Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kawuloková Tereza | TRI0956 | C | TJ TŽ Třinec | 24:14 | |
2. | Cymorková Julie | TRI0953 | C | TJ TŽ Třinec | 33:47 | + 9:33 |
3. | Janas Agnieszka | 4EP1150 | C | Uks Kometa Gliwice | 36:45 | + 12:31 |
4. | Chudíková Magdalena | BFM1051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 39:49 | + 15:35 |
5. | Veselková Julie | LCE1054 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 40:38 | + 16:24 |
6. | Poslušná Katka | TZL1051 | C | SKOB Zlín | 43:48 | + 19:34 |
7. | Klose Kateřina | SFM1251 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 55:52 | + 31:38 |
8. | Létalová Eva | SFM1250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 60:05 | + 35:51 |
9. | Marková Tatiana | VIC1060 | C | OB Vizovice | 60:43 | + 36:29 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Volkova Maja | 38S0950 | C | Slávia ŽU Žilina | 18:23 | |
2. | Vlčková Markéta | VIC0951 | C | OB Vizovice | 18:31 | + 0:08 |
3. | Mašláňová Ema | TZL0955 | C | SKOB Zlín | 20:41 | + 2:18 |
4. | Juřeníková Ema | MOV0951 | C | SKOB Ostrava | 21:15 | + 2:52 |
5. | Kundratová Eva | TZL0950 | C | SKOB Zlín | 22:45 | + 4:22 |
6. | Fišáková Lucie Johanka | MLA0950 | C | MLOK Mariánské Lázně | 25:42 | + 7:19 |
7. | Vyoralová Talma | LCE0955 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:26 | + 8:03 |
8. | Slámová Julie | LCE1051 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:44 | + 8:21 |
9. | Klimešová Hana | TZL0956 | C | SKOB Zlín | 27:13 | + 8:50 |
10. | Mališková Libuše | LCE0951 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 28:11 | + 9:48 |
11. | Kubíčková Lucie | VIC0952 | C | OB Vizovice | 28:30 | + 10:07 |
12. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 28:33 | + 10:10 |
13. | Klímová Markéta | OTK0950 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 32:01 | + 13:38 |
14. | Juračáková Judita | HAV1055 | C | OB Havířov | 32:30 | + 14:07 |
15. | Hečová Kristýna | TZL0957 | C | SKOB Zlín | 37:52 | + 19:29 |
16. | Skopalová Alexandra | SKM0950 | C | KOB Směr Kroměříž | 44:23 | + 26:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Michálková Sabina | LCE0851 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 21:47 | |
2. | Štětínská Tereza | MOV0751 | B | SKOB Ostrava | 23:23 | + 1:36 |
3. | Fišerová Markéta | TZL0851 | B | SKOB Zlín | 25:20 | + 3:33 |
4. | Hrbáčková Michaela | LCE0751 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:47 | + 5:00 |
5. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 28:32 | + 6:45 |
6. | Poslušná Jitka | TZL0752 | B | SKOB Zlín | 30:16 | + 8:29 |
7. | Entová Kateřina | TZL0751 | C | SKOB Zlín | 30:37 | + 8:50 |
8. | Špaňhelová Jana | VIC0888 | C | OB Vizovice | 32:56 | + 11:09 |
9. | Lázničková Alžběta | TZL0858 | C | SKOB Zlín | 35:52 | + 14:05 |
10. | Marková Michaela | VIC0850 | C | OB Vizovice | 38:13 | + 16:26 |
11. | Valyavka Viktoriya | 38S0850 | C | Slávia ŽU Žilina | 47:03 | + 25:16 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dittrichová Lucie | SKM0551 | A | KOB Směr Kroměříž | 19:25 | |
2. | Batani Valentina | TZL0551 | A | SKOB Zlín | 22:05 | + 2:40 |
3. | Pavlová Eliška | MOV0650 | B | SKOB Ostrava | 23:47 | + 4:22 |
4. | Pišová Adéla | LCE0551 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:29 | + 5:04 |
5. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | B | SKOB Frýdek - Místek | 24:53 | + 5:28 |
6. | Krčková Lucie | TRI0550 | C | TJ TŽ Třinec | 26:48 | + 7:23 |
7. | Kusáková Valentýna | TZL0651 | B | SKOB Zlín | 27:40 | + 8:15 |
8. | Čudková Kristýna | MOV0654 | B | SKOB Ostrava | 28:40 | + 9:15 |
9. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 28:59 | + 9:34 |
10. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 29:52 | + 10:27 |
11. | Rosíková Růžena Eliška | VIC0650 | B | OB Vizovice | 30:27 | + 11:02 |
12. | Mališková Kristýna | LCE0552 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:02 | + 13:37 |
13. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 34:13 | + 14:48 |
14. | Coufalová Aneta | SKM0552 | C | KOB Směr Kroměříž | 40:38 | + 21:13 |
15. | Řeháková Klára | BFM0556 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:52 | + 25:27 |
16. | Batani Valeria | TZL0550 | C | SKOB Zlín | 57:03 | + 37:38 |
Fišerová Veronika | BFM0552 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 28:57 | |
2. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 34:20 | + 5:23 |
3. | Trepáčová Gabriela | STE0353 | C | SK SKI-OB Šternberk | 37:56 | + 8:59 |
4. | Rybková Vendula | TRI0453 | B | TJ TŽ Třinec | 38:12 | + 9:15 |
5. | Procnerová Veronika | BFM0453 | B | SKOB Frýdek - Místek | 42:00 | + 13:03 |
6. | Klimešová Kateřina | TZL0455 | B | SKOB Zlín | 43:05 | + 14:08 |
7. | Březinová Zuzana | TZL0453 | B | SKOB Zlín | 47:15 | + 18:18 |
8. | Żmij Karolina | 3LP0450 | C | The Vipers | 51:38 | + 22:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janýšková Alžběta | SFM0150 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 63:44 | |
2. | Arnoštová Veronika | 0050002 | C | 005 - Radioklub Nový Jičín | 66:00 | + 2:16 |
3. | Urbánková Tereza | SFM0250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 69:28 | + 5:44 |
4. | Davidová Tereza | SFM0252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 114:20 | + 50:36 |
Navrátilová Adéla | TRI0250 | B | TJ TŽ Třinec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárková Eva | TZL7653 | C | SKOB Zlín | 31:51 | 4988 | |
2. | Kovaříková Mária | SIT6951 | C | OK SILESIA | 35:19 | + 3:28 | 4520 |
3. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 36:06 | + 4:15 | 4415 |
4. | Batani Hana | TZL7351 | C | SKOB Zlín | 36:23 | + 4:32 | 4377 |
5. | Slováčková Věra | TZL8181 | C | SKOB Zlín | 38:50 | + 6:59 | 4046 |
6. | Mašláňová Hana | TZL7979 | C | SKOB Zlín | 39:12 | + 7:21 | 3997 |
7. | Podmolíková Dagmar | TZL7155 | C | SKOB Zlín | 39:54 | + 8:03 | 3902 |
8. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 39:59 | + 8:08 | 3891 |
9. | Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:50 | + 8:59 | 3777 |
10. | Macková Petra | LCE8560 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 47:17 | + 15:26 | 2907 |
11. | Fujáková Katka | HAV8550 | C | OB Havířov | 48:00 | + 16:09 | 2810 |
12. | Kundratová Lucie | TZL0058 | B | SKOB Zlín | 50:42 | + 18:51 | 2446 |
13. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 51:21 | + 19:30 | 2359 |
14. | Glabazňová Jana | AOP6151 | C | Orientační Běh Opava | 54:29 | + 22:38 | 1936 |
15. | Nedbalová Magdaléna | KVS9751 | C | SKOB Kobra Vsetín | 61:08 | + 29:17 | 1040 |
16. | Szczerbik Hanna | 0070001 | C | 007 - MAIL | 65:31 | + 33:40 | |
17. | Čablová Kristina | 0090001 | C | 009 - Kawulok | 81:31 | + 49:40 | |
18. | Křupková Eva | KVS9552 | C | SKOB Kobra Vsetín | 84:14 | + 52:23 | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hubáčková Dagmar | LCE6569 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:31 | |
2. | Brodová Gabriela | HAV7152 | C | OB Havířov | 39:38 | + 3:07 |
3. | Kundratová Jana | TZL7350 | C | SKOB Zlín | 39:44 | + 3:13 |
4. | Vavrysová Iva | LCE6359 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 39:45 | + 3:14 |
5. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 41:39 | + 5:08 |
6. | Létalová Soňa | SFM8252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 43:34 | + 7:03 |
7. | Bíčánková Jana | SIT7551 | C | OK SILESIA | 46:33 | + 10:02 |
8. | Hrabalová Eva | BFM8051 | C | SKOB Frýdek - Místek | 50:45 | + 14:14 |
9. | Pannová Vendula | MOV7752 | C | SKOB Ostrava | 52:09 | + 15:38 |
10. | Chudíková Pavla | BFM7851 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:53 | + 19:22 |
11. | Klose Petra | SFM7351 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 58:24 | + 21:53 |
12. | Rýznarová Olga | BFM7853 | C | SKOB Frýdek - Místek | 59:43 | + 23:12 |
13. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 60:25 | + 23:54 |
14. | Chromčáková Jitka | JZL7850 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 64:01 | + 27:30 |
15. | Urbánková Šárka | SFM7650 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 65:44 | + 29:13 |
16. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 69:00 | + 32:29 |
17. | Procnerová Eva | BFM7551 | C | SKOB Frýdek - Místek | 69:23 | + 32:52 |
18. | Mikulčíková Irena | KVS7750 | C | SKOB Kobra Vsetín | 70:17 | + 33:46 |
19. | Hrbáčková Karla | LCE8152 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 77:59 | + 41:28 |
20. | Vítečková Tereza | 0100001 | C | 79:13 | + 42:42 | |
21. | Gřešková Jana | 0020001 | C | 002 - bezklubu | 88:22 | + 51:51 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ferdusová Eva | LCE6461 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 31:28 | |
2. | Hanzlová Svatava | HAV6651 | C | OB Havířov | 35:07 | + 3:39 |
3. | Vlažná Mirka | LCE5852 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:55 | + 5:27 |
4. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 38:02 | + 6:34 |
5. | Bernatíková Šárka | SFM7151 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 38:26 | + 6:58 |
6. | Marszalek Maria | 14P7452 | C | UKS Kometa Gliwice | 38:37 | + 7:09 |
7. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 39:52 | + 8:24 |
8. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 40:04 | + 8:36 |
9. | Klímová Barbora | OTK7251 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 41:43 | + 10:15 |
10. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 42:51 | + 11:23 |
11. | Miturová Radka | MLA6552 | C | MLOK Mariánské Lázně | 45:25 | + 13:57 |
12. | Kaděrová Barbora | HAV7051 | C | OB Havířov | 47:14 | + 15:46 |
13. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 47:48 | + 16:20 |
14. | Řehová Renata | BFM7151 | C | SKOB Frýdek - Místek | 52:13 | + 20:45 |
15. | Blank Radka | SKM7351 | C | KOB Směr Kroměříž | 56:14 | + 24:46 |
16. | Fukalová Radmila | AOV7051 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 56:49 | + 25:21 |
17. | Lázničková Marcela | TZL6751 | C | SKOB Zlín | 63:03 | + 31:35 |
Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koláriková Irena | TZL6351 | C | SKOB Zlín | 36:14 | |
2. | Wysocka Jolanta | 24P5650 | C | Slask O-Team | 36:46 | + 0:32 |
3. | Bialožytová Pavla | TRI6350 | C | TJ TŽ Třinec | 39:27 | + 3:13 |
4. | Denysenko Tamara | 38S6150 | C | Slávia ŽU Žilina | 40:56 | + 4:42 |
5. | Krejčíková Monika | TZL6262 | C | SKOB Zlín | 43:15 | + 7:01 |
6. | Žaludková Miroslava | TZL5954 | C | SKOB Zlín | 45:53 | + 9:39 |
7. | Cetkovská Alena | TZL6263 | C | SKOB Zlín | 50:59 | + 14:45 |
8. | Chodurová Milena | SFM5750 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 51:36 | + 15:22 |
9. | Hrabicová Iva | OOP6150 | C | TJ Opava | 51:51 | + 15:37 |
10. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 52:10 | + 15:56 |
11. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 52:58 | + 16:44 |
12. | Jelínková Dagmar | TZL5757 | C | SKOB Zlín | 67:42 | + 31:28 |
13. | Hájková Ludmila | OOP5751 | C | TJ Opava | 84:41 | + 48:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horynová Eva | TZL5254 | C | SKOB Zlín | 29:07 | |
2. | Sikorová Marie | BOV4852 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 35:07 | + 6:00 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šidla Dalibor | TZL1200 | C | SKOB Zlín | 22:24 | |
2. | Hubáček Oskar | LCE1002 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:11 | + 2:47 |
3. | Macka Matyáš | LCE1313 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 30:39 | + 8:15 |
4. | Škoda František | LCE1113 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:58 | + 10:34 |
5. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 33:11 | + 10:47 |
6. | Berger Tomáš | MOV1002 | C | SKOB Ostrava | 34:11 | + 11:47 |
7. | Zielina Jakub | TRI1004 | C | TJ TŽ Třinec | 34:25 | + 12:01 |
8. | Kubien Tomáš | TRI1002 | C | TJ TŽ Třinec | 34:32 | + 12:08 |
9. | Stacke Jan | LCE1001 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 36:36 | + 14:12 |
10. | Sedláček Matěj | HLV1000 | C | KČT - OB Holešov | 37:51 | + 15:27 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek David | TZL1000 | C | SKOB Zlín | 19:05 | |
2. | Dittrich Matouš | SKM1000 | C | KOB Směr Kroměříž | 19:40 | + 0:35 |
3. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 21:06 | + 2:01 |
4. | Mokrosz Mateusz | TRI0902 | C | TJ TŽ Třinec | 21:49 | + 2:44 |
5. | Mašláň Prokop | TZL1005 | C | SKOB Zlín | 22:31 | + 3:26 |
6. | Kusák Alexander | TZL0900 | C | SKOB Zlín | 23:05 | + 4:00 |
7. | Marszalek Dawid | 14P1002 | C | UKS Kometa Gliwice | 23:21 | + 4:16 |
8. | Hustý Matěj | TZL0903 | C | SKOB Zlín | 24:12 | + 5:07 |
9. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 25:08 | + 6:03 |
10. | Michálek Marián | LCE1111 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 25:15 | + 6:10 |
11. | Macka Sebastián | LCE1112 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 26:08 | + 7:03 |
12. | Václavík Vojtěch | TZL07XX | C | SKOB Zlín | 26:22 | + 7:17 |
13. | Slováček Ondřej | TZL0902 | C | SKOB Zlín | 26:33 | + 7:28 |
14. | Létal Hynek | SFM1001 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 27:22 | + 8:17 |
15. | Janas Aleksander | 4EP0900 | C | Uks Kometa Gliwice | 28:13 | + 9:08 |
16. | Kostka Artur | MOV0901 | C | SKOB Ostrava | 28:41 | + 9:36 |
17. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 29:28 | + 10:23 |
18. | Fišer Petr | TZL1004 | C | SKOB Zlín | 33:50 | + 14:45 |
19. | Škoda Matěj | TRI1001 | C | TJ TŽ Třinec | 34:12 | + 15:07 |
20. | Navrátil Daniel | JZL0900 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 41:17 | + 22:12 |
21. | Hrabal František | BFM1001 | C | SKOB Frýdek - Místek | 41:45 | + 22:40 |
22. | Rýznar Petr | BFM0902 | C | SKOB Frýdek - Místek | 46:56 | + 27:51 |
Klose Albert | SFM1000 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | DISK | ||
Menzel František | MOV1003 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krupa Jan | TRI0706 | B | TJ TŽ Třinec | 19:57 | |
2. | Kundrata Vít | TZL0700 | B | SKOB Zlín | 22:57 | + 3:00 |
3. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 23:09 | + 3:12 |
4. | Linhart Jakub | TZL0813 | B | SKOB Zlín | 23:31 | + 3:34 |
5. | Volkov Maksym | 38S0700 | C | Slávia ŽU Žilina | 23:40 | + 3:43 |
6. | Pernička Martin | TZL0800 | B | SKOB Zlín | 23:42 | + 3:45 |
7. | Stacke Václav | LCE0703 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 24:19 | + 4:22 |
8. | Truneček Jakub | TZL0705 | B | SKOB Zlín | 26:39 | + 6:42 |
9. | Linhart Adam | TZL0814 | C | SKOB Zlín | 28:25 | + 8:28 |
10. | Pavlík Adam | TZL0810 | B | SKOB Zlín | 29:05 | + 9:08 |
11. | Hozík Štěpán | TZL0806 | B | SKOB Zlín | 29:12 | + 9:15 |
12. | Menzel Antonín | MOV0700 | B | SKOB Ostrava | 31:13 | + 11:16 |
13. | Valla Jakub | TZL0710 | C | SKOB Zlín | 31:46 | + 11:49 |
14. | Sikora Jan | TZL0707 | C | SKOB Zlín | 32:54 | + 12:57 |
15. | Jahudka Tomáš | TZL0815 | C | SKOB Zlín | 33:08 | + 13:11 |
16. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | B | TJ TŽ Třinec | 33:52 | + 13:55 |
17. | Čuda Ondřej | TZL0816 | C | SKOB Zlín | 34:11 | + 14:14 |
18. | Bocek Václav | TRI0802 | C | TJ TŽ Třinec | 35:25 | + 15:28 |
19. | Skýba Jakub Jan | LCE0701 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 38:56 | + 18:59 |
20. | Mališ Eduard | BFM0703 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:38 | + 20:41 |
21. | Lebánek Jan Maxmilián | TZL0809 | C | SKOB Zlín | 42:34 | + 22:37 |
22. | Němec Michal | TZL0805 | C | SKOB Zlín | 45:35 | + 25:38 |
23. | Rýznar Vojtěch | BFM0704 | C | SKOB Frýdek - Místek | 48:36 | + 28:39 |
24. | Hala Zdeněk | VIC0801 | C | OB Vizovice | 65:25 | + 45:28 |
Václavík Šimon | BFM0803 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK | ||
Minařík Petr | TZL0709 | C | SKOB Zlín | DISK | ||
Šperlich Petr | 0050006 | C | 005 - Radioklub Nový Jičín | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pekárek Tobias | TZL0502 | A | SKOB Zlín | 19:02 | |
2. | Vaněk Bořek | TZL0505 | B | SKOB Zlín | 19:08 | + 0:06 |
3. | Bíčánek Jan | SIT0501 | B | OK SILESIA | 20:24 | + 1:22 |
4. | Trepáč Adam | STE0504 | B | SK SKI-OB Šternberk | 21:46 | + 2:44 |
5. | Vlček Tomáš | VIC0713 | B | OB Vizovice | 21:47 | + 2:45 |
6. | Sláma Šimon | LCE0502 | B | OOB TJ Slovan Luhačovice | 22:55 | + 3:53 |
7. | Pernička Václav | TZL0602 | B | SKOB Zlín | 23:01 | + 3:59 |
8. | Marszalek Patryk | 14P0500 | C | UKS Kometa Gliwice | 23:41 | + 4:39 |
9. | Damek Ondřej | TRI0503 | B | TJ TŽ Třinec | 24:28 | + 5:26 |
10. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 25:27 | + 6:25 |
11. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | B | SKOB Ostrava | 26:19 | + 7:17 |
12. | Němec Filip | TZL0503 | C | SKOB Zlín | 28:19 | + 9:17 |
13. | Cieslar Michael | TRI0505 | C | TJ TŽ Třinec | 28:46 | + 9:44 |
14. | Huleja Martin | TZL0604 | B | SKOB Zlín | 29:02 | + 10:00 |
15. | Strakoš Ondřej | TZL0601 | B | SKOB Zlín | 29:48 | + 10:46 |
16. | Kubálek Miroslav | 0050005 | C | 005 - Radioklub Nový Jičín Wawel | 30:07 | + 11:05 |
17. | Palas Jan | TZL0507 | C | SKOB Zlín | 30:20 | + 11:18 |
18. | Ryška Matěj | TRI0604 | B | TJ TŽ Třinec | 31:05 | + 12:03 |
19. | Hala Jaromír | VIC0606 | B | OB Vizovice | 31:18 | + 12:16 |
20. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 32:14 | + 13:12 |
21. | Novotný David | 0050004 | C | 005 - (POL) WKS Wawel | 34:18 | + 15:16 |
22. | Špaňhel Petr | VIC0610 | C | OB Vizovice | 35:42 | + 16:40 |
23. | Smyček David | BFM0504 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:45 | + 21:43 |
24. | Veselka Matěj | LCE0603 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 46:34 | + 27:32 |
25. | Kawka Michal | MOV0604 | C | SKOB Ostrava | 47:22 | + 28:20 |
26. | Chudík Martin | BFM0604 | B | SKOB Frýdek - Místek | 48:33 | + 29:31 |
27. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 49:21 | + 30:19 |
28. | Hrudka Jiří | 0050003 | C | 005 - (POL) WKS Wawel | 51:31 | + 32:29 |
29. | David Vladimír | SFM0600 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 62:48 | + 43:46 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bjolek Michal | BFM0305 | A | SKOB Frýdek - Místek | 23:29 | |
2. | Eichler Vítek | TZL0401 | B | SKOB Zlín | 26:11 | + 2:42 |
3. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 27:02 | + 3:33 |
4. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 27:45 | + 4:16 |
5. | Mielec Radomír | AOV0301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 32:25 | + 8:56 |
6. | Byrtus Jakub | SIT0502 | B | OK SILESIA | 33:18 | + 9:49 |
7. | Martynek Petr | TRI0304 | B | TJ TŽ Třinec | 37:55 | + 14:26 |
8. | Zezulka Adam | MOV0402 | C | SKOB Ostrava | 40:19 | + 16:50 |
9. | Zácha David | SKM0400 | C | KOB Směr Kroměříž | 49:39 | + 26:10 |
10. | Staněk Matěj | HAV0501 | C | OB Havířov | 68:47 | + 45:18 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundrata Jan | TZL0203 | B | SKOB Zlín | 30:32 | |
Koňařík Vít | SVS0200 | B | Orientklub Vsetín | DISK | ||
Blank Noah | SKM0201 | C | KOB Směr Kroměříž | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 38:33 | 6612 | |
2. | Lachendro Jan | SKM8700 | C | KOB Směr Kroměříž | 40:45 | + 2:12 | 6261 |
3. | Slováček Tomáš | TZL8002 | C | SKOB Zlín | 40:49 | + 2:16 | 6251 |
4. | Podmolík Tomáš | TZL6915 | C | SKOB Zlín | 42:17 | + 3:44 | 6017 |
5. | Pekárek Evžen | TZL7007 | C | SKOB Zlín | 42:44 | + 4:11 | 5946 |
6. | Hubáček Josef | LCE6127 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 43:39 | + 5:06 | 5800 |
7. | Ondrejka Tomáš | 38S0000 | C | Slávia ŽU Žilina | 47:29 | + 8:56 | |
8. | Staněk Ondra | HAV0002 | B | OB Havířov | 48:06 | + 9:33 | 5091 |
9. | Novotný Jiří | TZL8001 | C | SKOB Zlín | 48:14 | + 9:41 | 5070 |
10. | Strakoš Matěj | SFM9901 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 48:15 | + 9:42 | 5067 |
11. | Gilík Marek | SOP9904 | B | OOB TJ Slezan Opava | 51:52 | + 13:19 | 4491 |
12. | Peterek Vít | SOP8600 | C | OOB TJ Slezan Opava | 53:02 | + 14:29 | 4306 |
13. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 54:00 | + 15:27 | 4152 |
14. | Pernička Petr | TZL7336 | C | SKOB Zlín | 55:01 | + 16:28 | 3990 |
15. | Rýdel Jiří | KAM9200 | C | OK Kamenice | 55:19 | + 16:46 | 3942 |
16. | Kovařík Martin | SIT0101 | B | OK SILESIA | 61:02 | + 22:29 | 3032 |
17. | Slováček Rudolf | TZL5402 | C | SKOB Zlín | 62:41 | + 24:08 | 2769 |
18. | Jelínek Vít | TZL5102 | C | SKOB Zlín | 76:11 | + 37:38 | 620 |
19. | Krejčík Zbyněk | TZL5704 | C | SKOB Zlín | 79:11 | + 40:38 | 142 |
Šidla Jan | TZL6808 | C | SKOB Zlín | DISK | 0 | ||
Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavrys Petr | LCE6413 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 33:50 | |
2. | Dittrich Pavel | SKM7501 | C | KOB Směr Kroměříž | 35:05 | + 1:15 |
3. | Schäfer Michal | TZL6304 | C | SKOB Zlín | 36:23 | + 2:33 |
4. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 37:12 | + 3:22 |
5. | Marek Martin | VIC7624 | C | OB Vizovice | 37:52 | + 4:02 |
6. | Vlček Jiří | VIC7700 | C | OB Vizovice | 39:52 | + 6:02 |
7. | Vlček Roman | SKM7000 | C | KOB Směr Kroměříž | 40:13 | + 6:23 |
8. | Sláma Lumír | LCE8103 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 41:07 | + 7:17 |
9. | Volkov Alexander | 38S8000 | C | Slávia ŽU Žilina | 43:00 | + 9:10 |
10. | Janas Sebastian | 4EP7400 | C | Uks Kometa Gliwice | 43:01 | + 9:11 |
11. | Krček Jakub | TRI7803 | C | TJ TŽ Třinec | 43:18 | + 9:28 |
12. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 43:32 | + 9:42 |
13. | Rudle Tomáš | TZL7403 | C | SKOB Zlín | 43:34 | + 9:44 |
14. | Fišer Petr | GIG7502 | C | GIGANT Orienteering | 44:35 | + 10:45 |
15. | Navrátil Rostislav | TRI6601 | C | TJ TŽ Třinec | 44:53 | + 11:03 |
16. | Kusák Ivan | TZL6502 | C | SKOB Zlín | 46:15 | + 12:25 |
17. | Vintr Radek | TZL7701 | C | SKOB Zlín | 48:13 | + 14:23 |
18. | Černoch Karel | TZL6835 | C | SKOB Zlín | 49:27 | + 15:37 |
19. | Macka Radek | LCE8110 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 50:00 | + 16:10 |
20. | Zeman Radek | 0120001 | C | 50:17 | + 16:27 | |
21. | Mašláň Jakub | TZL7801 | C | SKOB Zlín | 52:01 | + 18:11 |
22. | Kubíček Petr | VIC7801 | C | OB Vizovice | 53:59 | + 20:09 |
23. | Strakoš Bohumil | TZL6345 | C | SKOB Zlín | 54:20 | + 20:30 |
24. | Hrabal Zdeněk | BFM7801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 58:19 | + 24:29 |
25. | Badarycz Piotr | 0100003 | C | 61:30 | + 27:40 | |
26. | Bíčánek Milan | SIT7703 | C | OK SILESIA | 61:59 | + 28:09 |
27. | Żmij Jacek | 3LP7500 | C | The Vipers | 64:48 | + 30:58 |
28. | Hala Miroslav | VIC7601 | C | OB Vizovice | 65:48 | + 31:58 |
29. | Špaňhel Zdeněk | VIC7631 | C | OB Vizovice | 67:07 | + 33:17 |
30. | Blažević Roman | LCE7301 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 68:29 | + 34:39 |
31. | Šperlich Pavel | 0050007 | C | 005 - (POL) WKS Wawel | 81:57 | + 48:07 |
32. | Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 96:34 | + 62:44 |
Darrell Frank | 0100002 | C | DISK | |||
Lewandowski Piotr | 27P7500 | C | ATZ Racibórz | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 34:51 | |
2. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 38:50 | + 3:59 |
3. | Vébr Radek | HAV7103 | C | OB Havířov | 39:36 | + 4:45 |
4. | Bernatík Aleš | SFM7201 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 41:39 | + 6:48 |
5. | Mastela Rafal | HAV7300 | C | OB Havířov | 44:43 | + 9:52 |
6. | Porada Robert | 12P7200 | C | UKS Reflex Rybnik | 46:11 | + 11:20 |
7. | Sochor Tomáš | HAV6301 | C | OB Havířov | 48:25 | + 13:34 |
8. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 48:32 | + 13:41 |
9. | Furmánek Zdeněk | 0030001 | C | 003 - --- | 50:28 | + 15:37 |
10. | Marszalek Waldemar | 14P7301 | C | UKS Kometa Gliwice | 50:59 | + 16:08 |
11. | Svoboda Martin | BFM6701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 52:47 | + 17:56 |
12. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 55:44 | + 20:53 |
13. | Koňařík Jaroslav | SVS7401 | C | Orientklub Vsetín | 61:14 | + 26:23 |
14. | Urbánek Martin | SFM7400 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 70:57 | + 36:06 |
15. | David Vladimír | SFM7401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 83:59 | + 49:08 |
Tomeček Ladislav | HLV7137 | C | KČT - OB Holešov | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Wojarski Krzysztof | 2KP6000 | C | Bielsko-Biala O-Team | 36:11 | |
2. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:22 | + 9:11 |
3. | Kršák Karel | VIC5902 | C | OB Vizovice | 48:19 | + 12:08 |
4. | Šidla Antonín | OTK4601 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 49:58 | + 13:47 |
5. | Polewski Dariusz | 2AP6100 | C | Jedynka Zdzieszowice | 50:05 | + 13:54 |
6. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 50:14 | + 14:03 |
7. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 53:39 | + 17:28 |
8. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 54:37 | + 18:26 |
9. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 55:09 | + 18:58 |
10. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:49 | + 20:38 |
11. | Janků Josef | KVS6200 | C | SKOB Kobra Vsetín | 58:16 | + 22:05 |
12. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 66:13 | + 30:02 |
13. | Volný Jiří | SOP5601 | C | OOB TJ Slezan Opava | 70:32 | + 34:21 |
14. | Otrusina Milan | EZL6205 | C | PEV Zlín | 72:01 | + 35:50 |
Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | DISK | ||
Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | DISK | ||
Karásek Dalibor | 0040002 | C | 004 - Koutný | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sukeník Mojmír | KRN5202 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 37:12 | |
2. | Hrbas Vladimír | KVS5301 | C | SKOB Kobra Vsetín | 40:26 | + 3:14 |
3. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 41:36 | + 4:24 |
4. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 43:05 | + 5:53 |
5. | Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | 51:38 | + 14:26 |
6. | Ševčík Břetislav | OOP5001 | C | TJ Opava | 58:13 | + 21:01 |
7. | Chromčák František | JZL5201 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 59:32 | + 22:20 |
8. | Wysocki Andrzej | 24P5100 | C | Slask O-Team | 59:56 | + 22:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sikora Miroslav | BOV4802 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 39:52 | |
2. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 48:55 | + 9:03 |
3. | Diener Herbert | MOV4101 | C | SKOB Ostrava | 53:45 | + 13:53 |
4. | Šmakal Pavel | TZL4801 | C | SKOB Zlín | 62:07 | + 22:15 |
5. | Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 69:29 | + 29:37 |
6. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 73:32 | + 33:40 |
7. | Šidla Jiří | OTK4001 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 83:29 | + 43:37 |
8. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 85:14 | + 45:22 |
9. | Beneš Karel | HAV4201 | C | OB Havířov | 142:36 | + 102:44 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mokrosz Tomasz | TRI1200 | C | TJ TŽ Třinec | 24:19 | |
2. | Pochyla Matěj | 0060002 | C | 006 - Petra | 26:56 | + 2:37 |
3. | Vlčková Alžběta | VIC1351 | C | OB Vizovice | 28:29 | + 4:10 |
4. | Malý David | VRB1100 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 29:21 | + 5:02 |
5. | Hrabal Václav | BFM1202 | C | SKOB Frýdek - Místek | 30:39 | + 6:20 |
6. | Myslivec Lukáš | TRI1201 | C | TJ TŽ Třinec | 31:37 | + 7:18 |
7. | Kohutová Zuzana | 0080001 | C | 008 - železničáři | 31:51 | + 7:32 |
8. | Slámová Emílie Inka | LCE1253 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 32:04 | + 7:45 |
9. | Rytířová Denisa | SKM1150 | C | KOB Směr Kroměříž | 32:54 | + 8:35 |
10. | Pochylová Kateřina | 0060001 | C | 006 - Petra | 33:41 | + 9:22 |
11. | Holcová Štěpánka | MOV | C | SKOB Ostrava | 33:55 | + 9:36 |
12. | Vintr Otakar | TZL1300 | C | SKOB Zlín | 34:42 | + 10:23 |
13. | Koč Juraj | 0100004 | C | 35:11 | + 10:52 | |
14. | Fuják Adam | HAV1200 | C | OB Havířov | 35:14 | + 10:55 |
15. | Kubálková Lada | 0050008 | C | 005 - (POL) WKS Wawel | 35:42 | + 11:23 |
16. | Dorčák Tomáš | MOV0801 | C | SKOB Ostrava | 37:34 | + 13:15 |
17. | Honěk Adam | 0100009 | C | 37:35 | + 13:16 | |
17. | Stacke Viktorie | LCE1251 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 37:35 | + 13:16 |
19. | Pietrzyková Zuzana | TRI0955 | C | TJ TŽ Třinec | 39:04 | + 14:45 |
20. | Zielina Tomáš | TRI1205 | C | TJ TŽ Třinec | 40:21 | + 16:02 |
21. | Panna Matyáš | MOV1300 | C | SKOB Ostrava | 40:27 | + 16:08 |
22. | Mališová Ema | BFM1152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 40:48 | + 16:29 |
23. | Żmij Szymon | 3LP0900 | C | The Vipers | 43:34 | + 19:15 |
24. | Navrátil Jáchym | JZL1100 | C | TJ Jižní svahy Zlín | 44:08 | + 19:49 |
25. | Václavík Jakub | BFM1201 | C | SKOB Frýdek - Místek | 44:12 | + 19:53 |
26. | Hoňková Veronika | 0100008 | C | 44:24 | + 20:05 | |
27. | Ryšková Klára | TRI1250 | C | TJ TŽ Třinec | 44:28 | + 20:09 |
28. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 44:45 | + 20:26 |
29. | Rychlý Jakub | KRN0606 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 45:50 | + 21:31 |
30. | Létalová Jana | SFM1450 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 52:10 | + 27:51 |
31. | Janas Malgorzata | 4EP1400 | C | Uks Kometa Gliwice | 57:39 | + 33:20 |
32. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 60:06 | + 35:47 |
33. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 60:34 | + 36:15 |
34. | Vintrová Matylda | TZL1551 | C | SKOB Zlín | 60:36 | + 36:17 |
35. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 61:24 | + 37:05 |
36. | Doleželová Leona | STA1551 | C | OK Střelka | 64:00 | + 39:41 |
37. | Harazim Adam | 0040003 | C | 004 - Koutný | 74:30 | + 50:11 |
38. | Sláčalová Ela | LOV | C | lepus.cz | 76:27 | + 52:08 |
39. | Sláčal Vojtěch | LOV | C | lepus.cz | 76:32 | + 52:13 |
40. | Morbicerová Madlen | 010 | C | 76:34 | + 52:15 | |
41. | Labánková Julie Anna | 0100006 | C | 78:49 | + 54:30 | |
42. | Freith Kvido | BFM1601 | C | SKOB Frýdek - Místek | 80:20 | + 56:01 |
43. | Gřešek Karel | NNN | C | Neregistrovaní | 96:56 | + 72:37 |
44. | Zajícová Petra | LOV7351 | C | lepus.cz | 106:56 | + 82:37 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Walaski Antonín | TRI8006 | C | TJ TŽ Třinec | 22:29 | |
2. | Langer Martin | LOV8400 | C | lepus.cz | 26:37 | + 4:08 |
3. | Kočová Eva | 0100005 | C | 33:58 | + 11:29 | |
4. | Klíma Jan | OTK7200 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 34:01 | + 11:32 |
4. | Bruková Jana | TRI7150 | C | TJ TŽ Třinec | 34:01 | + 11:32 |
6. | Kawulok Marek | TRI8000 | C | TJ TŽ Třinec | 35:01 | + 12:32 |
7. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 35:55 | + 13:26 |
8. | Honěk Jiří | 0100007 | C | 36:07 | + 13:38 | |
9. | Krupa David | TRI7602 | C | TJ TŽ Třinec | 40:21 | + 17:52 |
10. | Veselka Lukáš | LCE | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 42:15 | + 19:46 |
11. | Freith Martin | BFM6801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 43:14 | + 20:45 |
12. | Marková Pavla | VIC7857 | C | OB Vizovice | 45:35 | + 23:06 |
13. | Geryk Jiří | 0050001 | C | 005 - (POL) WKS Wawel | 47:02 | + 24:33 |
14. | Navrátil Adam | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 48:43 | + 26:14 |
15. | Fišerová Iveta | BFM7451 | C | SKOB Frýdek - Místek | 51:43 | + 29:14 |
16. | Chudík Michael | BFM7103 | C | SKOB Frýdek - Místek | 52:04 | + 29:35 |
17. | Koťátková Barbora | SFM8651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 52:54 | + 30:25 |
18. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 53:36 | + 31:07 |
19. | Špaňhelová Lenka | VIC7753 | C | OB Vizovice | 54:47 | + 32:18 |
20. | Pešát Ondřej | MOV | C | SKOB Ostrava | 56:49 | + 34:20 |
21. | Pietrzyk Rostislav | TRI7704 | C | TJ TŽ Třinec | 57:08 | + 34:39 |
22. | Cymorková Kateřina | TRI7152 | C | TJ TŽ Třinec | 58:09 | + 35:40 |
23. | Skopalová Kateřina | SKMXXXX | C | KOB Směr Kroměříž | 59:21 | + 36:52 |
24. | Davidová Petra | SFM7651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 64:33 | + 42:04 |
25. | Dorčák Jan | MOV0103 | C | SKOB Ostrava | 74:53 | + 52:24 |
26. | Binčík Petr | OOP9400 | C | TJ Opava | 76:55 | + 54:26 |
27. | Hrubý Miroslav | AOV7301 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 85:46 | + 63:17 |