík Šimon | BSO | KOB Baník Sokolov | 25:56 | + 11:42 | |
4. | Jirkovský Filip | SKK | 27:58 | + 13:44 | ||
5. | Ševčík Daniel | ONO0200 | SKOB Ostrov | 36:55 | + 22:41 | |
6. | Křiklava Adam | SKK | 43:52 | + 29:38 | ||
7. | Stehlík Jakub | MAS0500 | KČT Aš | 45:50 | + 31:36 | |
8. | Dlabač Marek | SKK | 49:53 | + 35:39 | ||
9. | Huk Michal | ONO | SKOB Ostrov | 50:41 | + 36:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šauli Filip | VPM | KOS Slavia VŠ Plzeň | 16:34 | ||
2. | Černý Jonáš | MLA0501 | MLOK Mariánské Lázně | 18:06 | + 1:32 | |
3. | Štěrba Marek | SKV0401 | TJ Slovan Karlovy Vary | 19:27 | + 2:53 | |
4. | Ševčík Adam | ONO0300 | SKOB Ostrov | 22:34 | + 6:00 | |
5. | Trefný Matěj | TAP | KOB TRETRA Praha | 24:38 | + 8:04 | |
6. | Stehlík Šimon | LPM | OK Lokomotiva Plzeň | 25:43 | + 9:09 | |
7. | Turčin Jan | SKK | 38:58 | + 22:24 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hasman Marek | VPM0201 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 22:59 | ||
2. | Gajda Martin | VSP0404 | USK Praha | 24:35 | + 1:36 | |
3. | Tokár Radim | NEJ0300 | TJ Jiskra Nejdek | 26:58 | + 3:59 | |
4. | Kovář Ondřej | MAS0200 | KČT Aš | 27:19 | + 4:20 | |
5. | Kurz Šimon | VPM0208 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 29:34 | + 6:35 | |
6. | Bartoš Václav | MLA0101 | MLOK Mariánské Lázně | 30:09 | + 7:10 | |
7. | Oncirk Jan | ONO0301 | SKOB Ostrov | 35:12 | + 12:13 | |
8. | Ždimera Vít | LME0200 | SK Los Mělník | 37:07 | + 14:08 | |
9. | Stehlík Petr | MAS0202 | KČT Aš | 38:38 | + 15:39 | |
10. | Křiklava Jakub | SKK | 44:53 | + 21:54 | ||
11. | Mašek Matěj | SKK | 52:40 | + 29:41 | ||
Hejduk Zdeněk | BSO0201 | KOB Baník Sokolov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zieba Jakub | NEJ9800 | TJ Jiskra Nejdek | 56:15 | ||
Rozhon Petr | SKV | TJ Slovan Karlovy Vary | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Henych Petr | VLI6001 | Slavia Liberec orienteering | 72:05 | 7558 | ||
2. | Vodrážka Ondřej | VPM7702 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 73:32 | + 1:27 | 7415 | |
3. | Stehlík Petr | LPM7903 | OK Lokomotiva Plzeň | 76:47 | + 4:42 | 7092 | |
4. | Bořánek Petr | VSP7000 | USK Praha | 81:43 | + 9:38 | 6603 | |
5. | Redlich Tomáš | MAS8200 | KČT Aš | 82:57 | + 10:52 | 6480 | |
6. | Kovář Jindřich | MAS6800 | KČT Aš | 83:04 | + 10:59 | 6469 | |
7. | Kamaryt Tomáš | VPM8807 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 83:27 | + 11:22 | 6431 | |
8. | Kovář Vladimír | MAS7200 | KČT Aš | 85:25 | + 13:20 | 6236 | |
9. | Bartoš Luděk | MLA6701 | MLOK Mariánské Lázně | 85:26 | + 13:21 | 6234 | |
10. | Paták Pavel | KSH8501 | OOB TJ Kašperské Hory | 98:19 | + 26:14 | 4956 | |
11. | Hegner Lukáš | LPM8104 | OK Lokomotiva Plzeň | 110:50 | + 38:45 | 3714 | |
12. | Kamaryt Michal | MLA9205 | MLOK Mariánské Lázně | 128:36 | + 56:31 | 1951 | |
13. | Havlůj František | DKP8308 | Oddíl OB Kotlářka | 129:51 | + 57:46 | 1827 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohuslav Václav | LPM7206 | OK Lokomotiva Plzeň | 73:58 | ||
2. | Vlašímský Robert | SKV7201 | TJ Slovan Karlovy Vary | 74:52 | + 0:54 | |
3. | Kurz Zdeněk | VPM6301 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 75:53 | + 1:55 | |
4. | Mareš Alexander | NEJ7300 | TJ Jiskra Nejdek | 81:23 | + 7:25 | |
5. | Černý Libor | MLA6901 | MLOK Mariánské Lázně | 81:54 | + 7:56 | |
6. | Käss Pavel | BSO7000 | KOB Baník Sokolov | 87:10 | + 13:12 | |
7. | Bína Pavel | MLA6708 | MLOK Mariánské Lázně | 90:55 | + 16:57 | |
8. | Sedláček Tomáš | KRL6401 | Kometa Kralovice | 91:08 | + 17:10 | |
9. | Kavka Jiří | SCP5900 | OK Sparta Praha | 95:47 | + 21:49 | |
10. | Kamaryt Miloš | MLA | MLOK Mariánské Lázně | 96:13 | + 22:15 | |
11. | Ždimera Zdeněk | LME7000 | SK Los Mělník | 96:20 | + 22:22 | |
12. | Píchal Jan | VSP5202 | USK Praha | 103:15 | + 29:17 | |
13. | Šoupa Karel | LPM6900 | OK Lokomotiva Plzeň | 111:47 | + 37:49 | |
14. | Kozelka Jan | LCV7000 | TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov | 141:07 | + 67:09 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michalec Jan | MLA5701 | MLOK Mariánské Lázně | 65:45 | ||
2. | Gajda Jan | VSP6801 | USK Praha | 66:15 | + 0:30 | |
3. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | OK Sparta Praha | 68:38 | + 2:53 | |
4. | Peterka František | TJP4900 | TJ Sokol Troja | 68:49 | + 3:04 | |
5. | Hošek Ladislav | SCP6001 | OK Sparta Praha | 72:55 | + 7:10 | |
6. | Hnyk Michal | SKV6002 | TJ Slovan Karlovy Vary | 81:42 | + 15:57 | |
7. | Blažek Jiří | VPM5009 | KOS Slavia VŠ Plzeň | 101:32 | + 35:47 | |
8. | Čech Petr | SCH6001 | TJ Skalka Cheb | 115:22 | + 49:37 | |
9. | Zieba Jaroslav | NEJ6500 | TJ Jiskra Nejdek | 126:51 | + 61:06 | |
Honzík Tomáš | BSO | KOB Baník Sokolov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hickethier Manfred | VLI5201 | Slavia Liberec orienteering | 44:25 | ||
2. | Pilař Karel | MAS5501 | KČT Aš | 44:42 | + 0:17 | |
3. | Jirásek Jaroslav | SCH4701 | TJ Skalka Cheb | 51:56 | + 7:31 | |
4. | Novotný František | PUL4200 | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 55:55 | + 11:30 | |
5. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | OK Sparta Praha | 57:58 | + 13:33 | |
6. | Frey Jaromír | NEJ4100 | TJ Jiskra Nejdek | 60:17 | + 15:52 | |
7. | Bohuslav Václav | LPM4201 | OK Lokomotiva Plzeň | 69:48 | + 25:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šedá Michaela | SKK | 21:53 | |||
2. | Hendrich Aleš | 37C0800 | Bez registrace | 23:36 | + 1:43 | |
3. | Gajdová Michaela | VSP0752 | USK Praha | 24:29 | + 2:36 | |
4. | Bauver David | SKK | 24:52 | + 2:59 | ||
5. | Vodrážka Štěpán | VPM | KOS Slavia VŠ Plzeň | 26:02 | + 4:09 | |
6. | Mašková Lucie | SKK | 26:47 | + 4:54 | ||
7. | Muller Karel | HCE | TJ Sokol Hostivice | 33:22 | + 11:29 | |
8. | Šoupa Martin | LPM0500 | OK Lokomotiva Plzeň | 35:02 | + 13:09 | |
9. | Ševčík Vítek | ONO | SKOB Ostrov | 35:24 | + 13:31 | |
10. | Urbánková Lucinka | ONO | SKOB Ostrov | 35:25 | + 13:32 | |
11. | Lišková Anna | SKK | 37:31 | + 15:38 | ||
12. | Liška Vojtěch | SKK | 38:05 | + 16:12 | ||
13. | Hegnerová Adéla | LPM0450 | OK Lokomotiva Plzeň | 40:37 | + 18:44 | |
14. | Štěrba Lukáš | SKV1001 | TJ Slovan Karlovy Vary | 43:31 | + 21:38 | |
15. | Bohuslav Fanda | LPM0900 | OK Lokomotiva Plzeň | 45:45 | + 23:52 | |
16. | Stehlík Jakub | LPM | OK Lokomotiva Plzeň | 48:54 | + 27:01 | |
17. | Česáková Alice | SKK | 51:15 | + 29:22 | ||
18. | Apolínová Nela | SKK | 51:17 | + 29:24 | ||
19. | Husák Filip | SKK | 51:51 | + 29:58 | ||
20. | Ritterová Lída | SKK | 52:03 | + 30:10 | ||
21. | Ritter Jakub | SKK | 56:07 | + 34:14 |