Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Legátová Alice | VTA0952 | C | SC vebr-sport | 20:17 | |
2. | Novotná Barbora | VTA0957 | C | SC vebr-sport | 29:11 | + 8:54 |
3. | Rybáková Ella | VTA0951 | C | SC vebr-sport | 31:32 | + 11:15 |
4. | Komárková Radka | SJH1151 | C | SJH Jindřichův Hradec | 32:25 | + 12:08 |
5. | Kopecká Zuzana | OPI1050 | C | Orientační sporty Písek | 35:39 | + 15:22 |
6. | Kůrková Ema | VTA1053 | C | SC vebr-sport | 35:44 | + 15:27 |
7. | Jungvirtová Markéta | KRE0952 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 38:50 | + 18:33 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | B | OB České Budějovice | 22:11 | |
2. | Mullis Carolina | DKP0951 | B | Oddíl OB Kotlářka | 27:14 | + 5:03 |
3. | Čerklová Eva | KRE0751 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 31:44 | + 9:33 |
4. | Chumová Adéla | SLP0950 | C | OOB Slavia Praha | 37:07 | + 14:56 |
5. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | B | SJH Jindřichův Hradec | 41:04 | + 18:53 |
6. | Zemanová Barbora | KRE0750 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 43:22 | + 21:11 |
7. | Pokorná Bára | VTA0752 | C | SC vebr-sport | 49:18 | + 27:07 |
8. | Maršíková Lucie | KRE0850 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 50:52 | + 28:41 |
9. | Niesytová Nikola | VTA0854 | C | SC vebr-sport | 55:18 | + 33:07 |
10. | Jungvirtová Adéla | KRE0752 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 59:50 | + 37:39 |
Matějková Soňa | PGP0754 | C | SK Praga | DISK | ||
Náměstková Aneta | EKP0756 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Anna | VTA0551 | A | SC vebr-sport | 25:07 | |
2. | Janošíková Eva | VCB0552 | B | OB České Budějovice | 34:57 | + 9:50 |
3. | Přílepková Radka | VTA0651 | B | SC vebr-sport | 44:16 | + 19:09 |
4. | Krejčová Petra | VTA0658 | C | SC vebr-sport | 48:14 | + 23:07 |
5. | Kůrková Kateřina | VTA0657 | C | SC vebr-sport | 78:04 | + 52:57 |
Hendrychová Veronika | KRE0650 | C | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringlová Vendula | VCB0451 | B | OB České Budějovice | 38:25 | |
2. | Pračková Ema | RIC0451 | A | OB Říčany | 42:00 | + 3:35 |
3. | Šafaříková Lucie | 672 | Orientační sporty Písek | 42:03 | + 3:38 | |
4. | Počtová Klára | OPI0453 | B | Orientační sporty Písek | 48:02 | + 9:37 |
5. | Balková Markéta | OPI0450 | B | Orientační sporty Písek | 48:36 | + 10:11 |
6. | Pazderníková Jana | OPI0452 | B | Orientační sporty Písek | 57:07 | + 18:42 |
7. | Amia Vostrovská | NNN001 | Neregistrovaní | 60:02 | + 21:37 | |
8. | Rozvita Jarovská | NNN002 | Neregistrovaní | 61:06 | + 22:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kosobudová Kateřina | VTA0253 | B | SC vebr-sport | 44:57 | |
2. | Štráchalová Diana | KRE0150 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 47:57 | + 3:00 |
3. | Bečvářová Markéta | OPI0250 | B | Orientační sporty Písek | 55:20 | + 10:23 |
4. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | B | SC vebr-sport | 62:21 | + 17:24 |
Heczková Rachel | OPI0154 | C | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Karbusová Kateřina | OPI0052 | B | Orientační sporty Písek | 65:36 | ||
2. | Račanová Jana | OPI0054 | Orientační sporty Písek | 78:34 | + 12:58 | ||
Rudová Anna | VTA0051 | B | SC vebr-sport | DISK | |||
Chmelíková Bára | OPI0053 | C | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Martina | PGP8556 | E | SK Praga | 51:19 | 5464 | |
2. | Mullis Kateřina | DKP7753 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:56 | + 0:37 | 5401 |
3. | Míková Lenka | VCB7653 | C | OB České Budějovice | 53:42 | + 2:23 | 5220 |
4. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | C | SK Praga | 56:33 | + 5:14 | 4928 |
5. | Teringlová Martina | VCB7851 | C | OB České Budějovice | 57:59 | + 6:40 | 4781 |
6. | Staňková Tereza | VCB8859 | C | OB České Budějovice | 59:58 | + 8:39 | 4578 |
7. | Svobodová Jitka | VSP7450 | C | USK Praha | 61:11 | + 9:52 | 4453 |
8. | Veselá Eva | VCB7853 | C | OB České Budějovice | 71:54 | + 20:35 | 3355 |
9. | Gottfriedová Adéla | VCB9755 | C | OB České Budějovice | 83:37 | + 32:18 | 2154 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kršková Lenka | VCB8851 | C | OB České Budějovice | 52:13 | ||
2. | Bečvářová Ladislava | 40001 | OPI | 76:59 | + 24:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šimerková Olga | PGP7551 | C | SK Praga | 55:04 | |
2. | Rožková Petra | RIC7575 | C | OB Říčany | 58:35 | + 3:31 |
3. | Dulovcová Marie | KRE7051 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 63:30 | + 8:26 |
4. | Chumová Jana | SLP7451 | C | OOB Slavia Praha | 64:41 | + 9:37 |
5. | Šrámková Iva | RIC7251 | C | OB Říčany | 67:00 | + 11:56 |
6. | Pračková Zita | RIC7850 | C | OB Říčany | 68:32 | + 13:28 |
7. | Pelcová Pavla | CST7454 | C | OB Strakonice | 82:08 | + 27:04 |
8. | Málková Šárka | CST8351 | C | OB Strakonice | 82:25 | + 27:21 |
9. | Kopecká Květa | OPI8050 | C | Orientační sporty Písek | 82:52 | + 27:48 |
10. | Gregorová Lenka | 30002 | SOS Jindřichův Hradec | 95:56 | + 40:52 | |
11. | Nováková Alena | KRE7450 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 97:12 | + 42:08 |
12. | Janošíková Olga | VCB7552 | C | OB České Budějovice | 111:44 | + 56:40 |
Nováková Jana | 20001 | MC Cirkus Čakovice | DNS | |||
Náměstková Veronika | EKP7351 | C | VŠTJ Ekonom Praha | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hudečková Helena | VTA6951 | C | SC vebr-sport | 53:29 | |
2. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | C | SC vebr-sport | 60:50 | + 7:21 |
3. | Troupová Vladěna | KRE6351 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 67:48 | + 14:19 |
4. | Procházková Miluše | DCE5450 | C | KOB Dobřichovice | 69:01 | + 15:32 |
5. | Pokorná Eva | TCB5751 | C | SK Technik České Budějovice | 70:46 | + 17:17 |
6. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 72:28 | + 18:59 |
7. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | C | OB České Budějovice | 73:09 | + 19:40 |
8. | Peřinková Irena | BBM6550 | C | BETA URSUS Orienteering | 92:02 | + 38:33 |
9. | Málková Věra | CST6550 | C | OB Strakonice | 113:56 | + 60:27 |
Flašarová Marie | KCK5756 | C | KOB Český Krumlov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 46:11 | |
2. | Vejvodová Mirka | LPM5750 | C | OK Lokomotiva Plzeň | 61:06 | + 14:55 |
3. | Hejzlarová Vladimíra | VCB5651 | C | OB České Budějovice | 70:43 | + 24:32 |
4. | Zemanová Alena | KTA6351 | C | SK Kotnov Tábor | 75:26 | + 29:15 |
5. | Jana Ledvinová | Žádný oddíl | 83:23 | + 37:12 | ||
6. | Brémová Hildegarda | KRE6050 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 88:51 | + 42:40 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějů Ladislava | UVP4750 | C | Slovan Praha | 74:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Boučková Ludmila | OCB4351 | C | OC České Budějovice | 60:46 | |
Hudečková Alena | KTA4351 | C | SK Kotnov Tábor | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobotková Lada | OPI0951 | Orientační sporty Písek | 34:36 | ||
2. | Chumová Lada | SLP1250 | C | OOB Slavia Praha | 47:15 | + 12:39 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Blažek Vojtěch | 30003 | SOS Jindřichův Hradec | 16:03 | ||
2. | Minařík Josef | VCB0903 | C | OB České Budějovice | 23:41 | + 7:38 |
3. | Troják Šimon | KRE0900 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 24:22 | + 8:19 |
4. | Šmahel Tadeáš | OPI1000 | C | Orientační sporty Písek | 68:19 | + 52:16 |
Kozák Matěj | VCB0920 | C | OB České Budějovice | DISK | ||
Hojdar Jan | VCB0908 | C | OB České Budějovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | B | OB České Budějovice | 23:27 | |
2. | Šimerka Ondřej | PGP0800 | C | SK Praga | 25:08 | + 1:41 |
3. | Hrodek Ondřej Otto | OPI0701 | C | Orientační sporty Písek | 31:08 | + 7:41 |
4. | Blažek Cyril | 30004 | SOS Jindřichův Hradec | 32:14 | + 8:47 | |
5. | Homolka Adam | KRE0700 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 37:49 | + 14:22 |
6. | Stráský Přemysl | KRE0703 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 37:59 | + 14:32 |
7. | Padrta Ondřej | KRE0705 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 52:59 | + 29:32 |
8. | Pazderník Tomáš | OPI0800 | B | Orientační sporty Písek | 57:50 | + 34:23 |
9. | Wallis Antonín | KRE0704 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 61:12 | + 37:45 |
10. | Vačkář Štěpán | KRE0801 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 79:15 | + 55:48 |
11. | Tomáš Hojdekr | Žádný oddíl | 131:07 | + 107:40 | ||
Kouba Martin | VTA0702 | B | SC vebr-sport | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rožek Vojtěch | RIC0501 | C | OB Říčany | 35:52 | |
2. | Mengler Vojtěch | VTA0502 | B | SC vebr-sport | 45:33 | + 9:41 |
3. | Šustr Ondřej | KSH0501 | C | OB Kašperské Hory | 46:02 | + 10:10 |
4. | Pelc Tadeáš | CST0601 | B | OB Strakonice | 50:09 | + 14:17 |
5. | Petit Rémi | OPI0602 | C | Orientační sporty Písek | 51:43 | + 15:51 |
6. | Khýn Hubert | VTA0603 | C | SC vebr-sport | 58:38 | + 22:46 |
7. | Sobotka Ivo | OPI0600 | B | Orientační sporty Písek | 59:09 | + 23:17 |
8. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | B | Orientační sporty Písek | 62:55 | + 27:03 |
9. | Novisedlák Patrik | VTA0601 | C | SC vebr-sport | 113:41 | + 77:49 |
Novák Vítek | KRE0600 | B | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | ||
Hála Václav | Žádný oddíl | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dlouhý Matěj | VTA0302 | B | SC vebr-sport | 63:37 | |
2. | Sobotka Radim | OPI0300 | B | Orientační sporty Písek | 66:12 | + 2:35 |
3. | Pelc Matyáš | CST0401 | B | OB Strakonice | 72:13 | + 8:36 |
4. | Rožek Vilém | RIC0301 | C | OB Říčany | 82:22 | + 18:45 |
5. | Velát Vojtěch | OPI0400 | C | Orientační sporty Písek | 88:52 | + 25:15 |
6. | Novotný Jan | VTA0301 | C | SC vebr-sport | 120:03 | + 56:26 |
7. | Mucha Ondřej | RIC0400 | C | OB Říčany | 136:37 | + 73:00 |
Kozák Ondřej | VCB0420 | C | OB České Budějovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Jakub | KRE0201 | B | OOB TJ Sokol Křemže | 74:53 | |
2. | Kouba Marek | VTA0202 | B | SC vebr-sport | 75:17 | + 0:24 |
3. | Šustr Antonín | KSH0201 | B | OB Kašperské Hory | 98:45 | + 23:52 |
4. | Mikuláš Jan | VCB0103 | C | OB České Budějovice | 145:37 | + 70:44 |
Bican Martin | OPI0101 | C | Orientační sporty Písek | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottfried Adam | VCB0005 | B | OB České Budějovice | 117:23 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brlica Pavel | ZBM9302 | E | SK Žabovřesky Brno | 68:22 | 7868 | |
2. | Přikryl Petr | ZBM6708 | C | SK Žabovřesky Brno | 79:38 | + 11:16 | 6865 |
3. | Černý Ondřej | EKP8511 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 87:04 | + 18:42 | 6203 |
4. | Hošek Radim | TAP8737 | C | KOB Tretra Praha | 87:06 | + 18:44 | 6200 |
5. | Rožek David | RIC7403 | C | OB Říčany | 88:09 | + 19:47 | 6106 |
6. | Teringl Radek | VCB6502 | C | OB České Budějovice | 93:15 | + 24:53 | 5652 |
7. | Málek Martin | CST8902 | C | OB Strakonice | 97:05 | + 28:43 | 5311 |
8. | Hulec Filip | PCB9401 | C | SKP České Budějovice | 97:39 | + 29:17 | 5260 |
9. | Blažek Zdeněk | 30001 | SOS Jindřichův Hradec | 103:53 | + 35:31 | ||
10. | Pelc Václav | CST6702 | C | OB Strakonice | 105:19 | + 36:57 | 4577 |
11. | Šedivý Jiří | EKP5500 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 106:22 | + 38:00 | 4484 |
12. | Hošek Lubomír | VCB6101 | C | OB České Budějovice | 108:21 | + 39:59 | 4307 |
13. | Vébr Jiří | VTA6901 | C | SC vebr-sport | 110:18 | + 41:56 | 4134 |
14. | Pračka Tomáš | RIC7302 | C | OB Říčany | 112:13 | + 43:51 | 3963 |
15. | Komárek Arnošt | SJH7702 | C | SJH Jindřichův Hradec | 112:22 | + 44:00 | 3949 |
16. | Málek Martin | CST6501 | C | OB Strakonice | 113:11 | + 44:49 | 3877 |
17. | Šmahel Lukáš | OPI7800 | C | Orientační sporty Písek | 127:06 | + 58:44 | 2637 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krška Vojtěch | VCB8901 | C | OB České Budějovice | 54:28 | ||
2. | Bláha Petr | PVD8901 | C | OOB TJ Sokol Pražák | 72:14 | + 17:46 | |
3. | Kolařík Petr | 90001 | Velkomoravský klub Uherské Hradiště | 84:21 | + 29:53 | ||
4. | Kouba Pavel | 80001 | PeaceEgg | 84:27 | + 29:59 | ||
Kunc Petr | MLA8801 | C | MLOK Mariánské Lázně | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matějka Hynek | TAP7610 | C | KOB Tretra Praha | 76:51 | |
2. | Princ David | TCB6901 | C | SK Technik České Budějovice | 80:52 | + 4:01 |
3. | Nouza Petr | SJH6501 | C | SJH Jindřichův Hradec | 81:43 | + 4:52 |
4. | Šrámek Petr | RIC6905 | C | OB Říčany | 83:16 | + 6:25 |
5. | Janošík Radek | VCB7402 | C | OB České Budějovice | 87:38 | + 10:47 |
6. | Hejzlar Josef | VCB5601 | C | OB České Budějovice | 88:57 | + 12:06 |
7. | Ruda Petr | VTA7301 | C | SC vebr-sport | 89:50 | + 12:59 |
8. | Deim Karel | VTA7202 | C | SC vebr-sport | 95:57 | + 19:06 |
9. | Mareš Ladislav | MIL7202 | C | Tesil Milevsko | 106:36 | + 29:45 |
10. | Adam Roman | 10001 | Bechyně | 110:59 | + 34:08 | |
Fiala Michal | KSH7601 | C | OB Kašperské Hory | DNS | ||
Novák Pavel | 20002 | MC Cirkus Čakovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bořánek Petr | VSP7000 | C | USK Praha | 64:07 | |
2. | Chum Jaroslav | SLP6601 | C | OOB Slavia Praha | 65:09 | + 1:02 |
3. | Velát Josef | OPI7302 | C | Orientační sporty Písek | 86:08 | + 22:01 |
4. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | C | Orientační sporty Písek | 98:59 | + 34:52 |
Flašar Jan | KCK5701 | C | KOB Český Krumlov | DISK | ||
Šustr Pavel | KSH7001 | C | OB Kašperské Hory | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Funda Jiří | API6401 | C | OK Andante Písek | 54:29 | |
2. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | C | SKP České Budějovice | 54:56 | + 0:27 |
3. | Hones Sepp | HSV Ried | 60:38 | + 6:09 | ||
4. | Pšenička Jiří | TCB6301 | C | SK Technik České Budějovice | 63:50 | + 9:21 |
5. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 69:52 | + 15:23 |
6. | Muchl Vladimír | CST5601 | C | OB Strakonice | 72:27 | + 17:58 |
7. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 72:53 | + 18:24 |
8. | Zákostelecký František | SOB5501 | C | SOBSA | 75:52 | + 21:23 |
9. | Tomáš Ledvina | Žádný oddíl | 75:56 | + 21:27 | ||
10. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | C | SK Technik České Budějovice | 78:23 | + 23:54 |
Valter Petr | KBP4500 | C | KBP Praha | DISK | ||
Dvořák Petr | 50001 | Vila Rusalka | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 36:55 | |
2. | Peterka František | TJP4900 | C | TJ Sokol Troja | 39:51 | + 2:56 |
3. | Šafařík Bedřich | OPI4600 | C | Orientační sporty Písek | 46:28 | + 9:33 |
4. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 57:43 | + 20:48 | |
5. | Rakovec Miloš | SCP4500 | C | OK Sparta Praha | 61:40 | + 24:45 |
6. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 63:26 | + 26:31 |
7. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | C | BETA URSUS Orienteering | 64:13 | + 27:18 |
8. | Fiala Miloš | KSH4801 | C | OB Kašperské Hory | 70:35 | + 33:40 |
9. | Přikryl - STARTOVNÉ NEZAPLACENO! Kamil | PBM4134 | C | TJ Spartak 1. Brněnská | 81:17 | + 44:22 |
10. | Matějů Ivan | UVP4600 | C | Slovan Praha | 86:34 | + 49:39 |
11. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 163:40 | + 126:45 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 54:56 | |
2. | Bouček Václav | OCB4101 | C | OC České Budějovice | 76:56 | + 22:00 |
Pich Josef | CST4002 | C | OB Strakonice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecký Jan | OPI1301 | C | Orientační sporty Písek | 28:59 | |
2. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | C | SJH Jindřichův Hradec | 31:27 | + 2:28 |
3. | Hendrychová Karolína | KRE1250 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 33:20 | + 4:21 |
4. | Mullis Robert | DKP1200 | C | Oddíl OB Kotlářka | 35:21 | + 6:22 |
5. | Kovaříček Filip | KRE | 35:46 | + 6:47 | ||
6. | Pokorný Vítek | VTA1102 | C | SC vebr-sport | 36:16 | + 7:17 |
7. | Teringlová Veronika | VCB1251 | C | OB České Budějovice | 38:19 | + 9:20 |
8. | Míka Tomáš | VCB1403 | C | OB České Budějovice | 41:51 | + 12:52 |
9. | Jungvirtová Tereza | KRE1251 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 43:03 | + 14:04 |
10. | Martin Šedivý | VCB | 64:54 | + 35:55 | ||
11. | Hynek Šedivý | VCB | 65:48 | + 36:49 | ||
Novák Jakub a spol. | 20003 | MC Cirkus Čakovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošík Ivan | VCB1002 | C | OB České Budějovice | 19:32 | |
2. | Míka Ondřej | VCB1003 | C | OB České Budějovice | 24:33 | + 5:01 |
3. | Gotfried Štěpán | VCB0905 | C | OB České Budějovice | 25:45 | + 6:13 |
4. | Novák Michal | 28154 | OOB TJ Sokol Křemže | 34:58 | + 15:26 | |
5. | Minařík František | VCB1103 | C | OB České Budějovice | 37:39 | + 18:07 |
Nouza Vítek | SJH1104 | C | SJH Jindřichův Hradec | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bečvář Petr | 35445 | Orientační sporty Písek | 51:11 | ||
2. | Martin Padrta | KRE7502 | C | OOB TJ Sokol Křemže | 53:44 | + 2:33 |
3. | Hrodková Markéta | 60001 | Písek | 54:03 | + 2:52 | |
4. | Jeníčková Kateřina | CST | 57:05 | + 5:54 | ||
5. | Brlicová Natalie | 70001 | nereg. | 60:32 | + 9:21 | |
6. | Alena Rucklová | Žádný oddíl | 61:14 | + 10:03 | ||
7. | Hojdar Ivan | VCB7508 | C | OB České Budějovice | 68:14 | + 17:03 |
8. | Kozák Martin | VCB7720 | OB České Budějovice | 69:54 | + 18:43 | |
9. | Šedivá Miroslava | EKP5750 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 83:42 | + 32:31 |
10. | Zdeněk Homolka | KRE | 84:27 | + 33:16 | ||
11. | František Kůrka | Žádný oddíl | 86:09 | + 34:58 | ||
12. | Komárková Jindra | SJH0453 | C | SJH Jindřichův Hradec | 87:06 | + 35:55 |
13. | Vorlíčková Lenka | VTA6751 | C | SC vebr-sport | 94:41 | + 43:30 |
14. | Poláková Jolana | VTA6851 | C | SC vebr-sport | 114:58 | + 63:47 |
15. | Šimerka Jakub | PGP0407 | C | SK Praga | 125:50 | + 74:39 |
16. | Simona Zichová | Žádný oddíl | 138:02 | + 86:51 | ||
17. | Lucie Marchand | Žádný oddíl | 138:05 | + 86:54 | ||
18. | Ivana Jordáková | Žádný oddíl | 151:15 | + 100:04 | ||
19. | Martin Matějka | Žádný oddíl | 161:24 | + 110:13 | ||
20. | Hedvika Kuchařová | Žádný oddíl | 161:37 | + 110:26 | ||
Nouzová Alena | SJH7151 | C | SJH Jindřichův Hradec | DISK |