Startovka závodu: Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať

Klubová startovka

Datum:
19.02.2017
Místo konání:
Hotel Maxov, Josefův Důl (okr. Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Stav leden 2016, vodovzdorně upravené. Měř. 1 : 15 000 ekv. 5 m
Ředitel závodu:
Kunc Radovan
Hlavní rozhodčí:
Rýdl Jiří
Stavitel tratí:
Kunc Radovan
JURY:
Pecka Jan, Borovička Milan, Škoda Přemek
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
Kluby:
NNN     18D     1QD     24D     26D     33D     48D     74D     14P     1VP     2SP     2TP     2UP     2WP     34P     38P     39P     41P     42P     53P     66P     68P     86P     88P     94P     97P     BOR     BOV     DCE     DKP     DOB     DOK     EKP     CHA     CHT     JIL     JPV     KSH     LIV     LLI     LME     LPU     MLA     NEJ     NEK     OOL     OSN     PGP     PTE     PVP     SHK     SJC     SJI     SKL     SKV     SMR     SPC     SSP     SSU     STH     SVR     SZP     TAP     TBM     TJN     TRI     TUV     UOL     VCB     VIC     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     ZBM     ZLH     Ostatní kluby
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7791 Zatloukalova Jana NNN1005 D21 10:16:00
2080848 Skácelová Kateřina NNN1002 D12 10:29:00
1400445 Skácelová Marie NNN1004 D35 10:45:00
2088143 Skácelová Adéla NNN1003 D14 10:47:00
889168 Šmahel David NNN7407 H35 11:30:00
0 Pokorný Jan NNN7906 H35 11:39:00
2049587 Zatloukal Vaclav NNN1006 H21B 11:40:00
2102816 Ellederová Zdenka NNN7799 T5 11:46:00
331098 Klemsa Jakub NNN1007 H21B 11:46:00
2102821 Elleder David NNN0699 H12 11:47:00
0 Zavadil Luboš NNN7706 H35 11:51:00
2102587 Skácel Jan NNN1001 T5 11:52:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201230 Malkowa Elena 18D1004 D45 10:07:00
888902 Kraemer Andrei 18D1013 H21E 10:09:00
8636973 Kraemer Karin 18D1001 D45 10:43:00
8629988 Kraemer Werner 18D1009 H55 11:17:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7000038 Haenelt Beatrix 1QD1022 D65 10:05:00
8201262 Braatz Frank 1QD6200 H55 10:59:00
997926 Haenelt Stephan 1QD1012 H35 11:06:00
8241268 Bleidorn Stefan 1QD1030 H45 11:13:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060 Heinemann Rolf 24D1027 H75 10:08:00
502219 Kohlschmidt Bernd 24D1016 H21E 10:15:00
502214 Heinemann Anne 24D1031 D21E 10:31:00
2035202 Heinemann Björn 24D1028 H35 11:12:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2023902 Härtelt Daniel 26D1014 H35 11:09:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1985456 Kundisch Wieland 33D1020 H21E 10:12:00
941971 Kaufmann Torsten 33D1026 H45 11:01:00
8501901 Conrad Helmut 33D1021 H65 11:07:00
950102 Schöne Jakob 33D1024 T5 11:55:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1111255 Männel Harald 48D1017 H45 10:07:00
1965216 Kröber Andrea 48D1023 D45 10:22:00
560127 Fremder Dietmar 48D1002 H55 11:20:00
772105 Fremder Lars 48D1011 H35 11:36:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9005663 Heinrich Peter 74D6000 H55 11:35:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8631691 Szwaja Mateusz 14P9901 H20 10:27:00
8627432 Polewka Aleksandra 14P0250 D17 10:42:00
8627431 Pogoda Kinga 14P-050 D17 10:51:00
8629802 Byrczek Jan 14P0000 H17 11:36:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
219167 Iwaniec Iwona 1VP9151 D21 10:55:00
2067729 Plesiński Mariusz 1VP7301 H35 11:24:00
2036957 Walicki Rafał 1VP7800 H35 11:48:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
886652 Kruk Michał 2SP9900 H20 10:21:00
2023844 Leśnicka Agnieszka 2SP0250 D17 10:48:00
886651 Huba Karol 2SP0000 H17 11:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1407620 Pacek Karolina Patrycj 2TP8850 D21 10:58:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1394894 Wierciński Piotr 2UP5600 H55 11:14:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
428772 Stanisław Skorupa 2WP6400 H45 10:55:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
412412 Edward Bartkowiak 34P4800 H55 11:26:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8640929 Paszynski Piotr 38P8100 H21A 10:31:00
887239 Nikitchenko Natasza 38P9750 D21 10:52:00
887240 Lisiak Adam 38P0500 H12 12:05:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887093 Bartczak Jarosław 39P6800 H21A 10:43:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8638446 Moszkowicz Paweł 41P6700 H45 10:46:00
8638445 Bugaj Teresa 41P6800 D45 10:49:00
8635047 Niessner Piotr 41P6300 H35 11:18:00
8640921 Kuryj Marek 41P7800 H35 11:27:00
8640922 Kruczek Stanisław 41P4800 H55 11:44:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887002 bogucka jaroszek anna 42P7050 D45 10:10:00
7899987 jaroszek jakub 42P9800 H20 10:33:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1221169 Wroniak Adam 53P6900 H45 10:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
553466 Pabich Maria 66P7606 D21 11:01:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1399033 Lisowski Przemyslaw 68P8701 H21A 10:40:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1696 Skorupa Piotr 86P9300 H21A 10:37:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1411016 Lucerski Maciej 88P9700 H20 10:18:00
889678 Szymański Kornel 88P9701 H20 10:24:00
8636526 Kalata Michał 88P8900 H21A 10:28:00
889676 Domagała Marcel 88P9800 H20 10:30:00
2090687 Staszak Wiktor 88P9802 H20 10:36:00
2076143 Piwko Gabiela 88P0050 D17 10:45:00
2053617 Pawłowicz Bruno 88P0000 H17 11:33:00
2076144 Kruk Wojciech 88P0100 H17 11:39:00
2103947 Andrzejewski Miłosz 88P0101 H17 11:45:00
253493 Zalewski Bartłomiej 88P0103 H17 11:51:00
412287 Lach Kacper 88P0002 H17 11:57:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2075574 Cegielka Jan 94P6200 H55 10:44:00
2016319 Kaminska Anna 94P8351 D21 10:49:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067843 Gorczyca Jacek 97P7100 H45 10:37:00
7200386 Nowak Remigiusz 97P7200 H45 11:04:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 D12 10:35:00
4443 Waldhauser Štěpán BOR0409 T5 11:49:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C H65 11:25:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2051509 Rusý Tomáš DCE9300 B H21A 10:13:00
2104701 Tachezy Jan DCE0100 C H17 10:27:00
887640 Kettner Lukáš DCE9400 E H21E 11:00:00
(25)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202874 Pospíšil Ondřej DKP8717 B H21A 10:07:00
231951 Ramba Jiří DKP8606 B H21A 10:16:00
7260030 Ryantová Jana DKP8660 C D21 10:22:00
51802 Procházka Jan DKP8201 H21A 10:25:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 E H21E 10:27:00
7204504 Šňupárek Václav DKP9500 E H21E 10:30:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C D21 10:31:00
9944499 Karochová Simona DKP8853 E D21E 10:37:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C D45 10:46:00
889286 Johanovský Tomáš DKP8500 E H21E 10:48:00
7207077 Plochová Dominika DKP8651 E D21E 10:49:00
7202900 Goder Josef DKP8203 A H21A 10:49:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C H45 10:52:00
9000007 Kolínová Kristýna DKP8450 E D21E 10:55:00
888625 Šubrt Matěj DKP0205 B H17 11:06:00
7875600 Pospíšilová Marie DKP8756 E D21 11:19:00
7201757 Šubrt Antonín DKP7100 C H45 11:19:00
1207407 Nývlt Martin DKP8200 C H21B 11:25:00
9784 Baldrianová Barbora DKP7855 E D21 11:28:00
51800 Procházka Zdenko DKP4300 C H65 11:31:00
886289 Šubrt Vojtěch DKP0502 C H12 11:41:00
7207349 Wagner Libor DKP8511 C H21B 11:49:00
8645 Šubrt Jáchym DKP0800 C H12 11:59:00
9889 Klaška Martin DKP0100 A H17 12:03:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C H35 12:06:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7247 Peterová Alena DOB8953 C D21 10:25:00
682690 Ďoubalová Věra DOB8751 E D21 11:04:00
7241 Čáp Ondřej DOB7405 E H21E 11:15:00
2027232 Leštínský Tomáš DOB7801 B H21B 11:43:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887924 Novák Daniel DOK8700 B H21A 10:10:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49632 Fantová Kateřina EKP0256 C D17 10:09:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C D45 10:19:00
232174 Bochenková Jana EKP6150 C D55 10:29:00
2075608 Blaha Michal EKP0402 H14 10:41:00
9700729 Blaha Ondřej EKP7002 H45 10:43:00
8627106 Adrián Petr EKP5600 H55 10:56:00
7209480 Blaha Jiří EKP0401 H14 10:59:00
682645 Šedivý Jiří EKP5500 C H55 11:02:00
51581 Bochenek Milan EKP5601 C H55 11:08:00
2078484 Domín Nikolas EKP8806 C H21B 11:10:00
2042539 Borák Stanislav EKP5212 C H65 11:16:00
51147 Fanta Miroslav EKP5800 C H55 11:41:00
515152 Pecka Jan EKP6800 B H35 12:12:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201775 Polák Jaroslav CHA7500 C H35 11:03:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2059736 Kopáčková Iva CHT8851 E D21E 10:34:00
53452 Řezníčková Hana CHT6051 C D45 10:52:00
7201807 Kopáček Jan CHT8510 E H21E 11:12:00
2073715 Kopáček Miroslav CHT6049 E H21E 11:21:00
(19)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060257 Vlastník Šimon JIL9904 C H20 10:03:00
425529 Ježek Vít JIL9903 C H20 10:09:00
2035717 Hrouda Matěj JIL9804 C H20 10:15:00
2078455 Gottstein Jonáš JIL0107 C H17 10:18:00
2078456 Pitrmucová Antonie JIL0251 D17 10:21:00
2075623 Ježková Romana JIL7552 C D35 10:30:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C D55 10:35:00
2073749 Vlastník Matouš JIL0201 C H17 10:39:00
1155115 Malý Aleš JIL8702 E H21E 10:39:00
2078451 Matěásková Šárka JIL0551 C D12 10:44:00
2035716 Ježek Jakub JIL0104 C H17 10:45:00
2060259 Vlastník Zdeněk JIL6901 C H45 10:49:00
2078457 Kuříková Zuzana JIL0353 D14 10:50:00
9068 Houdová Adéla JIL0356 D14 11:02:00
2078470 Karlová Anna JIL0352 C D14 11:08:00
9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C H65 11:13:00
2078459 Gottsteinová Ema JIL0451 D14 11:14:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D35 11:15:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C H35 11:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2069090 Kašpar Petr JPV9915 A H20 10:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2078478 Mayer Šimon KSH0202 H17 10:48:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
888614 Borovička Tomáš LIV9800 C H20 10:06:00
8912 Tojnar Jan LIV6701 B H21A 10:22:00
995809 Borovičková Lenka LIV7350 C D35 11:06:00
515097 Borovička Milan LIV6104 C H55 11:11:00
49606 Wald František LIV5300 C H55 11:23:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436961 Fürst Aleš LLI6801 H45 11:16:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060273 Bejvlová Martina LME7350 C D35 10:36:00
2045245 Šimková Markéta LME7755 C D35 10:42:00
2056261 Bejvl Marek LME0400 C H14 10:53:00
2020717 Šimek Miroslav LME6300 C H45 10:58:00
2058463 Bejvlová Karolína LME0250 A D17 11:00:00
2060271 Bejvl Jakub LME7100 C H45 11:10:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032180 Pušová Bára LPU0357 D14 10:23:00
7203463 Koberová Kateřina LPU0352 D14 10:41:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
888609 Bartoš Luděk MLA6701 C H45 10:10:00
2073702 Černá Kateřina MLA0251 A D17 10:57:00
51494 Bartošová Jana MLA7051 E D21E 11:01:00
2073704 Bartošová Marie MLA0451 A D14 11:05:00
515060 Bartoš Václav MLA0101 B H17 11:12:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067350 Frey Jaromír NEJ4100 C H75 10:14:00
682072 Hájek Jiří NEJ6400 C H45 10:28:00
2049567 Tokár Radim NEJ0300 C H14 10:47:00
2035737 Tokárová Regina NEJ0151 A D17 11:06:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2035733 Nádeníčková Iva NEK0350 B D14 10:17:00
2056275 Nádeníčková Pavla NEK0150 B D17 10:39:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1400440 Pilc Oldřich OOL5100 C H65 11:22:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 C D14 10:26:00
7203325 Stoklasová Daniela OSN0055 B D17 10:33:00
2011896 Marečková Ema OSN0450 C D14 10:38:00
7205032 Mareček Petr OSN6900 E H21E 11:27:00
8000543 Mareček Šimon OSN0201 A H17 12:09:00
(24)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7207777 Škarková Kateřina PGP9955 D20 10:03:00
428253 Blahová Pavla PGP0155 C D17 10:06:00
7260011 Kožina Štěpán PGP0300 C H14 10:08:00
7208324 Janovská Kateřina PGP9850 A D20 10:09:00
2067268 Maleček Vít PGP6801 C H45 10:13:00
7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 D21 10:13:00
502089 Kožinová Jana PGP6651 D45 10:16:00
7858 Masopustová Elis PGP8656 D21 10:19:00
2460 Baldrian Petr PGP7203 C H45 10:25:00
2067999 Malečková Hana PGP0550 C D12 10:26:00
51658 Ježková Dominika PGP9053 C D21 10:28:00
897393 Kolář Matyáš PGP0304 C H14 10:29:00
347887 Čechmánková Anna PGP0452 C D14 10:29:00
232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C D55 10:32:00
2067959 Malečková Pavlína PGP0850 C D12 10:32:00
7200338 Kožinová Anna PGP9350 D21 10:34:00
232050 Hrabánková Klára PGP9654 C D21 10:46:00
51632 Kožina Petr PGP6000 C H55 10:47:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C D35 10:54:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C D45 10:58:00
981813 Kolářová Michaela PGP7351 C D35 11:09:00
1470169 Janovská Petra PGP7355 E D21 11:16:00
8636798 Janovský Tomáš PGP6401 E H21E 11:18:00
887615 Kolář Tomáš PGP7104 C H35 11:42:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8401151 Jirka Michal PTE8403 A H21A 10:58:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336081 Neumann Jindřich PVP9900 C H20 10:12:00
301117 Neumann Tomáš PVP8900 E H21E 10:18:00
51580 Neumannová Renata PVP6650 C D45 10:25:00
8565 Neumannová Kateřina PVP9250 E D21E 10:52:00
1403421 Neumann Vojtěch PVP9400 E H21E 10:57:00
2103747 Král Luboš PVP8400 C H21B 11:37:00
8575 Čechmánek Václav PVP0600 C H12 11:53:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1008174 Teplá Karolína SHK9251 C D21 10:10:00
9005227 Šimková Johanka SHK9355 E D21E 10:43:00
7207704 Mechlová Lenka SHK9051 E D21E 10:46:00
9101117 Slovák Miroslav SHK7704 H35 12:03:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2056270 Vejražková Róza SJC0151 D17 10:15:00
2075653 Matějková Barbora SJC0156 D17 10:24:00
8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 A D17 10:54:00
1414501 Drobník Michal SJC8709 E H21E 10:54:00
896967 Tomeš Petr SJC7531 C H35 10:57:00
981842 Tomešová Daniela SJC8451 E D21 11:13:00
2056295 Tuma Matěj SJC0202 B H17 11:18:00
2102082 Kuchař Pavel SJC6000 C H55 11:32:00
7090004 Tuma Jaroslav SJC7305 C H35 12:09:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995877 Kratochvíl Martin SJI8304 E H21E 10:36:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204522 Mědílková Iva SKL7150 C D35 10:48:00
7205029 Geisler Michal SKL7500 C H35 11:57:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9005143 Štěrba Marek SKV0401 H14 10:14:00
7003008 Kubínová Veronika SKV9752 A D21 11:22:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995876 Svoboda Honza SMR7901 E H21E 10:21:00
7205014 Pařízková Věrka SMR7151 C D45 10:37:00
7204972 Buriánek Vojta SMR7801 C H21B 11:22:00
886815 Svoboda Ivan SMR6200 T5 12:01:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7260004 Kurzová Zuzana SPC8955 D21 10:43:00
2042503 Kurz Pavel SPC7408 A H21A 10:55:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
502087 Němec Vladimír SSP4201 C H75 10:05:00
9823 Rychlý Rudolf SSP4100 C H75 10:11:00
682666 Attl Vladimír SSP3800 C H75 10:17:00
434801 Petříčková Zuzana SSP8251 D35 10:27:00
51659 Gregoriades Tomáš SSP8312 A H21A 10:46:00
53567 Smolková Alena SSP6450 C D35 11:03:00
51655 Toušek Miloslav SSP5000 C H65 11:10:00
8805 Nosál Stanislav SSP4600 C H65 11:28:00
51690 Petříček Martin SSP8000 C H35 12:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
980354 Horvátová Hana SSU9794 E D20 10:12:00
886264 Horvát Petr SSU9442 E H21E 11:24:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7204983 Štefanová Markéta STH0550 C D12 10:23:00
7204987 Link Lukáš STH0205 C H17 10:30:00
7204976 Chrástová Magdaléna STH0551 C D12 10:50:00
7201779 Chrástová Tereza STH0251 A D17 11:03:00
7201763 Štefan Vít STH0202 B H17 11:30:00
7203467 Chrást Tomáš STH7401 C H35 11:33:00
9045 Štefan Jan STH0500 C H12 12:11:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1403430 Nedopílek David SVR7600 H35 11:21:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7003030 Laciga Radek SZP8200 E H21E 10:24:00
7003023 Lacigová Ivana SZP5950 C D55 10:26:00
9101108 Bořánek Petr SZP7000 E H21E 10:42:00
211303 Škorpilová Jana SZP7450 C D35 10:51:00
51773 Boudný Jan SZP7401 E H21A 11:04:00
1399000 Horyna Roman SZP7600 E H21E 11:09:00
9782 Horová Magda SZP5450 E D21 11:10:00
0 Škorpil Marek SZP0901 C H12 11:29:00
2011900 Škorpil Martin SZP5700 C H35 11:54:00
232330 Chmelíková Tereza SZP8750 C T5 11:58:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 D45 10:13:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 D45 10:34:00
2080913 Melišík Martin TAP0200 H17 10:57:00
2081357 Melišík Jan TAP0502 H12 11:26:00
2092402 Sork Dominik TAP0504 H12 11:35:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E H21E 11:06:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2053560 Šklíbová Míša TJN0153 D17 10:12:00
2088165 Nagyová Kateřina TJN0452 C D14 10:20:00
4408034 Romaniuk Vojtěch TJN0205 H17 10:24:00
2085591 Lesák Ondřej TJN0306 H14 10:35:00
2080828 Adamec Martin TJN0106 C H17 10:36:00
2035725 Rydlová Magdaléna TJN0251 B D17 10:36:00
2070854 Skalová Jolana TJN0653 D12 10:38:00
1398985 Budský Ondřej TJN0105 C H17 10:42:00
2027207 Tkáč Matěj TJN0401 H14 10:44:00
2027224 Dejnožka Vojtěch TJN0300 H14 10:50:00
2085567 Pesničáková Soňa TJN0451 D14 10:53:00
2080823 Řehoř Vojta TJN0303 H14 10:56:00
2069089 Zaňková Natálie TJN0450 D14 10:59:00
2069092 Nagy Josef TJN0006 B H17 11:09:00
2035701 Rydlová Adéla TJN0151 A D17 11:09:00
2032159 Růta Matyáš TJN0102 B H17 11:15:00
2067316 Mairich Filip TJN0603 H12 11:32:00
2035718 Dejnožka Martin TJN0600 H12 11:44:00
2070823 Pěnička Jan TJN0501 H12 11:50:00
2096129 Mairich Martin TJN0812 H12 11:56:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7208088 Szarzecová Lucie TRI9850 B D20 10:06:00
9101677 Haltof Marek TRI0200 C H17 10:12:00
416128 Mrózek Pawel TRI0401 C H14 10:26:00
7206554 Mrózek Teresa TRI0251 B D17 10:30:00
920676 Kantor Ondřej TRI9103 E H21E 10:33:00
2073677 Argalášová Gabriela TRI6850 C D45 10:40:00
1400410 Cienciala Jan TRI9801 A H20 10:45:00
887630 Argaláš Michal TRI9301 E H21E 10:45:00
7202876 Tuharský Erik TRI0100 C H17 10:51:00
2060277 Filipek Sebastian TRI0002 B H17 11:24:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51726 Zakouřil Tomáš TUV7500 E H21A 10:52:00
0 Zakouřil Jonáš TUV0001 H17 10:54:00
411616 Sokolář Ondřej TUV9601 H21B 11:19:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9005227 Šimek Roman UOL6503 C H45 11:22:00
2032169 Kašparová Ivana UOL6951 A D21 11:31:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8044 Teringl Radek VCB6502 H45 10:19:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8066608 Panovec Jan VIC8931 H21B 11:16:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4663 Andrlová Lea VLI0453 C D14 10:32:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C D21 10:37:00
51600 Pecková Tereza VLI0551 C D12 10:47:00
2088161 Vilémová Eliška VLI0655 C D12 10:53:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 E H21E 11:03:00
2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 C D14 11:11:00
1400433 Podrábská Marie VLI7451 C D35 11:12:00
253372 Ježek Ladislav VLI4900 C H65 11:19:00
8629811 Hanovec Petr VLI7101 C H21B 11:28:00
9902 Drobník Ivan VLI5601 C H55 11:29:00
7003010 Meier Milan VLI7301 C H21B 11:34:00
2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C T5 12:04:00
232246 Meier David VLI0606 C H12 12:08:00
4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C T5 12:10:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301170 Martínek Robert VPM7700 B H21A 10:19:00
2060390 Hasmanová Lenka VPM7551 B D35 10:39:00
434806 Richtrová Kamila VPM0451 C D14 10:56:00
515112 Hašková Eva VPM7352 D35 11:00:00
887604 Hašek Adam VPM0101 B H17 11:03:00
8252429 Jirka Jakub VPM7905 C H21B 11:13:00
2042514 Hasman Ondřej VPM0002 B H17 11:21:00
2090853 Spěváček Vojtěch VPM0205 B H17 11:27:00
8629758 Hašek Jan VPM0001 B H17 12:00:00
2042505 Hasman Marek VPM0201 A H17 12:06:00
8416122 Jirková Petra VPM8450 T5 12:07:00
2042518 Richtr Lukáš VPM0204 A H17 12:12:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067397 Malý Tomáš VRB0414 C H14 10:17:00
2067391 Matuš Vojtěch VRB9606 E H21E 10:51:00
2067396 Matuš Vít VRB0202 C H17 11:00:00
436946 Klech Richard VRB7201 A H21A 11:01:00
1436949 Haltof Ewa VRB9499 A D21 11:07:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7206528 Dostál Jakub VRL0104 C H17 10:09:00
2082910 Procinger Jan VRL0102 C H17 10:15:00
7260006 Mejsnar Jaroslav VRL0202 C H17 10:21:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A H14 10:32:00
2088183 Procinger Jakub VRL0305 C H14 10:38:00
1398998 Hančová Petra VRL9652 E D21E 10:40:00
2025354 Starý Ondra VRL9802 A H20 10:42:00
7207062 Randáková Adéla VRL0452 A D14 10:44:00
2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C D35 10:57:00
515185 Randáková Helena VRL7452 E D21E 10:58:00
7208078 Randáková Alžběta VRL0252 A D17 11:12:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202895 Berounská Anna VSP0256 C D17 10:18:00
232616 Zakouřil Matyáš VSP0400 C H14 10:23:00
232401 Zakouřilová Helena VSP7453 C D35 10:33:00
601169 Bolehovský Michal VSP0202 C H17 10:33:00
2021830 Štraitová Jolana VSP0456 D14 10:35:00
51724 Zakouřil Václav VSP7401 C H35 11:00:00
2073716 Bolehovský Daniel VSP0508 C H12 11:38:00
7204488 Bolehovský Pavel VSP7103 C H35 11:45:00
2021829 Štrait Vilém VSP0701 H12 12:02:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416329 Hendrychová Zuzana ZBM8954 C D21 10:40:00
703370 Gebauerová Jana ZBM7951 A D21 11:25:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2020722 Novotný Erik ZLH0301 C H14 10:11:00
331514 Novotná Tereza ZLH0051 C D17 10:27:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C H45 10:40:00
2049561 Moskvová Agáta ZLH0550 D12 10:41:00
7506161 Moskva Roman ZLH7501 H21B 11:31:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant Vakant H17 10:00
0 Vakant Vakant H20 10:00
0 Vakant Vakant D17 10:00
0 Vakant Vakant H21E 10:00
0 Vakant Vakant D20 10:00
0 Vakant Vakant H45 10:01
0 Vakant Vakant D45 10:01
0 Vakant Vakant H21A 10:01
0 Vakant Vakant D21 10:01
0 Vakant Vakant D65 10:02
0 Vakant Vakant H75 10:02
0 Vakant Vakant H14 10:02
0 Vakant Vakant H17 10:03
0 Vakant Vakant D17 10:03
0 Vakant Vakant H21E 10:03
0 Vakant Vakant H45 10:04
0 Vakant Vakant D45 10:04
0 Vakant Vakant H21A 10:04
0 Vakant Vakant D21 10:04
0 Vakant Vakant H14 10:05
0 Vakant Vakant H17 10:06
0 Vakant Vakant H21E 10:06
0 Vakant Vakant D21 10:07
0 Vakant Vakant D14 10:11
0 Vakant Vakant D14 10:14
0 Vakant Vakant D35 10:18
0 Vakant Vakant D12 10:20
0 Vakant Vakant D35 10:21
0 Vakant Vakant D21E 10:22
0 Vakant Vakant D55 10:23
0 Vakant Vakant H55 10:38
0 Vakant Vakant H55 10:41
0 Vakant Vakant H35 10:51
0 Vakant Vakant H35 10:54
0 Vakant Vakant H65 11:04
0 Vakant Vakant H21B 11:04
0 Vakant Vakant H21B 11:07
0 Vakant Vakant H12 11:20
0 Vakant Vakant H12 11:23
0 Vakant Vakant T5 11:28
0 Vakant Vakant T5 11:31
0 Vakant Vakant T5 11:34
0 Vakant Vakant T5 11:37
0 Vakant Vakant T5 11:40
0 Vakant Vakant T5 11:43