Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
01.10.2017
Místo konání:
Doksy - U Termita
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Spáleniště
Ředitel závodu:
Lederer Pavel
Hlavní rozhodčí:
Novák Daniel - R1
Stavitel tratí:
Novák Tom
JURY:
Nehasil Vladislav, Pachnerová Dominika, Dlabaja Tomáš
Protokol:
závod proběhl za slunečného počasí v závodě nedošlo ke zranění a nebyl podán protest
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
D10
2.40 km, 40 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2056280 Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 11:00:00
4359 Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 11:02:00
2049649 Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 11:04:00
4424 Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 11:06:00
2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:08:00
682083 Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:10:00
8062 Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 11:12:00
2070848 Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 11:14:00
4421 Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 11:16:00
2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 11:18:00
4402229 Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 11:20:00
2095926 Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 11:22:00
2113479 Jelínková Eva PHK0953 C OK 99 Hradec Králové 11:24:00
2080993 Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 11:26:00
2091520 Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 11:28:00
2078479 Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:30:00
4402222 Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 11:32:00
2027206 Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:34:00
4408 Murswieková Kateřina BOR0753 C OK Jiskra Nový Bor 11:36:00
2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:38:00
4651 Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 11:40:00
4641717 Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 11:42:00
2073663 Baloghová Milena TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:44:00
2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 11:46:00
0 Vakant Vakant 11:48:00
0 Vakant Vakant 11:50:00
0 Vakant Vakant 11:52:00
D10L
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4402228 Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 11:39:00
4441 Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 11:41:00
4411233 Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 11:43:00
2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 11:45:00
4411237 Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 11:47:00
405999 Blahutová Lucie MFP0950 C VŠSK MFF UK Praha 11:49:00
4402234 Šestáková Johana VLI0853 C Slavia Liberec orienteering 11:51:00
0 Vakant Vakant 11:53:00
0 Vakant Vakant 11:55:00
D12
3.10 km, 40 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2095942 Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 11:00:00
4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 11:02:00
232536 Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:04:00
2070834 Šírlová Zdeňka CHA0654 C OK Chrastava 11:06:00
347916 Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 11:08:00
7531975 Lamačová Barbora BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor 11:10:00
1418087 Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 11:12:00
207860 Široká Míša NNN7778 Neregistrovaní (NNN) 11:14:00
888626 Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 11:16:00
7202578 Lošťáková Sára LTP0650 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:18:00
2059768 Šírlová Markéta CHA0653 C OK Chrastava 11:20:00
1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 11:22:00
2049590 Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 11:24:00
2053520 Dvořáková Karolína DOK0652 C OK Doksy 11:26:00
4364 Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor 11:28:00
2095950 Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 11:30:00
2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 11:32:00
2056236 Šeligová Pavlína DOK0651 C OK Doksy 11:34:00
2085580 Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:36:00
2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 11:38:00
2113059 Vamberová Markéta TUR0657 C OOB TJ Turnov 11:40:00
2102568 Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:42:00
7759 Vítková Anna DOK0650 C OK Doksy 11:44:00
2070854 Skalová Jolana TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:46:00
53611 Blahutová Martina MFP0550 B VŠSK MFF UK Praha 11:48:00
0 Vakant Vakant 11:50:00
0 Vakant Vakant 11:52:00
0 Vakant Vakant 11:54:00
D14
3.80 km, 65 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4367 Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 11:02:00
1403054 Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 11:05:00
2103259 Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 11:08:00
2088165 Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:11:00
2080991 Šestáková Marie VLI0452 C Slavia Liberec orienteering 11:14:00
2102560 Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:17:00
436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 11:20:00
2078460 Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 11:23:00
1414503 Riedelová Adéla BOR0451 C OK Jiskra Nový Bor 11:27:00
51383 Bujná Natalie KAS0351 C KOB Kamenický Šenov 11:30:00
2109762 Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 11:33:00
1398987 Vitebská Eliška TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:36:00
2113493 Andrlová Lea VLI0453 C Slavia Liberec orienteering 11:39:00
2067977 Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 11:42:00
1400422 Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 11:45:00
2069089 Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:48:00
2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 11:51:00
2086823 Králová Barbora DOK0451 C OK Doksy 11:54:00
7202886 Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:57:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:03:00
0 Vakant Vakant 12:05:00
0 Vakant Vakant 12:08:00
D16
4.60 km, 125 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2027211 Baloghová Lída TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:40:00
1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 11:44:00
2035725 Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:48:00
2801018 Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor 11:52:00
505131 Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 11:56:00
2800957 Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 12:00:00
51384 Kurendová Karolína KAS0251 C KOB Kamenický Šenov 12:04:00
7201759 Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:08:00
51808 Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 12:12:00
7208094 Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 12:16:00
7202857 Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:20:00
2078462 Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 12:24:00
0 Vakant Vakant 12:28:00
0 Vakant Vakant 12:32:00
D18
5.20 km, 130 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1333177 Jeřábková Ema BOR9957 C OK Jiskra Nový Bor 12:33:00
7200323 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:36:00
1204999 Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 12:39:00
0 Vakant Vakant 12:42:00
0 Vakant Vakant 12:45:00
D20
6.00 km, 195 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
231929 Kohlová Monika TUR9756 B OOB TJ Turnov 11:00:00
7203700 Kostrzewska Justyna CHC9853 R K.O.B. Choceň 11:05:00
0 Vakant Vakant 11:10:00
0 Vakant Vakant 11:15:00
D21K
4.90 km, 135 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 11:00:00
9102561 Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 11:02:00
2102079 Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 11:04:00
51239 Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 11:06:00
8115 Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 11:08:00
51928 Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 11:10:00
51205 Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 11:12:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 11:14:00
232062 Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 11:16:00
51594 Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 11:18:00
0 Vakant Vakant 11:20:00
0 Vakant Vakant 11:22:00
0 Vakant Vakant 11:24:00
D21L
7.20 km, 225 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
889669 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:50:00
995878 Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 11:53:00
52533 Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 11:56:00
8131 Linková Kateřina SUL9250 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 11:59:00
434840 Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 12:02:00
9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 12:05:00
2115067 Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 12:08:00
9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 12:11:00
2067255 Zamrzlová Eva SJC8759 C Sportcentrum Jičín 12:14:00
8532 Krafková Ita BOR8156 C OK Jiskra Nový Bor 12:17:00
876522 Krafková Lucie TUR8650 E OOB TJ Turnov 12:20:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 12:23:00
886283 Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 12:26:00
9061 Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 12:29:00
7207027 Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 12:32:00
0 Vakant Vakant 12:35:00
0 Vakant Vakant 12:38:00
0 Vakant Vakant 12:41:00
D35
6.00 km, 195 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 11:25:00
7207365 Seidlová Barbora EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha 11:30:00
253111 Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:35:00
2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 11:40:00
2080944 Podlipná Veronika NPA8152 C SK LOB Nová Paka 11:45:00
0 Vakant Vakant 11:50:00
0 Vakant Vakant 11:55:00
D40
4.90 km, 135 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C KOB TRETRA Praha 11:54:00
51746 Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 11:56:00
995831 Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 11:58:00
51676 Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 12:00:00
4641716 Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 12:02:00
1400445 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 12:04:00
411597 Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 12:06:00
725724 Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 12:08:00
2070890 Bártíková Irena VSP7461 C USK Praha 12:10:00
7500077 Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 12:12:00
2059728 Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:14:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 12:16:00
416139 Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 12:18:00
8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 12:20:00
411543 Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 12:22:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:24:00
2073667 Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:26:00
8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 12:28:00
7207877 Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 12:30:00
4186 Šašková Petra SOB7451 C SOBSA 12:32:00
2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 12:34:00
232494 Karpíšková Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:36:00
8441 Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 12:38:00
2070830 Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 12:40:00
8142 Linková Alena SUL6750 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 12:42:00
2070836 Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 12:44:00
2104591 Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:46:00
2084436 Švorcová Lenka CHA7550 C OK Chrastava 12:48:00
2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:50:00
0 Vakant Vakant 12:52:00
0 Vakant Vakant 12:54:00
0 Vakant Vakant 12:56:00
D45
4.40 km, 100 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:53:00
207863 Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:55:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:57:00
331399 Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 11:59:00
2070806 Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:01:00
436447 Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 12:03:00
682641 Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 12:05:00
1398973 Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:07:00
8345 Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 12:09:00
8622642 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 12:11:00
440493 Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 12:13:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB TRETRA Praha 12:15:00
2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:17:00
2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 12:19:00
2073666 Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:21:00
416118 Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 12:23:00
0 Vakant Vakant 12:25:00
0 Vakant Vakant 12:27:00
D50
4.40 km, 75 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7711 Veselská Kateřina VLI6551 C Slavia Liberec orienteering 11:01:00
682680 Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 11:04:00
53525 Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 11:07:00
8347 Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 11:10:00
9101184 Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 11:13:00
887961 Krakorová Iva NNN7787 Neregistrovaní (NNN) 11:16:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 11:19:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 11:22:00
307418 Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:25:00
682110 Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 11:28:00
0 Vakant Vakant 11:31:00
0 Vakant Vakant 11:34:00
D55
4.40 km, 75 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
232182 Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 12:38:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 12:41:00
8423 Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 12:44:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 12:47:00
303948 Jeřábková Jana OKP6150 C SK OK 24 Praha 12:50:00
8464 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 12:53:00
0 Vakant Vakant 12:56:00
0 Vakant Vakant 12:59:00
D60
3.80 km, 75 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 11:03:00
8162 Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 11:05:00
2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 11:07:00
8110 Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 11:09:00
682674 Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 11:11:00
232515 Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:13:00
8165 Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 11:15:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 11:17:00
8433 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 11:19:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 11:21:00
8259 Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:23:00
0 Vakant Vakant 11:25:00
0 Vakant Vakant 11:27:00
D65
3.80 km, 75 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 11:52:00
8158 Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 11:55:00
8309 Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 11:58:00
51265 Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 12:01:00
51216 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 12:04:00
0 Vakant Vakant 12:07:00
0 Vakant Vakant 12:10:00
D70
3.10 km, 60 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 11:29:00
8152 Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 11:32:00
682619 Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 11:35:00
232341 Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 11:38:00
8549 Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 11:41:00
8212 Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 11:44:00
0 Vakant Vakant 11:47:00
0 Vakant Vakant 11:50:00
H10
2.40 km, 40 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52275 Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 11:56:00
4415 Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 11:58:00
2078463 Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 12:00:00
2070858 Klust Jan CHA0702 C OK Chrastava 12:02:00
7207504 Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 12:04:00
52908 Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 12:06:00
2088176 Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:08:00
2115010 Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 12:10:00
7208072 Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 12:12:00
2067312 Zaňka Albert TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:14:00
4411238 Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 12:16:00
1403065 Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 12:18:00
53226 Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 12:20:00
2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 12:22:00
4402223 Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 12:24:00
4425 Válek Matěj BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor 12:26:00
2111783 Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:28:00
4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 12:30:00
2111790 Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:32:00
4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 12:34:00
2104590 Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:36:00
4411240 Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 12:38:00
7208204 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:40:00
2113356 Jelínek František PHK0900 C OK 99 Hradec Králové 12:42:00
4402224 Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 12:44:00
4410 Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 12:46:00
4402218 Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 12:48:00
4408032 Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:50:00
2113075 Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 12:52:00
2053559 Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:54:00
2073665 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 12:56:00
0 Vakant Vakant 12:58:00
0 Vakant Vakant 13:00:00
0 Vakant Vakant 13:02:00
H10L
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
361279 Bouda Jakub BOR0804 C OK Jiskra Nový Bor 11:01:00
0 Bukvic Kryštof TUV0802 C SOK TJ Turnov 11:03:00
4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 11:05:00
4402219 Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 11:07:00
232917 Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:09:00
51610 Seidl Marek EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha 11:11:00
4411232 Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 11:13:00
4379 Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 11:15:00
7764 Mysliveček Jan DOK0900 C OK Doksy 11:17:00
8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 11:19:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 11:21:00
2115002 Pešek Matěj SJC1002 C Sportcentrum Jičín 11:23:00
2103255 Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 11:25:00
7768 Mysliveček Matěj DOK0801 C OK Doksy 11:27:00
2113483 Cichra Patrik TAP0903 C KOB TRETRA Praha 11:29:00
0 Vakant Vakant 11:31:00
0 Vakant Vakant 11:33:00
0 Vakant Vakant 11:35:00
H12
3.40 km, 50 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7771 Mathaus Kryštof DOK0600 C OK Doksy 11:58:00
2088216 Maškarinec Marek VLI0501 B Slavia Liberec orienteering 12:00:00
2067316 Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:02:00
4400 Studničný Adam BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor 12:04:00
51385 Kurenda Karel KAS0501 C KOB Kamenický Šenov 12:06:00
4389 Vávra Jan BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 12:08:00
2112779 Šašek Martin LLI0501 C TJ Loko Liberec 12:10:00
438039 Dolejší Jan STB0601 C TJ Stadion Nový Bor 12:12:00
4214 Habán Oliver VLI0600 C Slavia Liberec orienteering 12:14:00
2049534 Rokos Marek TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:16:00
2106748 Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 12:18:00
232246 Meier David VSP0606 B USK Praha 12:20:00
2118477 Čermák Jakub 7VX0500 StillAliveCZ 12:22:00
2095974 Březina Karel CHA0605 C OK Chrastava 12:24:00
420454 Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:26:00
2104596 Matouš Marek JEN0602 C OB Jenišovice 12:28:00
2067319 Míka Albert TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:30:00
1909093 Karvánek Matěj KAS0502 C KOB Kamenický Šenov 12:32:00
8020 Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 12:34:00
1007532 Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 12:36:00
4420 Chalupa Jan BOR0509 C OK Jiskra Nový Bor 12:38:00
0 Vakant Vakant 12:40:00
0 Vakant Vakant 12:42:00
0 Vakant Vakant 12:44:00
H14
5.10 km, 125 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
888622 Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 11:00:00
2080823 Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:03:00
52918 Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:06:00
1398971 Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:09:00
2084442 Janoušek Albert CHA0400 C OK Chrastava 11:12:00
7209659 Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 11:15:00
2056302 Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:18:00
2084437 Paluba Luděk CHA0304 C OK Chrastava 11:21:00
2800602 Socha Ondřej BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor 11:24:00
2088197 Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 11:27:00
448931 Kašpar Štěpán BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor 11:30:00
682668 Kuc Radim SCP0400 B OK Sparta Praha 11:33:00
4443 Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 11:36:00
436449 Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 11:39:00
4360 Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 11:42:00
2027207 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:45:00
4392 Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 11:48:00
9101104 Peterka Jakub LLI0404 A TJ Loko Liberec 11:51:00
682685 Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 11:54:00
2027224 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:57:00
2108912 Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 12:00:00
2078461 Ekert Tomáš VLI0302 B Slavia Liberec orienteering 12:03:00
2085591 Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:06:00
2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB TRETRA Praha 12:09:00
0 Vakant Vakant 12:12:00
0 Vakant Vakant 12:15:00
0 Vakant Vakant 12:18:00
H16
6.40 km, 195 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8164 Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 11:00:00
9889 Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 11:04:00
2032159 Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:08:00
2049595 Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 11:12:00
2113069 Vambera Matyáš TUR0111 C OOB TJ Turnov 11:16:00
897367 Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:20:00
7209443 Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 11:24:00
2108873 Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 11:28:00
0 Vakant Vakant 11:32:00
0 Vakant Vakant 11:36:00
H18
7.80 km, 240 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2045201 Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:54:00
0 Vakant Vakant 12:57:00
0 Vakant Vakant 13:00:00
H20
8.70 km, 230 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:50:00
0 Vakant Vakant 12:55:00
H21K
5.90 km, 165 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
361986 Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 11:50:00
682116 Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:53:00
51227 Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 11:56:00
9102087 Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:59:00
9200728 Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 12:02:00
8914 Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:05:00
7003010 Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 12:08:00
2080828 Adamec Martin TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:11:00
7202852 Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 12:14:00
8292 Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 12:17:00
896978 Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:20:00
2118471 Bolf Vojtěch TAP8300 KOB TRETRA Praha 12:23:00
897349 Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 12:26:00
52269 Uher Petr VSP5001 C USK Praha 12:29:00
1418761 Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 12:32:00
301152 Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 12:35:00
303935 Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha 12:38:00
8107 Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 12:41:00
8524 Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 12:44:00
52179 Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 12:47:00
887936 Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 12:50:00
886298 Kabát Jan EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha 12:53:00
0 Vakant Vakant 12:56:00
0 Vakant Vakant 12:59:00
0 Vakant Vakant 13:02:00
H21L
11.60 km, 375 m, 26 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7205000 Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 11:00:00
2095978 Kálal Tomáš 79X8500 Žižkovský tygři 11:03:00
2095954 Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 11:06:00
500267 Palas Jan ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno 11:09:00
2045203 Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:12:00
9101108 Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 11:15:00
7200331 Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:18:00
886300 Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 11:21:00
515132 Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 11:24:00
2049588 Vejstrk Daniel CHA9105 C OK Chrastava 11:27:00
51587 Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 11:30:00
500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 11:33:00
8466 Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 11:36:00
7207862 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:39:00
232645 Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:42:00
52641 Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 11:45:00
2027208 Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:48:00
8138 Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 11:51:00
2053542 Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 11:54:00
7210114 Landovský Jakub PGP9601 R SK Praga 11:57:00
301545 Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 12:00:00
886513 Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 12:03:00
2120665 Pešík Michal 92X7701 Jizerky 12:06:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 12:09:00
1302816 Kolařík Tomáš BOR7809 C OK Jiskra Nový Bor 12:12:00
53759 Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 12:15:00
7201777 Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 12:18:00
7207861 Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 12:21:00
9102562 Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 12:24:00
888643 Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 12:27:00
1700077 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 12:30:00
7092626 Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 12:33:00
7111117 Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 12:36:00
515503 Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 12:39:00
888618 Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 12:42:00
0 Vakant Vakant 12:45:00
0 Vakant Vakant 12:48:00
0 Vakant Vakant 12:51:00
H35
8.70 km, 230 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11:50:00
2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 11:55:00
1413333 Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 12:00:00
7700075 Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 12:05:00
52281 Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 12:10:00
51234 Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 12:15:00
2053543 Tesař Zdeněk SJC7401 C Sportcentrum Jičín 12:20:00
2070857 Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 12:25:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 12:30:00
0 Vakant Vakant 12:35:00
0 Vakant Vakant 12:40:00
H40
7.80 km, 240 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8322 Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 11:00:00
2032180 Puš Roman STH7501 C SK Studenec 11:03:00
2095960 Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 11:06:00
2103248 Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 11:09:00
2069076 Skal Jaroslav TJN7504 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:12:00
51124 Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 11:15:00
896967 Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 11:18:00
2032176 Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:21:00
2059767 Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 11:24:00
2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 11:27:00
232256 Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:30:00
7200322 Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:33:00
7400074 Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 11:36:00
2102773 Kaplan Daniel PDY7700 C Běhej Poděbrady 11:39:00
7007007 Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 11:42:00
8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 11:45:00
232502 Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:48:00
436962 Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:51:00
4189 Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 11:54:00
2120650 Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 11:57:00
7207489 Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 12:00:00
8141 Linka Vladislav SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 12:03:00
9975 Hain Jan SJC7502 C Sportcentrum Jičín 12:06:00
5788 Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 12:09:00
436410 Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 12:12:00
8479 Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 12:15:00
2058477 Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 12:18:00
2020748 Mrkvička Jiří TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:21:00
51542 Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 12:24:00
416828 Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:27:00
8472 Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 12:30:00
8644872 Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:33:00
8068 Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 12:36:00
2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 12:39:00
0 Vakant Vakant 12:42:00
0 Vakant Vakant 12:45:00
0 Vakant Vakant 12:48:00
H45
6.90 km, 200 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9595959 Sobczyński Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň 11:11:00
8412 Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 11:14:00
9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 11:17:00
8439 Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 11:20:00
682114 Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:23:00
442867 Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 11:26:00
7200337 Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:29:00
7300172 Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 11:32:00
8536 Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 11:35:00
2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:38:00
303922 Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 11:41:00
2078471 Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:44:00
682100 Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:47:00
682631 Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 11:50:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 11:53:00
8408 Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 11:56:00
51682 Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 11:59:00
2011900 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 12:02:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 12:05:00
410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 12:08:00
7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:11:00
0 Bukvic Martin TUV7000 C SOK TJ Turnov 12:14:00
682112 Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:17:00
0 Vakant Vakant 12:20:00
0 Vakant Vakant 12:23:00
0 Vakant Vakant 12:26:00
H50
6.50 km, 175 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
887611 Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:57:00
219203 Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 12:01:00
435220 Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 12:05:00
2017687 Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:09:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 12:13:00
0 Vakant Vakant 12:17:00
0 Vakant Vakant 12:21:00
H55
5.60 km, 155 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
50000 Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 11:52:00
52337 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 11:56:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 12:00:00
682108 Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 12:04:00
53558 Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 12:08:00
682080 Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:12:00
2067342 Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 12:16:00
7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:20:00
8436 Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 12:24:00
8861 Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 12:28:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 12:32:00
0 Vakant Vakant 12:36:00
0 Vakant Vakant 12:40:00
H60
5.10 km, 120 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2073662 Hnídek Stanislav 4DX5500 OOB Tanvald 11:20:00
7410753 Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 11:25:00
2103701 Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:30:00
336709 Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 11:35:00
416833 Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:40:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 11:45:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:50:00
2080917 Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 11:55:00
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:05:00
H65
4.90 km, 135 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 11:28:00
500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 11:30:00
7501901 Conrad Helmut NNN7777 Neregistrovaní (NNN) 11:32:00
51816 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 11:34:00
2060202 Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:36:00
7778 Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 11:38:00
8296 Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 11:40:00
8890 Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 11:42:00
51283 Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 11:44:00
7777 Richtr Jiří JEN5001 C OB Jenišovice 11:46:00
0 Vakant Vakant 11:48:00
0 Vakant Vakant 11:50:00
H70
4.40 km, 75 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51743 Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 11:40:00
9005225 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 11:43:00
51213 Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 11:46:00
51621 Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 11:49:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 11:52:00
4131 Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 11:55:00
51815 Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 11:58:00
2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 12:01:00
9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 12:04:00
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 12:07:00
7930 Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 12:10:00
7741 Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 12:13:00
682601 Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 12:16:00
8544 Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 12:19:00
8153 Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava 12:22:00
8426 Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 12:25:00
0 Vakant Vakant 12:28:00
0 Vakant Vakant 12:31:00
HDR
2.00 km, 40 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
2086821 Erben Vojtěch 6JC1100 Swahil Beer Team 11:00:00
0 Chmelová Veronika LTP0552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:00:00
2092397 Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
8291 Harazinová Zuzana VLI0650 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
4402216 Harazinová Tereza VLI0850 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
4411249 Raisrová Soňa VLI1250 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
2099499 Čečrle Tomáš LTP0803 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:00:00
2103275 Berková Leontýna VLI1151 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 11:00:00
49984 Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 11:00:00
8118 Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 11:00:00
4402217 Zemanová Kristýna VLI1055 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
1403064 Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 11:00:00
207860 Kunášková Markéta NNN7780 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
4402225 Kunášková Karolína NNN7779 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
2113359 Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
4402233 Hrdlička Vojta VLI1209 Slavia Liberec orienteering 11:00:00
4411250 Zemanová Karolína VLI1251 Slavia Liberec orienteering 11:00:00
4403301 Šírlová Kamilka CHA7858 OK Chrastava 11:00:00
9962 Havelka Pepča SJC1000 C Sportcentrum Jičín 11:00:00
1403059 Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 11:00:00
1403062 Blažková Karolína TUR0851 C OOB TJ Turnov 11:00:00
4381 Funková Klára BOR0756 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
4362 Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
4439 Zemancová Nelly BOR0953 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
P
3.20 km, 60 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
2086829 Hnízdilová Zdeňka NNN7788 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
51819 Erben Jiří 6JC7700 Swahil Beer Team 11:00:00
2084435 Krupková Martina CHA7552 OK Chrastava 11:00:00
51356 Hartlová Blanka ODV6350 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
2086822 Čech Pavel 6JC6500 Swahil Beer Team 11:00:00
1403055 Blažková Petra TUR0650 C OOB TJ Turnov 11:00:00
53769 Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 11:00:00
2111603 Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 11:00:00
411613 Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 11:00:00
2095963 Kálalová Tereza 79X8600 Žižkovský tygři 11:00:00
2058473 Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 11:00:00
1420232 Vaňourková Jitka 31Z7250 Aktivit Nový Bor 11:00:00
52907 Dolejší Miloš STB6701 C TJ Stadion Nový Bor 11:00:00
2088151 Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
2088185 Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
7789 Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 11:00:00
2086825 Halačová Emílie NNN7782 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
2086824 Lukeš Josef NNN7781 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
4408031 Jakubík Vojta TJNXX01 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
2086826 Halač Viktor NNN7783 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
4100 Habánová Anna NNN7786 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
2086828 Halač Jaroslav NNN7785 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
2086827 Lukeš František NNN7784 Neregistrovaní (NNN) 11:00:00
232627 Posseltová Ivana TJN6450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
8514 Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
2102083 Hanušová Zdena SJC7253 C Sportcentrum Jičín 11:00:00
2115014 Pešková Renata SJC8099 Sportcentrum Jičín 11:00:00
8422 Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
232626 Posselt Hynek TJN6200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
4369 Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
4371 Svoboda Matěj BOR0600 C OK Jiskra Nový Bor 11:00:00
T
5.80 km, 165 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
899176 Harazin Martin VLI7400 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
0 Honzáková Kateřina 3RX9050 Žádný klub 11:00:00
336778 Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 11:00:00
440490 Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 11:00:00
236061 Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 11:00:00
52269 Píchal Miroslav 3RX9000 Žádný klub 11:00:00
2106735 Votava David 4HX7100 DSVJ 11:00:00
7200363 Heczková Bohdana VLI7750 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
2109695 Čaloun Michal 62X6800 Neregistrovaní - VLI 11:00:00
52121 Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda 11:00:00
1420239 Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 11:00:00
410359 Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
2084443 Šírl Kamil CHA7303 OK Chrastava 11:00:00
2023957 Pohořalý Hugo ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2084444 Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 11:00:00
0 Vakant Vakant 11:00:00
2059762 Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 11:00:00
2023953 Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
52916 Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:00:00
2103712 Jakubík Petr TJNXX02 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:00:00
9630 Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 11:00:00
2023803 Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00
2023951 Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 11:00:00