Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček (Ašský štít, 54. ročník)

Datum:
23.04.2017
Místo konání:
Pořadatel:
MAS - OOB Aš
Mapa:
Hainberg 2014, 1:15000
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kovář Jindřich - R3
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     Linie    

D10 1.40 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 1 Bauerová Aneta 2059774 SKI Karlovy Vary
10:13:00 2 Maierová Daniela Victoria DCH0753 8039 C Radioelektronika Cheb
10:15:00 3 Nejedlá Barbora ONO0750 301496 C SKOB Ostrov
10:17:00 4 Vakant LPM0850 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:19:00 5 Mayerová Daniela KSH0852 416181 C OB Kašperské Hory
10:21:00 6 Fryšová Andrea DCH0760 232369 C Radioelektronika Cheb

D12 1.89 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 7 Postránská Adéla MLA0551 1421928 C MLOK Mariánské Lázně
10:05:00 8 Kohoutková Klára BSO0650 8684 C KOB Baník Sokolov
10:09:00 9 Urbánková Eva ONO0650 9200732 C SKOB Ostrov
10:13:00 10 Šobíšková Lucie BSO0651 8685 C KOB Baník Sokolov
10:17:00 11 Voráčová Pavlína 2087640 KČT Aš
10:21:00 12 Novotná Kristýna DCH0655 443063 C Radioelektronika Cheb
10:25:00 13 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 C OK Lokomotiva Plzeň
10:29:00 14 Ševčíková Anežka ONO0550 2103709 C SKOB Ostrov
10:33:00 15 Šimáčková Daniela DCH0654 8031 Radioelektronika Cheb
10:37:00 16 Kulová Laura ONO0552 1400426 B SKOB Ostrov
10:41:00 17 Gillarová Laura DCH0559 8071 C Radioelektronika Cheb

D14 2.63 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 18 Kovářová Lucie VPM0350 347913 B KOS Slavia Plzeň
10:27:00 19 Koutová Naděžda 2067346 Nejdek Orienteering
10:30:00 20 Vakant 0 Vakant
10:33:00 21 Dítková Markéta SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:36:00 22 Bartošová Marie MLA0451 2073704 B MLOK Mariánské Lázně
10:39:00 23 Křížková Marie MAS0450 301516 C KČT Aš
10:42:00 24 Nejedlá Klára ONO0450 301730 B SKOB Ostrov
10:45:00 25 Petříková Adéla MAS0352 4455 C KČT Aš
10:48:00 26 Vakant 0 Vakant
10:51:00 27 Vakant ONO0451 0 C SKOB Ostrov
10:54:00 28 Ziebová Veronika NEK0450 2056284 B Nejdek Orienteering

D16 3.56 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 29 Dlesková Dana BSO0151 301432 C KOB Baník Sokolov
10:37:00 30 Fryšová Tereza DCH76XX 8048 Radioelektronika Cheb
10:40:00 31 Raková Eliška BSO0152 301433 C KOB Baník Sokolov
10:43:00 32 Vakant 0 Vakant
10:46:00 33 Liďáková Petra DCH0252 2092379 C Radioelektronika Cheb
10:49:00 34 Křížová Daniela MAS0250 301510 C KČT Aš
10:52:00 35 Vítová Lucie BSO0250 7260007 B KOB Baník Sokolov
10:55:00 36 Daňková Dominika DCH0258 2103785 C Radioelektronika Cheb
10:58:00 37 Turčinová Anna 2082941 SKI Karlovy Vary
11:01:00 38 Trpáková Daniela DCH0165 2092353 C Radioelektronika Cheb

D18 4.78 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 39 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B KČT Aš
10:03:00 40 Vakant 0 Vakant
10:06:00 41 Marešová Alexandra NEK9950 2067348 C Nejdek Orienteering

D21 6.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 42 Pelcová Tereza MAS9853 416189 B KČT Aš
10:04:00 43 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C KOB Baník Sokolov
10:07:00 44 Žáková Jana 2082949 KČT Aš
10:10:00 45 Kubínová Romana SKV9452 7260021 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:13:00 46 Svatková Charlota DCH9858 8074 C Radioelektronika Cheb
10:16:00 47 Vakant 0 Vakant

D35 4.78 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 48 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
10:42:00 49 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C OK Lokomotiva Plzeň
10:45:00 50 Ševčíková Olga ONO7650 8678 C SKOB Ostrov
10:48:00 51 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov
10:51:00 52 Urbánková Jana ONO7851 52182 C SKOB Ostrov
10:54:00 53 Turčinová Kamila 7201766 SKI Karlovy Vary
10:57:00 54 Šitrová Lucie LPM7847 2080976 OK Lokomotiva Plzeň
11:00:00 55 Dítkova Jitka SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:03:00 56 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C KOS Slavia Plzeň
11:06:00 57 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
11:09:00 58 Postránská Radka MLA7450 1421929 C MLOK Mariánské Lázně
11:12:00 59 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
11:15:00 60 Bartošová Jana MLA7051 1421911 C MLOK Mariánské Lázně

D45 5.48 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 61 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:07:00 62 Vakant 0 Vakant
10:11:00 63 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
10:15:00 64 Šoupová Jana LPM6850 301705 C OK Lokomotiva Plzeň
10:19:00 65 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:23:00 66 Kamarytová Martina MLA6651 232210 C MLOK Mariánské Lázně

D55 3.71 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 67 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov
10:06:00 68 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:10:00 69 Šmejkalová Karla MLA6256 416187 C MLOK Mariánské Lázně
10:14:00 70 Vakant 0 Vakant

D65 2.63 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:57:00 71 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov
11:00:00 72 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
11:03:00 73 Vakant 0 Vakant
11:06:00 74 Dlouhá Lenka MAS5150 232364 C KČT Aš

H10 1.40 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 75 Brabec Matěj MAS0701 2026161 C KČT Aš
10:25:00 76 Turek Jakub SKV0801 2011873 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:27:00 77 Vakant 0 Vakant
10:29:00 78 Donda Jakub ONO0700 2102677 C SKOB Ostrov
10:31:00 79 Pávek Štěpán NEK0700 2096262 C Nejdek Orienteering
10:33:00 80 Halík Libor MAS0700 237548 C KČT Aš
10:35:00 81 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 C MLOK Mariánské Lázně

H12 2.63 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 82 Král Petr DCH0506 2103776 C Radioelektronika Cheb
10:03:00 83 Veseleňák Karel BSO0601 232240 C KOB Baník Sokolov
10:06:00 84 Daňkovi 301461 NNN Příchozí
10:09:00 85 Černý Jonáš MLA0501 1421915 B MLOK Mariánské Lázně
10:12:00 86 Nikodém Ondřej DCH0606 443065 C Radioelektronika Cheb
10:15:00 87 Pivec Jan MLA0503 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
10:18:00 88 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 C OB Kašperské Hory
10:21:00 89 Janoch Samuel MLA0502 1421918 B MLOK Mariánské Lázně

H14 3.56 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 90 Trpák Jan DCH0309 2103765 C Radioelektronika Cheb
10:04:00 91 Bauer Matyáš 2059773 SKI Karlovy Vary
10:07:00 92 Donda Jiří ONO0403 2102676 B SKOB Ostrov
10:10:00 93 Štecher Martin 301460 NNN Příchozí
10:13:00 94 Kohoutek Oldřich BSO0301 7204986 B KOB Baník Sokolov
10:16:00 95 Křížek Filip MAS0301 301509 C KČT Aš
10:19:00 96 Turčin Jan 0 SKI Karlovy Vary
10:22:00 97 Štěrba Marek SKV0401 9005143 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:25:00 98 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 C KČT Aš
10:28:00 99 Oncirk Jan ONO0301 9101105 B SKOB Ostrov
10:31:00 100 Váchová Ilona 2011879 SKI Karlovy Vary

H16 4.78 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 101 Hejduk Zdeněk BSO0201 7875 B KOB Baník Sokolov
10:12:00 102 Šustr Antonín KSH0201 2080906 C OB Kašperské Hory
10:15:00 103 Křížek Josef MAS0201 2026164 C KČT Aš
10:18:00 104 Svatek Samuel DCH0205 2090848 C Radioelektronika Cheb
10:21:00 105 Vakant 0 Vakant
10:24:00 106 Spěváček Vojtěch VPM0205 2090853 B KOS Slavia Plzeň
10:27:00 107 Černý Jan MAS0100 301512 B KČT Aš
10:30:00 108 Svatek Daniel DCH0113 2090868 C Radioelektronika Cheb
10:33:00 109 Krych Jan BSO0104 0 C KOB Baník Sokolov
10:36:00 110 Kovář Ondřej VPM0200 7208210 B KOS Slavia Plzeň

H18 7.98 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 111 Solomko Adam BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
10:05:00 112 Vlach Jiří DCH8902 8072 Radioelektronika Cheb
10:08:00 113 Hejduk Jan BSO0001 8683 C KOB Baník Sokolov
10:11:00 114 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
10:14:00 115 Vakant 0 Vakant

H21 10.10 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 116 Šmejkal Ondřej MLA8700 416188 C MLOK Mariánské Lázně
10:04:00 117 Zieba Jakub NEK9800 2067347 B Nejdek Orienteering
10:08:00 118 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov
10:12:00 119 Vakant 0 Vakant
10:16:00 120 Rambousek Karel BSO7907 7872 C KOB Baník Sokolov
10:20:00 121 Karchňák Jan NEK9801 2113367 Nejdek Orienteering
10:24:00 122 Frank Jiří MAS9600 301505 C KČT Aš
10:28:00 123 Knepr Lukáš BSO9401 236987 C KOB Baník Sokolov
10:32:00 124 Kamaryt Michal MLA9205 232227 C MLOK Mariánské Lázně

H35 7.98 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 125 Soukup David 2011874 TJ Slovan Karlovy Vary
10:20:00 126 Amrich Míra MAS 2082942 KČT Aš
10:23:00 127 Černý Miroslav LPM7504 2081365 C OK Lokomotiva Plzeň
10:26:00 128 Burša Pavel MAS7500 237514 C KČT Aš
10:29:00 129 Bauer Lukáš 2059771 SKI Karlovy Vary
10:32:00 130 Turek Jan SKV7302 2011872 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:35:00 131 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C SKOB Ostrov
10:38:00 132 Křížek Filip MAS7800 301726 C KČT Aš
10:41:00 133 Sedláček Tomáš KRL6401 51476 C Kometa Kralovice
10:44:00 134 Dlouhý Martin 66Z7800 2011877 Neregistrovaní - Dlouhý
10:47:00 135 Milota Josef MLA5801 9101679 C MLOK Mariánské Lázně
10:50:00 136 Vakant 0 Vakant
10:53:00 137 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
10:56:00 138 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:59:00 139 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
11:02:00 140 Černý Libor MLA6901 2073702 C MLOK Mariánské Lázně
11:05:00 141 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
11:08:00 142 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary

H45 6.60 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 143 Kovář Vladimír VPM7200 7200583 C KOS Slavia Plzeň
10:22:00 144 Hannsmann Martin 2011870 KČT Aš
10:25:00 145 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:28:00 146 Čech Petr DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
10:31:00 147 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
10:34:00 148 Šustr Pavel KSH7001 2075672 C OB Kašperské Hory
10:37:00 149 Walchetseder Petr 2011876 Jasan Aš
10:40:00 150 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C Radioelektronika Cheb
10:43:00 151 Šoupa Karel LPM6900 301709 C OK Lokomotiva Plzeň
10:46:00 152 Vakant 0 Vakant
10:49:00 153 Černý Marcel MAS7201 2026167 C KČT Aš

H55 5.48 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:27:00 154 Chotětický Jan MAS5400 7887 C KČT Aš
10:31:00 155 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C Radioelektronika Cheb
10:35:00 156 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
10:39:00 157 Nechyba Jiří 61C5300 4276 Stara Hut
10:43:00 158 Chotětický Václav MAS5200 7886 C KČT Aš
10:47:00 159 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
10:51:00 160 Vakant 0 Vakant

H65 3.71 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:18:00 161 Frey Jaromír NEJ4100 49619 C TJ Jiskra Nejdek
10:22:00 162 Schimm Dieter BSO4401 8689 C KOB Baník Sokolov
10:26:00 163 Fišák Jan MLA4401 1421916 C MLOK Mariánské Lázně
10:30:00 164 Vakant 0 Vakant
10:34:00 165 Vakant 0 Vakant
10:38:00 166 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb

HDR 1.40 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Novotný Kryštof DCH1005 8046 Radioelektronika Cheb
10:00:00 179 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C KČT Aš
10:00:00 170 Dvořáčková Johana 0 KČT Aš
10:00:00 167 Fryšová Zuzana DCH11XX 8034 Radioelektronika Cheb
10:00:00 Gregor Joserf BSO 2113473 KOB Baník Sokolov
10:00:00 177 Gregor Ondřej BSO1200 232239 C KOB Baník Sokolov
10:00:00 172 Klepáček Pavel 0 KČT Aš
10:00:00 176 Křížek Ivo MAS0801 301728 C KČT Aš
10:00:00 175 Křížek Vilém MAS1000 301515 C KČT Aš
10:00:00 174 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C KČT Aš
10:00:00 Rambousek Mareček 0 KOB Baník Sokolov
10:00:00 168 Ritter Jakub SKI2010 2011878 SKI Karlovy Vary
10:00:00 180 Šamatová Viola DCH0955 8025 Radioelektronika Cheb
10:00:00 178 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 173 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C SKOB Ostrov
10:00:00 169 Vakant 0 Vakant
10:00:00 171 Žohová Elizabeth 0 KČT Aš

Linie 1.40 km, 6 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 181 Ptáčková Barbora DCH0957 8016 Radioelektronika Cheb
10:39:00 182 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C KČT Aš
10:41:00 183 Fryšová Žaneta DCH0959 8036 Radioelektronika Cheb
10:43:00 184 Soukupová Silvie 2011875 TJ Slovan Karlovy Vary
10:45:00 185 Novotný Vítek DCH0901 8047 Radioelektronika Cheb
10:47:00 186 Fecko Richard NEK1100 232229 C Nejdek Orienteering
10:49:00 187 Ritterová Lída 2103708 SKI Karlovy Vary
10:51:00 188 Smolárik Jakub 2115080 Nejdek Orienteering
10:53:00 189 Gregor Richard BSO0900 301405 C KOB Baník Sokolov
10:55:00 190 Frühaufová Julie 0 TJ Slovan Karlovy Vary