Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rochovanská Štěpánka | ASU1457 | C | Magnus Orienteering | 15:36 | |
2. | Čeřovská Eliška | KON1353 | C | KOB Konice | 16:20 | + 0:44 |
3. | Rochovanská Eliška | ASU1456 | C | Magnus Orienteering | 16:41 | + 1:05 |
4. | Vlčková Barbora | KSU1454 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:18 | + 5:42 |
Šaňáková Anna | UOL1351 | C | SOB Olomouc | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dedková Monika | JPV1181 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:27 | |
2. | Pelantová Nikol | ASU1150 | C | Magnus Orienteering | 19:17 | + 1:50 |
3. | Profousová Stella | KSU1262 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 31:46 | + 14:19 |
Lipenská Jana Marie | KON1191 | C | KOB Konice | DISK | ||
Kopecká Eliška | SSU1252 | C | SK Severka Šumperk | DISK | ||
Otrubová Veronika | PLU1277 | C | TJ SOKOL Plumlov | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gottwaldová Amálie | STE0952 | A | SK SKI-OB Šternberk | 12:38 | |
2. | Kopecká Tereza | UOL1050 | B | SOB Olomouc | 13:43 | + 1:05 |
3. | Jordánová Nelly | KSU1050 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:33 | + 1:55 |
4. | Křížová Amálie | UOL0953 | C | SOB Olomouc | 14:42 | + 2:04 |
5. | Luterová Laura | PLU1051 | B | TJ SOKOL Plumlov | 15:12 | + 2:34 |
6. | Fialová Andrea | KON1061 | B | KOB Konice | 15:24 | + 2:46 |
7. | Václavková Amálie | KON1079 | B | KOB Konice | 15:31 | + 2:53 |
8. | Pavelková Eva | KSU1099 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:53 | + 3:15 |
9. | Zapletalová Anna | KON0979 | C | KOB Konice | 17:28 | + 4:50 |
10. | Kočandrlová Natálie | KSU0979 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:23 | + 5:45 |
11. | Lýsková Terezie | UOL0952 | C | SOB Olomouc | 19:54 | + 7:16 |
12. | Paloncý Adéla | KSU0950 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:36 | + 12:58 |
Malasková Linda | UOL1053 | B | SOB Olomouc | DNS | ||
Hýblová Eliška | JPV0952 | A | Oddíl OS SK Prostějov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dvořáková Ema | KON0777 | B | KOB Konice | 15:37 | |
2. | Polcrová Karolína | JPV0754 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:57 | + 0:20 |
3. | Reichlová Pavla | KSU0888 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:44 | + 1:07 |
4. | Rozsívalová Adéla | KON0760 | B | KOB Konice | 16:57 | + 1:20 |
5. | Dedková Zdena | JPV0752 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 20:46 | + 5:09 |
Benešová Anežka | KON0757 | C | KOB Konice | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kopecká Nela | UOL0650 | C | SOB Olomouc | 26:23 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skyvová Kristýna | STE7054 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:30 | ||
2. | Ondráčková Veronika | EKP7850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 18:49 | + 1:19 | |
3. | Muchová Barbora | KVS8550 | C | SKOB Kobra Vsetín | 24:28 | + 6:58 | |
4. | Rochovanská Markéta | ASU89xx | Magnus Orienteering | 26:02 | + 8:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavlicová Anna | KUB7360 | C | KUB Koala Uherský Brod | 16:38 | |
2. | Marková Eva | STE7550 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:58 | + 0:20 |
3. | Janíková Marie | ZBM7852 | C | SK Brno Žabovřesky | 17:33 | + 0:55 |
4. | Juřinová Radka | KSU8080 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:10 | + 1:32 |
5. | Krejčí Lenka | UOL8350 | C | SOB Olomouc | 20:01 | + 3:23 |
6. | Rozsívalová Petra | KON8063 | C | KOB Konice | 20:41 | + 4:03 |
7. | Čeřovská Adéla | KON8755 | C | KOB Konice | 20:54 | + 4:16 |
8. | Václavková Lenka | KON8155 | C | KOB Konice | 22:28 | + 5:50 |
9. | Hubíková Iva | PLU8350 | C | TJ SOKOL Plumlov | 22:52 | + 6:14 |
10. | Otrubová Věra | PLU7777 | C | TJ SOKOL Plumlov | 22:57 | + 6:19 |
11. | Kopecká Tereza | SSU8000 | C | SK Severka Šumperk | 25:03 | + 8:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Poláčková Monika | JPV7552 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 13:23 | |
2. | Chmelářová Radka | JPV7650 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:41 | + 2:18 |
3. | Hanousková Michaela | KON7474 | C | KOB Konice | 16:21 | + 2:58 |
4. | Mikulčíková Irena | KUB7750 | C | KUB Koala Uherský Brod | 16:35 | + 3:12 |
5. | Luterová Kristýna | PLU7878 | C | TJ SOKOL Plumlov | 16:52 | + 3:29 |
6. | Glonková Martina | STE7450 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:23 | + 5:00 |
6. | Štáblová Michaela | KSU7787 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:23 | + 5:00 |
8. | Ženčáková Marie | 0040002 | 19:25 | + 6:02 | ||
9. | Paloncý Jana | KSU7878 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:29 | + 6:06 |
10. | Šaňáková Šárka | UOL7650 | C | SOB Olomouc | 19:50 | + 6:27 |
11. | Ostřanská Iveta | SSU6591 | C | SK Severka Šumperk | 20:18 | + 6:55 |
12. | Sedláčková Jana | HLV7060 | C | KČT - OB Holešov | 20:28 | + 7:05 |
13. | Mikošková Iveta | STE7150 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:29 | + 8:06 |
14. | Hýblová Iveta | JPV7474 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 22:09 | + 8:46 |
15. | Peňázová Hana | VRB7878 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 24:17 | + 10:54 |
16. | Kopecká Jitka | UOL7750 | C | SOB Olomouc | 25:46 | + 12:23 |
Janků Renata | STE7251 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Zdenka | SSU6091 | C | SK Severka Šumperk | 13:57 | |
2. | Janošíková Jaroslava | OOL5850 | C | SK Haná orienteering | 16:08 | + 2:11 |
3. | Poštulková Milada | STE6850 | C | SK SKI-OB Šternberk | 17:22 | + 3:25 |
4. | Felklová Jarmila | 0040004 | 22:04 | + 8:07 | ||
5. | Gebauerová Jana | SSU6450 | C | SK Severka Šumperk | 39:51 | + 25:54 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuchařová Ada | TBM5855 | C | KOS TJ Tesla Brno | 13:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pátek Šimon | ASU1414 | Magnus Orienteering | 17:37 | ||
2. | Vala Jakub | ASU1600 | C | Magnus Orienteering | 18:01 | + 0:24 |
3. | Krejčí Julie | UOL1551 | C | SOB Olomouc | 19:50 | + 2:13 |
4. | Rochovanská Julie | ASU1661 | Magnus Orienteering | 19:56 | + 2:19 | |
5. | Posch Klára | RIC1451 | OB Říčany | 33:36 | + 15:59 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Macháček Jan | 0050001 | 15:36 | |||
2. | Vala Karel | ASU1300 | C | Magnus Orienteering | 15:44 | + 0:08 |
3. | Jiráček Ondřej | STE1401 | C | SK SKI-OB Šternberk | 16:56 | + 1:20 |
4. | Hubík Radan | PLU1500 | C | TJ SOKOL Plumlov | 18:55 | + 3:19 |
5. | Rajnošek Samuel | KSU1313 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:52 | + 9:16 |
6. | Hubík Hubert | PLU1300 | C | TJ SOKOL Plumlov | 27:49 | + 12:13 |
Krejčí Viktor | UOL1402 | C | SOB Olomouc | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 13:57 | |
2. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | B | OOB TJ Zlaté Hory | 14:14 | + 0:17 |
3. | Lýsek Štěpán | UOL1203 | C | SOB Olomouc | 14:36 | + 0:39 |
4. | Vlček Antonín | KSU1121 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 17:16 | + 3:19 |
5. | Marek Martin | STE1100 | C | SK SKI-OB Šternberk | 18:13 | + 4:16 |
6. | Macek Václav | ASU1249 | C | Magnus Orienteering | 18:26 | + 4:29 |
7. | Václavek Alois | KON1132 | C | KOB Konice | 20:00 | + 6:03 |
8. | Turek Václav | SSU1102 | C | SK Severka Šumperk | 21:28 | + 7:31 |
9. | Posch Jaroslav | RIC1201 | C | OB Říčany | 21:33 | + 7:36 |
10. | Bída Ondřej | UOL1100 | C | SOB Olomouc | 21:58 | + 8:01 |
11. | Hedrich Jan | SSU1101 | C | SK Severka Šumperk | 22:42 | + 8:45 |
12. | Lipenský Jan František | KON1131 | C | KOB Konice | 39:56 | + 25:59 |
Binar Vít | STE1201 | C | SK SKI-OB Šternberk | DNS | ||
Kratochvíl David | HOB1101 | C | SK OB Horní Benešov | DNS | ||
Štábl Vít | KSU1100 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DISK | ||
Lexman Martin | ASU1212 | C | Magnus Orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heiser Matěj | SSU0900 | B | SK Severka Šumperk | 13:05 | |
2. | Kožnárek Pavel | PLU0902 | B | TJ SOKOL Plumlov | 15:26 | + 2:21 |
3. | Koutný Ondřej | JPV1001 | B | Oddíl OS SK Prostějov | 15:35 | + 2:30 |
4. | Lutera Oliver | PLU1001 | B | TJ SOKOL Plumlov | 15:37 | + 2:32 |
5. | Ryszkowski Ondřej | SSU1001 | B | SK Severka Šumperk | 16:20 | + 3:15 |
6. | Richtr František | SSU0903 | C | SK Severka Šumperk | 16:29 | + 3:24 |
7. | Turek Josef | SSU0904 | C | SK Severka Šumperk | 16:31 | + 3:26 |
8. | Fanta Maxmilian | UOL0902 | C | SOB Olomouc | 17:33 | + 4:28 |
9. | Čeřovský Filip | KON1010 | B | KOB Konice | 18:13 | + 5:08 |
10. | Pospíšil Tomáš | SSU1006 | C | SK Severka Šumperk | 18:27 | + 5:22 |
11. | Prachař Jáchym | SSU1003 | C | SK Severka Šumperk | 19:38 | + 6:33 |
12. | Havlík Jakub | KSU1009 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:54 | + 7:49 |
13. | Dedek Martin | JPV0919 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 22:03 | + 8:58 |
14. | Szostek Jakub | SSU0905 | C | SK Severka Šumperk | 22:10 | + 9:05 |
15. | Szostek Jiří | SSU1005 | C | SK Severka Šumperk | 24:10 | + 11:05 |
16. | Foret Dominik | SSU1004 | C | SK Severka Šumperk | 24:54 | + 11:49 |
17. | Profous Štěpán | KSU1030 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 27:57 | + 14:52 |
18. | Jäckel Maxmilián | KSU1020 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:02 | + 22:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Máčala Antonín | STE0811 | B | SK SKI-OB Šternberk | 14:26 | |
2. | Gajda Petr | VSP0903 | A | USK Praha | 15:06 | + 0:40 |
3. | Lipenský Matouš | KON0830 | B | KOB Konice | 15:39 | + 1:13 |
4. | Sadil Martin | MFP0702 | C | Matfyz Praha | 16:21 | + 1:55 |
5. | Koukal Jakub | JPV0727 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:44 | + 4:18 |
6. | Juřina Marek | KSU0828 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 19:13 | + 4:47 |
7. | Dohnal Jan | STE0813 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:08 | + 5:42 |
8. | Marek Vít | KSU0838 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:58 | + 11:32 |
Macek Vojtěch | ASU0748 | C | Magnus Orienteering | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mička Jan | JPV0628 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:00 | |
Šána Robert | KSU0616 | B | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vystavěl Ondřej | JPV9807 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 15:43 | 5790 | |
2. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 16:04 | + 0:21 | 5667 |
3. | Dvořáček Radek | VAM9401 | C | OB Vamberk | 16:24 | + 0:41 | 5549 |
4. | Rajnošek Zdeněk | KSU8506 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 16:26 | + 0:43 | 5537 |
5. | Peňáz Radek | VRB0313 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 16:36 | + 0:53 | 5478 |
6. | Pecka Marek | EKP9000 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 17:16 | + 1:33 | 5243 |
7. | Fajkus Radim | JPV9509 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:19 | + 2:36 | 4872 |
8. | Macháček Petr | ZBM0112 | C | SK Brno Žabovřesky | 19:02 | + 3:19 | 4620 |
9. | Kopecký David | UOL7800 | C | SOB Olomouc | 19:03 | + 3:20 | 4614 |
10. | Seidenglanz Jáchym | SSU0202 | C | SK Severka Šumperk | 19:51 | + 4:08 | 4331 |
11. | Hladík Ladislav | OOL8804 | C | SK Haná orienteering | 21:02 | + 5:19 | 3914 |
12. | Cveček Martin | PVP7400 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 23:49 | + 8:06 | 2931 |
13. | Možný Stanislav | PVP7700 | C | VSK Přírodní vědy Praha | 25:42 | + 9:59 | 2267 |
Skyva Petr | STE6501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miča Petr | KSU7909 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 15:41 | |
2. | Liščinský Tomáš | TBM8411 | C | KOS TJ Tesla Brno | 17:37 | + 1:56 |
3. | Ženčák Jaroslav | 0040001 | 17:45 | + 2:04 | ||
4. | Pavlica Jiří | KUB7501 | C | KUB Koala Uherský Brod | 19:59 | + 4:18 |
5. | Kočandrle Jaroslav | KSU7700 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:57 | + 6:16 |
6. | Benc Jiří | RIC8002 | C | OB Říčany | 23:33 | + 7:52 |
7. | Vlček Jan | KSU8011 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 24:16 | + 8:35 |
8. | Lýsek Martin | UOL7903 | C | SOB Olomouc | 24:56 | + 9:15 |
9. | Václavek Leoš | KON8216 | C | KOB Konice | 25:14 | + 9:33 |
10. | Havlík Jindřich | KSU7800 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 25:25 | + 9:44 |
Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SK OB Horní Benešov | DNS | ||
Marek Antonín | STE7501 | C | SK SKI-OB Šternberk | DNS | ||
Jura Tomáš | JPV8200 | C | Oddíl OS SK Prostějov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petřivalský Marek | STE6907 | C | SK SKI-OB Šternberk | 13:58 | |
2. | Švestka Vítězslav | KUB7301 | C | KUB Koala Uherský Brod | 15:31 | + 1:33 |
3. | Sadílek Ondřej | OTK7300 | C | OOB TJ Jiskra Otrokovice | 15:45 | + 1:47 |
4. | Martinek Pavel | JPV7700 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 16:37 | + 2:39 |
5. | Bednařík Radek | LCE7125 | C | OOB TJ Slovan Luhačovice | 16:43 | + 2:45 |
6. | Peňáz Radek | VRB7606 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 16:44 | + 2:46 |
7. | Grepl Ladislav | KON6111 | C | KOB Konice | 18:07 | + 4:09 |
8. | Chmelář Jan | JPV7501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:44 | + 4:46 |
9. | Sadil Milan | MFP7500 | C | Matfyz Praha | 18:48 | + 4:50 |
10. | Koutný Pavel | JPV7300 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 19:14 | + 5:16 |
11. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 19:30 | + 5:32 |
12. | Gentric Marc | STE6901 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:34 | + 5:36 |
13. | Štábl Roman | KSU7501 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 20:04 | + 6:06 |
14. | Votruba Petr | CHT7502 | C | OOB SK Chrast | 20:18 | + 6:20 |
15. | Mikoška Eman | STE7103 | C | SK SKI-OB Šternberk | 20:37 | + 6:39 |
16. | Holusek Milan | JPV6909 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 21:28 | + 7:30 |
17. | Pavelka Martin | KSU7503 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:54 | + 7:56 |
17. | Sedláček Jaroslav | HLV6404 | C | KČT - OB Holešov | 21:54 | + 7:56 |
19. | Poštulka Zdenek | STE6600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 22:44 | + 8:46 |
20. | Jadviščok Ladislav | UOL7700 | C | SOB Olomouc | 23:11 | + 9:13 |
21. | Hýbl Dušan | JPV7202 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 24:21 | + 10:23 |
22. | Prachař Dušan | SSU7801 | C | SK Severka Šumperk | 25:23 | + 11:25 |
23. | Poláček Luboš | JPV7214 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 26:09 | + 12:11 |
24. | Silnoušek Jiří | STE7200 | C | SK SKI-OB Šternberk | 29:05 | + 15:07 |
Krejčí Petr | UOL7801 | C | SOB Olomouc | DNS | ||
Malaska Lukáš | UOL7504 | C | SOB Olomouc | DNS | ||
Šimek Roman | UOL6503 | C | SOB Olomouc | DNS | ||
Krtička Luděk | SSU7847 | C | SK Severka Šumperk | DNS | ||
Navrátil Václav | KON6427 | C | KOB Konice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Valenta Jiří | SSU6301 | C | SK Severka Šumperk | 17:45 | |
2. | Chmelař Miroslav | JPV6217 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:13 | + 0:28 |
3. | Pernica Jiří | UOL6501 | C | SOB Olomouc | 18:42 | + 0:57 |
4. | Paloncý Pavel | KSU6349 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 18:56 | + 1:11 |
5. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 19:12 | + 1:27 |
6. | Felkl Luděk | 0040003 | 20:17 | + 2:32 | ||
7. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 21:02 | + 3:17 |
8. | Zítka Jiří | SBR6201 | C | SKOB Bruntál | 21:13 | + 3:28 |
9. | Vodička Luděk | SBR5501 | C | SKOB Bruntál | 25:07 | + 7:22 |
Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pospíšil Karel | TVR5000 | C | TJ Sokol Vrbno pod Pradědem | 15:43 | |
1. | Koč Zdeněk | MKP4700 | C | SK Meteor Kačerov | 15:43 | |
3. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 16:22 | + 0:39 |
4. | Štípek Rostislav | TZL5702 | C | SKOB Zlín | 16:28 | + 0:45 |
5. | Janošík Zdeněk | OOL5600 | C | SK Haná orienteering | 18:14 | + 2:31 |
Jadviščok Ladislav | UOL5101 | C | SOB Olomouc | DNS | ||
Dvořák Vlastimil | BOV4901 | C | TJ Baník Ostrava OKD | DNS | ||
Gawel Jiří | JBM5700 | JG Sport | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Skácel Jaroslav | KON4617 | C | KOB Konice | 14:09 | |
2. | Peška Antonín | HLV4801 | C | KČT - OB Holešov | 15:03 | + 0:54 |
3. | Ostřanský Josef | SSU4302 | C | SK Severka Šumperk | 19:31 | + 5:22 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rajnošek Matouš | KSU1414 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 14:47 | |
2. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 17:00 | + 2:13 |
3. | Chmelář Samuel | JPV1600 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 17:46 | + 2:59 |
4. | Koukal Matěj | JPV1501 | C | Oddíl OS SK Prostějov | 18:00 | + 3:13 |
5. | Jiráček Tomáš | STE1600 | C | SK SKI-OB Šternberk | 21:01 | + 6:14 |
6. | Petřivalská Anežka | UOL1650 | C | SOB Olomouc | 29:40 | + 14:53 |
7. | Petřivalská Eliška | UOL1651 | C | SOB Olomouc | 29:43 | + 14:56 |
8. | Kočandrlová Anežka | KSU1551 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 36:25 | + 21:38 |
9. | Benc Mikoláš | 0020001 | 36:42 | + 21:55 | ||
Karásek Richard | PLU1700 | TJ SOKOL Plumlov | DNS |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Fantová Lenka | 0010001 | 18:11 | |||
2. | Polcrová Kateřina | 20:40 | + 2:29 | |||
3. | Profous Kamil | KSU7200 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 21:33 | + 3:22 |
4. | Jäckelová Kamila | KSU8255 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 22:55 | + 4:44 |
5. | Pospíšilová Karla | SSU8052 | C | SK Severka Šumperk | 25:44 | + 7:33 |
6. | Polcrová Anna | 25:55 | + 7:44 | |||
7. | Dratvová Sára | 28:41 | + 10:30 | |||
8. | Foretová Jitka | 39:03 | + 20:52 | |||
9. | Bídová Alice | 0080001 | 40:25 | + 22:14 | ||
Jäckel Pavel | KSU7806 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | DNS | ||
Karásková Lucie | PLU8550 | TJ SOKOL Plumlov | DNS |