Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kubešová Kristýna | RUZ1050 | TJ Růžená | 19:06 | ||
2. | Zelinová Ester | SJH0999 | SJH Jindřichův Hradec | 26:24 | + 7:18 | |
3. | Pobudová Marie | SJH1050 | SJH Jindřichův Hradec | 27:10 | + 8:04 | |
4. | Pilná Anna | OSN1151 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 27:15 | + 8:09 | |
5. | Kozderková Jolana | PZR1050 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 28:08 | + 9:02 | |
6. | Teringlová Veronika | VCB1251 | OB České Budějovice | 30:28 | + 11:22 | |
7. | Doleželová Jolana | STA1151 | OK Střelka | 31:06 | + 12:00 | |
8. | Tomešová Evelína | SJC1150 | Sportcentrum Jičín | 31:18 | + 12:12 | |
Dvořáčková Eliška | TTR0951 | OOB Třebíč | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novotná Nicol | SJI0953 | OK Jihlava | 20:32 | ||
2. | Vítková Eva | CHT1053 | OOB SK Chrast | 21:30 | + 0:58 | |
3. | Nováková Anna | CTB0951 | SK OB Chotěboř | 22:14 | + 1:42 | |
4. | Ptáčková Barbora | DKP0954 | Oddíl OB Kotlářka | 22:47 | + 2:15 | |
5. | Komárková Radka | SJH1151 | SJH Jindřichův Hradec | 28:45 | + 8:13 | |
6. | Beranová Marie | SJH0951 | SJH Jindřichův Hradec | 31:23 | + 10:51 | |
7. | Novotná Barbora | VTA0957 | SC vebr-sport | 34:24 | + 13:52 | |
8. | Novotná Julie | SJI0951 | OK Jihlava | 40:47 | + 20:15 | |
Slavíková Barbora | CHT0951 | OOB SK Chrast | DISK | |||
Ptáčková Julie | TBM0980 | KOS TJ Tesla Brno | DNS | |||
MS | Kozderková (MS) Magdalena | PZR0652 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 25:35 | + 5:03 | |
MS | Kosourová (MS) Tereza | PZR0851 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:53 | + 2:21 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janošíková Marie | VCB0752 | OB České Budějovice | 24:55 | ||
2. | Oranyová Sylva | SJI0751 | OK Jihlava | 25:12 | + 0:17 | |
3. | Kopencová Anna | SJH0752 | SJH Jindřichův Hradec | 27:15 | + 2:20 | |
4. | Běloušková Kateřina | CTB0752 | SK OB Chotěboř | 28:17 | + 3:22 | |
5. | Kellerová Alice | CHT0852 | OOB SK Chrast | 33:59 | + 9:04 | |
6. | Maršíková Lucie | KRE0850 | OOB TJ Sokol Křemže | 35:51 | + 10:56 | |
7. | Baďurová Eliška | PZR0752 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 36:16 | + 11:21 | |
8. | Vítková Hana | SJI0750 | OK Jihlava | 37:15 | + 12:20 | |
9. | Gregorová Alice | DKP0758 | Oddíl OB Kotlářka | 38:16 | + 13:21 | |
10. | Komárková Zbyňka | SJH0751 | SJH Jindřichův Hradec | 38:31 | + 13:36 | |
11. | Potužníková Adéla | SJH0754 | SJH Jindřichův Hradec | 41:26 | + 16:31 | |
12. | Plachá Nora | STA0851 | OK Střelka | 41:28 | + 16:33 | |
13. | Škapová Markéta | CHT0752 | OOB SK Chrast | 41:48 | + 16:53 | |
14. | Janíčková Jolana | OSN0777 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:55 | + 18:00 | |
15. | Kamenická Tereza | OSN0888 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:33 | + 18:38 | |
16. | Krátká Eliška | SJI0851 | OK Jihlava | 45:13 | + 20:18 | |
17. | Gregorová Julie | RUZ0750 | TJ Růžená | 46:21 | + 21:26 | |
18. | Boučková Eva | CHT0751 | OOB SK Chrast | 49:11 | + 24:16 | |
19. | Zemanová Barbora | KRE0750 | OOB TJ Sokol Křemže | 52:22 | + 27:27 | |
20. | Čerklová Eva | KRE0751 | OOB TJ Sokol Křemže | 52:44 | + 27:49 | |
21. | Pejchalová Zuzana | SJI0850 | OK Jihlava | 54:31 | + 29:36 | |
22. | Kroupa Hana | TTR0853 | OOB Třebíč | 56:30 | + 31:35 | |
23. | Charouzová Eliška | CHT0851 | OOB SK Chrast | 63:16 | + 38:21 | |
24. | Nešporová Terezie | TTR0852 | OOB Třebíč | 66:44 | + 41:49 | |
25. | Niesytová Nikola | VTA0854 | SC vebr-sport | 67:38 | + 42:43 | |
26. | Mácová Rozálie | SJI0855 | OK Jihlava | 69:43 | + 44:48 | |
Doleželová Vendula | STA0751 | OK Střelka | DISK | |||
Komínová Vendula | RUZ0751 | TJ Růžená | DISK | |||
Zoulíková Vendula | CHT0753 | OOB SK Chrast | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Srbová Michaela | SJI0551 | OK Jihlava | 25:04 | ||
2. | Pekařová Nela | VTA0552 | SC vebr-sport | 26:05 | + 1:01 | |
3. | Kosobudová Anna | VTA0551 | SC vebr-sport | 27:52 | + 2:48 | |
4. | Plachá Zita | STA0551 | OK Střelka | 32:00 | + 6:56 | |
5. | Blažková Veronika | SJH0551 | SJH Jindřichův Hradec | 32:19 | + 7:15 | |
6. | Benešová Michaela | SJH0651 | SJH Jindřichův Hradec | 32:58 | + 7:54 | |
7. | Hofhanzlová Štěpánka | RUZ0650 | TJ Růžená | 34:03 | + 8:59 | |
8. | Janošíková Eva | VCB0552 | OB České Budějovice | 38:05 | + 13:01 | |
9. | Pejchalová Veronika | SJI0652 | OK Jihlava | 39:59 | + 14:55 | |
10. | Krejčová Petra | VTA0658 | SC vebr-sport | 40:11 | + 15:07 | |
11. | Wacková Anna | SJI0653 | OK Jihlava | 43:18 | + 18:14 | |
12. | Přílepková Radka | VTA0651 | SC vebr-sport | 45:05 | + 20:01 | |
13. | Slavíková Eva | CHT0652 | OOB SK Chrast | 48:57 | + 23:53 | |
14. | Mácová Amálie | SJI0650 | OK Jihlava | 53:15 | + 28:11 | |
15. | Doležalová Barbora | CHT0655 | OOB SK Chrast | 55:09 | + 30:05 | |
16. | Halamková Justýna | CHT0651 | OOB SK Chrast | 61:41 | + 36:37 | |
17. | Hendrychová Veronika | KRE0650 | OOB TJ Sokol Křemže | 63:49 | + 38:45 | |
18. | Pazderníková Petra | OPI0651 | Orientační sporty Písek | 95:21 | + 70:17 | |
19. | Kůrková Kateřina | VTA0657 | SC vebr-sport | 103:24 | + 78:20 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Šafaříková Lucie | OPI0350 | Orientační sporty Písek | 35:49 | ||
2. | Pilná Klára | OSN0452 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 40:23 | + 4:34 | |
3. | Marečková Ema | OSN0450 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 43:09 | + 7:20 | |
4. | Pazderníková Jana | OPI0452 | Orientační sporty Písek | 46:20 | + 10:31 | |
5. | Nešporová Marie | TTR0351 | OOB Třebíč | 51:20 | + 15:31 | |
6. | Čápová Eliška | STA0451 | OK Střelka | 54:33 | + 18:44 | |
7. | Balková Markéta | OPI0450 | Orientační sporty Písek | 59:45 | + 23:56 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slámová Taťána | OSN0250 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 34:10 | ||
2. | Dočkalová Klára | SJI0250 | OK Jihlava | 37:03 | + 2:53 | |
3. | Polanská Nelly | PZR0152 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 40:49 | + 6:39 | |
4. | Svobodová Anna | VTA0151 | SC vebr-sport | 40:54 | + 6:44 | |
5. | Rudová Magdaléna | VTA0254 | SC vebr-sport | 41:15 | + 7:05 | |
6. | Drábková Eliška | TTR0151 | OOB Třebíč | 68:31 | + 34:21 | |
7. | Jelínková Adéla | RUZ0251 | TJ Růžená | 73:55 | + 39:45 | |
8. | Votíková Veronika | VCB0154 | OB České Budějovice | 80:37 | + 46:27 | |
Pittnerová Adéla | RUZ0250 | TJ Růžená | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gregorová Kamila | CTB8151 | SK OB Chotěboř | 37:53 | 8040 | ||
2. | Voborníková Alena | CTB9451 | SK OB Chotěboř | 40:19 | + 2:26 | 7573 | |
3. | Nechanická Klára | OSN0050 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:27 | + 3:34 | 7356 | |
4. | Benešová Jana | CTB9452 | SK OB Chotěboř | 42:23 | + 4:30 | 7176 | |
5. | Ptáčková Veronika | TBM7374 | KOS TJ Tesla Brno | 43:47 | + 5:54 | 6908 | |
6. | Ryšavá Vendula | PGP8153 | SK Praga | 44:52 | + 6:59 | 6700 | |
7. | Flašarová Kristýna | PGP9054 | SK Praga | 46:28 | + 8:35 | 6393 | |
8. | Hrabánková Klára | PGP9654 | SK Praga | 46:47 | + 8:54 | 6332 | |
9. | Staňková Tereza | VCB8859 | OB České Budějovice | 47:59 | + 10:06 | 6101 | |
10. | Teringlová Martina | VCB7851 | OB České Budějovice | 53:27 | + 15:34 | 5052 | |
11. | Tomešová Daniela | SJC8451 | Sportcentrum Jičín | 53:39 | + 15:46 | 5014 | |
12. | Rückerová Šárka | HOR0050 | TJ Jiskra Hořice | 55:29 | + 17:36 | 4662 | |
13. | Míková Lenka | VCB7653 | OB České Budějovice | 57:15 | + 19:22 | 4323 | |
14. | Veselá Eva | VCB7853 | OB České Budějovice | 60:24 | + 22:31 | 3718 | |
15. | Bulvová Hana | CHT6655 | OOB SK Chrast | 62:55 | + 25:02 | 3235 | |
16. | Foltýnová Eva | SJI0051 | OK Jihlava | 63:02 | + 25:09 | 3212 | |
17. | Vacková Anna | SJI9854 | OK Jihlava | 64:19 | + 26:26 | 2966 | |
18. | Fencíková Vladislava | JHB6553 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 66:29 | + 28:36 | 2550 | |
19. | Rosecká Alena | PZR5654 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 67:15 | + 29:22 | 2403 | |
20. | Kratochvílová Stanislava | CHT8751 | OOB SK Chrast | 68:31 | + 30:38 | 2160 | |
21. | Zoulíková Iveta | CHT8052 | OOB SK Chrast | 69:27 | + 31:34 | 1980 | |
22. | Pacovská Romana | VTA8951 | SC vebr-sport | 82:17 | + 44:24 | 0 | |
23. | Jeníčková Kateřina | CST9551 | OB Strakonice | 91:02 | + 53:09 | 0 | |
Ondráčková Lucie | CHT9254 | OOB SK Chrast | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mátlová Pavlína | TJN9392 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 48:00 | |||
2. | Vacková Anna | CHT0051 | OOB SK Chrast | 58:49 | + 10:49 | ||
3. | Kršková Lenka | VCB8851 | OB České Budějovice | 63:14 | + 15:14 | ||
4. | Drobná Markéta | CHT7651 | OOB SK Chrast | 74:20 | + 26:20 | ||
5. | Hofhanzlová Hana | RUZ7951 | TJ Růžená | 83:07 | + 35:07 | ||
Gottfriedová Adéla | VCB9755 | OB České Budějovice | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenická Lenka | OSN6955 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:56 | ||
2. | Dulovcová Marie | KRE7051 | OOB TJ Sokol Křemže | 43:30 | + 0:34 | |
3. | Folprechtová Kateřina | VSP7460 | USK Praha | 46:44 | + 3:48 | |
4. | Nechanická Daniela | OSN7557 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 48:54 | + 5:58 | |
5. | Nešporová Marie | TTR7251 | OOB Třebíč | 52:20 | + 9:24 | |
6. | Sobotková Lenka | TTR8151 | OOB Třebíč | 54:46 | + 11:50 | |
7. | Kosobudová Lenka | VTA7351 | SC vebr-sport | 55:50 | + 12:54 | |
8. | Pelcová Pavla | CST7454 | OB Strakonice | 57:20 | + 14:24 | |
9. | Srbová Alena | SJI7951 | OK Jihlava | 58:52 | + 15:56 | |
9. | Kroupa Diana | TTR8156 | OOB Třebíč | 58:52 | + 15:56 | |
11. | Nováková Marie | OKP6953 | SK OK 24 Praha | 59:58 | + 17:02 | |
12. | Vítková Lenka | SJI7852 | OK Jihlava | 60:08 | + 17:12 | |
13. | Klusáčková Lenka | CTB8051 | SK OB Chotěboř | 64:10 | + 21:14 | |
14. | Kubešová Eva | RUZ8151 | TJ Růžená | 64:23 | + 21:27 | |
15. | Nováková Alena | KRE7450 | OOB TJ Sokol Křemže | 65:46 | + 22:50 | |
16. | Votíková Monika | VCB7254 | OB České Budějovice | 71:21 | + 28:25 | |
17. | Novotná Petra | SJI8350 | OK Jihlava | 71:55 | + 28:59 | |
18. | Janošíková Olga | VCB7552 | OB České Budějovice | 75:45 | + 32:49 | |
19. | Cíchová Pavlína | TTR7452 | OOB Třebíč | 76:41 | + 33:45 | |
20. | Zámečníková Jitka | 10001 | 001 -- Zámečníci | 77:31 | + 34:35 | |
21. | Paulová Hana | CTB7851 | SK OB Chotěboř | 83:15 | + 40:19 | |
22. | Pejchalová Petra | SJI7950 | OK Jihlava | 91:03 | + 48:07 | |
23. | Běloušková Ilona | CTB8053 | SK OB Chotěboř | 93:43 | + 50:47 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čechová Zuzana | BZR6951 | Bratrstvo Ždárských vrchů | 38:30 | ||
2. | Hudečková Helena | VTA6951 | SC vebr-sport | 40:26 | + 1:56 | |
3. | Kovaříčková Darja | KRE6352 | OOB TJ Sokol Křemže | 44:50 | + 6:20 | |
4. | Janíčková Jitka | OSN7356 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 44:55 | + 6:25 | |
5. | Flašarová Marie | KCK5756 | KOB Český Krumlov | 46:55 | + 8:25 | |
6. | Voborníková Eva | CTB6851 | SK OB Chotěboř | 47:04 | + 8:34 | |
7. | Pokorná Eva | TCB5751 | SK Technik České Budějovice | 47:37 | + 9:07 | |
8. | Troupová Vladěna | KRE6351 | OOB TJ Sokol Křemže | 50:32 | + 12:02 | |
9. | Svobodová Martina | VTA7151 | SC vebr-sport | 51:28 | + 12:58 | |
10. | Pragerová Jana | SJH7199 | SJH Jindřichův Hradec | 58:40 | + 20:10 | |
11. | Poláčková Bohuslava | PZR7070 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 58:57 | + 20:27 | |
12. | Suková Renata | PZR7352 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:44 | + 21:14 | |
13. | Gottfriedová Marcela | VCB7055 | OB České Budějovice | 60:40 | + 22:10 | |
14. | Soudková Alena | TCB5851 | SK Technik České Budějovice | 67:13 | + 28:43 | |
15. | Foltýnová Lenka | SJI6751 | OK Jihlava | 69:54 | + 31:24 | |
16. | Rachůnková Markéta | SJI7150 | OK Jihlava | 72:38 | + 34:08 | |
17. | Pittnerová Lenka | RUZ7150 | TJ Růžená | 73:48 | + 35:18 | |
18. | Málková Věra | CST6550 | OB Strakonice | 74:01 | + 35:31 | |
Žandová Hana | CTB7052 | SK OB Chotěboř | DISK | |||
Peřinková Irena | BBM6550 | BETA URSUS Orienteering | DISK | |||
Hronová Iva | RUZ6450 | TJ Růžená | DISK | |||
Sobotková Lenka | OPI7401 | Orientační sporty Písek | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jansová Alena | CHT5852 | OOB SK Chrast | 48:21 | ||
2. | Řezníčková Hana | CHT6051 | OOB SK Chrast | 50:13 | + 1:52 | |
3. | Klusáčková Jitka | TTR6152 | OOB Třebíč | 55:13 | + 6:52 | |
4. | Brémová Hildegarda | KRE6050 | OOB TJ Sokol Křemže | 58:06 | + 9:45 | |
5. | Zemanová Alena | KTA6351 | SK Kotnov Tábor | 94:55 | + 46:34 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Koblížková Michaela | TJH4851 | TJ Tolar Jindřichův Hradec | 53:26 | ||
2. | Orálková Libuše | TTR5351 | OOB Třebíč | 55:52 | + 2:26 | |
3. | Matějů Ladislava | UVP4750 | Slovan Praha | 56:32 | + 3:06 | |
4. | Henková Svatava | RBK5454 | SK Radioklub Blansko | 57:09 | + 3:43 | |
5. | Oulická Hana | TRT5350 | KOS Třešť | 71:35 | + 18:09 | |
6. | Boučková Ludmila | OCB4351 | OC České Budějovice | 83:12 | + 29:46 | |
7. | Hudečková Alena | KTA4351 | SK Kotnov Tábor | 87:03 | + 33:37 | |
Podhorská Věra | SJI5252 | OK Jihlava | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Novák Tobiáš | CTB1103 | SK OB Chotěboř | 13:28 | ||
2. | Janošík Ivan | VCB1002 | OB České Budějovice | 17:35 | + 4:07 | |
3. | Buršík Matěj | SJI1002 | OK Jihlava | 18:40 | + 5:12 | |
4. | Fraj David | RUZ0900 | TJ Růžená | 19:09 | + 5:41 | |
5. | Míka Ondřej | VCB1003 | OB České Budějovice | 21:41 | + 8:13 | |
6. | Wierer Antonín | STA1002 | OK Střelka | 21:55 | + 8:27 | |
7. | Broum Matěj | PZR1002 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 22:05 | + 8:37 | |
8. | Šerhakl Bořek | SJH0902 | SJH Jindřichův Hradec | 22:09 | + 8:41 | |
9. | Krätzer Vojtěch | STA1203 | OK Střelka | 22:44 | + 9:16 | |
10. | Minařík František | VCB1103 | OB České Budějovice | 23:47 | + 10:19 | |
11. | Gotfried Štěpán | VCB0905 | OB České Budějovice | 26:11 | + 12:43 | |
12. | Prantl Tomáš | SJH1105 | SJH Jindřichův Hradec | 31:15 | + 17:47 | |
Nouza Vítek | SJH1104 | SJH Jindřichův Hradec | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Míchal Jakub | SJH1001 | SJH Jindřichův Hradec | 14:37 | ||
2. | Klusáček Mikuláš | CTB0902 | SK OB Chotěboř | 16:21 | + 1:44 | |
3. | Blažek Vojtěch | SJH1003 | SJH Jindřichův Hradec | 16:50 | + 2:13 | |
4. | Prášil Šimon | TTR0901 | OOB Třebíč | 17:31 | + 2:54 | |
5. | Kopenec Šimon | SJH1002 | SJH Jindřichův Hradec | 18:30 | + 3:53 | |
6. | Kroupa Vít | TTR1001 | OOB Třebíč | 19:52 | + 5:15 | |
7. | Jirků Ondřej | SJI0904 | OK Jihlava | 20:11 | + 5:34 | |
8. | Minařík Josef | VCB0903 | OB České Budějovice | 20:44 | + 6:07 | |
9. | Kozák Matěj | VCB0920 | OB České Budějovice | 21:00 | + 6:23 | |
10. | Dočkal Matouš | SJI0900 | OK Jihlava | 21:38 | + 7:01 | |
11. | Rychtárik Tadeáš | SJH0901 | SJH Jindřichův Hradec | 22:00 | + 7:23 | |
12. | Beran Antonín | SJH1101 | SJH Jindřichův Hradec | 22:41 | + 8:04 | |
13. | Škapa Jan | CHT0901 | OOB SK Chrast | 23:59 | + 9:22 | |
14. | Vinopal Vojtěch | PZR0901 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 24:42 | + 10:05 | |
15. | Troják Šimon | KRE0900 | OOB TJ Sokol Křemže | 28:34 | + 13:57 | |
16. | Černý Petr | SJI0905 | OK Jihlava | 30:05 | + 15:28 | |
17. | Kopecký Vojtěch | CHT1001 | OOB SK Chrast | 31:40 | + 17:03 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ptáček Jonáš | TBM0717 | KOS TJ Tesla Brno | 27:08 | ||
2. | Srb Vladimír | SJI0701 | OK Jihlava | 27:33 | + 0:25 | |
3. | Teringl Vojtěch | VCB0702 | OB České Budějovice | 32:13 | + 5:05 | |
4. | Hofhanzl Antonín | RUZ0902 | TJ Růžená | 32:26 | + 5:18 | |
5. | Blažek Cyril | SJH0701 | SJH Jindřichův Hradec | 32:54 | + 5:46 | |
6. | Knap Jakub | PZR0701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 33:35 | + 6:27 | |
7. | Parkan Tomáš | SJH0803 | SJH Jindřichův Hradec | 34:39 | + 7:31 | |
8. | Coufal Petr | SJI0703 | OK Jihlava | 35:26 | + 8:18 | |
9. | Jelínek Vít | SJH0804 | SJH Jindřichův Hradec | 36:20 | + 9:12 | |
10. | Pazderník Tomáš | OPI0800 | Orientační sporty Písek | 40:54 | + 13:46 | |
11. | Svoboda Jan | VTA0701 | SC vebr-sport | 44:19 | + 17:11 | |
12. | Šimon Eduard | PZR0800 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 45:30 | + 18:22 | |
13. | Vítek Vojtěch | CHT0801 | OOB SK Chrast | 48:32 | + 21:24 | |
14. | Prášil Jakub | SJI0702 | OK Jihlava | 51:55 | + 24:47 | |
15. | Prášil Adam | SJI0901 | OK Jihlava | 52:31 | + 25:23 | |
16. | Dejnožka Matěj | CHT0701 | OOB SK Chrast | 56:54 | + 29:46 | |
17. | Stráský Přemysl | KRE0703 | OOB TJ Sokol Křemže | 58:35 | + 31:27 | |
18. | Halamka Jiří | CHT0804 | OOB SK Chrast | 62:55 | + 35:47 | |
19. | Hudec David | SJI0806 | OK Jihlava | 69:50 | + 42:42 | |
20. | Wierer Jan | STA0701 | OK Střelka | 76:51 | + 49:43 | |
21. | Vačkář Štěpán | KRE0801 | OOB TJ Sokol Křemže | 111:01 | + 83:53 | |
Homolka Adam | KRE0700 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
Wallis Antonín | KRE0704 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK | |||
Dvořáček Jan | TTR0701 | OOB Třebíč | DISK | |||
Venhoda Lukáš | SJI0801 | OK Jihlava | DISK | |||
Krätzer Matěj | STA0702 | OK Střelka | DISK | |||
Padrta Ondřej | KRE0705 | OOB TJ Sokol Křemže | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nouza Michal | SJH0505 | SJH Jindřichův Hradec | 24:18 | ||
2. | Prášil Tomáš | TTR0501 | OOB Třebíč | 24:37 | + 0:19 | |
3. | Zrník Tomáš | OSN0606 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 27:08 | + 2:50 | |
4. | Jelínek Filip | RUZ0500 | TJ Růžená | 28:56 | + 4:38 | |
5. | Vítek Matěj | SJI0500 | OK Jihlava | 29:19 | + 5:01 | |
6. | Hendrych Vít | SJI0601 | OK Jihlava | 31:57 | + 7:39 | |
7. | Vacek František | CHT0501 | OOB SK Chrast | 36:56 | + 12:38 | |
8. | Keller Filip | CHT0503 | OOB SK Chrast | 40:42 | + 16:24 | |
9. | Sobotka Ivo | OPI0600 | Orientační sporty Písek | 40:49 | + 16:31 | |
10. | Venhauer Vojtěch | SJI0505 | OK Jihlava | 45:24 | + 21:06 | |
11. | Pelc Tadeáš | CST0601 | OB Strakonice | 47:16 | + 22:58 | |
12. | Potužník Viktor | SJH0504 | SJH Jindřichův Hradec | 47:20 | + 23:02 | |
13. | Krätzer Jakub | STA0501 | OK Střelka | 54:01 | + 29:43 | |
14. | Novák Vítek | KRE0600 | OOB TJ Sokol Křemže | 54:46 | + 30:28 | |
15. | Šíma Matěj | CHT0502 | OOB SK Chrast | 55:14 | + 30:56 | |
16. | Novotný Jakub | SJI0504 | OK Jihlava | 56:47 | + 32:29 | |
17. | Jirků František | SJI0600 | OK Jihlava | 56:55 | + 32:37 | |
18. | Pařízek Petr | PZR0504 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:20 | + 35:02 | |
19. | Pobuda Jan | SJH0603 | SJH Jindřichův Hradec | 60:31 | + 36:13 | |
20. | Hrdlička Šimon | OPI0601 | Orientační sporty Písek | 66:12 | + 41:54 | |
21. | Kocourek Jiří | CTB0602 | SK OB Chotěboř | 72:09 | + 47:51 | |
22. | Rachůnek Stanislav | SJI0602 | OK Jihlava | 76:24 | + 52:06 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jelínek Kryštof | RUZ0301 | TJ Růžená | 29:40 | ||
2. | Gregor Jáchym | RUZ0400 | TJ Růžená | 30:55 | + 1:15 | |
3. | Hybeš Michal | CHT0401 | OOB SK Chrast | 37:45 | + 8:05 | |
4. | Cícha Václav | TTR0401 | OOB Třebíč | 40:13 | + 10:33 | |
5. | Pelc Matyáš | CST0401 | OB Strakonice | 40:21 | + 10:41 | |
6. | Venhoda Matěj | SJI0301 | OK Jihlava | 40:40 | + 11:00 | |
7. | Sobotka Radim | OPI0300 | Orientační sporty Písek | 40:41 | + 11:01 | |
8. | Chrást Lukáš | OSN0301 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 41:28 | + 11:48 | |
9. | Velát Vojtěch | OPI0400 | Orientační sporty Písek | 43:33 | + 13:53 | |
10. | Novotný Tomáš | TTR0305 | OOB Třebíč | 44:53 | + 15:13 | |
11. | Deim Michal | VTA0402 | SC vebr-sport | 46:23 | + 16:43 | |
12. | Hudec Filip | SJI0304 | OK Jihlava | 58:23 | + 28:43 | |
13. | Kozák Ondřej | VCB0420 | OB České Budějovice | 79:20 | + 49:40 | |
14. | Novotný Jan | VTA0301 | SC vebr-sport | 97:21 | + 67:41 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nechanický Jan | OSN0200 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 27:45 | ||
2. | Cícha Matěj | TTR0102 | OOB Třebíč | 34:11 | + 6:26 | |
3. | Tkáč Juraj | SJI0200 | OK Jihlava | 35:29 | + 7:44 | |
4. | Nešpor Jan | TTR0101 | OOB Třebíč | 44:32 | + 16:47 | |
5. | Novák Jakub | KRE0201 | OOB TJ Sokol Křemže | 47:01 | + 19:16 | |
6. | Novotný Vojtěch | TTR0203 | OOB Třebíč | 47:21 | + 19:36 | |
7. | Sitař Miroslav | PZR0205 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 48:20 | + 20:35 | |
8. | Záboj Petr | SJI0101 | OK Jihlava | 49:06 | + 21:21 | |
9. | Kopecký Jan | PZR0202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 60:54 | + 33:09 | |
10. | Stoklas Adam | TTR0202 | OOB Třebíč | 61:27 | + 33:42 | |
Poláček Tomáš | PZR0102 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Prášil Marek | SJI7313 | OK Jihlava | 34:24 | 8270 | ||
2. | Čech Jan | SJI9601 | OK Jihlava | 37:44 | + 3:20 | 7578 | |
3. | Veselý Jakub | PGP9503 | SK Praga | 39:13 | + 4:49 | 7270 | |
4. | Hledík Jakub | CHT9501 | OOB SK Chrast | 42:30 | + 8:06 | 6588 | |
5. | Kamenický Jeroným | OSN9549 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 42:48 | + 8:24 | 6526 | |
6. | Krejsa Martin | CHT9001 | OOB SK Chrast | 43:31 | + 9:07 | 6377 | |
7. | Přikryl Petr | ZBM6708 | SK Žabovřesky Brno | 45:18 | + 10:54 | 6007 | |
8. | Kamenický Tobiáš | OSN9339 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 45:29 | + 11:05 | 5969 | |
9. | Vítek Jaroslav | SJI7201 | OK Jihlava | 46:40 | + 12:16 | 5723 | |
10. | Prášil Aleš | SJI7415 | OK Jihlava | 47:31 | + 13:07 | 5547 | |
11. | Plíhal Tomáš | SJI8509 | OK Jihlava | 47:41 | + 13:17 | 5512 | |
12. | Hübner Jan | CTB7902 | SK OB Chotěboř | 47:57 | + 13:33 | 5457 | |
13. | Gregor Petr | RUZ7500 | TJ Růžená | 48:27 | + 14:03 | 5353 | |
14. | Hošek Radim | TAP8737 | KOB Tretra Praha | 48:31 | + 14:07 | 5339 | |
15. | Novák Pavel | CTB7001 | SK OB Chotěboř | 48:34 | + 14:10 | 5329 | |
16. | Píro Matěj | TTR8802 | OOB Třebíč | 49:20 | + 14:56 | 5169 | |
17. | Srb Vladimír | SJI7801 | OK Jihlava | 49:30 | + 15:06 | 5135 | |
18. | Orany Vojtěch | SJI0401 | OK Jihlava | 49:58 | + 15:34 | 5038 | |
19. | Pelc Václav | CST6702 | OB Strakonice | 50:15 | + 15:51 | 4979 | |
20. | Venhoda Milan | SJI7104 | OK Jihlava | 50:37 | + 16:13 | 4903 | |
21. | Šafařík Ivo | OPI7402 | Orientační sporty Písek | 50:56 | + 16:32 | 4837 | |
22. | Hulec Filip | PCB9401 | SKP České Budějovice | 51:45 | + 17:21 | 4668 | |
23. | Gregor Martin | DKP7705 | Oddíl OB Kotlářka | 51:52 | + 17:28 | 4643 | |
24. | Novotný Ondřej | ABM9211 | KOB ALFA Brno | 52:37 | + 18:13 | 4488 | |
25. | Henek Vladan | VBM8002 | VSK Mendelu Brno | 53:00 | + 18:36 | 4408 | |
26. | Teringl Radek | VCB6502 | OB České Budějovice | 53:50 | + 19:26 | 4235 | |
27. | Sabol Josef | CTB9902 | SK OB Chotěboř | 54:03 | + 19:39 | 4190 | |
28. | Ptáček Ondřej | TBM7120 | KOS TJ Tesla Brno | 56:17 | + 21:53 | 3727 | |
29. | Orany Tomáš | SJI7311 | OK Jihlava | 56:40 | + 22:16 | 3647 | |
30. | Kamenický Radan | OSN6004 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 56:49 | + 22:25 | 3616 | |
31. | Zrník Tomáš | OSN7118 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 58:32 | + 24:08 | 3259 | |
32. | Žanda Jan | CTB9901 | SK OB Chotěboř | 59:18 | + 24:54 | 3100 | |
33. | Vébr Jiří | VTA6901 | SC vebr-sport | 60:15 | + 25:51 | 2903 | |
34. | Hošek Lubomír | VCB6101 | OB České Budějovice | 60:44 | + 26:20 | 2803 | |
35. | Jirků Roman | SJI8309 | OK Jihlava | 60:53 | + 26:29 | 2772 | |
36. | Hladílek Jan | PZR8814 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 61:41 | + 27:17 | 2605 | |
37. | Šenkýř Matěj | SJI9902 | OK Jihlava | 63:23 | + 28:59 | 2253 | |
38. | Krška Vojtěch | VCB8901 | OB České Budějovice | 65:58 | + 31:34 | 1716 | |
39. | Podivínský Tomáš | SCP7201 | OK Sparta Praha | 68:33 | + 34:09 | 1180 | |
40. | Foltýn Tomáš | SJI9801 | OK Jihlava | 69:19 | + 34:55 | 1021 | |
41. | Frýba Dominik | SJI9702 | OK Jihlava | 73:26 | + 39:02 | 166 | |
42. | Novohradský Petr | PZR8903 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 75:03 | + 40:39 | 0 | |
43. | Čermák Marek | RUZ0001 | TJ Růžená | 96:52 | + 62:28 | 0 | |
44. | Hybeš David | CHT9903 | OOB SK Chrast | 99:56 | + 65:32 | 0 | |
45. | Čermák Martin | RUZ7100 | TJ Růžená | 100:10 | + 65:46 | 0 | |
Vacek Vojtěch | SJI9602 | OK Jihlava | DISK | 0 | |||
Věžník Roman | TTR7901 | OOB Třebíč | DNS | 0 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
Points
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strachota Petr | TJN8700 | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | 47:54 | 1575 | ||
2. | Prais Marcel | KRE9302 | OOB TJ Sokol Křemže | 50:30 | + 2:36 | 1504 | |
3. | Máca Tomáš | SJI7800 | OK Jihlava | 60:50 | + 12:56 | 1225 | |
4. | Kolařík Petr | PGP9200 | SK Praga | 63:06 | + 15:12 | ||
5. | Gottfried Adam | VCB0005 | OB České Budějovice | 63:55 | + 16:01 | 1142 | |
6. | Sitař Václav | PZR9202 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 66:18 | + 18:24 | 1077 | |
7. | Ash Adam | OCB9701 | OC České Budějovice | 68:43 | + 20:49 | 1012 | |
8. | Vinopal Tomáš | PZR7905 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 72:52 | + 24:58 | 900 | |
9. | Skryja Ondřej | PZR9502 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 73:06 | + 25:12 | 894 | |
10. | Pařízek Miloš | PZR7701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 76:47 | + 28:53 | 794 | |
11. | Kroupa Václav | TTR8003 | OOB Třebíč | 77:08 | + 29:14 | ||
12. | Bouček Jakub | OCB9501 | OC České Budějovice | 96:28 | + 48:34 | 262 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hofhanzl Abrahám | RUZ7300 | TJ Růžená | 42:30 | ||
2. | Prošek Michal | SJI7823 | OK Jihlava | 44:10 | + 1:40 | |
3. | Izdný Pavel | SJI7613 | OK Jihlava | 45:04 | + 2:34 | |
4. | Nevrkla Tomáš | RUZ7600 | TJ Růžená | 51:15 | + 8:45 | |
5. | Ruda Petr | VTA7301 | SC vebr-sport | 51:30 | + 9:00 | |
6. | Klvaňa Milan | CHT7500 | OOB SK Chrast | 53:37 | + 11:07 | |
7. | Princ David | TCB6901 | SK Technik České Budějovice | 55:07 | + 12:37 | |
8. | Janošík Radek | VCB7402 | OB České Budějovice | 55:08 | + 12:38 | |
9. | Vítek Pavel | CHT7501 | OOB SK Chrast | 56:36 | + 14:06 | |
10. | Deim Karel | VTA7202 | SC vebr-sport | 57:25 | + 14:55 | |
11. | Wierer Martin | STA7702 | OK Střelka | 58:55 | + 16:25 | |
12. | Pešta Jiří | MIL7201 | Tesil Milevsko | 60:50 | + 18:20 | |
13. | Novotný Jakub | SJI7700 | OK Jihlava | 61:03 | + 18:33 | |
14. | Mareš Ladislav | MIL7202 | Tesil Milevsko | 63:07 | + 20:37 | |
15. | Cícha Radek | TTR7503 | OOB Třebíč | 65:46 | + 23:16 | |
16. | Doležel Tomáš | STA7701 | OK Střelka | 72:32 | + 30:02 | |
17. | Klusáček Luděk | CTB7803 | SK OB Chotěboř | 76:22 | + 33:52 | |
18. | Běloušek Pavel | CTB7602 | SK OB Chotěboř | 91:32 | + 49:02 | |
19. | Martin Padrta | KRE7502 | OOB TJ Sokol Křemže | 101:05 | + 58:35 |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Málek Martin | CST6501 | OB Strakonice | 41:17 | ||
2. | Folprecht Eda | TUV7304 | SOK TJ Turnov | 43:22 | + 2:05 | |
3. | Šňupárek Ondřej | ZUP6949 | MTBO ČZU Praha | 45:23 | + 4:06 | |
4. | Kopáček Miroslav | CHT6049 | OOB SK Chrast | 45:32 | + 4:15 | |
5. | Nechanický Pavel | OSN7209 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 46:28 | + 5:11 | |
6. | Ševčík Marek | PCB6701 | SKP České Budějovice | 48:52 | + 7:35 | |
7. | Suk Marek | PZR6701 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:05 | + 11:48 | |
8. | Skryja Bořivoj | PZR6106 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 53:35 | + 12:18 | |
9. | Flašar Jan | KCK5701 | KOB Český Krumlov | 55:26 | + 14:09 | |
10. | Vacek František | CHT7001 | OOB SK Chrast | 55:42 | + 14:25 | |
11. | Sobotka Petr | OPI7300 | Orientační sporty Písek | 55:46 | + 14:29 | |
12. | Komín Petr | RUZ7200 | TJ Růžená | 60:32 | + 19:15 | |
13. | Velát Josef | OPI7302 | Orientační sporty Písek | 62:41 | + 21:24 | |
14. | Janíček Jan | OSN6811 | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | 67:06 | + 25:49 | |
15. | Zámečník Pavel | 10002 | 001 -- Zámečníci | 71:18 | + 30:01 | |
16. | Petráček Aleš | SJI6301 | OK Jihlava | 72:15 | + 30:58 | |
17. | Hrdlička Pavel | OPI6500 | Orientační sporty Písek | 77:35 | + 36:18 | |
18. | Žanda Jan | CTB6701 | SK OB Chotěboř | 78:52 | + 37:35 | |
19. | Drábek Petr | TTR6701 | OOB Třebíč | 82:50 | + 41:33 | |
Rachůnek Stanislav | SJI6801 | OK Jihlava | DISK | |||
Honsa Luděk | ACB6301 | ABK České Budějovice - Šumava | DISK |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zeman Jaroslav | SJI5901 | OK Jihlava | 33:25 | ||
2. | Kaňák Petr | SJI6115 | OK Jihlava | 34:27 | + 1:02 | |
3. | Nešpor Jan | TTR6101 | OOB Třebíč | 34:38 | + 1:13 | |
4. | Pospíšil Jaromír | PZR4417 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 35:30 | + 2:05 | |
5. | Kopecký Zdeněk | SJI6002 | OK Jihlava | 36:16 | + 2:51 | |
6. | Funda Jiří | API6401 | OK Andante Písek | 37:49 | + 4:24 | |
7. | Klusáček Martin | TTR5601 | OOB Třebíč | 39:28 | + 6:03 | |
8. | Kubálek Zdeněk | RUZ5306 | TJ Růžená | 40:24 | + 6:59 | |
9. | Šenkýř Vladimír | SJI6000 | OK Jihlava | 44:23 | + 10:58 | |
9. | Blabla Zdeněk | PCB5901 | SKP České Budějovice | 44:23 | + 10:58 | |
11. | Muchl Vladimír | CST5601 | OB Strakonice | 45:59 | + 12:34 | |
12. | Koudelný Jiří | TTR5401 | OOB Třebíč | 49:21 | + 15:56 | |
13. | Pšenička Miloslav | TCB6101 | SK Technik České Budějovice | 51:59 | + 18:34 | |
14. | Kafka Václav | SJI6001 | OK Jihlava | 52:08 | + 18:43 | |
15. | Hones Sepp | 26A5400 | HSV Ried | 53:18 | + 19:53 | |
16. | Orálek Miroslav | TTR5201 | OOB Třebíč | 53:26 | + 20:01 | |
17. | Henek Milan | RBK5307 | SK Radioklub Blansko | 54:11 | + 20:46 | |
18. | Vácha Jiří | SJI5414 | OK Jihlava | 60:25 | + 27:00 | |
Balek Zdeněk | OPI6300 | Orientační sporty Písek | DISK | |||
Bořil Petr | SJI6207 | OK Jihlava | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matras Jaroslav | CHT5301 | OOB SK Chrast | 32:41 | ||
2. | Zlesák Milan | CHT5101 | OOB SK Chrast | 35:01 | + 2:20 | |
3. | Vítek Josef | CHT4802 | OOB SK Chrast | 37:43 | + 5:02 | |
4. | Vodrážka Oldřich | CHT4701 | OOB SK Chrast | 38:32 | + 5:51 | |
5. | Blecha Ladislav | TRT5100 | KOS Třešť | 39:32 | + 6:51 | |
6. | Denemarek Oldřich | BBM5100 | BETA URSUS Orienteering | 41:40 | + 8:59 | |
7. | Kodys Václav | RUZ5105 | TJ Růžená | 43:00 | + 10:19 | |
8. | Rychtecký Josef | VCB4801 | OB České Budějovice | 45:11 | + 12:30 | |
9. | Šafařík Bedřich | OPI4600 | Orientační sporty Písek | 45:21 | + 12:40 | |
10. | Ptáček Ladislav | BBM5300 | BETA URSUS Orienteering | 45:51 | + 13:10 | |
11. | Bouček Václav | OCB4101 | OC České Budějovice | 52:31 | + 19:50 | |
12. | Paulíček Jiří | SJI4911 | OK Jihlava | 53:56 | + 21:15 | |
13. | Starka František | CHT4801 | OOB SK Chrast | 62:10 | + 29:29 | |
14. | Izdný Pavel | SJI4600 | OK Jihlava | 83:00 | + 50:19 | |
MS Broum Tomáš | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | + |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mácová Apolena | SJI1150 | OK Jihlava | 16:29 | ||
2. | Sobotková Lada | OPI0951 | Orientační sporty Písek | 17:48 | + 1:19 | |
3. | Ondřej Černý | OK Jihlava | 18:01 | + 1:32 | ||
4. | Sobotková Karolína | TTR1152 | OOB Třebíč | 18:50 | + 2:21 | |
5. | Komárková Ondřejka | SJH1351 | SJH Jindřichův Hradec | 19:56 | + 3:27 | |
6. | Svitáková Ludmila | SJH1152 | SJH Jindřichův Hradec | 20:23 | + 3:54 | |
7. | Boučková Elena | OOB SK Chrast | 20:43 | + 4:14 | ||
8. | Jelínek Šimon | 40857 | TJ Růžená | 20:53 | + 4:24 | |
9. | Rychtárik Jáchym | SJH1201 | SJH Jindřichův Hradec | 21:50 | + 5:21 | |
10. | Prošek Filip | SJI1401 | OK Jihlava | 22:11 | + 5:42 | |
11. | Nevrklová Adéla | RUZ1252 | TJ Růžená | 22:14 | + 5:45 | |
11. | Hendrychová Karolína | OOB TJ Sokol Křemže | 22:14 | + 5:45 | ||
13. | Dočkal Prokop | SJI1201 | OK Jihlava | 22:51 | + 6:22 | |
14. | Kubešová Klára | RUZ1251 | TJ Růžená | 23:42 | + 7:13 | |
15. | Kaška Jakub | SOS Jindřichův Hradec | 24:47 | + 8:18 | ||
16. | Píšová Gréta | SJH1052 | SJH Jindřichův Hradec | 24:52 | + 8:23 | |
17. | Ptáčková Lucie | DKP1255 | Oddíl OB Kotlářka | 25:00 | + 8:31 | |
18. | Ptáček Ondřej | DKP1204 | Oddíl OB Kotlářka | 25:08 | + 8:39 | |
19. | Míka Tomáš | VCB1403 | OB České Budějovice | 28:49 | + 12:20 | |
20. | Sobotka Ondřej | TTR1401 | OOB Třebíč | 30:43 | + 14:14 | |
21. | Jelínková Anna | SJH1252 | SJH Jindřichův Hradec | 31:51 | + 15:22 | |
22. | Kubečková Anna | SJC1400 | Sportcentrum Jičín | 32:27 | + 15:58 | |
23. | Gregorová Magdalena | DKP1158 | Oddíl OB Kotlářka | 33:14 | + 16:45 | |
24. | Klusáčková Johana | CTB1153 | SK OB Chotěboř | 36:27 | + 19:58 | |
25. | Hübner Václav | TBM1112 | KOS TJ Tesla Brno | 37:25 | + 20:56 | |
26. | Ptáčková Lucie | TBM1372 | KOS TJ Tesla Brno | 38:24 | + 21:55 | |
27. | Kroupa Otto | TTR1402 | OOB Třebíč | 38:34 | + 22:05 | |
28. | Hofhanzlová Magdaléna | RUZ1650 | TJ Růžená | 40:02 | + 23:33 | |
29. | Prantl David | SJH1401 | SJH Jindřichův Hradec | 40:58 | + 24:29 | |
30. | Rychtáriková Sofie | SJH1551 | SJH Jindřichův Hradec | 45:32 | + 29:03 | |
31. | Míchal Jáchym | SJH1601 | SJH Jindřichův Hradec | 48:59 | + 32:30 | |
32. | Buršíková Eliška | SJI1450 | OK Jihlava | 64:50 | + 48:21 | |
33. | Lucie Škapová | OOB SK Chrast | 73:17 | + 56:48 | ||
34. | Jelínek Michael | TJ Růžená | 112:23 | + 95:54 | ||
Šimon Kaška | SOS Jindřichův Hradec | DISK | ||||
Blažek Robin | SJI1700 | OK Jihlava | DNS | |||
Věžník Roman | TTR1111 | OOB Třebíč | DNS |
Place
|
Name
|
Reg. number
|
Licence
|
Club
|
Time
|
Loss
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Buršíková Olga | SJI8150 | OK Jihlava | 32:21 | ||
2. | Jirků František | 30001 | 003 -- Jirků | 34:26 | + 2:05 | |
3. | Wacková Hana | SJI7853 | OK Jihlava | 36:24 | + 4:03 | |
4. | Pařízek Jan | PZR0011 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 39:41 | + 7:20 | |
5. | Miroslav Odolecký | OOB SK Chrast | 40:49 | + 8:28 | ||
6. | Černý Petr | 44400 | OK Jihlava | 42:08 | + 9:47 | |
7. | Vítovcová Radana | STA7651 | OK Střelka | 42:19 | + 9:58 | |
8. | Jan Prokeš | Žádný oddíl | 42:36 | + 10:15 | ||
9. | Ondřej Slavík | OOB SK Chrast | 46:53 | + 14:32 | ||
10. | Maršík Miloš | 20001 | 002 -- Sokol Křemže | 47:52 | + 15:31 | |
11. | František Dočkal | Žádný oddíl | 48:56 | + 16:35 | ||
12. | Fraj Oldřich | RUZ7502 | TJ Růžená | 49:04 | + 16:43 | |
13. | Jirků Olga | 30002 | 003 -- Jirků | 49:15 | + 16:54 | |
14. | Velátová Jana | OPI7350 | Orientační sporty Písek | 50:59 | + 18:38 | |
15. | Pokorný Karel | TCB4701 | SK Technik České Budějovice | 52:28 | + 20:07 | |
16. | Veselá Tereza | CHTXX55 | OOB SK Chrast | 54:41 | + 22:20 | |
17. | Veronika Kašková | SJH Jindřichův Hradec | 54:58 | + 22:37 | ||
18. | Slavíková Tereza | CHTXX56 | OOB SK Chrast | 56:40 | + 24:19 | |
19. | Kropáčková Vendula | CHTXX53 | OOB SK Chrast | 58:39 | + 26:18 | |
20. | Pařízková Kateřina | PZR7951 | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | 59:06 | + 26:45 | |
21. | Kozák Martin | VCB7720 | OB České Budějovice | 61:36 | + 29:15 | |
22. | Homolka Zdeněk | KREXX02 | OOB TJ Sokol Křemže | 64:12 | + 31:51 | |
23. | Vladimír Hulec | SKP České Budějovice | 64:16 | + 31:55 | ||
24. | Vačlena Petr | VCB7122 | OB České Budějovice | 65:37 | + 33:16 | |
25. | Pavel Kaška | SOS Jindřichův Hradec | 70:34 | + 38:13 | ||
26. | Nováková Hana | CTB7551 | SK OB Chotěboř | 75:23 | + 43:02 | |
27. | Haider Anna | 26A5650 | HSV Ried | 77:42 | + 45:21 | |
28. | Lenka Prokešová | Žádný oddíl | 84:24 | + 52:03 | ||
29. | Matějů Ivan | UVP4600 | Slovan Praha | 145:46 | + 113:25 | |
Poláková Jolana | VTA6851 | SC vebr-sport | DISK | |||
Konečná Vladimíra | KCKXX51 | KOB Český Krumlov | DISK | |||
Frajová Kamila | RUZ7950 | TJ Růžená | DNS |