Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 12:02 | |
2. | Bednaříková Emma | VLI0359 | B | Slavia Liberec orienteering | 12:09 | + 0:07 |
3. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 12:12 | + 0:10 |
4. | Pekařová Jana | TUR0252 | A | OOB TJ Turnov | 12:30 | + 0:28 |
5. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:06 | + 1:04 |
6. | Novotná Michaela | TUR0551 | B | OOB TJ Turnov | 13:19 | + 1:17 |
7. | Bulířová Ema | TAP0452 | B | KOB TRETRA Praha | 13:35 | + 1:33 |
8. | Linková Lucie | TUR0251 | B | OOB TJ Turnov | 13:42 | + 1:40 |
9. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 13:43 | + 1:41 |
10. | Andrlová Lea | VLI0453 | C | Slavia Liberec orienteering | 14:14 | + 2:12 |
11. | Šritrová Lenka | TUV0252 | B | SOK TJ Turnov | 14:52 | + 2:50 |
12. | Nehasilová Veronika | LDC0350 | C | KOB Děčín | 15:10 | + 3:08 |
13. | Blahutová Martina | MFP0550 | C | VŠSK MFF UK Praha | 15:20 | + 3:18 |
14. | Pavlíčková Hana | KPY0450 | B | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 16:15 | + 4:13 |
15. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:16 | + 4:14 |
16. | Nagyová Kateřina | TJN0452 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:46 | + 5:44 |
16. | Novotná Barbora | TUR0552 | C | OOB TJ Turnov | 17:46 | + 5:44 |
18. | Baloghová Mile | TJN0750 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:47 | + 5:45 |
19. | Skácelová Adéla | VLI0454 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:57 | + 5:55 |
20. | Štemberová Bára | TJN0650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:22 | + 6:20 |
21. | Dušková Viktorie | TJN0655 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:55 | + 7:53 |
22. | Háková Eliška | TJN0653 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:58 | + 7:56 |
23. | Karpíšková Kateřina | LTP0450 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:11 | + 8:09 |
24. | Lamačová Kateřina | TUR0660 | C | OOB TJ Turnov | 20:18 | + 8:16 |
25. | Hájková Tereza | TUV0558 | C | SOK TJ Turnov | 20:24 | + 8:22 |
26. | Herrmann Charlotte | 48Dxxx2 | OL-Team Wehrsdorf | 20:57 | + 8:55 | |
27. | Čabanová Tereza | FYD0450 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 22:12 | + 10:10 |
28. | Bulířová Žofie | TAP0850 | C | KOB TRETRA Praha | 22:20 | + 10:18 |
29. | Skácelová Kateřina | VLI0550 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:10 | + 12:08 |
30. | Pesničáková Soňa | TJN0451 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 24:12 | + 12:10 |
31. | Vláčilová Anna | TAP0666 | C | KOB TRETRA Praha | 27:02 | + 15:00 |
32. | Čabanová Eva | FYD0951 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 30:07 | + 18:05 |
33. | Hovorková Marie | LDC0650 | C | KOB Děčín | 38:50 | + 26:48 |
Vláčilová Barbora | TAP0456 | C | KOB TRETRA Praha | DISK | ||
Bartalošová Anežka | PGP0853 | C | SK Praga | DISK | ||
Forst Albert | MFP0901 | C | VŠSK MFF UK Praha | 39:25 | + 27:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tichovská Martina | PGP8658 | E | SK Praga | 14:23 | 9033 | |
2. | Kašková Kateřina | CHA7850 | C | OK Chrastava | 15:45 | + 1:22 | 8276 |
3. | Kolínová Kristýna | DKP8450 | R | Oddíl OB Kotlářka | 15:54 | + 1:31 | 8193 |
3. | Matějů Martina | PGP8556 | R | SK Praga | 15:54 | + 1:31 | 8193 |
5. | Sokolářová Šárka | TUR9999 | A | OOB TJ Turnov | 16:45 | + 2:22 | 7722 |
6. | Procházková Marie | KAM9554 | R | OK Kamenice | 17:04 | + 2:41 | 7547 |
7. | Neradová Alena | LIT8551 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 17:15 | + 2:52 | 7445 |
8. | Šklíbová Míša | TJN0153 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:21 | + 2:58 | 7390 |
9. | Burdová Adéla | BOR9161 | C | OK Jiskra Nový Bor | 17:25 | + 3:02 | 7353 |
10. | Mašínová Anna | TJN0152 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:32 | + 3:09 | 7288 |
11. | Setínková Eva | SJC8765 | C | Sportcentrum Jičín | 17:33 | + 3:10 | 7279 |
12. | Zabořilová Romana | JEN7457 | C | OB Jenišovice | 17:39 | + 3:16 | 7224 |
13. | Bořánková Karolína | KAM9550 | R | OK Kamenice | 17:43 | + 3:20 | 7187 |
14. | Linková Alena | TUR9751 | R | OOB TJ Turnov | 18:05 | + 3:42 | 6984 |
15. | Dolejší Kateřina | STB0199 | A | TJ Stadion Nový Bor | 18:33 | + 4:10 | 6725 |
16. | Vokurková Marta | TJN7950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:42 | + 4:19 | 6642 |
17. | Pavlovcová Petra | TUR9353 | C | OOB TJ Turnov | 18:44 | + 4:21 | 6624 |
18. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 19:05 | + 4:42 | 6430 |
19. | Kožinová Jana | PGP6651 | C | SK Praga | 19:26 | + 5:03 | 6236 |
20. | Knoblochová Kamila | SJC8356 | C | Sportcentrum Jičín | 19:29 | + 5:06 | 6208 |
21. | Bartalošová Jana | PGP8154 | C | SK Praga | 19:40 | + 5:17 | 6106 |
22. | Nehasilová Zuzana | LDC7150 | C | KOB Děčín | 19:48 | + 5:25 | 6033 |
23. | Kučerková Romana | STB8196 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:49 | + 5:26 | 6023 |
24. | Kožinová Anna | PGP9350 | C | SK Praga | 19:58 | + 5:35 | 5940 |
25. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:02 | + 5:39 | 5903 |
26. | Janovská Petra | PGP7355 | C | SK Praga | 20:12 | + 5:49 | 5811 |
27. | Procházková Zuzana | KPY8650 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:22 | + 5:59 | 5719 |
28. | Kovářová Lenka | LTP9750 | R | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:42 | + 6:19 | 5534 |
29. | Matějková Martina | LTP6850 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:21 | + 6:58 | 5174 |
30. | Smoradová Barbora | ZBM9053 | C | SK Žabovřesky Brno | 21:43 | + 7:20 | 4971 |
31. | Bialožytová Tereza | PGP9055 | C | SK Praga | 22:16 | + 7:53 | 4666 |
32. | Riby Rose | LTP0051 | A | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:25 | + 8:02 | 4583 |
33. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 22:29 | + 8:06 | 4546 |
34. | Sedláčková Petra | ROZ7050 | C | OK Roztoky | 22:42 | + 8:19 | 4426 |
35. | Blahutová Hanka | MFP7953 | C | VŠSK MFF UK Praha | 22:48 | + 8:25 | 4371 |
36. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:20 | + 8:57 | 4075 |
37. | Riby Kateřina | LTP7252 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:30 | + 9:07 | 3983 |
38. | Mikulášová Helena | PGP9353 | C | SK Praga | 24:26 | + 10:03 | 3466 |
39. | Brzáková Kristýna | VLI8650 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:38 | + 10:15 | 3355 |
40. | Sedláčková Linda | ROZ0050 | C | OK Roztoky | 26:34 | + 12:11 | 2284 |
41. | Kohlová Monika | TUR9756 | B | OOB TJ Turnov | 26:41 | + 12:18 | 2219 |
42. | Neradová Eva | LIT8951 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 30:59 | + 16:36 | 0 |
43. | Šašková Petra | SOB7451 | C | SOBSA | 31:44 | + 17:21 | 0 |
Janovská Kateřina | PGP9850 | A | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Szeliga Malgorzata | STB9399 | C | TJ Stadion Nový Bor | 12:56 | |
2. | Podlipná Veronika | NPA8152 | C | SK LOB Nová Paka | 15:07 | + 2:11 |
3. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 15:25 | + 2:29 |
4. | Podrábská Marie | VLI7451 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:42 | + 2:46 |
5. | Vlažná Lucie | LCE8751 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 15:55 | + 2:59 |
6. | Skácelová Marie | VLI7552 | C | Slavia Liberec orienteering | 16:50 | + 3:54 |
7. | Poláková Ivana | 8TX7950 | VŠAK Punk | 16:51 | + 3:55 | |
8. | Studničná Lenka | NNN8651 | Neregistrovaní (NNN) | 17:01 | + 4:05 | |
9. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 17:05 | + 4:09 |
10. | Pesničáková Kristýna | TJN7653 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:37 | + 4:41 |
11. | Dolejší Lenka | STB7499 | C | TJ Stadion Nový Bor | 17:38 | + 4:42 |
12. | Poláková Veronika | CHA8150 | C | OK Chrastava | 17:57 | + 5:01 |
13. | Vřešťálová Lucie | TUR7450 | C | OOB TJ Turnov | 18:20 | + 5:24 |
14. | Bulířová Blanka | NNN7355 | Neregistrovaní (NNN) | 18:35 | + 5:39 | |
15. | Vojáčková Šárka | NNN9051 | Neregistrovaní (NNN) | 18:40 | + 5:44 | |
16. | Pavlova Irena | TJN7650 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:28 | + 6:32 |
17. | Świca Katarzyna | STB0099 | C | TJ Stadion Nový Bor | 19:34 | + 6:38 |
18. | Navrátilová Noemi | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 21:56 | + 9:00 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Linková Iva | TUR6850 | C | OOB TJ Turnov | 15:40 | |
2. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 15:43 | + 0:03 |
3. | Benešová Marika | NNN7151 | Neregistrovaní (NNN) | 16:17 | + 0:37 | |
4. | Sokolářová Jitka | TUV6851 | C | SOK TJ Turnov | 16:19 | + 0:39 |
5. | Slezáčková Věra | KAS6550 | C | KOB Kamenický Šenov | 16:40 | + 1:00 |
6. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 17:01 | + 1:21 |
7. | Kočibová Ivana | TJN6354 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:33 | + 1:53 |
8. | Forstová Lenka | MFP6850 | C | VŠSK MFF UK Praha | 18:20 | + 2:40 |
9. | Hubáčková Jana | EKP6250 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 22:07 | + 6:27 |
10. | Kovářová Alena | LTP6151 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:57 | + 7:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šaffková Zuzana | CHA5150 | C | OK Chrastava | 16:37 | |
2. | Korejčíková Dáďa | LLI5550 | C | TJ Loko Liberec | 18:17 | + 1:40 |
3. | Bradnová Věra | CHA5550 | C | OK Chrastava | 19:26 | + 2:49 |
4. | Ševčíková Alena | CHA5351 | C | OK Chrastava | 19:58 | + 3:21 |
5. | Neradová Alena | LIT5051 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 21:17 | + 4:40 |
6. | Štrojsová Jaroslava | KAS4350 | C | KOB Kamenický Šenov | 24:38 | + 8:01 |
7. | Nejezchlebová Věra | KAS4551 | C | KOB Kamenický Šenov | 28:31 | + 11:54 |
8. | Bednaříková Olga Marie | VLI5151 | C | Slavia Liberec orienteering | 30:39 | + 14:02 |
9. | Folprechtová Marie | TUR4250 | C | OOB TJ Turnov | 31:31 | + 14:54 |
10. | Matoušková Marie | LJN5550 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 31:38 | + 15:01 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájek Kryštof | TUV0203 | B | SOK TJ Turnov | 11:01 | |
2. | Tkáč Matěj | TJN0401 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 11:08 | + 0:07 |
3. | Bednařík Vilém | VLI0509 | B | Slavia Liberec orienteering | 12:37 | + 1:36 |
4. | Vitebský Lukáš | TJN0302 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 12:56 | + 1:55 |
5. | Lesák Ondřej | TJN0306 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 13:09 | + 2:08 |
6. | Mellan Jonáš | TUV0308 | C | SOK TJ Turnov | 13:34 | + 2:33 |
7. | Zabořil Ondřej | JEN0401 | B | OB Jenišovice | 14:26 | + 3:25 |
8. | Romaniuk Vojtěch | TJNxxx2 | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 14:33 | + 3:32 | |
9. | Klein Martin | LTP0404 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 15:32 | + 4:31 |
10. | Sedláček Patrik | ROZ0800 | C | OK Roztoky | 15:48 | + 4:47 |
11. | Bulíř Jáchym | TAP0602 | C | KOB TRETRA Praha | 15:50 | + 4:49 |
12. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 15:54 | + 4:53 |
13. | Bartaloš Matyáš | PGP0503 | C | SK Praga | 16:01 | + 5:00 |
14. | Míka Albert | TJN0601 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 16:02 | + 5:01 |
15. | Pokorný Jan | TJN0400 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 16:15 | + 5:14 |
16. | Dolejší Jan | STB0601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 16:27 | + 5:26 |
17. | Drahoňovský Tomáš | TUR0701 | C | OOB TJ Turnov | 16:46 | + 5:45 |
18. | Herrmann Josef | 48Dxxx1 | OL-Team Wehrsdorf | 16:48 | + 5:47 | |
19. | Šimek Vojtěch | LTP0601 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:20 | + 6:19 |
20. | Střelba Antonín | PGP0605 | C | SK Praga | 18:26 | + 7:25 |
21. | Šašek Jan | LTP0301 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 18:32 | + 7:31 |
22. | Kruliš Janek | 8KC1000 | ZŠ a MŠ Chotyně | 18:35 | + 7:34 | |
23. | Mertlík Jakub | TUR0307 | C | OOB TJ Turnov | 18:37 | + 7:36 |
24. | Hoetzel Hugo | JEN0503 | C | OB Jenišovice | 18:55 | + 7:54 |
25. | Šašek Martin | SOB0501 | C | SOBSA | 19:14 | + 8:13 |
26. | Janas Adam | PGP0404 | C | SK Praga | 20:48 | + 9:47 |
27. | Riby Philip | LTP0702 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 20:58 | + 9:57 |
28. | Lajtkep Jakub | STB0600 | C | TJ Stadion Nový Bor | 21:01 | + 10:00 |
29. | Mertlík Vojtěch | TUR0704 | C | OOB TJ Turnov | 21:31 | + 10:30 |
30. | Vřešťál Antonín | TUR0604 | C | OOB TJ Turnov | 21:54 | + 10:53 |
31. | Riby Thomas | LTP0202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 22:32 | + 11:31 |
32. | Jelínek Václav | LTP0706 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:24 | + 15:23 |
33. | Vřešťál František | TUR0906 | C | OOB TJ Turnov | 31:21 | + 20:20 |
34. | Pohl Lukáš | TAP0703 | C | KOB TRETRA Praha | 34:09 | + 23:08 |
Vokurka Antonín | TJN0300 | B | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlabaja Tomáš | TUR8303 | E | OOB TJ Turnov | 16:54 | 9023 | |
2. | Flašar Jan | PGP8610 | E | SK Praga | 17:40 | + 0:46 | 8638 |
3. | Navrátil Šimon | PGP9702 | R | SK Praga | 17:48 | + 0:54 | 8572 |
4. | Landovský Tomáš | PGP9103 | C | SK Praga | 17:51 | + 0:57 | 8547 |
5. | Pachnik Wojciech | STB9101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 18:14 | + 1:20 | 8355 |
6. | Landovský Jakub | PGP9601 | R | SK Praga | 18:24 | + 1:30 | 8271 |
7. | Kobr Tomáš | VLI8901 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:37 | + 1:43 | 8163 |
8. | Janovský Tomáš | PGP0101 | A | SK Praga | 18:53 | + 1:59 | 8029 |
9. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 18:56 | + 2:02 | 8004 |
10. | Pavlovec Jan | BOR9503 | R | OK Jiskra Nový Bor | 19:07 | + 2:13 | 7912 |
10. | Hora Vojtěch | PGP8301 | C | SK Praga | 19:07 | + 2:13 | 7912 |
12. | Matějů Luboš | PGP7601 | R | SK Praga | 19:08 | + 2:14 | 7904 |
13. | Janda Martin | DOB8002 | C | KOB Dobruška | 19:16 | + 2:22 | 7837 |
14. | Drahoňovský Aleš | TUR7201 | C | OOB TJ Turnov | 19:20 | + 2:26 | 7804 |
15. | Wolf Daniel | TUR9100 | R | OOB TJ Turnov | 19:25 | + 2:31 | 7762 |
16. | Jirásek Michal | SHK8901 | C | OK Slavia Hradec Králové | 19:35 | + 2:41 | 7678 |
17. | Kolín Jan | DKP7701 | C | Oddíl OB Kotlářka | 19:42 | + 2:48 | 7620 |
18. | Karatsiolis Kryštof | TUR9901 | A | OOB TJ Turnov | 19:49 | + 2:55 | 7561 |
19. | Fibír Tomáš | FSP7901 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 19:56 | + 3:02 | 7503 |
20. | Kadavý Petr | CHA7800 | C | OK Chrastava | 20:03 | + 3:09 | 7445 |
21. | Váňa Martin | TUR8401 | C | OOB TJ Turnov | 20:16 | + 3:22 | 7336 |
22. | Klaška Pavel | DKP9301 | C | Oddíl OB Kotlářka | 20:28 | + 3:34 | 7236 |
23. | Thoř Tomáš | TUR9904 | A | OOB TJ Turnov | 20:37 | + 3:43 | 7161 |
24. | Kapal Tomáš | KAM9402 | C | OK Kamenice | 20:38 | + 3:44 | 7152 |
25. | Laciga Radek | PGP8202 | C | SK Praga | 20:48 | + 3:54 | 7069 |
26. | Nehasil David | BOR7713 | C | OK Jiskra Nový Bor | 20:49 | + 3:55 | 7060 |
27. | Klomínský Václav | KPY8700 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 20:55 | + 4:01 | 7010 |
28. | Uhlík Michal | SJC8007 | C | Sportcentrum Jičín | 20:59 | + 4:05 | 6977 |
29. | Hanslian David | LCE7835 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:03 | + 4:09 | 6944 |
30. | Illner Vojtěch | DKP9600 | R | Oddíl OB Kotlářka | 21:13 | + 4:19 | 6860 |
30. | Šrubař Michal | ASU8606 | C | Magnus Orienteering | 21:13 | + 4:19 | 6860 |
32. | Pavlovec Dan | BOR0001 | A | OK Jiskra Nový Bor | 21:16 | + 4:22 | 6835 |
33. | Janas Petr | PGP7106 | C | SK Praga | 21:30 | + 4:36 | 6718 |
34. | Picek Jan | TJN9101 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 21:36 | + 4:42 | 6668 |
34. | Polák Jaroslav | CHA7500 | C | OK Chrastava | 21:36 | + 4:42 | 6668 |
36. | Koldinský Jan | KPY8506 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 21:48 | + 4:54 | 6568 |
37. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 22:20 | + 5:26 | 6301 |
38. | Hyka Jan | TUR9002 | C | OOB TJ Turnov | 22:34 | + 5:40 | 6184 |
39. | Blahuta Marek | MFP7301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 22:52 | + 5:58 | 6034 |
40. | Hrouda Martin | FSP7612 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 22:57 | + 6:03 | 5992 |
41. | Bartaloš Tomáš | PGP8010 | C | SK Praga | 23:07 | + 6:13 | 5908 |
42. | Pavlíček Lubomír | KPY7800 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 23:26 | + 6:32 | 5750 |
43. | Lepšík Petr | SJC8203 | C | Sportcentrum Jičín | 24:33 | + 7:39 | 5190 |
44. | Vlach Martin | PGP8605 | C | SK Praga | 24:55 | + 8:01 | 5007 |
45. | Moravec Jan | TUR9000 | C | OOB TJ Turnov | 25:01 | + 8:07 | 4957 |
46. | Schröter Pavel | CHA7203 | C | OK Chrastava | 25:05 | + 8:11 | 4923 |
47. | Nitsch Karel | FSP7611 | C | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | 25:17 | + 8:23 | 4823 |
48. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 25:35 | + 8:41 | 4673 |
49. | Macek Jiří | LIT8401 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 25:47 | + 8:53 | 4572 |
50. | Komín David | PGP7405 | C | SK Praga | 25:58 | + 9:04 | 4481 |
51. | Kučerka Jan | LIT8002 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 26:12 | + 9:18 | 4364 |
52. | Bernášek Jiří | STB8101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 26:48 | + 9:54 | 4063 |
53. | Mokrý Pavel | VLI7501 | C | Slavia Liberec orienteering | 27:28 | + 10:34 | 3729 |
54. | Posselt Martin | TJN9501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 29:05 | + 12:11 | 2919 |
55. | Bednařík Aleš | VLI7309 | C | Slavia Liberec orienteering | 29:23 | + 12:29 | 2769 |
Janovský Tomáš | PGP6401 | C | SK Praga | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 15:30 | |
2. | Synek Petr | DOK0200 | A | OK Doksy | 16:25 | + 0:55 |
3. | Adamec Martin | TJN0106 | A | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 16:36 | + 1:06 |
4. | Bradáč Jakub | LLI0002 | B | TJ Loko Liberec | 17:13 | + 1:43 |
5. | Sedláček Jaroslav | ROZ0300 | B | OK Roztoky | 17:14 | + 1:44 |
6. | Balogh Jan | TJN7500 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:34 | + 2:04 |
7. | Šmol David | DOK0100 | A | OK Doksy | 18:02 | + 2:32 |
8. | Siegl Matyáš | PGP0104 | A | SK Praga | 18:29 | + 2:59 |
9. | Janas Petr | PGP0200 | A | SK Praga | 18:37 | + 3:07 |
10. | Kožina Štěpán | PGP0300 | B | SK Praga | 18:38 | + 3:08 |
11. | Pustai David | TJN9301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 18:49 | + 3:19 |
12. | Kameník Jan | KPY7900 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 19:29 | + 3:59 |
13. | Vřešťál Jan | TUR7301 | C | OOB TJ Turnov | 20:04 | + 4:34 |
14. | Sloma Grzegorz | STB0103 | C | TJ Stadion Nový Bor | 20:14 | + 4:44 |
15. | Kučerka David | LIT8202 | C | KOB Chemopetrol Litvínov | 20:18 | + 4:48 |
16. | Kožina Petr | PGP6000 | C | SK Praga | 20:26 | + 4:56 |
17. | Vláčil Daniel | JPV7307 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:46 | + 5:16 |
18. | Ekert Vladimír | VLI7600 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:25 | + 5:55 |
19. | Pavel Martin | TJN0004 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 21:31 | + 6:01 |
20. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 21:40 | + 6:10 |
21. | Růta Matyáš | TJN0102 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:07 | + 6:37 |
22. | Vokurka Jan | TJN7501 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:38 | + 7:08 |
23. | Hlaváč Michal | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 22:47 | + 7:17 | |
24. | Szenczi Gabriel | SJC8705 | C | Sportcentrum Jičín | 23:17 | + 7:47 |
25. | Hulha Lukáš | LTP9405 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 24:06 | + 8:36 |
26. | Sedláček Jaroslav | ROZ6801 | C | OK Roztoky | 24:09 | + 8:39 |
27. | Klaška Pavel | DKP6500 | C | Oddíl OB Kotlářka | 24:57 | + 9:27 |
28. | Šašek Luděk | SOB6901 | C | SOBSA | 25:05 | + 9:35 |
29. | Mareš Hynek | TUR6100 | C | OOB TJ Turnov | 25:26 | + 9:56 |
30. | Zabořil Vojta | JEN0101 | C | OB Jenišovice | 27:07 | + 11:37 |
31. | Beneš Petr | NNN6701 | Neregistrovaní (NNN) | 32:42 | + 17:12 | |
Pohl Zdeněk | SRK7606 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 16:46 | |
2. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 17:44 | + 0:58 |
3. | Siegl Roman | MFP6700 | C | VŠSK MFF UK Praha | 17:53 | + 1:07 |
4. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 17:59 | + 1:13 |
5. | Vydra Ivan | CHA6600 | C | OK Chrastava | 18:41 | + 1:55 |
6. | Švarc Jiří | TUR6204 | C | OOB TJ Turnov | 18:44 | + 1:58 |
7. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:10 | + 2:24 |
8. | Kovář Karel | LTP6102 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 19:31 | + 2:45 |
9. | Pavlovec Petr | BOR6303 | C | OK Jiskra Nový Bor | 19:51 | + 3:05 |
10. | Posselt Martin | TJN6802 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 20:48 | + 4:02 |
11. | Karvánek Petr | BOR6600 | C | OK Jiskra Nový Bor | 21:25 | + 4:39 |
12. | Zabořil Michal | JEN7101 | C | OB Jenišovice | 21:37 | + 4:51 |
13. | Bulíř Jiří | NNN6807 | Neregistrovaní (NNN) | 22:23 | + 5:37 | |
14. | Schindler Jiří | TJN6301 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 22:49 | + 6:03 |
15. | Bruner Luboš | LTP6501 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 23:03 | + 6:17 |
16. | Míka Zdeněk | TJN6700 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 23:29 | + 6:43 |
17. | Hovorka Ladislav | LDC6802 | C | KOB Děčín | 23:40 | + 6:54 |
18. | Forst Libor | MFP6301 | C | VŠSK MFF UK Praha | 24:11 | + 7:25 |
19. | Jeřábek Petr | NNN7105 | Neregistrovaní (NNN) | 24:23 | + 7:37 | |
20. | Hudský Vlastimil | TUR5100 | C | OOB TJ Turnov | 25:11 | + 8:25 |
21. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 25:12 | + 8:26 |
22. | Hulha Karel | LTP6001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:02 | + 9:16 |
23. | Hoidekr Pavel | LLI5901 | C | TJ Loko Liberec | 27:44 | + 10:58 |
24. | Kovář Boris | LTP6710 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 28:05 | + 11:19 |
25. | Doškář Boris | BOR6400 | C | OK Jiskra Nový Bor | 30:11 | + 13:25 |
26. | Mellan Martin | TUV6304 | C | SOK TJ Turnov | 32:05 | + 15:19 |
27. | Šimek Stanislav | LTP6602 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 35:53 | + 19:07 | |
Sucharda Jiří | BOR5802 | C | OK Jiskra Nový Bor | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hrobař Rudolf | SRK4702 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 15:46 | |
2. | Ševčík Milan | CHA5003 | C | OK Chrastava | 17:38 | + 1:52 |
3. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 18:04 | + 2:18 |
4. | Horák Petr | TJN5602 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 19:33 | + 3:47 |
5. | Smetana Radim | CHA4700 | C | OK Chrastava | 19:56 | + 4:10 |
6. | Nejezchleba Jiří | KAS4600 | C | KOB Kamenický Šenov | 25:28 | + 9:42 |
7. | Bednařík Libor | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 26:47 | + 11:01 |
8. | Folprecht Eduard | TUR4301 | C | OOB TJ Turnov | 27:31 | + 11:45 |
9. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 35:43 | + 19:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kruschina Jan | LTP7202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 12:10 | |
2. | Janák Jan | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 13:20 | + 1:10 | |
3. | Hájková Magdalena | TUV7351 | C | SOK TJ Turnov | 13:25 | + 1:15 |
4. | Würz Bohuslav | LTP7307 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 13:39 | + 1:29 |
5. | Daněk Ondřej | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 13:58 | + 1:48 | |
6. | Novotná Hedvika | TUR7454 | C | OOB TJ Turnov | 15:40 | + 3:30 |
7. | Hoetzelová Zuzana | JEN7754 | C | OB Jenišovice | 15:49 | + 3:39 |
8. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 15:53 | + 3:43 |
9. | Šašek Jakub | LTP0801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 15:57 | + 3:47 |
10. | Piecek Emilia | STB0351 | C | TJ Stadion Nový Bor | 16:07 | + 3:57 |
11. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:14 | + 4:04 |
12. | Hájek Jan | TUV7301 | C | SOK TJ Turnov | 16:19 | + 4:09 |
13. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 16:20 | + 4:10 |
14. | Koucká Barbora | EKP0050 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 16:26 | + 4:16 |
15. | Karpíšek Tomáš | LTP6807 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 16:47 | + 4:37 | |
16. | Pokorná Hana | TJN6950 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:07 | + 4:57 |
17. | Zawada Karolina | STB0552 | C | TJ Stadion Nový Bor | 17:32 | + 5:22 |
17. | Nermůtová Iveta | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 17:32 | + 5:22 | |
19. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 17:38 | + 5:28 |
20. | Lamačová Dana | TUR | OOB TJ Turnov | 17:51 | + 5:41 | |
21. | Kowalczyk Wiktoria | STB0450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 17:57 | + 5:47 |
22. | Štemberová Iva | TJN7550 | C | OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou | 17:59 | + 5:49 |
23. | Pachner Jan | VLI4600 | Slavia Liberec orienteering | 18:18 | + 6:08 | |
24. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 18:22 | + 6:12 |
25. | Kurendová Karolína | NNN0252 | Neregistrovaní (NNN) | 18:30 | + 6:20 | |
26. | Jeníček Ondra | NNN0201 | Neregistrovaní (NNN) | 18:31 | + 6:21 | |
27. | Novotná Karolína | TUR0853 | C | OOB TJ Turnov | 20:41 | + 8:31 |
28. | Tomaidesová Adéla | PGP0299 | SK Praga | 21:03 | + 8:53 | |
29. | Haľková Jarka | 5RC7753 | Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní | 21:17 | + 9:07 | |
30. | Karpíšková Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 21:21 | + 9:11 | |
31. | Ekertová Jana | VLI0750 | C | Slavia Liberec orienteering | 21:59 | + 9:49 |
32. | Uhlíková Šárka | NNN8151 | Neregistrovaní (NNN) | 23:17 | + 11:07 | |
33. | Potměšil Matyáš | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 25:56 | + 13:46 | |
34. | Podlipný Filip | NPA1201 | SK LOB Nová Paka | 26:45 | + 14:35 | |
35. | Bujná Kateřina | NNN0351 | Neregistrovaní (NNN) | 27:02 | + 14:52 | |
36. | Šplíchal Jiří | OKP4500 | C | SK OK 24 Praha | 28:16 | + 16:06 |
37. | Navrátilová Alžběta | NNN0706 | Neregistrovaní (NNN) | 28:36 | + 16:26 | |
38. | Pohlová Sandra | SRK1151 | C | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | 32:31 | + 20:21 |
39. | Hanslianová Barbora | NNN | Neregistrovaní (NNN) | 35:05 | + 22:55 | |
40. | Čabanová Lenka | FYD0151 | C | Jizerský klub OB Frýdlant | 44:13 | + 32:03 |
Bradáč David | LLI0203 | B | TJ Loko Liberec | DISK |