Logo

Výsledky závodu: Valašská jarní liga - stav po 4 závodech

Datum:
28.03.2020
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Zařazené závody:
Datum Název Pořadatel Výsledky Spočteno
2020-05-3030.05.2020 1. Valašská jarní liga LCE Ano Ano
2020-06-0606.06.2020 2. Valašská jarní liga KVS Ano Ano
2020-06-2020.06.2020 3. Valašská jarní liga TZL Ano Ano
2020-06-2727.06.2020 4. Valašská jarní liga GIG, OTK Ano Ano
Kategorie:
D12     D14     D18     D21     D40     D50     DH10     H12     H14     H18     H21     H40     H50     H60    

D12 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Sedláčková Klára LCE0854 607.25 1. 204.50( 1)172.27( 8) 210.04( 1)192.71( 3)
2 Fišerová Markéta TZL0851 575.21 1. 171.88( 5)153.07(10) 192.70( 3)210.63( 1)
3 Štěpánková Anna KVS0952 559.07 3. 193.63( 3)173.40( 7)192.04( 4)146.00( 8)
4 Kundratová Eva TZL0950 547.97 2. 169.56( 7)113.71(13) 181.76( 5)196.65( 2)
5 Vlčková Markéta VIC0951 536.98 2. 155.00( 9)184.72( 4)197.26( 2)145.88( 9)
6 Lázničková Alžběta TZL0858 521.37 3. 163.25( 8)191.57( 3) 166.55( 6)
7 Růžičková Žofie TZL0953 496.77 6. 170.44( 6)151.94(11)174.39( 6) 80.41(13)
8 Buksová Karolína SKM0850 433.45 5. 127.75(14)183.48( 5) 122.22(12)
9 Kubíčková Lucie VIC0952 426.57 7. 122.88(15) 99.53(16) 155.66( 8)148.03( 7)
10 Mašláňová Ema TZL0955 407.09 1. 201.88( 2)205.21( 1)
11 Vyoralová Talma LCE0955 391.75 2. 203.22( 2) 188.53( 4)
12 Špaňhelová Jana VIC0888 349.39 4. 175.94( 4)173.45( 6)
13 Janků Markéta KVS0951 324.95 9. 149.38(10)159.44( 9) 16.13(17)
14 Novosadová Klára TZL0952 312.79 7. 147.69(11) 165.10( 7)
15 Klímová Markéta OTK0950 309.04 5. 134.13(13) 174.91( 5)
16 Pozlovská Eliška TZL0954 289.68 10. 144.88(12) 144.80(10)
17 Škodová Štěpánka LCE0852 275.38 14. 99.44(17) 96.73(17) 79.21(14)
18 Perničková Karolína TZL0850 272.20 10. 139.70(10)132.50(11)
19 Kopečková Viktorie TZL0853 260.61 14. 109.44(16)108.16(14) 43.01(16)
20 Marková Michaela VIC0850 231.49 9. 87.00(18) 144.49( 9)
21 Klimešová Hana TZL0956 216.44 11. 100.23(15)116.21(11)
22 Héčová Kristýna TZL0957 193.33 12. 146.50(12) 46.83(15)
23 Zrníková Eliška LCE0956 16.13 17. 16.13(17)

D14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Kusáková Valentýna TZL0651 599.03 1. 200.00( 1)199.03( 2) 200.00( 1)
2 Hubáčková Sabina LCE0851 575.61 1. 193.94( 2)181.67( 5)200.00( 1)174.97( 2)
3 Poslušná Jitka TZL0752 354.38 4. 83.36( 5)176.36( 6) 94.66( 4)
4 Lorencová Anna TZL0756 301.57 3. 107.86( 3) 93.57( 7) 100.14( 3)
5 Rosíková Růžena Eliška VIC0650 287.27 3. 92.91( 4)194.36( 3)
6 Burkartová Sabina VIC0658 206.61 1. 206.61( 1)
7 Hrbáčková Michaela LCE0751 190.37 4. 190.37( 4)

D18 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Dittrichová Lucie SKM0551 348.52 1. 111.58( 1)111.23( 1) 124.42( 1)112.52( 1)
2 Pišová Adéla LCE0551 280.02 2. 93.14( 3) 91.70( 3) 95.18( 2)
3 Pišová Barbora LCE0251 240.64 4. 84.30( 6) 78.90( 4) 77.44( 4)
4 Batani Valentina TZL0551 180.97 2. 88.67( 2) 92.30( 3)
5 Mrkvičková Ema TZL0451 180.59 2. 97.07( 2) 83.52( 4)
6 Tichá Julie TZL0252 178.04 2. 95.28( 2) 82.76( 5)
7 Mudráková Eliška LCE0352 171.70 3. 84.79( 5) 86.91( 3)
8 Matochová Adéla TZL0552 160.11 5. 75.59( 7) 66.43( 5) 18.09(10)
9 Tichá Marie TZL0253 91.04 4. 91.04( 4)
10 Březinová Zuzana TZL0453 86.82 7. 0.00( 9) 60.43( 8) 26.39( 7)
11 Ošmerová Tereza SKM0550 86.70 6. 32.54( 6) 54.16( 9)
12 Hubáčková Dagmar LCE0351 78.43 6. 78.43( 6)
13 Batani Valeria TZL0550 71.55 5. 18.23( 7) 53.32( 5)
14 Klimešová Kateřina TZL0455 63.99 7. 63.99( 7)
15 Končáková Alžběta LCE0256 59.20 8. 59.20( 8)
16 Coufalová Aneta SKM0552 48.57 6. 5.96( 8) 42.61( 6)

D21 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Pekárková Eva TZL7653 297.64 1. 88.85( 4) 99.95( 2) 108.84( 1)
2 Dittrichová Michaela SKM0251 212.17 1. 112.17( 1) 100.00( 1)
3 Nešporová Alžběta TZL0051 191.92 3. 96.90( 4) 95.02( 3)
4 Batani Hana TZL7351 177.76 6. 90.21( 6) 87.55( 6)
5 Macková Petra LCE8560 174.72 2. 78.58( 8) 96.14( 2)
6 Hubáčková Dagmar LCE6569 168.94 4. 78.02( 9) 90.92( 4)
7 Mašláňová Hana TZL7979 164.00 2. 94.35( 2) 69.65(14)
8 Nevěřilová Kateřina LCE0254 160.93 5. 72.98(12) 87.95( 5)
9 Slováčková Věra TZL8181 159.29 3. 93.47( 3) 65.82(15)
10 Bednaříková Sára LCE0252 158.52 2. 95.49( 5) 63.03( 2)
11 Slovenčíková Eliška VIC9959 152.81 5. 79.40( 5) 73.41(11)
12 Muchová Barbora KVS8550 142.06 7. 65.52( 7) 21.52(20) 55.02( 8)
13 Kavánková Iva TZL9753 102.58 1. 102.58( 1)
14 Honnerová Blanka TZL8052 97.47 3. 97.47( 3)
15 Hubáčková Renata LCE8151 91.94 9. 54.91(18) 37.03( 9)
16 Tichá Marie TZL0253 79.18 7. 79.18( 7)
17 Golová Tereza VIC0162 74.93 10. 74.93(10)
18 Kundratová Lucie JZL0051 74.38 7. 74.38( 7)
19 Spitzerová Petra KVS8350 72.37 6. 72.37( 6)
20 Krejčíková Marie TZL9252 71.35 13. 71.35(13)
21 Podmolíková Dagmar TZL7155 63.99 8. 63.99( 8)
22 Čechová Lenka SVS9050 62.81 9. 62.81( 9)
23 Vavrysová Iva LCE6359 61.61 16. 61.61(16)
24 Tichá Veronika TZL9951 60.49 3. 60.49( 3)
25 Slámová Alena LCE8253 56.12 10. 36.89(10) 7.10(21) 12.13(10)
26 Kukolová Šárka LCE9251 55.83 17. 55.83(17)
27 Chovancová Zuzana TZL9754 53.37 4. 53.37( 4)
28 Botiková Daniela LCE9158 53.17 5. 53.17( 5)
29 Šidlová Klára TZL8250 36.87 19. 36.87(19)
30 Mrázková Veronika KVS9551 27.82 11. 27.82(11) 0.00(22) 0.00(12)
31 Nedbalová Magdaléna KVS9751 5.86 11. 0.00(12) 0.00(23) 5.86(11)

D40 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Kundratová Jana TZL7350 291.12 2. 97.08( 3) 97.94( 3) 81.37( 6) 96.10( 2)
2 Linhartová Martina GIG7750 251.69 2. 99.10( 2) 59.96(12) 92.63( 3)
3 Kočová Eva TZL7550 251.59 3. 95.06( 4) 66.04(11) 38.85(10) 90.49( 3)
4 Sedláčková Jana HLV7060 222.18 4. 78.09( 8) 63.48( 8) 80.61( 4)
5 Dittrichová Andrea SKM7750 208.76 1. 102.07( 1)106.69( 1)
6 Pěčková Monika SKM7350 208.04 5. 68.75( 8) 88.84( 5) 50.45( 9)
7 Nešporová Barbora TZL7652 189.61 2. 89.62( 5) 99.99( 2) 0.00( 8)
8 Pavlicová Anna KVS7360 189.33 1. 103.82( 1) 85.51( 5)
9 Vavrysová Iva LCE6359 188.31 1. 74.90( 7)113.41( 1)
10 Sadílková Lenka VIC7055 165.31 4. 76.00( 6) 89.31( 4)
11 Kurfürstová Irena TZL8053 161.05 4. 73.74(10) 87.31( 4)
12 Marková Pavla VIC7857 148.68 7. 64.23( 9) 84.45( 7)
13 Mikulčíková Irena KVS7750 123.95 7. 47.91(11) 76.04( 9) 0.00( 7)
14 Hubáčková Dagmar LCE6569 100.68 2. 100.68( 2)
15 Chovancová Jana TZL7352 85.60 6. 85.60( 6)
16 Chromčáková Jitka JZL7850 75.57 5. 75.57( 5)
17 Klímová Barbora OTK7251 72.38 7. 72.38( 7)
18 Sedláčková Dagmar KVS7351 70.53 10. 57.22(10) 13.31(11)
19 Lázničková Marcela TZL6751 57.34 13. 57.34(13)
20 Janků Kateřina KVS7450 54.65 6. 54.65( 6)

D50 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Ferdusová Eva LCE6461 299.64 1. 101.78( 2) 97.86( 2)100.00( 1)
2 Stackeová Anna LCE5551 269.29 1. 72.93( 6) 96.36( 3) 100.00( 1)
3 Horynová Eva TZL5254 238.22 4. 83.62( 4) 78.23( 6) 76.37( 4)
4 Koláriková Irena TZL6351 197.77 1. 102.94( 1) 94.83( 4)
5 Slezáková Jitka LCE6351 174.84 3. 95.28( 3) 79.56( 3)
6 Cahlová Slávka LCE5451 159.17 5. 77.95( 5) 81.22( 5)
7 Lázničková Marcela TZL6751 144.33 2. 56.05( 8) 88.28( 2)
8 Žaludková Miroslava TZL5954 129.66 7. 62.17( 7) 67.49( 7)
9 Hájová Jana TZL6051 105.78 1. 105.78( 1)
10 Vlažná Mirka LCE5852 82.88 2. 82.88( 2)
11 Krejčíková Monika TZL6262 59.81 8. 59.81( 8)
12 Hrbasová Jana KVS5551 21.98 9. 21.98( 9)

DH10 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Slámová Julie LCE1051 305.40 1. 101.76( 2) 70.16( 8) 105.79( 1) 97.85( 4)
2 Fišer Petr TZL1004 304.40 1. 109.26( 1) 78.89( 6) 97.05( 3) 98.09( 2)
3 Škoda František LCE1113 282.88 2. 86.59( 5) 99.13( 2) 97.16( 2)
4 Marková Tatiana VIC1060 235.56 4. 87.47( 4) 88.85( 5) 59.24( 4)
5 Hubáček Marián LCE1111 206.11 1. 44.61( 9) 57.57( 5)103.93( 1)
6 Macka Sebastián LCE1112 195.38 5. 49.16( 9) 0.00(14) 55.04( 6) 91.18( 5)
7 Stacke Jan LCE1001 148.79 6. 68.72( 6) 14.99(10) 65.08( 7)
8 Poslušná Katka TZL1051 134.26 6. 56.26( 8) 10.42(11) 67.58( 6)
9 Sedláček Matěj HLV1000 132.37 7. 70.81( 7) 30.81( 7) 30.75( 8)
10 Honner Tomáš TZL1001 109.25 1. 109.25( 1)
11 Koč Juraj TZL1006 97.97 3. 0.00(12) 97.97( 3)
12 Halata Šebestián KVS1005 91.62 3. 91.62( 3)
13 Šidla Dalibor TZL1200 89.58 4. 89.58( 4)
14 Mašláň Prokop TZL1005 88.99 3. 88.99( 3)
15 Palasová Barbora TZL1052 57.86 7. 57.86( 7)
16 Graclík Daniel KVS1001 39.35 10. 39.35(10)

H12 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Dittrich Matouš SKM1000 623.92 1. 205.46( 1)206.55( 1) 211.91( 1)
2 Hozík Štěpán TZL0806 594.55 1. 194.31( 5)195.71( 3)204.53( 1)187.57( 3)
3 Pekárek David TZL1000 591.37 2. 186.09( 6) 187.07( 4)203.78( 2)200.52( 2)
4 Linhart Jakub TZL0813 583.16 2. 195.47( 3)197.75( 2)189.94( 4)
5 Jahudka Tomáš TZL0815 518.16 4. 165.09( 8)119.20(11) 175.35( 5)177.72( 4)
6 Pavlík Adam TZL0810 495.20 3. 158.56( 9)144.95( 6)191.69( 3)
7 Linhart Adam TZL0814 482.11 5. 180.31( 7)175.67( 5)126.13( 7)
8 Slováček Ondřej TZL0902 431.92 4. 194.38( 4)114.48(12)123.06( 8)
9 Čuda Ondřej TZL0816 408.20 6. 138.67( 7)144.01( 6)125.52( 9)
10 Buksa Jan SKM0800 407.72 5. 101.95(12) 119.28(10)115.79( 9)172.65( 5)
11 Mudrák Matouš LCE0901 366.09 6. 82.71(13)131.83( 8) 151.55( 6)
12 Hustý Matěj TZL0903 233.71 8. 107.63(13) 126.08( 8)
13 Pernička Martin TZL0800 199.07 2. 199.07( 2)
14 Mlčoch Jakub SKM0801 170.21 10. 67.42(14) 102.79(10)
15 Křížka Martin VIC0802 163.78 14. 65.93(15) 97.85(14)
16 Kusák Alexander TZL0900 153.88 7. 15.56(17) 138.32( 7)
17 Trávníček Jan TZL0812 127.59 9. 127.59( 9)
18 Rose Ondřej SKM0900 110.92 10. 110.92(10)
19 Solař Adam TZL0801 103.04 11. 103.04(11)
20 Zicha Ondřej TZL0904 47.78 16. 47.78(16) 0.00(16)
21 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 13.77 15. 13.77(15)
22 Michalica Štěpán LCE0904 0.28 10. 0.28(10)

H14 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Vlček Tomáš VIC0713 609.86 1. 201.88( 1)175.67( 4) 208.66( 1)199.32( 2)
2 Stacke Václav LCE0703 603.67 1. 199.83( 2)203.44( 1)200.40( 2)
3 Pěček Jakub SKM0700 582.28 3. 176.24( 6) 197.25( 3)188.38( 4)196.65( 3)
4 Strakoš Ondřej TZL0601 558.47 3. 181.99( 4)141.19(10) 190.94( 3)185.54( 4)
5 Kundrata Vít TZL0700 554.01 2. 199.31( 2)172.58( 7)182.12( 5)
6 Pernička Martin TZL0800 510.66 6. 168.07( 6)162.93( 9)179.66( 6)
7 Mikláš Matěj TZL0704 501.73 6. 170.43( 8)133.46(11) 176.33( 6)154.97( 8)
8 Veselý Štěpán VIC0712 495.07 5. 174.28( 7)142.13( 9)178.66( 5)
9 Mudrák Šimon LCE0601 478.90 5. 179.27( 5)142.84( 8) 156.79( 7)
10 Petrla Michal TZL0708 412.28 7. 164.65( 7)121.30(11)126.33( 9)
11 Valla Jakub TZL0710 395.87 5. 125.36( 9)168.72( 5)101.79(12)
12 Huleja Martin TZL0604 368.03 3. 198.29( 3) 169.74( 8)
13 Václavík Vojtěch TZL0711 299.22 11. 112.81(11) 89.37(12) 97.04(13)
14 Pernička Václav TZL0602 204.03 1. 204.03( 1)
15 Švestka Štěpán KVS0600 191.51 12. 107.52(12) 0.00(14) 83.99(14)
16 Čepický Šimon TZL0606 136.11 10. 136.11(10)
17 Sikora Jan TZL0707 119.24 10. 119.24(10)
18 Veselka Matěj LCE0603 92.46 13. 92.46(13)
19 Minařík Petr TZL0709 38.55 13. 0.00(14) 38.55(13)

H18 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Pekárek Tobias TZL0502 322.90 1. 105.54( 1)104.21( 1)113.15( 1)
2 Bartík Filip TZL0202 292.74 1. 101.40( 2) 91.34( 3)100.00( 1)
3 Hustý Adam TZL0403 286.28 2. 91.30( 4)100.54( 2) 94.44( 2)
4 Sláma Šimon LCE0502 265.77 2. 84.81( 6) 85.44( 4) 95.52( 2) 82.88( 3)
5 Vaněk Bořek TZL0505 225.93 5. 73.19( 7) 82.12( 5) 70.62( 6)
6 Veselý Jonáš VIC0411 217.72 4. 56.74( 8) 74.28( 6) 86.70( 4)
7 Novosad Pavel TZL0404 184.84 3. 89.59( 5) 95.25( 3)
8 Eichler Vítek TZL0401 174.18 3. 93.06( 3) 81.12( 5)
9 Kundrata Jan TZL0203 171.17 4. 51.96( 9) 36.38( 8) 54.36( 7) 64.85( 4)
10 Blank Noah SKM0201 61.51 7. 61.51( 7)
11 Hrbáček Filip LCE0501 36.07 9. 36.07( 9)
12 Graubner Tadeáš TZL0407 29.29 10. 29.29(10)
13 Palas Jan TZL0507 24.74 11. 24.74(11)
14 Zácha David SKM0400 6.03 5. 3.41(10) 2.62( 8) 0.00( 5)

H21 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Cahel Marek LCE8803 299.17 1. 95.51( 4)103.60( 1)100.06( 2)
2 Dittrich Pavel SKM7501 298.40 1. 93.83( 3) 102.36( 1) 99.73( 2) 96.31( 4)
3 Kolárik Tomáš TZL9302 293.54 1. 110.65( 1) 92.90( 7) 89.99( 5)
4 Hubáček Josef LCE6127 243.47 5. 83.23( 9) 84.34( 5) 75.90( 6)
5 Smola Michal TZL8131 197.04 2. 99.27( 2) 97.77( 3)
6 Slováček Tomáš TZL8002 186.08 4. 91.24( 4) 94.84( 5)
7 Mikel David TZL9703 177.45 2. 95.52( 2) 81.93(10)
8 Zentrich Dušan LCE0012 168.55 6. 93.84( 6) 74.71( 7)
9 Lachendro Jan SKM8700 151.53 6. 81.64( 6) 69.89( 7)
10 Sláma Lumír LCE8103 148.20 8. 59.69(13) 41.26(15) 35.52(10) 47.25( 8)
11 Pernička Petr TZL7336 144.33 9. 74.09( 9) 70.24(11)
12 Macka Radek LCE8110 111.70 12. 60.21(12) 51.49(13)
13 Hubáček Michal LCE9301 102.17 1. 102.17( 1)
14 Šidla Jan TZL6808 98.38 3. 98.38( 3)
15 Kašpar Michal TZL9308 96.66 3. 96.66( 3)
16 Zbranek Roman TZL8808 91.49 8. 91.49( 8)
17 Graubner Jan TZL8236 89.27 5. 89.27( 5)
18 Horyna Roman LCE7602 87.84 4. 87.84( 4)
19 Vlažný Jakub LCE9102 82.21 6. 82.21( 6)
20 Nečas Tomáš TZL8801 76.92 7. 76.92( 7)
21 Ptáček Martin VIC9509 75.99 8. 75.99( 8)
22 Vlažný Jan LCE8901 73.49 10. 73.49(10)
23 Nečas Rudolf TZL5703 71.27 11. 71.27(11)
24 Honner Jaroslav TZL7803 52.75 12. 52.75(12)
25 Černoch Karel TZL6835 51.17 14. 51.17(14)
26 Janda Přemek TZL0103 48.21 8. 48.21( 8)
27 Burkart David VIC9602 47.54 14. 47.54(14)
28 Pavlas Radek TZL8503 42.66 9. 42.66( 9)
29 Malý Jakub SVS9100 41.77 15. 41.77(15)
30 Müller Tomáš OTK9901 11.56 9. 0.00(16) 11.56( 9)

H40 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Švestka Vítězslav KVS7301 280.73 1. 102.23( 1) 89.23( 4) 89.27( 4)
2 Fišer Petr GIG7502 270.89 2. 82.18( 5) 74.69( 7) 93.51( 2) 95.20( 3)
3 Vlček Jiří VIC7700 254.69 2. 99.34( 2) 76.32( 8) 79.03( 6)
4 Pěček Martin SKM7301 239.33 3. 74.27( 8) 75.50( 6) 89.56( 3)
5 Vlček Roman SKM7000 234.34 6. 80.56( 7) 67.16( 8) 86.62( 6)
6 Pěček Vítězslav SKM7104 219.30 4. 69.24( 9) 63.95(11) 62.65(10) 86.11( 4)
7 Škoda František LCE7439 215.13 1. 106.22( 1) 108.91( 1)
8 Sedláček Jaroslav HLV6404 205.47 7. 65.06(10) 65.23( 9) 75.18( 7)
9 Sadílek Martin VIC6901 201.44 2. 98.43( 3)103.01( 2)
10 Vintr Radek TZL7701 200.89 5. 61.34(11) 59.75(13) 79.80( 5)
11 Kubíček Petr VIC7801 162.03 10. 53.34(14) 52.52(14) 56.17(11) 41.91(10)
12 Novosad Pavel TZL7401 158.09 6. 81.65( 6) 76.44( 7)
13 Strakoš Bohumil TZL6345 156.39 9. 51.16(15) 50.04(15) 52.92(12) 52.31( 9)
14 Rytíř Michal SKM7325 150.20 5. 63.09(12) 87.11( 5)
15 Müller Libor OTK7201 132.67 4. 89.47( 4) 43.20(16)
16 Podmolík Tomáš TZL6915 116.93 1. 116.93( 1)
17 Kusák Ivan TZL6502 95.89 2. 95.89( 2)
18 Pavlica Jiří KVS7501 91.82 10. 64.22(10) 27.60(14)
19 Linhart Aleš GIG7200 90.77 3. 90.77( 3)
20 Jelínek Vít TZL5102 87.95 16. 47.88(16) 40.07(18)
21 Mudrák Stanislav LCE6701 80.12 5. 80.12( 5)
22 Furmánek Zdeněk KVS7400 71.62 12. 54.39(13) 17.23(20) 0.00(12)
23 Kožuch Vít SKM7802 71.18 8. 71.18( 8)
24 Gola Miroslav VIC6808 66.90 9. 66.90( 9)
25 Slováček Rudolf TZL5402 57.45 12. 57.45(12)
26 Hrbáček Tomáš LCE7702 40.63 17. 40.63(17)
27 Bouzek Petr SVS7901 32.87 13. 32.87(13)
28 Krejčík Zbyněk TZL5704 32.81 11. 4.22(21) 28.59(11)
29 Belžík Karel KVS7105 31.80 17. 31.80(17)
30 Láznička Libor TZL6701 18.85 19. 18.85(19)
31 Riessler Otto OTK6800 17.69 18. 17.69(18)

H50 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Plášek Martin LCE6118 296.71 1. 96.71( 3) 100.00( 1)100.00( 1)
2 Láznička Libor TZL6701 279.99 2. 98.01( 2) 82.92( 2) 99.06( 2)
3 Janků Josef KVS6200 169.06 4. 93.56( 4) 75.50( 4)
4 Kusbach Antonín TZL5800 100.00 1. 100.00( 1)
4 Vrubel Karel TZL6401 100.00 1. 100.00( 1)
6 Peška Antonín HLV4801 87.41 3. 87.41( 3)
7 Piše Dušan LCE6702 65.05 5. 65.05( 5)

H60 (započteno závodů:3)

Místo
Jméno
Reg. číslo
Body
Nej.
LCE 1
KVS 2
TZL 3
GIG+OTK 4
1 Kršák Karel VIC5902 305.55 1. 99.25( 2)100.00( 1)106.30( 1)
2 Hrbas Vladimír KVS5301 299.79 1. 96.49( 4) 87.25( 5)116.05( 1)
3 Šidla Antonín OTK4601 273.99 3. 98.86( 3) 0.00( 5) 89.12( 4) 86.01( 3)
4 Láznička Alois TZL3613 265.69 2. 83.59( 7) 79.80( 2) 84.16( 6) 97.94( 2)
5 Polínek Jaroslav OTK5300 213.63 4. 65.57( 8) 15.36( 4) 80.23( 7) 67.83( 5)
6 Peška Antonín HLV4801 193.78 1. 101.89( 1) 91.89( 3)
7 Tomášek Pavel OTK5800 163.21 3. 95.11( 6) 68.10( 3)
8 Maliňák Josef SVS5501 101.80 2. 101.80( 2)
9 Čech Přemysl SVS5901 95.44 5. 95.44( 5)
10 Chromčák František JZL5201 90.51 4. 18.13( 9) 72.38( 4)
11 Šmakal Pavel TZL4801 62.01 6. 36.56( 8) 25.45( 6)
12 Kaloč Vítězslav KVS5904 0.16 7. 0.16( 7)