Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.05.2017
Místo konání:
Chacholice (hřiště)
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Martin - R3
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
2.10 km, 25 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2035743 Macháčková Tereza LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice 10:02:00
232404 Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 10:05:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 10:08:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 10:11:00
2049541 Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 10:14:00
336770 Vítková Hana SJI0750 C OK Jihlava 10:17:00
53169 Škapová Markéta CHT0752 C OOB SK Chrast 10:20:00
51838 Gregorová Julie RUZ0750 C TJ Růžená 10:23:00
51139 Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 10:26:00
2075646 Růžková Markéta LPU0758 C OK Lokomotiva Pardubice 10:29:00
0 Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 10:32:00
0 Vakant 10:35:00
0 Vakant 10:38:00
0 Vakant 10:41:00
D10N
4.00 km, 30 m, 5 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
140 Krátká Eliška SJI0851 C OK Jihlava 10:54:00
51107 Valentová Kateřina LPU0852 C OK Lokomotiva Pardubice 10:57:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:00:00
361944 Kubešová Kristýna RUZ1050 C TJ Růžená 11:03:00
111 Pejchalová Zuzana SJI0850 C OK Jihlava 11:06:00
2087674 Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 11:09:00
232888 Charouzová Eliška CHT0851 C OOB SK Chrast 11:12:00
53139 Sobotková Gabriela PZR0850 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:15:00
2096243 Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:18:00
9211 Zitková Veronika LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice 11:21:00
0 Vakant 11:24:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 11:27:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C OK Jihlava 11:30:00
4686 Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:33:00
0 Vakant 11:36:00
0 Vakant 11:39:00
0 Vakant 11:42:00
D12
3.10 km, 35 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2059732 Srbová Michaela SJI0551 B OK Jihlava 10:01:00
2045220 Kuhnová Alžběta LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice 10:04:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:07:00
2085599 Jindřichová Eliška SJI0553 B OK Jihlava 10:10:00
206416 Blažková Veronika SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec 10:13:00
49805 Honzáková Lenka JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:16:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 C TJ Růžená 10:19:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 10:22:00
110 Pejchalová Veronika SJI0652 C OK Jihlava 10:25:00
0 Vakant 10:28:00
0 Vakant 10:31:00
0 Vakant 10:34:00
D14
3.70 km, 55 m, 10 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2032160 Cibulková Veronika LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice 10:37:00
2011896 Marečková Ema OSN0450 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:40:00
442866 Veselá Aneta SJH0352 B SJH Jindřichův Hradec 10:43:00
52239 Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 10:46:00
2079504 Novotná Jitka SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec 10:49:00
436958 Pilná Klára CHT0452 B OOB SK Chrast 10:52:00
2061857 Kubáková Nela SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec 10:55:00
51837 Zbínová Aneta CTB0451 C SK OB Chotěboř 10:58:00
1400419 Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:01:00
426377 Komárková Jindra SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec 11:04:00
0 Vakant 11:07:00
2080908 Stoklasová Zuzana OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:10:00
51836 Teclová Linda CTB0354 C SK OB Chotěboř 11:13:00
0 Vakant 11:16:00
0 Vakant 11:19:00
0 Vakant 11:22:00
D16
5.20 km, 65 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2800337 Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 10:02:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:05:00
232331 Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 10:08:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 10:11:00
1396852 Dočkalová Klára SJI0250 B OK Jihlava 10:14:00
0 Vakant 10:17:00
0 Vakant 10:20:00
0 Vakant 10:23:00
D18
6.10 km, 95 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8884 Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 10:02:00
2051486 Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 10:05:00
0 Vakant 10:08:00
0 Vakant 10:11:00
0 Vakant 10:14:00
D21C
8.50 km, 120 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2099482 Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 10:49:00
2079502 Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 10:52:00
7200382 Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 10:55:00
515134 Lučanová Marta LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice 10:58:00
7208080 Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 11:01:00
436953 Pilíková Veronika CET8152 C TJ Loko Česká Třebová 11:04:00
7770033 Parkanová Veronika SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec 11:07:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:10:00
51104 Bolechová Anežka LPU9051 C OK Lokomotiva Pardubice 11:13:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:16:00
0 Vakant 11:19:00
2067886 Randíková Magdaléna SOB8851 C SOBSA 11:22:00
2081369 Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 11:25:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:28:00
0 Vakant 11:31:00
0 Vakant 11:34:00
0 Vakant 11:37:00
D21D
5.50 km, 75 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
998454 Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:47:00
410374 Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:50:00
515036 Procházková Michaela LPU8960 C OK Lokomotiva Pardubice 10:53:00
4540 Kučerová Marie CHT8852 C OOB SK Chrast 10:56:00
141 Novotná Petra SJI8350 C OK Jihlava 10:59:00
899173 Jelínková Hana CTB8152 C SK OB Chotěboř 11:02:00
336763 Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 11:05:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C OOB Třebíč 11:08:00
51923 Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 11:11:00
0 Vakant 11:14:00
2081356 Vítková Lenka SJI7852 C OK Jihlava 11:17:00
253357 Kolešová Helena LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice 11:20:00
0 Vakant 11:23:00
0 Vakant 11:26:00
0 Vakant 11:29:00
D35
6.10 km, 95 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103783 Brychtová Zuzana JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:17:00
2067998 Blažková Markéta SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec 10:20:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C SK OB Chotěboř 10:23:00
2060275 Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:26:00
2035147 Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 10:29:00
9868 Kadaňová Barbora LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice 10:32:00
124 Jindřichová Lenka SJI7550 C OK Jihlava 10:35:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C OOB Třebíč 10:38:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 10:41:00
2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 10:44:00
0 Vakant 10:47:00
53255 Ševčíková Pavla TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno 10:50:00
51992 Marečková Kateřina OSN7550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:53:00
995845 Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 10:56:00
0 Izdná Petra DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka 10:59:00
330592 Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 11:02:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 11:05:00
2025339 Valentová Zuzana LPU7853 C OK Lokomotiva Pardubice 11:08:00
7207340 Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:11:00
0 Vakant 11:14:00
0 Vakant 11:17:00
0 Vakant 11:20:00
D45
4.40 km, 60 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416272 Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
2090840 Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 10:22:00
2052393 Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:25:00
9652405 Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
2102817 Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 10:31:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 10:34:00
9201630 Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 10:37:00
4183 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 10:40:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C OOB Třebíč 10:43:00
9346 Kološová Jana LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice 10:46:00
0 Vakant 10:49:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 10:52:00
2103782 Benešová Marika 8AC7150 Klub dobré zprávy 10:55:00
224882 Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 10:58:00
301216 Petráčková Zuzana SJI6552 C OK Jihlava 11:01:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 11:04:00
9251 Weisbauerová Blanka LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice 11:07:00
301282 Šaterová Monika SJI6551 C OK Jihlava 11:10:00
682372 Čermáková Šárka 5XC6950 SK Nepoměřice 11:13:00
9650 Fenclová Markéta LPU7155 C OK Lokomotiva Pardubice 11:16:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 11:19:00
0 Vakant 11:22:00
9336 Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 11:25:00
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 11:28:00
0 Vakant 11:31:00
0 Vakant 11:34:00
0 Vakant 11:37:00
D55
3.70 km, 60 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102564 Oulická Hana TRT5350 C KOS Třešť 11:03:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C OOB Třebíč 11:06:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 11:09:00
51922 Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 11:12:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 11:15:00
9279 Lennerová Eva LPU5653 C OK Lokomotiva Pardubice 11:18:00
52092 Henková Svatava RBK5454 C SK Radioklub Blansko 11:21:00
0 Vakant 11:24:00
0 Vakant 11:27:00
0 Vakant 11:30:00
D65
2.80 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232900 Podhorská Věra CJI5252 C Fajn Club Jihlava 11:27:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 11:30:00
0 Vakant 11:33:00
0 Vakant 11:36:00
0 Vakant 11:39:00
H10
2.10 km, 25 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53153 Dvořáček Jan TTR0701 C OOB Třebíč 10:44:00
52275 Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 10:47:00
2096216 Blažek Cyril SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec 10:50:00
253125 Frýba Matyáš SJI0700 C OK Jihlava 10:53:00
331244 Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 10:56:00
126 Šimon Eduard PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:59:00
2025377 Kadaně Marek LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice 11:02:00
2801030 Hofhanzl Antonín RUZ0902 C TJ Růžená 11:05:00
2096234 Sviták Václav SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec 11:08:00
2112731 Nekvapil Lukáš LPU0705 C OK Lokomotiva Pardubice 11:11:00
0 Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 11:14:00
886281 Bořil David PZR0707 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:17:00
0 Vakant 11:20:00
0 Vakant 11:23:00
0 Vakant 11:26:00
H10N
4.00 km, 30 m, 5 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102779 Emmer Matouš SJI1000 C OK Jihlava 10:00:00
232322 Prášil Šimon TTR0901 C OOB Třebíč 10:03:00
0 Vakant 10:06:00
2088159 Prášil Adam SJI0901 C OK Jihlava 10:09:00
2067961 Beran Antonín SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec 10:12:00
2108895 Navrátil Jakub TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno 10:15:00
125 Jirků Ondřej SJI0904 C OK Jihlava 10:18:00
416080 Škapa Jan CHT0901 C OOB SK Chrast 10:21:00
2049542 Kárník Štěpán LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C OK Jihlava 10:27:00
0 Ježek David RBK0801 C SK Radioklub Blansko 10:30:00
9212 Kadaně Matěj LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice 10:33:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 10:36:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C OK Jihlava 10:39:00
2075628 Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:42:00
446368 Ševčík Filip TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno 10:45:00
0 Vakant 10:48:00
0 Vakant 10:51:00
H12
3.40 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2061841 Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 10:03:00
232335 Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená 10:06:00
52966 Jirků František SJI0600 C OK Jihlava 10:09:00
0 Vakant 10:12:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C OOB Třebíč 10:15:00
446402 Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 10:18:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 10:21:00
52248 Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 10:24:00
2059733 Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 10:27:00
446444 Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
0 Vakant 10:33:00
51771 Prášil Tomáš TTR0501 B OOB Třebíč 10:36:00
2113419 Nouza Michal SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec 10:39:00
2085561 Černý Vojtěch SJI0603 C OK Jihlava 10:42:00
2081398 Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř 10:45:00
2080939 Novotný Jakub SJI0504 C OK Jihlava 10:48:00
0 Kocourek Jiří CTB0602 C SK OB Chotěboř 10:51:00
2067205 Ševčík Daniel TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno 10:54:00
0 Vakant 10:57:00
0 Vakant 11:00:00
H14
4.40 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
436440 Pobuda Vojtěch SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec 10:01:00
2092373 Cícha Václav TTR0401 B OOB Třebíč 10:04:00
2087716 Gregor Jáchym RUZ0400 B TJ Růžená 10:07:00
2096253 Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 10:10:00
361999 Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 10:13:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 B OOB SK Chrast 10:16:00
420435 Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 10:19:00
2099490 Jelínek Kryštof RUZ0301 B TJ Růžená 10:22:00
9201683 Krpata Michal LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice 10:25:00
443062 Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 10:28:00
2103684 Ježek Filip RBK0405 C SK Radioklub Blansko 10:31:00
2049547 Kuhn Vojtěch LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice 10:34:00
51770 Venhoda Matěj SJI0301 B OK Jihlava 10:37:00
0 Vakant 10:40:00
0 Vakant 10:43:00
0 Vakant 10:46:00
H16
6.30 km, 65 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52970 Kalas Tomáš PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:02:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 10:05:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:08:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B OOB Třebíč 10:11:00
2087700 Kopecký Jan PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:14:00
2080961 Tkáč Juraj SJI0200 B OK Jihlava 10:17:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 10:20:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:23:00
2061788 Záboj Petr SJI0101 B OK Jihlava 10:26:00
411758 Bořil Šimon PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:29:00
0 Vakant 10:32:00
0 Vakant 10:35:00
0 Vakant 10:38:00
0 Vakant 10:41:00
H18
7.20 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
331357 Nosek Jakub SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec 11:02:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 11:05:00
438608 Pastyřík Martin PZR9902 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:08:00
442888 Veselý Vojtěch SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec 11:11:00
436413 Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 11:14:00
53168 Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 11:17:00
0 Vakant 11:20:00
0 Vakant 11:23:00
0 Vakant 11:26:00
H21C
12.70 km, 220 m, 26 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2112747 Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 10:03:00
1988888 Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 10:06:00
1602619 Koleš Jan LPU8610 C OK Lokomotiva Pardubice 10:09:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:12:00
7200366 Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 10:15:00
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 10:18:00
2079508 Nouza Petr ml. SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 10:21:00
2075601 Zitka Adam LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:00
2059730 Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 10:27:00
981817 Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 10:30:00
0 Vakant 10:33:00
500580 Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 10:36:00
7207342 Strachota Petr TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:39:00
301273 Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 10:42:00
504413 Dragowski Kuba TUR9003 C OOB TJ Turnov 10:45:00
887165 Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 10:48:00
219260 Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 10:51:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:54:00
9337 Hovorka Jan LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice 10:57:00
1700080 Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 11:00:00
52322 Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 11:03:00
0 Vakant 11:06:00
899165 Drahokoupil Aleš CHT8501 C OOB SK Chrast 11:09:00
7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 11:12:00
7209786 Randík Jan SOB8703 C SOBSA 11:15:00
0 Vakant 11:18:00
0 Vakant 11:21:00
0 Vakant 11:24:00
H21D
7.20 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201753 Honzák Tomáš JHB7702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:26:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 10:29:00
2067992 Novotný Petr NNN Neregistrovaní (NNN) 10:32:00
336780 Kubák Martin ml. SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec 10:35:00
4678 Hanousek Martin CTB7910 C SK OB Chotěboř 10:38:00
8524 Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 10:41:00
0 Gonzalez de castilla Jose Pablo 11M8500 Go!Mez 10:44:00
49634 Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 10:47:00
2092398 Kalous Antonín KON7708 C KOB Konice 10:50:00
0 Vakant 10:53:00
0 Vakant 10:56:00
0 Vakant 10:59:00
H35
8.30 km, 140 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
889294 Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 10:01:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 10:04:00
2061827 Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 10:07:00
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 10:10:00
2096219 Vaněček Roman SJH7701 C SJH Jindřichův Hradec 10:13:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 10:16:00
253351 Nekvapil Ondřej LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice 10:19:00
0 Konfršt Josef 6HC8100 OB Vepřová 10:22:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:25:00
330596 Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 10:28:00
0 Vakant 10:31:00
899166 Jelínek Jaromír CTB7702 C SK OB Chotěboř 10:34:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 10:37:00
2045236 Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 10:40:00
8709 Izdný Pavel SJI7613 C OK Jihlava 10:43:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 10:46:00
2049548 Kuhn Jiří LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice 10:49:00
336767 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 10:52:00
52152 Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 10:55:00
331394 Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 10:58:00
301113 Beneš Petr 8AC6700 Klub dobré zprávy 11:01:00
0 Vakant 11:04:00
2025376 Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 11:07:00
2058466 Betlach Michal CET7801 C TJ Loko Česká Třebová 11:10:00
2080936 Novotný Jakub SJI7700 C OK Jihlava 11:13:00
9306 Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:16:00
9201841 Kárník Jan LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
8708 Šíma Pavel PZR7838 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:22:00
888644 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 11:25:00
53272 Strejček Petr TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno 11:28:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C SK OB Chotěboř 11:31:00
997601 Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 11:34:00
0 Vakant 11:37:00
2017664 Kutlvašr Ruda VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:40:00
52240 Dvořáček Jan TTR7701 C OOB Třebíč 11:43:00
0 Vakant 11:46:00
0 Vakant 11:49:00
0 Vakant 11:52:00
H45
6.70 km, 145 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416270 Kos Radovan LPU7110 C OK Lokomotiva Pardubice 10:03:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 10:06:00
49900 Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 10:09:00
0 Vakant 10:12:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:15:00
2049557 Cibulka Radek LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 10:21:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 10:24:00
995847 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 10:27:00
219243 Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 10:30:00
2103681 Ježek Petr RBK7201 C SK Radioklub Blansko 10:33:00
2085650 Širůček Jaromír SHK6200 C OK Slavia Hradec Králové 10:36:00
2079498 Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 10:39:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:42:00
682636 Blažek Vladimír 5XC6900 SK Nepoměřice 10:45:00
2075640 Brancuský Zdeněk LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice 10:48:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:51:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 10:54:00
410394 Suk Marek PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:57:00
361956 Jelínek Roman CHC6301 C K.O.B. Choceň 11:00:00
219258 Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 11:03:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 11:06:00
9305 Čermák Petr LPU6501 C OK Lokomotiva Pardubice 11:09:00
995874 Hojný Jaroslav SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec 11:12:00
9653 Fencl Jiří LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice 11:15:00
7205032 Mareček Petr OSN6900 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:18:00
52235 Sysel Svatobor TTR6202 C OOB Třebíč 11:21:00
1418753 Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 11:24:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 11:27:00
51140 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 11:30:00
682602 Věříš Jan LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice 11:33:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 11:36:00
0 Vakant 11:39:00
0 Vakant 11:42:00
0 Vakant 11:45:00
0 Vakant 11:48:00
H55
5.60 km, 120 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:03:00
9899 Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 10:06:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 10:09:00
51920 Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 10:12:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 10:15:00
51973 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 10:18:00
52078 Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 10:21:00
231209 Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 10:24:00
51921 Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 10:27:00
52173 Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 10:30:00
0 Vakant 10:33:00
51105 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 10:36:00
2011900 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 10:39:00
6607 Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 10:42:00
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 10:45:00
1413900 Musil Jiří CHT5802 C OOB SK Chrast 10:48:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 10:51:00
8011 Černík Zdeněk OSN6025 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:54:00
52252 Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 10:57:00
52357 Hrstka Vladislav JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 11:00:00
331118 Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 11:03:00
0 Vakant 11:06:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 11:09:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 11:12:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 11:15:00
0 Vakant 11:18:00
0 Vakant 11:21:00
0 Vakant 11:24:00
H65
4.40 km, 60 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C KOS Třešť 10:01:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 10:04:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 10:07:00
0 Vakant 10:10:00
0 Vakant 10:13:00
0 Vakant 10:16:00
HDR
4.00 km, 30 m, 5 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51663 Gregorová Magdalena CTB1151 C SK OB Chotěboř 10:00:00
49825 Šidlák Dominik JHB0801 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:00:00
2103788 Vedrová Anika TBM1351 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
2096133 Novotná Julie SJI0951 C OK Jihlava 10:00:00
112 Szablaturová Nela SJI0952 C OK Jihlava 10:00:00
113 Zhorela Ondřej Jakub SJI0804 C OK Jihlava 10:00:00
2111816 Klusáček Mikuláš CTB0902 C SK OB Chotěboř 10:00:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2025364 Komárková Radka SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2070814 Kuhnová Šárka LPU OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2080983 Jirásková Julie LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
920672 Kárníková Alžběta LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
9302 Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2099483 Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2090838 Macháčková Eliška LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2049515 Nekvapilová Zuzana LPU1159 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
426315 Valentová Veronika LPU1152 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2049546 Zitková Markéta LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 10:00:00
0 Nouza Vítek SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
52247 Dvořáčková Eliška TTR0951 C OOB Třebíč 10:00:00
53133 Běloušek Matěj CTB1202 C SK OB Chotěboř 10:00:00
49887 Fraj David RUZ0900 C TJ Růžená 10:00:00
2079507 Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
2087631 Strejček František TBM1120 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
410198 Strejčková Klára TBM0880 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
51830 Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 10:00:00
336795 Kalousová Julie KON0850 C KOB Konice 10:00:00
P
3.60 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51991 Kovačičová Ivona OSN6850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
2112761 Kymlová Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 10:00:00
301207 Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 10:00:00
142 Pejchalová Petra SJI7950 C OK Jihlava 10:00:00
442862 Dundáčková Hana SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
51999 Zoulíková Iveta 10:00:00
2108897 Růžková Kamila LPU7560 C OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
2049518 Brancuská Monika LPU1190 OK Lokomotiva Pardubice 10:00:00
8705 Sobotková Helena PZR7550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:00:00
2113478 Nouzová Alena SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
0 Málková Věra 8FX6550 TJ Kobylisy 10:00:00
0 Frajová Kamila RUZ7950 C TJ Růžená 10:00:00
0 Fraj Oldřich RUZ7502 C TJ Růžená 10:00:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 10:00:00
232345 Ševčík Robert TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
4752 Běloušek Pavel NNN8834 Neregistrovaní (NNN) 10:00:00
0 Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB 10:00:00
0 Buráňová Hana 9MX7050 BzB 10:00:00
53154 Stoklasová Markéta OSN7555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
7203325 Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:00:00
0 Pelc Michal EKP VŠTJ Ekonom Praha 10:00:00
0 Kalátová Michaela EKP8888 VŠTJ Ekonom Praha 10:00:00
0 Vamberová Pavla 11M8600 Go!Mez 10:00:00