Logo

Startovka závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať

Datum:
19.02.2017
Místo konání:
Hotel Maxov, Josefův Důl (okr. Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Stav leden 2016, vodovzdorně upravené. Měř. 1 : 15 000 ekv. 5 m
Ředitel závodu:
Kunc Radovan
Hlavní rozhodčí:
Rýdl Jiří
Stavitel tratí:
Kunc Radovan
JURY:
Pecka Jan, Borovička Milan, Škoda Přemek
Kategorie:
D12     D14     D17     D20     D21     D21E     D35     D45     D55     D65     H12     H14     H17     H20     H21E     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     T5    

D12 3.90 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:23:00 Štefanová Markéta STH0550 7204983 C SK Studenec
10:26:00 Malečková Hana PGP0550 2067999 C SK Praga
10:29:00 Skácelová Kateřina NNN1002 2080848 Neregistrovaní (NNN)
10:32:00 Malečková Pavlína PGP0850 2067959 C SK Praga
10:35:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 OK Jiskra Nový Bor
10:38:00 Skalová Jolana TJN0653 2070854 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:41:00 Moskvová Agáta ZLH0550 2049561 OOB TJ Zlaté Hory
10:44:00 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 C OK Jilemnice
10:47:00 Pecková Tereza VLI0551 51600 C Slavia Liberec orienteering
10:50:00 Chrástová Magdaléna STH0551 7204976 C SK Studenec
10:53:00 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 C Slavia Liberec orienteering

D14 5.20 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Vakant 0 Vakant
10:14:00 Vakant 0 Vakant
10:17:00 Nádeníčková Iva NEK0350 2035733 B Nejdek Orienteering
10:20:00 Nagyová Kateřina TJN0452 2088165 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:23:00 Pušová Bára LPU0357 2032180 OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:29:00 Čechmánková Anna PGP0452 347887 C SK Praga
10:32:00 Andrlová Lea VLI0453 4663 C Slavia Liberec orienteering
10:35:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 USK Praha
10:38:00 Marečková Ema OSN0450 2011896 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:41:00 Koberová Kateřina LPU0352 7203463 OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 Skácelová Adéla NNN1003 2088143 Neregistrovaní (NNN)
10:50:00 Kuříková Zuzana JIL0353 2078457 OK Jilemnice
10:53:00 Pesničáková Soňa TJN0451 2085567 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:56:00 Richtrová Kamila VPM0451 434806 C KOS Slavia VŠ Plzeň
10:59:00 Zaňková Natálie TJN0450 2069089 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
11:02:00 Houdová Adéla JIL0356 9068 OK Jilemnice
11:05:00 Bartošová Marie MLA0451 2073704 A MLOK Mariánské Lázně
11:08:00 Karlová Anna JIL0352 2078470 C OK Jilemnice
11:11:00 Podrábská Alžběta VLI0451 2078460 C Slavia Liberec orienteering
11:14:00 Gottsteinová Ema JIL0451 2078459 OK Jilemnice

D17 8.90 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:03:00 Vakant 0 Vakant
10:06:00 Blahová Pavla PGP0155 428253 C SK Praga
10:09:00 Fantová Kateřina EKP0256 49632 C VŠTJ Ekonom Praha
10:12:00 Šklíbová Míša TJN0153 2053560 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:15:00 Vejražková Róza SJC0151 2056270 Sportcentrum Jičín
10:18:00 Berounská Anna VSP0256 7202895 C USK Praha
10:21:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 2078456 OK Jilemnice
10:24:00 Matějková Barbora SJC0156 2075653 Sportcentrum Jičín
10:27:00 Novotná Tereza ZLH0051 331514 C OOB TJ Zlaté Hory
10:30:00 Mrózek Teresa TRI0251 7206554 B TJ TŽ Třinec
10:33:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:36:00 Rydlová Magdaléna TJN0251 2035725 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:39:00 Nádeníčková Pavla NEK0150 2056275 B Nejdek Orienteering
10:42:00 Polewka Aleksandra 14P0250 8627432 UKS Kometa Gliwice
10:45:00 Piwko Gabiela 88P0050 2076143 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:48:00 Leśnicka Agnieszka 2SP0250 2023844 UKS Azymut Dębów .
10:51:00 Pogoda Kinga 14P-050 8627431 UKS Kometa Gliwice
10:54:00 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
10:57:00 Černá Kateřina MLA0251 2073702 A MLOK Mariánské Lázně
11:00:00 Bejvlová Karolína LME0250 2058463 A SK Los Mělník
11:03:00 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
11:06:00 Tokárová Regina NEJ0151 2035737 A TJ Jiskra Nejdek
11:09:00 Rydlová Adéla TJN0151 2035701 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
11:12:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 A OOS TJ Spartak Vrchlabí

D20 9.30 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:03:00 Škarková Kateřina PGP9955 7207777 SK Praga
10:06:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 B TJ TŽ Třinec
10:09:00 Janovská Kateřina PGP9850 7208324 A SK Praga
10:12:00 Horvátová Hana SSU9794 980354 E SK Severka Šumperk, z.s.

D21 10.10 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0 Vakant
10:04:00 Vakant 0 Vakant
10:07:00 Vakant 0 Vakant
10:10:00 Teplá Karolína SHK9251 1008174 C OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 Kožinová Zuzana PGP9650 7003042 SK Praga
10:16:00 Zatloukalova Jana NNN1005 7791 Neregistrovaní (NNN)
10:19:00 Masopustová Elis PGP8656 7858 SK Praga
10:22:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C Oddíl OB Kotlářka
10:25:00 Peterová Alena DOB8953 7247 C KOB Dobruška
10:28:00 Ježková Dominika PGP9053 51658 C SK Praga
10:31:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 Kožinová Anna PGP9350 7200338 SK Praga
10:37:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 416329 C SK Žabovřesky Brno
10:43:00 Kurzová Zuzana SPC8955 7260004 SPORTICUS team
10:46:00 Hrabánková Klára PGP9654 232050 C SK Praga
10:49:00 Kaminska Anna 94P8351 2016319 KU AZS WAT Warszawa
10:52:00 Nikitchenko Natasza 38P9750 887239 UKS Orientus Lodz
10:55:00 Iwaniec Iwona 1VP9151 219167 HKS Azymut Mochy
10:58:00 Pacek Karolina Patrycj 2TP8850 1407620 Indywidualny Mazowsze
11:01:00 Pabich Maria 66P7606 553466 UKS Azymut Pabianice
11:04:00 Ďoubalová Věra DOB8751 682690 E KOB Dobruška
11:07:00 Haltof Ewa VRB9499 1436949 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
11:10:00 Horová Magda SZP5450 9782 E TJ Slovan Zdravotník Praha
11:13:00 Tomešová Daniela SJC8451 981842 E Sportcentrum Jičín
11:16:00 Janovská Petra PGP7355 1470169 E SK Praga
11:19:00 Pospíšilová Marie DKP8756 7875600 E Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 A TJ Slovan Karlovy Vary
11:25:00 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 A SK Žabovřesky Brno
11:28:00 Baldrianová Barbora DKP7855 9784 E Oddíl OB Kotlářka
11:31:00 Kašparová Ivana UOL6951 2032169 A SOB Olomouc

D21E 11.90 km, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Vakant 0 Vakant
10:25:00 von Gaza Anke 1YD1003 2043605 OLV Uslar
10:28:00 Dannowski Anke 2AD1019 780615 Preetzer TSV
10:31:00 Heinemann Anne 24D1031 502214 SV Robotron Dresden
10:34:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 E OOB SK Chrast
10:37:00 Karochová Simona DKP8853 9944499 E Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Hančová Petra VRL9652 1398998 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 Šimková Johanka SHK9355 9005227 E OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 Mechlová Lenka SHK9051 7207704 E OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 Plochová Dominika DKP8651 7207077 E Oddíl OB Kotlářka
10:52:00 Neumannová Kateřina PVP9250 8565 E VSS Přírodověda Praha
10:55:00 Kolínová Kristýna DKP8450 9000007 E Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 Randáková Helena VRL7452 515185 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:01:00 Bartošová Jana MLA7051 51494 E MLOK Mariánské Lázně

D35 9.30 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 Vakant 0 Vakant
10:21:00 Vakant 0 Vakant
10:24:00 Rypáčková Dana 5HX7900 218783 TO Nezmaři
10:27:00 Petříčková Zuzana SSP8251 434801 SK Stopa Praha, z.s.
10:30:00 Ježková Romana JIL7552 2075623 C OK Jilemnice
10:33:00 Zakouřilová Helena VSP7453 232401 C USK Praha
10:36:00 Bejvlová Martina LME7350 2060273 C SK Los Mělník
10:39:00 Hasmanová Lenka VPM7551 2060390 B KOS Slavia VŠ Plzeň
10:42:00 Šimková Markéta LME7755 2045245 C SK Los Mělník
10:45:00 Skácelová Marie NNN1004 1400445 Neregistrovaní (NNN)
10:48:00 Mědílková Iva SKL7150 7204522 C SMS Team Kladno
10:51:00 Škorpilová Jana SZP7450 211303 C TJ Slovan Zdravotník Praha
10:54:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
10:57:00 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 Hašková Eva VPM7352 515112 KOS Slavia VŠ Plzeň
11:03:00 Smolková Alena SSP6450 53567 C SK Stopa Praha, z.s.
11:06:00 Borovičková Lenka LIV7350 995809 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s.
11:09:00 Kolářová Michaela PGP7351 981813 C SK Praga
11:12:00 Podrábská Marie VLI7451 1400433 C Slavia Liberec orienteering
11:15:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice

D45 8.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0 Vakant
10:04:00 Vakant 0 Vakant
10:07:00 Malkowa Elena 18D1004 7201230 Post SV Dresden
10:10:00 bogucka jaroszek anna 42P7050 887002 Team360
10:13:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 KOB TRETRA Praha
10:16:00 Kožinová Jana PGP6651 502089 SK Praga
10:19:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
10:22:00 Kröber Andrea 48D1023 1965216 OL-Team Wehrsdorf
10:25:00 Neumannová Renata PVP6650 51580 C VSS Přírodověda Praha
10:28:00 Nitsch Joanna 28P7301 2043896 UNTS Warszawa
10:31:00 Schönfeld Ute 58D1006 7050167 SV TU Ilmenau
10:34:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 KOB TRETRA Praha
10:37:00 Pařízková Věrka SMR7151 7205014 C SNS Smržovka
10:40:00 Argalášová Gabriela TRI6850 2073677 C TJ TŽ Třinec
10:43:00 Kraemer Karin 18D1001 8636973 Post SV Dresden
10:46:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:49:00 Bugaj Teresa 41P6800 8638445 WKS Wawel Kraków
10:52:00 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
10:55:00 Wolowczyk Mariola 28P6851 1393099 UNTS Warszawa
10:58:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C SK Praga

D55 6.30 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Vakant 0 Vakant
10:26:00 Lacigová Ivana SZP5950 7003023 C TJ Slovan Zdravotník Praha
10:29:00 Bochenková Jana EKP6150 232174 C VŠTJ Ekonom Praha
10:32:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
10:35:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice

D65 5.20 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Vakant 0 Vakant
10:05:00 Haenelt Beatrix 1QD1022 7000038 SV IHW Alex 78 Berlin

H12 5.20 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:20:00 Vakant 0 Vakant
11:23:00 Vakant 0 Vakant
11:26:00 Melišík Jan TAP0502 2081357 KOB TRETRA Praha
11:29:00 Škorpil Marek SZP0901 0 C TJ Slovan Zdravotník Praha
11:32:00 Mairich Filip TJN0603 2067316 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
11:35:00 Sork Dominik TAP0504 2092402 KOB TRETRA Praha
11:38:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 C USK Praha
11:41:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 886289 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 Dejnožka Martin TJN0600 2035718 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
11:47:00 Elleder David NNN0699 2102821 Neregistrovaní (NNN)
11:50:00 Pěnička Jan TJN0501 2070823 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
11:53:00 Čechmánek Václav PVP0600 8575 C VSS Přírodověda Praha
11:56:00 Mairich Martin TJN0812 2096129 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
11:59:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8645 C Oddíl OB Kotlářka
12:02:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 USK Praha
12:05:00 Lisiak Adam 38P0500 887240 UKS Orientus Lodz
12:08:00 Meier David VLI0606 232246 C Slavia Liberec orienteering
12:11:00 Štefan Jan STH0500 9045 C SK Studenec

H14 6.80 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Vakant 0 Vakant
10:05:00 Vakant 0 Vakant
10:08:00 Kožina Štěpán PGP0300 7260011 C SK Praga
10:11:00 Novotný Erik ZLH0301 2020722 C OOB TJ Zlaté Hory
10:14:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 TJ Slovan Karlovy Vary
10:17:00 Malý Tomáš VRB0414 2067397 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
10:20:00 Martan Matyáš 14Z0400 2102703 STS Chvojkovice-Brod
10:23:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 232616 C USK Praha
10:26:00 Mrózek Pawel TRI0401 416128 C TJ TŽ Třinec
10:29:00 Kolář Matyáš PGP0304 897393 C SK Praga
10:32:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 Lesák Ondřej TJN0306 2085591 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:38:00 Procinger Jakub VRL0305 2088183 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 Blaha Michal EKP0402 2075608 VŠTJ Ekonom Praha
10:44:00 Tkáč Matěj TJN0401 2027207 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:47:00 Tokár Radim NEJ0300 2049567 C TJ Jiskra Nejdek
10:50:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 2027224 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:53:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 C SK Los Mělník
10:56:00 Řehoř Vojta TJN0303 2080823 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:59:00 Blaha Jiří EKP0401 7209480 VŠTJ Ekonom Praha

H17 11.50 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:03:00 Vakant 0 Vakant
10:06:00 Vakant 0 Vakant
10:09:00 Dostál Jakub VRL0104 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 Haltof Marek TRI0200 9101677 C TJ TŽ Třinec
10:15:00 Procinger Jan VRL0102 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 Gottstein Jonáš JIL0107 2078455 C OK Jilemnice
10:21:00 Mejsnar Jaroslav VRL0202 7260006 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:24:00 Romaniuk Vojtěch TJN0205 4408034 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:27:00 Tachezy Jan DCE0100 2104701 C KOB Dobřichovice
10:30:00 Link Lukáš STH0205 7204987 C SK Studenec
10:33:00 Bolehovský Michal VSP0202 601169 C USK Praha
10:36:00 Adamec Martin TJN0106 2080828 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:39:00 Vlastník Matouš JIL0201 2073749 C OK Jilemnice
10:42:00 Budský Ondřej TJN0105 1398985 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
10:45:00 Ježek Jakub JIL0104 2035716 C OK Jilemnice
10:48:00 Mayer Šimon KSH0202 2078478 OB Kašperské Hory
10:51:00 Tuharský Erik TRI0100 7202876 C TJ TŽ Třinec
10:54:00 Zakouřil Jonáš TUV0001 0 SOK TJ Turnov
10:57:00 Melišík Martin TAP0200 2080913 KOB TRETRA Praha
11:00:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
11:03:00 Hašek Adam VPM0101 887604 B KOS Slavia VŠ Plzeň
11:06:00 Šubrt Matěj DKP0205 888625 B Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 Nagy Josef TJN0006 2069092 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
11:12:00 Bartoš Václav MLA0101 515060 B MLOK Mariánské Lázně
11:15:00 Růta Matyáš TJN0102 2032159 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou
11:18:00 Tuma Matěj SJC0202 2056295 B Sportcentrum Jičín
11:21:00 Hasman Ondřej VPM0002 2042514 B KOS Slavia VŠ Plzeň
11:24:00 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 B TJ TŽ Třinec
11:27:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 2090853 B KOS Slavia VŠ Plzeň
11:30:00 Štefan Vít STH0202 7201763 B SK Studenec
11:33:00 Pawłowicz Bruno 88P0000 2053617 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:36:00 Byrczek Jan 14P0000 8629802 UKS Kometa Gliwice
11:39:00 Kruk Wojciech 88P0100 2076144 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:42:00 Huba Karol 2SP0000 886651 UKS Azymut Dębów .
11:45:00 Andrzejewski Miłosz 88P0101 2103947 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:48:00 Nitsch Tomasz (jr) 28P0000 8281200 UNTS Warszawa
11:51:00 Zalewski Bartłomiej 88P0103 253493 MKS Paulinum Jelenia Góra
11:54:00 Schindler Erik 1TD1007 929470 SV Handwerk Erfurt
11:57:00 Lach Kacper 88P0002 412287 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:00:00 Hašek Jan VPM0001 8629758 B KOS Slavia VŠ Plzeň
12:03:00 Klaška Martin DKP0100 9889 A Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Hasman Marek VPM0201 2042505 A KOS Slavia VŠ Plzeň
12:09:00 Mareček Šimon OSN0201 8000543 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:12:00 Richtr Lukáš VPM0204 2042518 A KOS Slavia VŠ Plzeň

H20 12.90 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:03:00 Vlastník Šimon JIL9904 2060257 C OK Jilemnice
10:06:00 Borovička Tomáš LIV9800 888614 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s.
10:09:00 Ježek Vít JIL9903 425529 C OK Jilemnice
10:12:00 Neumann Jindřich PVP9900 336081 C VSS Přírodověda Praha
10:15:00 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
10:18:00 Lucerski Maciej 88P9700 1411016 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:21:00 Kruk Michał 2SP9900 886652 UKS Azymut Dębów .
10:24:00 Szymański Kornel 88P9701 889678 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:27:00 Szwaja Mateusz 14P9901 8631691 UKS Kometa Gliwice
10:30:00 Domagała Marcel 88P9800 889676 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:33:00 jaroszek jakub 42P9800 7899987 Team360
10:36:00 Staszak Wiktor 88P9802 2090687 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:39:00 Kašpar Petr JPV9915 2069090 A Oddíl OS SK Prostějov
10:42:00 Starý Ondra VRL9802 2025354 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 A TJ TŽ Třinec

H21E 15.90 km, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:03:00 Vakant 0 Vakant
10:06:00 Vakant 0 Vakant
10:09:00 Kraemer Andrei 18D1013 888902 Post SV Dresden
10:12:00 Kundisch Wieland 33D1020 1985456 USV TU Dresden
10:15:00 Kohlschmidt Bernd 24D1016 502219 SV Robotron Dresden
10:18:00 Neumann Tomáš PVP8900 301117 E VSS Přírodověda Praha
10:21:00 Svoboda Honza SMR7901 995876 E SNS Smržovka
10:24:00 Laciga Radek SZP8200 7003030 E TJ Slovan Zdravotník Praha
10:27:00 Klaška Pavel DKP9301 1700077 E Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Šňupárek Václav DKP9500 7204504 E Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 Kantor Ondřej TRI9103 920676 E TJ TŽ Třinec
10:36:00 Kratochvíl Martin SJI8304 995877 E OK Jihlava
10:39:00 Malý Aleš JIL8702 1155115 E OK Jilemnice
10:42:00 Bořánek Petr SZP7000 9101108 E TJ Slovan Zdravotník Praha
10:45:00 Argaláš Michal TRI9301 887630 E TJ TŽ Třinec
10:48:00 Johanovský Tomáš DKP8500 889286 E Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 Matuš Vojtěch VRB9606 2067391 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
10:54:00 Drobník Michal SJC8709 1414501 E Sportcentrum Jičín
10:57:00 Neumann Vojtěch PVP9400 1403421 E VSS Přírodověda Praha
11:00:00 Kettner Lukáš DCE9400 887640 E KOB Dobřichovice
11:03:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 E Slavia Liberec orienteering
11:06:00 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
11:09:00 Horyna Roman SZP7600 1399000 E TJ Slovan Zdravotník Praha
11:12:00 Kopáček Jan CHT8510 7201807 E OOB SK Chrast
11:15:00 Čáp Ondřej DOB7405 7241 E KOB Dobruška
11:18:00 Janovský Tomáš PGP6401 8636798 E SK Praga
11:21:00 Kopáček Miroslav CHT6049 2073715 E OOB SK Chrast
11:24:00 Horvát Petr SSU9442 886264 E SK Severka Šumperk, z.s.
11:27:00 Mareček Petr OSN6900 7205032 E SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H21A 13.40 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0 Vakant
10:04:00 Vakant 0 Vakant
10:07:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 7202874 B Oddíl OB Kotlářka
10:10:00 Novák Daniel DOK8700 887924 B OK Doksy
10:13:00 Rusý Tomáš DCE9300 2051509 B KOB Dobřichovice
10:16:00 Ramba Jiří DKP8606 231951 B Oddíl OB Kotlářka
10:19:00 Martínek Robert VPM7700 301170 B KOS Slavia VŠ Plzeň
10:22:00 Tojnar Jan LIV6701 8912 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s.
10:25:00 Procházka Jan DKP8201 51802 Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 Kalata Michał 88P8900 8636526 MKS Paulinum Jelenia Góra
10:31:00 Paszynski Piotr 38P8100 8640929 UKS Orientus Lodz
10:34:00 Wolowczyk Krzysztof 28P9501 9200095 UNTS Warszawa
10:37:00 Skorupa Piotr 86P9300 1696 LKS Górzanka Nawojowa Góra
10:40:00 Lisowski Przemyslaw 68P8701 1399033 KS Artemis Wrocław
10:43:00 Bartczak Jarosław 39P6800 887093 UMKS Orkan Ostróda
10:46:00 Gregoriades Tomáš SSP8312 51659 A SK Stopa Praha, z.s.
10:49:00 Goder Josef DKP8203 7202900 A Oddíl OB Kotlářka
10:52:00 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 E SOK TJ Turnov
10:55:00 Kurz Pavel SPC7408 2042503 A SPORTICUS team
10:58:00 Jirka Michal PTE8403 8401151 A TJ Sokol Ptení
11:01:00 Klech Richard VRB7201 436946 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem, z.s.
11:04:00 Boudný Jan SZP7401 51773 E TJ Slovan Zdravotník Praha

H21B 11.40 km, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Domín Nikolas EKP8806 2078484 C VŠTJ Ekonom Praha
11:13:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia VŠ Plzeň
11:16:00 Panovec Jan VIC8931 8066608 OB Vizovice
11:19:00 Sokolář Ondřej TUV9601 411616 SOK TJ Turnov
11:22:00 Buriánek Vojta SMR7801 7204972 C SNS Smržovka
11:25:00 Nývlt Martin DKP8200 1207407 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
11:31:00 Moskva Roman ZLH7501 7506161 OOB TJ Zlaté Hory
11:34:00 Meier Milan VLI7301 7003010 C Slavia Liberec orienteering
11:37:00 Král Luboš PVP8400 2103747 C VSS Přírodověda Praha
11:40:00 Zatloukal Vaclav NNN1006 2049587 Neregistrovaní (NNN)
11:43:00 Leštínský Tomáš DOB7801 2027232 B KOB Dobruška
11:46:00 Klemsa Jakub NNN1007 331098 Neregistrovaní (NNN)
11:49:00 Wagner Libor DKP8511 7207349 C Oddíl OB Kotlářka

H35 12.90 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Vakant 0 Vakant
10:54:00 Vakant 0 Vakant
10:57:00 Tomeš Petr SJC7531 896967 C Sportcentrum Jičín
11:00:00 Zakouřil Václav VSP7401 51724 C USK Praha
11:03:00 Polák Jaroslav CHA7500 7201775 C OK Chrastava
11:06:00 Haenelt Stephan 1QD1012 997926 SV IHW Alex 78 Berlin
11:09:00 Härtelt Daniel 26D1014 2023902 OLV Potsdam
11:12:00 Heinemann Björn 24D1028 2035202 SV Robotron Dresden
11:15:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
11:18:00 Niessner Piotr 41P6300 8635047 WKS Wawel Kraków
11:21:00 Nedopílek David SVR7600 1403430 TJ Švýcárna
11:24:00 Plesiński Mariusz 1VP7301 2067729 HKS Azymut Mochy
11:27:00 Kuryj Marek 41P7800 8640921 WKS Wawel Kraków
11:30:00 Šmahel David NNN7407 889168 Neregistrovaní (NNN)
11:33:00 Chrást Tomáš STH7401 7203467 C SK Studenec
11:36:00 Fremder Lars 48D1011 772105 OL-Team Wehrsdorf
11:39:00 Pokorný Jan NNN7906 0 Neregistrovaní (NNN)
11:42:00 Kolář Tomáš PGP7104 887615 C SK Praga
11:45:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C USK Praha
11:48:00 Walicki Rafał 1VP7800 2036957 HKS Azymut Mochy
11:51:00 Zavadil Luboš NNN7706 0 Neregistrovaní (NNN)
11:54:00 Škorpil Martin SZP5700 2011900 C TJ Slovan Zdravotník Praha
11:57:00 Geisler Michal SKL7500 7205029 C SMS Team Kladno
12:00:00 Uhlemann Ulf 1WD1010 303967 ESV Dresden
12:03:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 OK Slavia Hradec Králové
12:06:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
12:09:00 Tuma Jaroslav SJC7305 7090004 C Sportcentrum Jičín
12:12:00 Pecka Jan EKP6800 515152 B VŠTJ Ekonom Praha
12:15:00 Petříček Martin SSP8000 51690 C SK Stopa Praha, z.s.

H45 11.00 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0 Vakant
10:04:00 Vakant 0 Vakant
10:07:00 Männel Harald 48D1017 1111255 OL-Team Wehrsdorf
10:10:00 Bartoš Luděk MLA6701 888609 C MLOK Mariánské Lázně
10:13:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C SK Praga
10:16:00 Krauße Thomas 61D1018 8222221 SG LVB Leipzig
10:19:00 Teringl Radek VCB6502 8044 OB České Budějovice
10:22:00 Chachurski Ryszard 45P6300 1963012 KU AZS WAT Warszawa
10:25:00 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
10:28:00 Hájek Jiří NEJ6400 682072 C TJ Jiskra Nejdek
10:31:00 Wroniak Adam 53P6900 1221169 Team 360
10:34:00 Kozłowski Jacek 2VP6301 2021371 PATRIA Młynne
10:37:00 Gorczyca Jacek 97P7100 2067843 KS Hades Poznań
10:40:00 Novotný Tomáš ZLH7001 7001234 C OOB TJ Zlaté Hory
10:43:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 VŠTJ Ekonom Praha
10:46:00 Moszkowicz Paweł 41P6700 8638446 WKS Wawel Kraków
10:49:00 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
10:52:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C Oddíl OB Kotlářka
10:55:00 Stanisław Skorupa 2WP6400 428772 MUKS GLIWICE
10:58:00 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
11:01:00 Kaufmann Torsten 33D1026 941971 USV TU Dresden
11:04:00 Nowak Remigiusz 97P7200 7200386 KS Hades Poznań
11:07:00 Nitsch Tomasz 28P7100 1399040 UNTS Warszawa
11:10:00 Bejvl Jakub LME7100 2060271 C SK Los Mělník
11:13:00 Bleidorn Stefan 1QD1030 8241268 SV IHW Alex 78 Berlin
11:16:00 Fürst Aleš LLI6801 436961 TJ Loko Liberec
11:19:00 Šubrt Antonín DKP7100 7201757 C Oddíl OB Kotlářka
11:22:00 Šimek Roman UOL6503 9005227 C SOB Olomouc

H55 9.60 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Vakant 0 Vakant
10:41:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 Cegielka Jan 94P6200 2075574 KU AZS WAT Warszawa
10:47:00 Kožina Petr PGP6000 51632 C SK Praga
10:50:00 Schalle Michael 96D0001 8222223 MTV Bamberg
10:53:00 Kössler Wolfgang 2CD1008 302986 Volkssport Berlin
10:56:00 Adrián Petr EKP5600 8627106 VŠTJ Ekonom Praha
10:59:00 Braatz Frank 1QD6200 8201262 SV IHW Alex 78 Berlin
11:02:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C VŠTJ Ekonom Praha
11:05:00 Schalle Michael 96D1025 582309 MTV Bamberg
11:08:00 Bochenek Milan EKP5601 51581 C VŠTJ Ekonom Praha
11:11:00 Borovička Milan LIV6104 515097 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s.
11:14:00 Wierciński Piotr 2UP5600 1394894 MKS Metalowiec Łódź
11:17:00 Kraemer Werner 18D1009 8629988 Post SV Dresden
11:20:00 Fremder Dietmar 48D1002 560127 OL-Team Wehrsdorf
11:23:00 Wald František LIV5300 49606 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov, z.s.
11:26:00 Edward Bartkowiak 34P4800 412412 WKS Grunwald Poznań
11:29:00 Drobník Ivan VLI5601 9902 C Slavia Liberec orienteering
11:32:00 Kuchař Pavel SJC6000 2102082 C Sportcentrum Jičín
11:35:00 Heinrich Peter 74D6000 9005663 ESV Dresden MTBO
11:38:00 Kukis Michael 94D1005 1559 OSC Kassel.
11:41:00 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
11:44:00 Kruczek Stanisław 41P4800 8640922 WKS Wawel Kraków

H65 8.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Conrad Helmut 33D1021 8501901 USV TU Dresden
11:10:00 Toušek Miloslav SSP5000 51655 C SK Stopa Praha, z.s.
11:13:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
11:16:00 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
11:19:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
11:22:00 Pilc Oldřich OOL5100 1400440 C SK Haná orienteering
11:25:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
11:28:00 Nosál Stanislav SSP4600 8805 C SK Stopa Praha, z.s.
11:31:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C Oddíl OB Kotlářka

H75 6.30 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Vakant 0 Vakant
10:05:00 Němec Vladimír SSP4201 502087 C SK Stopa Praha, z.s.
10:08:00 Heinemann Rolf 24D1027 2060 SV Robotron Dresden
10:11:00 Rychlý Rudolf SSP4100 9823 C SK Stopa Praha, z.s.
10:14:00 Frey Jaromír NEJ4100 2067350 C TJ Jiskra Nejdek
10:17:00 Attl Vladimír SSP3800 682666 C SK Stopa Praha, z.s.

T5 11.00 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:28:00 Vakant 0 Vakant
11:31:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Vakant 0 Vakant
11:37:00 Vakant 0 Vakant
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:43:00 Vakant 0 Vakant
11:46:00 Ellederová Zdenka NNN7799 2102816 Neregistrovaní (NNN)
11:49:00 Waldhauser Štěpán BOR0409 4443 OK Jiskra Nový Bor
11:52:00 Skácel Jan NNN1001 2102587 Neregistrovaní (NNN)
11:55:00 Schöne Jakob 33D1024 950102 USV TU Dresden
11:58:00 Chmelíková Tereza SZP8750 232330 C TJ Slovan Zdravotník Praha
12:01:00 Svoboda Ivan SMR6200 886815 SNS Smržovka
12:04:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C Slavia Liberec orienteering
12:07:00 Jirková Petra VPM8450 8416122 KOS Slavia VŠ Plzeň
12:10:00 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C Slavia Liberec orienteering