Place:
Otrokovice, kynologický klub
Organiser:
TZL - SKOB Zlín
Used map:
1:4 000, ekvidistance 5m, stav 10/2016, revize březen 2018, mapový klíč ISSOM 2007
Director:
Podmolík Tomáš - R3
Referee:
Pernička Petr - R1
Course setter:
Šidla Jan - R2
D10C
0.80 km, 15 m, 7 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:33:00 |
03 |
Lázničková Alžběta |
TZL0858 |
331753 |
C |
SKOB Zlín |
10:35:00 |
05 |
Škodová Štěpánka |
LCE0852 |
2080938 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:37:00 |
07 |
Kundratová Eva |
TZL0950 |
218973 |
C |
SKOB Zlín |
10:39:00 |
09 |
Sedláčková Klára |
LCE0854 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:41:00 |
11 |
Perničková Karolína |
TZL0850 |
8584 |
C |
SKOB Zlín |
10:43:00 |
13 |
Švidrnochová Nela |
OOP0950 |
2060211 |
C |
TJ Opava |
D12C
1.20 km, 20 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:00:00 |
30 |
Burešová Ema |
MOV0656 |
232399 |
C |
SKOB Ostrava |
11:02:00 |
32 |
Entová Kateřina |
TZL0751 |
2121124 |
C |
SKOB Zlín |
11:04:00 |
34 |
Rychlá Karolína |
KRN0757 |
8654916 |
B |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:08:00 |
38 |
Florešová Hana |
TZL0653 |
2121122 |
C |
SKOB Zlín |
11:10:00 |
40 |
Jakůbková Jana |
LCE0651 |
416057 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:12:00 |
42 |
Malá Karolína |
VRB0777 |
2067388 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:14:00 |
44 |
Rosíková Růžena Eliška |
TZL0650 |
2121120 |
C |
SKOB Zlín |
11:16:00 |
46 |
Hrbáčková Michaela |
LCE0751 |
331031 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:18:00 |
48 |
Rychtářová Barbora |
MOV0653 |
0 |
C |
SKOB Ostrava |
11:20:00 |
50 |
Poslušná Jitka |
TZL0752 |
2121125 |
C |
SKOB Zlín |
11:22:00 |
52 |
Matulová Valérie |
BFM0652 |
2087691 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
11:24:00 |
54 |
Štětínská Tereza |
MOV0751 |
436421 |
C |
SKOB Ostrava |
11:26:00 |
56 |
Kusáková Valentýna |
TZL0651 |
7211007 |
B |
SKOB Zlín |
11:28:00 |
58 |
Pavlová Eliška |
MOV0650 |
436420 |
B |
SKOB Ostrava |
11:30:00 |
60 |
Pastuszková Laura |
VSP0654 |
53374 |
C |
USK Praha |
11:32:00 |
62 |
Lorencová Anna |
TZL0756 |
2121128 |
C |
SKOB Zlín |
11:34:00 |
64 |
Michálková Sabina |
LCE0851 |
253362 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
D14C
1.30 km, 25 m, 12 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:16:00 |
46 |
Batani Valeria |
TZL0550 |
7209281 |
B |
SKOB Zlín |
11:17:00 |
47 |
Rybková Vendula |
TRI0453 |
8654 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:18:00 |
48 |
Švidrnochová Eliška |
OOP0451 |
8656605 |
B |
TJ Opava |
11:19:00 |
49 |
Dynková Alžběta |
TZL0454 |
53853 |
B |
SKOB Zlín |
11:20:00 |
50 |
Tomčíková Eliška |
VRB0555 |
2067392 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:21:00 |
51 |
Procnerová Veronika |
BFM0453 |
2087705 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
11:22:00 |
52 |
Kolaříková Eliška |
TZL0452 |
995797 |
B |
SKOB Zlín |
11:23:00 |
53 |
Mališková Kristýna |
LCE0552 |
7207037 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:24:00 |
54 |
Zahradníková Kateřina |
BFM0551 |
2102874 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
11:25:00 |
55 |
Batani Valentina |
TZL0551 |
7053354 |
B |
SKOB Zlín |
11:26:00 |
56 |
Bruková Petra |
TRI0450 |
7207881 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:27:00 |
57 |
Dittrichová Lucie |
SKM0551 |
8655378 |
B |
KOB Směr Kroměříž |
11:28:00 |
58 |
Březinová Zuzana |
TZL0453 |
7209276 |
B |
SKOB Zlín |
11:29:00 |
59 |
Ochodnická Sára |
LCE0553 |
52703 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:31:00 |
61 |
Kolarczyková Eliška |
TRI0551 |
49312 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:32:00 |
62 |
Klimešová Kateřina |
TZL0455 |
53354 |
C |
SKOB Zlín |
11:33:00 |
63 |
Pišová Adéla |
LCE0551 |
2049511 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:34:00 |
64 |
Matoušková Jana |
MOV0551 |
51372 |
C |
SKOB Ostrava |
11:35:00 |
65 |
Mrkvičková Ema |
TZL0451 |
2091565 |
A |
SKOB Zlín |
11:36:00 |
66 |
Haltofová Romana |
TRI0451 |
7209779 |
A |
TJ TŽ Třinec |
11:37:00 |
67 |
Šrámková Aneta |
TZL0458 |
2121123 |
C |
SKOB Zlín |
11:38:00 |
68 |
Špendlíková Monika |
LCE0554 |
52687 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
D16C
1.10 km, 30 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:26:00 |
56 |
Pišová Barbora |
LCE0251 |
1400427 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:27:00 |
57 |
Navrátilová Adéla |
TRI0250 |
53178 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:28:00 |
58 |
Juříková Jolana |
LCE0355 |
2042547 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:30:00 |
60 |
Mudráková Eliška |
LCE0352 |
889308 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
D18C
1.10 km, 30 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:16:00 |
46 |
Ressová Tereza |
LCE0052 |
2091521 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:17:00 |
47 |
Warcopová Kateřina |
TRI0150 |
7209788 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:18:00 |
48 |
Šrámková Sára |
LCE0057 |
2127646 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:19:00 |
49 |
Müllerová Erika |
OTK0050 |
433088 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
D21C
1.40 km, 65 m, 11 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:11:00 |
41 |
Létalová Soňa |
SFM8252 |
2800304 |
C |
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
11:13:00 |
43 |
Bouzková Katka |
SVS8151 |
53385 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:14:00 |
44 |
Rychlá Pavlína |
KRN8559 |
8654885 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:16:00 |
46 |
Michálková Renata |
LCE8151 |
2088219 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:17:00 |
47 |
Jeřábková Jitka |
TZL9453 |
7170894 |
C |
SKOB Zlín |
11:18:00 |
48 |
Golová Tereza |
VIC0162 |
8645925 |
A |
OB Vizovice |
11:19:00 |
49 |
Fujáková Katka |
HAV8550 |
49408 |
C |
OB Havířov |
11:21:00 |
51 |
Habigerová Radka |
KSU9559 |
2058483 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:22:00 |
52 |
Maliňáková Petra |
SVS8751 |
53387 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:23:00 |
53 |
Uvizlová Radka |
STH8451 |
9081 |
C |
SK Studenec |
11:24:00 |
54 |
Vlachová Tereza |
AOV8750 |
1470167 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:25:00 |
55 |
Vavrysová Barbara |
LCE9751 |
889309 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:26:00 |
56 |
Staňková Lucie |
ASU8756 |
7203330 |
C |
Magnus Orienteering |
11:28:00 |
58 |
Kašparová Šárka |
AOP7251 |
52295 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:29:00 |
59 |
Bialožytová Tereza |
PGP9055 |
8780 |
C |
SK Praga |
11:30:00 |
60 |
Kavánková Iva |
TZL9753 |
8654917 |
R |
SKOB Zlín |
11:31:00 |
61 |
Čermáková Magdalena |
LCE9155 |
9890118 |
R |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:32:00 |
62 |
Pekárková Monika |
RBK9252 |
7260027 |
C |
SK Radioklub Blansko |
D35C
1.40 km, 60 m, 11 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:13:00 |
43 |
Klose Petra |
SFM7351 |
49482 |
C |
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
11:14:00 |
44 |
Horčičková Eva |
UOL7051 |
682350 |
C |
SOB Olomouc |
11:15:00 |
45 |
Masny Anna |
MOV8250 |
428759 |
C |
SKOB Ostrava |
11:16:00 |
46 |
Brodová Gabriela |
SFM7152 |
49441 |
C |
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
11:17:00 |
47 |
Juřeníková Hana |
MOV8052 |
420413 |
C |
SKOB Ostrava |
11:18:00 |
48 |
Šidlová Klára |
|
7053367 |
|
|
11:19:00 |
49 |
Chromčáková Jitka |
JZL7850 |
53802 |
C |
TJ Jižní svahy Zlín |
11:20:00 |
50 |
Horáčková Vladimíra |
MOV7750 |
8651342 |
C |
SKOB Ostrava |
11:21:00 |
51 |
Hudečková Petra |
OOP8252 |
232523 |
C |
TJ Opava |
11:22:00 |
52 |
Dittrichová Andrea |
SKM7750 |
52208 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:23:00 |
53 |
Švidrnochová Hana |
OOP7751 |
7210910 |
C |
TJ Opava |
11:25:00 |
55 |
Linhartová Martina |
GIG7750 |
52690 |
C |
GIGANT Orienteering |
11:26:00 |
56 |
Leciánová Vanda |
OOP7453 |
49472 |
C |
TJ Opava |
11:27:00 |
57 |
Vavrysová Iva |
LCE6359 |
889289 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:28:00 |
58 |
Popieluchová Ivona |
BFM7453 |
2102855 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:29:00 |
59 |
Janků Kateřina |
KVS7450 |
0 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:30:00 |
60 |
Novotná Kateřina |
PHK8252 |
52211 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
11:31:00 |
61 |
Hrabalová Eva |
BFM8051 |
2087510 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:32:00 |
62 |
Sedláčková Jana |
HLV7060 |
416084 |
C |
KČT - OB Holešov |
11:33:00 |
63 |
Chudíková Pavla |
BFM7851 |
2087514 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:34:00 |
64 |
Hubáčková Dagmar |
LCE6569 |
889302 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
D45C
1.10 km, 25 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
11:11:00 |
41 |
Kostková Jana |
AOP7151 |
2096115 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:13:00 |
43 |
Kunzová Ivana |
BBM7155 |
52346 |
C |
BETA URSUS Orienteering |
11:14:00 |
44 |
Argalášová Gabriela |
TRI6850 |
2073677 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:15:00 |
45 |
Pavlicová Anna |
KVS7360 |
2116450 |
|
SKOB Kobra Vsetín |
11:17:00 |
47 |
Klímová Barbora |
OTK7251 |
2067304 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:18:00 |
48 |
Sedláčková Dagmar |
KVS7351 |
416092 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:19:00 |
49 |
Bernatíková Šárka |
SFM7151 |
49487 |
C |
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
11:20:00 |
50 |
Bialožytová Pavla |
TRI6350 |
51446 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:21:00 |
51 |
Vlažná Mirka |
LCE5852 |
52698 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:23:00 |
53 |
Maliňáková Eva |
KVS6551 |
887151 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:24:00 |
54 |
Slezáková Jitka |
LCE6351 |
52701 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:25:00 |
55 |
Zajícová Petra |
LOV7351 |
52952 |
C |
lepus.cz |
11:26:00 |
56 |
Slavíková Lenka |
VRB7373 |
2067389 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:27:00 |
57 |
Kociánová Eva |
OOP6750 |
2112733 |
C |
TJ Opava |
11:28:00 |
58 |
Řeháková Jana |
BFM7152 |
2113071 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:29:00 |
59 |
Vričanová Sylva |
HAV6751 |
8815 |
C |
OB Havířov |
11:30:00 |
60 |
Glabazňová Jana |
AOP6151 |
515423 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:31:00 |
61 |
Kaděrová Barbora |
HAV7051 |
49428 |
C |
OB Havířov |
11:32:00 |
62 |
Ferdusová Eva |
LCE6461 |
52694 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
D55C
1.10 km, 25 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:58:00 |
28 |
Trávníčková Jitka |
KVS5651 |
2021856 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:59:00 |
29 |
Rokoszová Jaroslava |
MOV6351 |
51373 |
C |
SKOB Ostrava |
11:00:00 |
30 |
Hrbasová Jana |
KVS5551 |
53680 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:01:00 |
31 |
Chromčáková Ivana |
JZL5450 |
2070845 |
C |
TJ Jižní svahy Zlín |
11:02:00 |
32 |
Kaločová Helena |
KVS6151 |
51528 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:03:00 |
33 |
Chodurová Milena |
SFMXXX2 |
49488 |
|
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
11:04:00 |
34 |
Hudzieczková Danuta |
KVS5751 |
416091 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:05:00 |
35 |
Hájková Ludmila |
OOP5751 |
52769 |
C |
TJ Opava |
D65C
1.10 km, 25 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:51:00 |
21 |
Suchánková Libuše |
SOP4851 |
446344 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
DH10N
0.80 km, 30 m, 8 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:34:00 |
04 |
Zezulková Amálie |
MOV0854 |
420438 |
C |
SKOB Ostrava |
10:36:00 |
06 |
Topiarzová Klára |
TRI0951 |
8657 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:38:00 |
08 |
Mališková Libuše |
LCE0951 |
218987 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:40:00 |
10 |
Klímová Markéta |
OTK0950 |
330673 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:42:00 |
12 |
Szarzecová Eva |
TRI0850 |
8656 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:44:00 |
14 |
Kusák Alexander |
TZL0900 |
53900 |
C |
SKOB Zlín |
10:46:00 |
16 |
Slámová Julie |
LCE1051 |
218971 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:48:00 |
18 |
Mokrosz Mateusz |
TRI0902 |
8658 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:50:00 |
20 |
Pospíšilová Magdaléna |
KVS9752 |
53686 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:52:00 |
22 |
Létal Jonáš |
SFM0901 |
2061826 |
C |
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
10:54:00 |
24 |
Walaská Klára |
TRI0950 |
2102570 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:58:00 |
28 |
Štěpánková Anna |
KVS0952 |
53681 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:00:00 |
30 |
Vlčková Markéta |
VIC0951 |
425437 |
C |
OB Vizovice |
11:02:00 |
32 |
Kaufmanová Šárka |
TRI0851 |
49382 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:04:00 |
34 |
Solař Jan |
TZL1003 |
8586 |
C |
SKOB Zlín |
11:06:00 |
36 |
Klose Albert |
SFM1000 |
2061790 |
C |
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
11:08:00 |
38 |
Bruk Lukáš |
TRI0901 |
49322 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:12:00 |
42 |
Bruk Tomáš |
TRI0900 |
49384 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:14:00 |
44 |
Michálek Marián |
LCE1111 |
331675 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
H10C
0.80 km, 15 m, 7 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:51:00 |
21 |
Pavlík Adam |
TZL0810 |
8602 |
C |
SKOB Zlín |
10:53:00 |
23 |
Smetana Adam |
VRB0800 |
2067386 |
|
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:55:00 |
25 |
Lebánek Jan Maxmilián |
TZL0809 |
8582 |
C |
SKOB Zlín |
10:59:00 |
29 |
Trávníček Jan |
TZL0812 |
0 |
C |
SKOB Zlín |
11:01:00 |
31 |
Denemarek Max |
TBM0800 |
7080127 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
11:03:00 |
33 |
Slováček Ondřej |
TZL0902 |
52212 |
C |
SKOB Zlín |
11:05:00 |
35 |
Dittrich Matouš |
SKM1000 |
436931 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:07:00 |
37 |
Honner Tomáš |
TZL1001 |
52217 |
C |
SKOB Zlín |
11:11:00 |
41 |
Linhart Adam |
TZL0814 |
331259 |
C |
SKOB Zlín |
11:13:00 |
43 |
Masny Tadeusz |
MOV0802 |
338910 |
C |
SKOB Ostrava |
11:15:00 |
45 |
Linhart Jakub |
TZL0813 |
52688 |
C |
SKOB Zlín |
11:17:00 |
47 |
Popieluch Martin |
BFM0801 |
4320 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:19:00 |
49 |
Solař Adam |
TZL0801 |
8588 |
C |
SKOB Zlín |
11:23:00 |
53 |
Přibík Martin |
TZL0807 |
2121130 |
C |
SKOB Zlín |
11:25:00 |
55 |
Skovajsa Martin |
LCE0801 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:27:00 |
57 |
Hozík Štěpán |
TZL0806 |
2113058 |
C |
SKOB Zlín |
11:29:00 |
59 |
Juřina Jakub |
FYD0801 |
2112749 |
C |
Jizerský klub OB Frýdlant |
11:31:00 |
61 |
Pekárek David |
TZL1000 |
2121129 |
C |
SKOB Zlín |
11:35:00 |
65 |
Němec Michal |
TZL0805 |
2126239 |
C |
SKOB Zlín |
11:39:00 |
69 |
Pernička Martin |
TZL0800 |
7207055 |
C |
SKOB Zlín |
H12C
1.20 km, 20 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:31:00 |
01 |
Mikláš Matěj |
TZL0704 |
2126258 |
C |
SKOB Zlín |
10:32:00 |
02 |
Otta Kryštof |
BFM0608 |
49492 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:33:00 |
03 |
Kaufman Jan |
TRI0602 |
52289 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:34:00 |
04 |
Koňařík Vojtéch |
SVS0701 |
51518 |
C |
Orientklub Vsetín |
10:35:00 |
05 |
Pěček Jakub |
SKM0700 |
51305 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:36:00 |
06 |
Chudík Martin |
BFM0604 |
2087511 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
10:37:00 |
07 |
Vlček Tomáš |
VIC0713 |
2116470 |
C |
OB Vizovice |
10:38:00 |
08 |
Krupa Jan |
TRI0706 |
8655421 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:39:00 |
09 |
Káňa Jindřich |
LCE0602 |
416054 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:40:00 |
10 |
Mitrenga Jan |
TRI0702 |
53280 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:42:00 |
12 |
Stacke Václav |
LCE0703 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:43:00 |
13 |
Pernička Václav |
TZL0602 |
7207028 |
B |
SKOB Zlín |
10:44:00 |
14 |
Ryška Matěj |
TRI0604 |
49355 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:45:00 |
15 |
Skýba Jakub Jan |
LCE0701 |
2075691 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:46:00 |
16 |
Honner Jaroslav |
TZL0701 |
8877 |
C |
SKOB Zlín |
10:47:00 |
17 |
Vojvodík Eduard |
MOV0600 |
2125380 |
B |
SKOB Ostrava |
10:48:00 |
18 |
Kundrata Vít |
TZL0700 |
53360 |
C |
SKOB Zlín |
10:49:00 |
19 |
Šárek Jakub |
BFM0607 |
49452 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:50:00 |
20 |
Strakoš Ondřej |
TZL0601 |
7209291 |
B |
SKOB Zlín |
10:51:00 |
21 |
Švestka Štěpán |
KVS0600 |
53694 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:52:00 |
22 |
Mudrák Šimon |
LCE0601 |
331690 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:53:00 |
23 |
Petrla Michal |
TZL0708 |
53886 |
C |
SKOB Zlín |
10:54:00 |
24 |
Bjolek Jan |
BFM0601 |
2087708 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
10:55:00 |
25 |
Tuharský Tobiáš |
TRI0701 |
49315 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:56:00 |
26 |
Huleja Martin |
TZL0604 |
2113096 |
B |
SKOB Zlín |
10:57:00 |
27 |
Kurečka Jonáš |
TRI0704 |
49360 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:58:00 |
28 |
Sikora Jan |
TZL0707 |
49484 |
C |
SKOB Zlín |
H14C
1.30 km, 25 m, 12 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:42:00 |
12 |
Zezulka Adam |
MOV0402 |
232406 |
C |
SKOB Ostrava |
10:43:00 |
13 |
Fišer Martin |
TZL0405 |
52685 |
C |
SKOB Zlín |
10:44:00 |
14 |
Mrózek Pawel |
TRI0401 |
7209795 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:45:00 |
15 |
Hustý Adam |
TZL0403 |
2096138 |
B |
SKOB Zlín |
10:46:00 |
16 |
Graubner Tadeáš |
13C0401 |
2067944 |
|
SKK Tatanka Zlín |
10:47:00 |
17 |
Smyček David |
BFM0504 |
410795 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:48:00 |
18 |
Damek Ondřej |
TRI0503 |
49327 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:49:00 |
19 |
Palas Jan |
TZL0507 |
49895 |
C |
SKOB Zlín |
10:50:00 |
20 |
Kovařík Tomáš |
TRI0400 |
7200590 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:51:00 |
21 |
Malý Tomáš |
VRB0414 |
2067397 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:52:00 |
22 |
Grygar Václav |
MOV0502 |
428249 |
C |
SKOB Ostrava |
10:53:00 |
23 |
Byrtus Jakub |
TRI0508 |
7209459 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:54:00 |
24 |
Vaněk Ondřej |
TZL0402 |
889320 |
C |
SKOB Zlín |
10:55:00 |
25 |
Humeník David |
LCE0402 |
2080833 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:56:00 |
26 |
Cieslar Michael |
TRI0505 |
8651 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:57:00 |
27 |
Novosad Pavel |
TZL0404 |
7209289 |
A |
SKOB Zlín |
10:58:00 |
28 |
Sláma Šimon |
LCE0502 |
2080838 |
B |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:59:00 |
29 |
Kirschner Damian |
TRI0506 |
2099502 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:00:00 |
30 |
Němec Filip |
TZL0503 |
2113089 |
B |
SKOB Zlín |
11:01:00 |
31 |
Slavík Ondřej |
VRB0505 |
232194 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:03:00 |
33 |
Kovařík Šimon |
LCE0503 |
416067 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:04:00 |
34 |
Pekárek Tobias |
TZL0502 |
2070831 |
B |
SKOB Zlín |
11:05:00 |
35 |
Pěček Dominik |
SKM0401 |
53817 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:06:00 |
36 |
Sikora Matěj |
TRI0501 |
49396 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:07:00 |
37 |
Martinek Matyáš |
TZL0504 |
8595 |
B |
SKOB Zlín |
11:08:00 |
38 |
Riessler Štěpán |
OTK0500 |
426385 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:09:00 |
39 |
Bíčánek Jan |
TRI0502 |
7207887 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:10:00 |
40 |
Eichler Vít |
TZL0401 |
7209282 |
B |
SKOB Zlín |
11:11:00 |
41 |
Krupa Jakub |
TRI0404 |
8655414 |
B |
TJ TŽ Třinec |
H16C
1.10 km, 30 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:31:00 |
01 |
Matoušek Ondřej |
MOV0300 |
428262 |
C |
SKOB Ostrava |
10:33:00 |
03 |
Blank Noah |
SKM0201 |
436930 |
B |
KOB Směr Kroměříž |
10:34:00 |
04 |
Peňáz Radek |
VRB0313 |
2092364 |
B |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:35:00 |
05 |
Sliž Rostislav |
TRI0302 |
49381 |
B |
TJ TŽ Třinec |
10:36:00 |
06 |
Kovařík Jakub |
LCE0307 |
51301 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:37:00 |
07 |
Koňařík Vít |
SVS0200 |
53384 |
C |
Orientklub Vsetín |
10:38:00 |
08 |
Peňáz Vojtěch |
VRB0303 |
2092391 |
B |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:39:00 |
09 |
Bjolek Michal |
BFM0305 |
2087698 |
A |
SKOB Frýdek - Místek |
10:40:00 |
10 |
Vébr Tomáš |
HAV0200 |
515058 |
C |
OB Havířov |
H18C
1.40 km, 60 m, 11 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:32:00 |
02 |
Staněk Ondra |
HAV0002 |
336728 |
C |
OB Havířov |
10:33:00 |
03 |
Zentrich Dušan |
LCE0012 |
2082929 |
A |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:34:00 |
04 |
Kaděra Vojta |
HAV0000 |
301297 |
C |
OB Havířov |
10:35:00 |
05 |
Vavřík Tomáš |
MOV0004 |
1403424 |
B |
SKOB Ostrava |
H21C
1.80 km, 80 m, 16 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:50:00 |
20 |
Křížan Jiří |
PVP8000 |
7201778 |
C |
VSS Přírodověda Praha |
10:51:00 |
21 |
Langer Martin |
LOV8400 |
887937 |
C |
lepus.cz |
10:52:00 |
22 |
Zbranek Roman |
TZL8808 |
8422248 |
R |
SKOB Zlín |
10:53:00 |
23 |
Bouzek Petr |
SVS7901 |
53388 |
C |
Orientklub Vsetín |
10:54:00 |
24 |
Frainšic Michal |
BFM8303 |
443092 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:55:00 |
25 |
Pospíšil Petr |
SOP9301 |
7207871 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
10:56:00 |
26 |
Rychlý Pavel |
KRN8505 |
8654882 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
10:57:00 |
27 |
Krajcar Ivo |
SKM9501 |
425530 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:59:00 |
29 |
Dvorský Vojtěch |
SKM9401 |
2045216 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:00:00 |
30 |
Vlach Jiří |
AOV7900 |
7202896 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:01:00 |
31 |
Zelinka Jiří |
MBM8740 |
232019 |
C |
O-mikron |
11:02:00 |
32 |
Navrátil Adam |
TRI9900 |
416125 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:03:00 |
33 |
Zapletal Martin |
STE8500 |
0 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:04:00 |
34 |
Jílek Jakub |
KSU9202 |
2058482 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:05:00 |
35 |
Otrusina Jiří |
JPV8201 |
1602629 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
11:07:00 |
37 |
Kafka Miloš |
LPU8608 |
886290 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:08:00 |
38 |
Smola Michal |
TZL8131 |
515174 |
C |
SKOB Zlín |
11:09:00 |
39 |
Hubáček Josef |
LCE6127 |
2017666 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:10:00 |
40 |
Švestka Vít |
KVS9700 |
51527 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:12:00 |
42 |
Honner Jaroslav |
VPM7802 |
7207358 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
11:13:00 |
43 |
Müller Tomáš |
OTK9901 |
433087 |
B |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:15:00 |
45 |
Zicha Jiří |
LCE7708 |
51609 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:16:00 |
46 |
Hovorka Lukáš |
LPU9001 |
8402048 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
11:17:00 |
47 |
Lachendro Jan |
SKM8700 |
7207146 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
11:18:00 |
48 |
Bernatík Lukáš |
SFM9801 |
2800327 |
C |
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
11:20:00 |
50 |
Slezák Libor |
LCE6207 |
889301 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
11:21:00 |
51 |
Stoszek Jakub |
AOP8300 |
2090837 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:23:00 |
53 |
Zdráhal Tomáš |
OOL8801 |
1931332 |
C |
SK Haná orienteering |
11:24:00 |
54 |
Koťátko Aleš |
SFM8303 |
2023814 |
C |
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
11:25:00 |
55 |
Kopeček Petr |
BFM9602 |
426344 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:27:00 |
57 |
Mazal Zdeněk |
VBM8103 |
7207858 |
C |
VSK Mendelu Brno |
H35C
1.40 km, 65 m, 11 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:31:00 |
01 |
Rytíř Michal |
SKM7325 |
52201 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:32:00 |
02 |
Mudrák Stanislav |
LCE6701 |
8645928 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:33:00 |
03 |
Stibor Zbyněk |
VRB7601 |
301259 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:34:00 |
04 |
Masny Krzysztof |
MOV7600 |
1416219 |
C |
SKOB Ostrava |
10:35:00 |
05 |
Sláma Lumír |
LCE8103 |
2091534 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:36:00 |
06 |
Bjolek Lukáš |
BFM7601 |
2113076 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:37:00 |
07 |
Budín Aleš |
MOV8002 |
2027246 |
C |
SKOB Ostrava |
10:38:00 |
08 |
Tuharský Martin |
TRI7702 |
7863 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:39:00 |
09 |
Stříteský Tomáš |
SVS7400 |
8645932 |
|
Orientklub Vsetín |
10:40:00 |
10 |
Pastuszek Jakub |
VSP7500 |
53399 |
C |
USK Praha |
10:41:00 |
11 |
Ryška Kamil |
TRI7800 |
53294 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:42:00 |
12 |
Pěček Vítězslav |
SKM7104 |
52199 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:43:00 |
13 |
Gros Petr |
OOP7700 |
2102544 |
C |
TJ Opava |
10:45:00 |
15 |
Kunčar Vít |
LCE6602 |
889307 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:46:00 |
16 |
Hudeček Tomáš |
OOP8201 |
0 |
C |
TJ Opava |
10:48:00 |
18 |
Sixta Martin |
MOV7601 |
52777 |
C |
SKOB Ostrava |
10:49:00 |
19 |
Švestka Vítězslav |
KVS7301 |
53372 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:50:00 |
20 |
Vlček Roman |
SKM7000 |
7200330 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:51:00 |
21 |
Navrátil Rostislav |
TRI6601 |
8655 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:52:00 |
22 |
Berger Tomáš |
MOV6901 |
52771 |
C |
SKOB Ostrava |
10:53:00 |
23 |
Matula Pavel |
BFM7602 |
206365 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:54:00 |
24 |
Byrtus Petr |
TRI7703 |
49341 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:55:00 |
25 |
Dittrich Pavel |
SKM7501 |
52207 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:56:00 |
26 |
Vavrys Petr |
LCE6413 |
7206527 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
H45C
1.40 km, 60 m, 11 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:43:00 |
13 |
Hubáček Jaroslav |
LCE6311 |
889303 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:44:00 |
14 |
Valenta Jiří |
SSU6301 |
51508 |
C |
SK Severka Šumperk |
10:45:00 |
15 |
Štětínský Pavel |
MOV7104 |
52780 |
C |
SKOB Ostrava |
10:46:00 |
16 |
Kunz Petr |
OTK6910 |
52344 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:47:00 |
17 |
Tesař Jiří |
AOP6702 |
352349 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:48:00 |
18 |
Bernatík Aleš |
SFM7201 |
2023813 |
C |
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
10:49:00 |
19 |
Ryšavý Jiří |
OOP5803 |
2049558 |
C |
TJ Opava |
10:50:00 |
20 |
Slavík Tomáš |
VRB6808 |
436923 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:51:00 |
21 |
Müller Libor |
OTK7201 |
433082 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:52:00 |
22 |
Svěchota Milan |
MOV7202 |
9101186 |
C |
SKOB Ostrava |
10:53:00 |
23 |
Tomeček Ladislav |
HLV7137 |
331485 |
C |
KČT - OB Holešov |
10:54:00 |
24 |
Kantor Roman |
TRI6501 |
1400416 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:55:00 |
25 |
Šamánek Petr |
ZVS6901 |
53890 |
C |
TJ Zbrojovka Vsetín |
10:56:00 |
26 |
Holec Honza |
MOV6701 |
9101189 |
C |
SKOB Ostrava |
10:57:00 |
27 |
Plášek Martin |
LCE6118 |
52702 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:58:00 |
28 |
Mikšík Pavel |
6RZ6500 |
8065 |
|
O-sport |
10:59:00 |
29 |
Šiška Oto |
OTK7202 |
425524 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:00:00 |
30 |
Sedláček Jaroslav |
HLV6404 |
53827 |
C |
KČT - OB Holešov |
11:01:00 |
31 |
Riessler Otto |
OTK6800 |
433092 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:02:00 |
32 |
Gola Miroslav |
VIC6808 |
2451515 |
C |
OB Vizovice |
11:03:00 |
33 |
Vývoda Zdeněk |
MOV6702 |
2027243 |
C |
SKOB Ostrava |
11:04:00 |
34 |
Černík Milan |
KVS6501 |
2021855 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:05:00 |
35 |
Vavřík René |
MOV7000 |
1403416 |
C |
SKOB Ostrava |
11:06:00 |
36 |
Vébr Radek |
HAV7103 |
515066 |
C |
OB Havířov |
H55C
1.10 km, 30 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:46:00 |
16 |
Labudík Milan |
VRB6202 |
51954 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:47:00 |
17 |
Zeman Ludvík |
BFM5301 |
2113053 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:48:00 |
18 |
Dvorský Ilja |
6YC6100 |
416082 |
|
Neregistrovaní |
10:49:00 |
19 |
Vašek Rudolf |
SOP5702 |
434592 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
10:51:00 |
21 |
Kostka Evžen |
AOP5701 |
410158 |
C |
Orientační Běh Opava |
10:52:00 |
22 |
Šidla Antonín |
OTK4601 |
433083 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:53:00 |
23 |
Gawel Jiří |
JBM5700 |
301272 |
|
JG Sport |
10:54:00 |
24 |
Argaláš Jaroslav |
TRI6202 |
2073714 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:55:00 |
25 |
Chmelař Miroslav |
JPV6217 |
9998666 |
C |
Oddíl OS SK Prostějov |
10:56:00 |
26 |
Juřeník Josef |
MOV5201 |
52774 |
C |
SKOB Ostrava |
10:57:00 |
27 |
Chromčák František |
JZL5201 |
53801 |
C |
TJ Jižní svahy Zlín |
10:58:00 |
28 |
Lecián Oldřich |
OOP6100 |
49476 |
C |
TJ Opava |
10:59:00 |
29 |
Slivečka Jaromír |
MOV5601 |
352301 |
C |
SKOB Ostrava |
11:00:00 |
30 |
Rychlý Miloš |
OOP5302 |
49416 |
C |
TJ Opava |
11:01:00 |
31 |
Petr Václav |
MOV5801 |
52980 |
C |
SKOB Ostrava |
11:02:00 |
32 |
Kaloč Vítězslav |
KVS5904 |
2021853 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:03:00 |
33 |
Sochor Tomáš |
HAV6301 |
515436 |
C |
OB Havířov |
11:04:00 |
34 |
Maliňák Josef |
SVS5501 |
53389 |
C |
Orientklub Vsetín |
11:05:00 |
35 |
Štěpáník Otakar |
OTK5707 |
53804 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
11:06:00 |
36 |
Peška Antonín |
HLV4801 |
416088 |
C |
KČT - OB Holešov |
11:07:00 |
37 |
Chalupa Tomáš |
KVS5501 |
51530 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
11:08:00 |
38 |
Maceček Otakar |
MOV6102 |
51173 |
C |
SKOB Ostrava |
H65C
1.10 km, 25 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:41:00 |
11 |
Pospíšil Karel |
VRB5001 |
51950 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:42:00 |
12 |
Herdegen Ondřej |
BOV5200 |
232614 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
10:43:00 |
13 |
Wiedermann Jaroslav |
SKM4905 |
7204481 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:45:00 |
15 |
Chylík Pavol |
MOV4901 |
52984 |
C |
SKOB Ostrava |
10:46:00 |
16 |
Jadviščok Ladislav |
UOL5101 |
52440 |
C |
SOB Olomouc |
H70C
1.10 km, 25 m, 9 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:32:00 |
02 |
Valla Stanislav |
TZL3125 |
53321 |
C |
SKOB Zlín |
10:33:00 |
03 |
Sikora Miroslav |
BOV4802 |
2102807 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
10:34:00 |
04 |
Rokosz Bohumil |
MOV4803 |
52783 |
C |
SKOB Ostrava |
10:35:00 |
05 |
Láznička Alois |
TZL3613 |
425533 |
C |
SKOB Zlín |
10:36:00 |
06 |
Vlach Oldřich |
BOV4403 |
2060210 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
10:37:00 |
07 |
Opletal Jaroslav |
TRI3700 |
8653 |
C |
TJ TŽ Třinec |
HDR
0.90 km, 35 m, 6 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:30:00 |
00 |
Novotný Kryštof |
PHK1002 |
0 |
C |
OK 99 Hradec Králové |
10:30:00 |
00 |
Šidla Dalibor |
|
0 |
|
|
10:30:00 |
00 |
Palasová Barbora |
AZL1077 |
49513 |
C |
SKOB ARIS Zlín |
10:30:00 |
00 |
Mokrosz Tomasz |
TRI1200 |
49378 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Walaski Vítek |
TRI1400 |
2113099 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Janků Markéta |
KVS0951 |
7181009 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:30:00 |
00 |
Hrabal František |
BFM1001 |
428283 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
10:30:00 |
00 |
Pozlovská Eliška |
TZL0954 |
8605 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Stiborová Blanka |
VRB7651 |
301254 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:30:00 |
00 |
Vlčková Alžběta |
VIC1351 |
2126280 |
C |
OB Vizovice |
10:30:00 |
00 |
Lánová Sofie |
KVS1251 |
0 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:30:00 |
00 |
Tomčík Šimon |
VRB0818 |
2067398 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:30:00 |
00 |
Kosíková Julie |
VRB0750 |
0 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:30:00 |
00 |
Malý David |
VRB1100 |
0 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:30:00 |
00 |
Divilová Regina |
LCE0952 |
246840 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Stackeová Anna |
LCE5551 |
889300 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Stacke Viktorie |
LCE1251 |
425578 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Škoda František |
LCE7439 |
2045222 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Škoda František |
LCE1113 |
2082902 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Vyoralová Talma |
LCE0955 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Plášek Lukáš |
LCE0902 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Velichová Denisa |
LCE1053 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Kúdelová Olivie |
LCEXXX1 |
0 |
|
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Stacke Jan |
LCE1001 |
52676 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Křapa Jan |
LCEXXX2 |
0 |
|
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Veselka Matěj |
LCEXXY2 |
0 |
|
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Peňáz Jan |
VRB1111 |
51952 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:30:00 |
00 |
Macka Sebastián |
LCE1112 |
52677 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Byrtusová Klára |
TRI0852 |
49330 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Hudečková Stella |
OOP1150 |
49301 |
C |
TJ Opava |
10:30:00 |
00 |
Hudečková Adina |
OOP1450 |
232328 |
C |
TJ Opava |
10:30:00 |
00 |
Novosadová Klára |
TZL0952 |
2070833 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Fišerová Markéta |
TZL0851 |
8940 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Rytířová Denisa |
SKM1150 |
436932 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Juřinová Aneta |
FYD1150 |
8329 |
C |
Jizerský klub OB Frýdlant |
10:30:00 |
00 |
Graubner Mikuláš |
13C1000 |
2067974 |
|
SKK Tatanka Zlín |
10:30:00 |
00 |
Létalová Eva |
SFMXXX1 |
2035152 |
|
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
10:30:00 |
00 |
Cetkovská Soňa |
NNNXXA1 |
53357 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Brucháček Jan |
NNNXXB1 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Mikšík Oliver |
6RZ1300 |
0 |
|
O-sport |
10:30:00 |
00 |
Halata Šebestián |
KVS1005 |
7100723 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:30:00 |
00 |
Lazárek Štěpán |
KVS1200 |
0 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:30:00 |
00 |
Halatová Anna |
KVS1252 |
7120329 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:30:00 |
00 |
Buksa Jan |
SKM0800 |
253379 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Spitzer Jiří |
KVS1004 |
0 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:30:00 |
00 |
Fuják Adam |
HAV1200 |
336755 |
C |
OB Havířov |
10:30:00 |
00 |
Perničková Dita |
TZLXXX2 |
8583 |
|
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Hozík Šimon |
TZLXXX5 |
8581 |
|
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Slámová Emílie Inka |
LCE1253 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Koňařík Jaroslav |
SVS7401 |
51520 |
|
Orientklub Vsetín |
10:30:00 |
00 |
Rose Ondřej |
SKM0900 |
53811 |
C |
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Mlčoch Jakub |
SKMXXXX |
0 |
|
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Krejčík Vít |
TZL1515 |
0 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Stehlíková Sára |
NNN12C1 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Staňková Linda |
NNN09C2 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Staněk Filip |
NNN07C3 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Nemček Matyáš |
NNN08C4 |
0 |
|
Neregistrovaní |
10:30:00 |
00 |
Lebánková Julie Anna |
TZLXXX3 |
0 |
|
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Lucassen Peter |
TZLXXX4 |
0 |
|
SKOB Zlín |
P
1.30 km, 35 m, 11 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:30:00 |
00 |
Pavlová Libuše |
MOV7451 |
420459 |
C |
SKOB Ostrava |
10:30:00 |
00 |
Haltofová Marie |
TRI7050 |
49400 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Sliž Eduard |
TRI7601 |
46319 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Tuharská Aneta |
TRI7751 |
49377 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Mrozková Olga |
TRI7350 |
53176 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Haltof Petr |
TRI7400 |
8660 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Bíčánková Jana |
TRI7550 |
7862 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Bíčánek Milan |
TRI7701 |
49371 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Chudík Michael |
BFM7103 |
2087516 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
10:30:00 |
00 |
Nováková Lenka |
BFM7852 |
410792 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
10:30:00 |
00 |
Matloch Aleš |
BFM7302 |
410791 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
10:30:00 |
00 |
Hrabal Zdeněk |
BFM7801 |
49496 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
10:30:00 |
00 |
Koťátková Barbora |
SFM8651 |
2035161 |
C |
OOB TJ Sokol Frýdek-Místek |
10:30:00 |
00 |
Grygarová Eva |
MOV7753 |
2082935 |
C |
SKOB Ostrava |
10:30:00 |
00 |
Riesslerová Eliška |
OTK0350 |
331701 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:30:00 |
00 |
Skýbová Marcela |
LCE7852 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Slámová Alena |
LCE8253 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Výsmeková Marcela |
LCE6052 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Hrbáček Tomáš |
LCE7702 |
0 |
C |
OOB TJ Slovan Luhačovice |
10:30:00 |
00 |
Fajkoš Lubomír |
MOVXXX4 |
0 |
|
SKOB Ostrava |
10:30:00 |
00 |
Klíma Jan |
OTK7200 |
2067301 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:30:00 |
00 |
Mikšík Michal |
TZL0508 |
8601 |
C |
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Blank Radka |
SKM7351 |
53809 |
|
KOB Směr Kroměříž |
10:30:00 |
00 |
Vavříková Iveta |
MOV7450 |
2025346 |
C |
SKOB Ostrava |
10:30:00 |
00 |
Bruk Miroslav |
TRI6100 |
416126 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Kolář Leopold |
VRB5404 |
52538 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:30:00 |
00 |
Kratschmerová Jitka |
VRB6250 |
301290 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:30:00 |
00 |
Dorčáková Pavlína |
MOVXXX1 |
53004 |
|
SKOB Ostrava |
10:30:00 |
00 |
Dorčák Jan |
MOVXXX2 |
428205 |
|
SKOB Ostrava |
10:30:00 |
00 |
Dorčák Tomáš |
MOVXXX3 |
428290 |
|
SKOB Ostrava |
10:30:00 |
00 |
Kovařík Martin |
TRI7700 |
7200588 |
C |
TJ TŽ Třinec |
10:30:00 |
00 |
Vojvodíková Barbara |
7SC7550 |
2125379 |
|
Neregistrovaní - MOV |
10:30:00 |
00 |
Kovalčíková Nela |
TZL07XX |
52341 |
|
SKOB Zlín |
10:30:00 |
00 |
Lukůvková Lenka |
KVS6850 |
53688 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:30:00 |
00 |
Králová Věra |
OTK7151 |
331069 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:30:00 |
00 |
Král Martin |
OTK0100 |
2067303 |
C |
OOB TJ Jiskra Otrokovice |
10:30:00 |
00 |
Vojvodík Rudolf |
MOV0800 |
2112746 |
C |
SKOB Ostrava |
T
1.30 km, 25 m, 12 controls, Start: Start1
Start time |
Start time from 00 |
Name |
Reg. number |
SI |
Lic. |
Club |
10:33:00 |
03 |
Chmelařová Blanka |
25C6750 |
8885 |
|
péčkaři |
10:34:00 |
04 |
Pavlica Jiří |
KVS7501 |
2116484 |
|
SKOB Kobra Vsetín |
10:35:00 |
05 |
Benrothová Irena |
NNNXXZ1 |
416065 |
|
Neregistrovaní |
10:36:00 |
06 |
Peňázová Hana |
VRB7878 |
301225 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
10:38:00 |
08 |
Muchová Barbora |
KVS8550 |
2080849 |
C |
SKOB Kobra Vsetín |
10:39:00 |
09 |
Benroth Miroslav |
NNNXXZ2 |
416064 |
|
Neregistrovaní |