Logo

Startovka závodu: Měřený mapový trénink ostatní Ochoz

Datum:
16.05.2021
Místo konání:
Bělá, část zadní Ochoz
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Ochoz II, 1:10 000, E = 5m, stav duben 2021
Ředitel závodu:
Krunčík Pavel
Hlavní rozhodčí:
Pokorný David - R3
Stavitel tratí:
Locker Daniel - R3
Kategorie:
bílá     červená     černá     modrá     zelená     žlutá    

bílá 2.40 km, 70 m, 6 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:13:00 1036 Marek Bořivoj KOR0701 2419999 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:27:00 1227 Juliš Josef ZAM1010 426332 C OB TJ Sokol Žamberk
09:35:00 1226 Kopecká Cecilie ZAM0951 2096135 C OB TJ Sokol Žamberk
09:57:00 1052 Sedláková Anna LIP1550 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
10:10:00 1010 Hájek Aleš CET1501 2060236 C TJ Loko Česká Třebová
10:14:00 1070 Fencl Petr LPU6901 2102522 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 1028 Šimek Jan CHC1301 2134304 C K.O.B. Choceň
12:20:00 1002 Sokolová Dana 0000002 2113064 000- CZ - Sokolíci
12:25:00 1004 Michalíková Sofie 0020001 410769 002- CZ - Dobruška neregistrovaní
13:49:00 1215 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:51:00 1217 Satur Jakub VRL1204 2260355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:53:00 1218 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:55:00 1216 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:57:00 1193 Volfová Kristýna SRK1751 515063 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:22:00 1180 Sedloň Josef SNA5600 7244 C TJ START Náchod

červená 5.30 km, 165 m, 20 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:11:00 1033 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:23:00 1195 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:33:00 1231 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
09:38:00 1077 Belej Jiří LPU7421 2045236 C OK Lokomotiva Pardubice
09:55:00 1055 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C SOS Mamuti z Lipovky
09:59:00 1071 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 1013 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
10:18:00 1223 Macháček Jiří XHK7601 8109421 MTBO Racing team Hradec Králové
10:28:00 1158 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 1143 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 1076 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 1073 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 1202 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 1206 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:48:00 1207 Šíma Jiří SRK8304 2144171 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 1150 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 1023 Nimshaus Viktor CHC0502 2025344 C K.O.B. Choceň
11:32:00 1120 Běhoun Pavel PHK5701 0 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 1065 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:59:00 1075 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C OK Lokomotiva Pardubice
12:17:00 1205 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:19:00 1017 Ďoubalová Věra DOB8751 8008301 C KOB Dobruška
12:22:00 1188 Doležalová Libuše SNA8851 7211249 C TJ START Náchod
12:31:00 1092 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:33:00 1096 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:41:00 1112 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R OK 99 Hradec Králové
12:43:00 1199 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:45:00 1123 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
12:49:00 1124 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
12:52:00 1018 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C KOB Dobruška
12:54:00 1019 Peterová Alena DOB8953 7247 C KOB Dobruška
12:56:00 1113 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A OK 99 Hradec Králové
12:58:00 1213 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C OB Vamberk
13:06:00 1212 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OB Vamberk
13:08:00 1214 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
13:12:00 1012 Kovářová Anna CET7552 8663199 C TJ Loko Česká Třebová
13:14:00 1057 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
13:16:00 1117 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
13:18:00 1121 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
13:20:00 1125 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
13:32:00 1138 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
13:35:00 1142 Vítková Lucie PHK8055 2144189 C OK 99 Hradec Králové
13:37:00 1145 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
13:39:00 1147 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
13:47:00 1159 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C OK Slavia Hradec Králové
14:04:00 1105 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C SK LOB Nová Paka
14:13:00 1168 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
14:16:00 1176 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
14:21:00 1182 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
14:24:00 1183 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod

černá 6.80 km, 220 m, 25 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:26:00 1225 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
09:30:00 1233 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
09:39:00 1074 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
09:51:00 1020 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
09:53:00 1196 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:56:00 1054 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C SOS Mamuti z Lipovky
09:58:00 1053 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
10:13:00 1088 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 1081 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 1015 Kubec Martin DOB7002 1400420 C KOB Dobruška
10:33:00 1086 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 1137 Korbel Michal PHK7703 8226379 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 1174 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
12:06:00 1184 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
12:11:00 1169 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
12:13:00 1175 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
12:27:00 1006 Důrek Milan 0040001 1417129 004- CZ - První oddíl
12:35:00 1208 Paleček Ondřej STH0105 8656505 R SK Studenec
12:39:00 1110 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
12:47:00 1111 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R OK 99 Hradec Králové
12:50:00 1131 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové
12:55:00 1056 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
12:59:00 1107 Leštínský Tomáš OAV7801 2027232 C Orienteering Adventure
13:21:00 1127 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
13:24:00 1130 Kunart Tomáš PHK7205 9407 C OK 99 Hradec Králové
13:26:00 1132 Novotný Radek PHK7402 8656595 C OK 99 Hradec Králové
13:28:00 1134 Vítek Petr PHK7601 8007174 C OK 99 Hradec Králové
13:30:00 1016 Ďoubal Jan DOB8600 897364 C KOB Dobruška
13:38:00 1146 Balcar Aleš PHK8602 995886 C OK 99 Hradec Králové
13:42:00 1148 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
13:50:00 1221 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:52:00 1222 Vrbatová Petra VRL8552 331151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:03:00 1101 Nováková Světlana NPA0151 8013845 A SK LOB Nová Paka
14:05:00 1102 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
14:07:00 1103 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A SK LOB Nová Paka
14:09:00 1104 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A SK LOB Nová Paka
14:11:00 1167 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C OK Slavia Hradec Králové

modrá 4.80 km, 140 m, 18 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:08:00 1047 Baše Petr KOR7701 2083356 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:10:00 1048 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:12:00 1034 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:16:00 1035 Hladký Matěj KOR0700 8109384 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:19:00 1042 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:21:00 1045 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:24:00 1194 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:29:00 1234 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
09:32:00 1232 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB TJ Sokol Žamberk
09:36:00 1126 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C OK 99 Hradec Králové
09:52:00 1022 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
09:54:00 1198 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:12:00 1021 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
10:28:00 1164 Čečková Martina SHK7753 8660534 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 1072 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 1203 Šeps Jiří SRK7504 2027209 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:52:00 1040 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:54:00 1043 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:56:00 1062 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 1080 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 1032 Nimshausová Hana CHC8151 9822 C K.O.B. Choceň
11:12:00 1024 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B K.O.B. Choceň
11:17:00 1030 Holinger Jiří CHC7707 2141906 C K.O.B. Choceň
11:19:00 1031 Šimek Jiří CHC7901 9554 C K.O.B. Choceň
11:24:00 1200 Vých Luboš SRK7300 2095976 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:31:00 1204 Cejpková Lenka SRK7652 9501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:33:00 1119 Běhounová Jiřina PHK5651 0 C OK 99 Hradec Králové
11:35:00 1173 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
11:39:00 1069 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 1172 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
11:53:00 1084 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C OK Lokomotiva Pardubice
11:58:00 1186 Matějka Luboš SNA7602 2419981 C TJ START Náchod
12:24:00 1201 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:26:00 1007 Myslivcová Pavla 0040002 2051524 004- CZ - První oddíl
12:28:00 1064 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
12:30:00 1089 Benda Miroslav LTU0100 0 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:32:00 1091 Pleskač Jiří LTU6400 9632 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:34:00 1093 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:36:00 1094 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:38:00 1095 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:40:00 1097 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:42:00 1098 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:44:00 1099 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:46:00 1100 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:48:00 1114 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
12:51:00 1219 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:53:00 1220 Vlachová Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:57:00 1122 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
13:07:00 1108 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C OK RECO Sport
13:09:00 1109 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C OK RECO Sport
13:11:00 1009 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
13:19:00 1118 Čermák Libor PHK5600 2181286 C OK 99 Hradec Králové
13:23:00 1129 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
13:27:00 1135 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
13:29:00 1136 Šafář Jan PHK7700 8116828 C OK 99 Hradec Králové
13:31:00 1139 Čapková Petra PHK7850 2053587 C OK 99 Hradec Králové
13:33:00 1140 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C OK 99 Hradec Králové
13:36:00 1144 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C OK 99 Hradec Králové
13:40:00 1050 Rusz Roman KUN7201 425598 C OB Kunvald
13:43:00 1149 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
14:08:00 1156 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
14:10:00 1190 Filipová Tereza SRK0050 8022669 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:12:00 1209 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
14:14:00 1210 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
14:17:00 1211 Adamovský Michal TYN7200 9852 C OOB SK Týniště nad Orlicí
14:19:00 1178 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Mladá Boleslav
14:23:00 1181 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod

zelená 3.70 km, 105 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:09:00 1046 Marek Robert KOR7700 2419912 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:15:00 1038 Bašová Ema KOR0850 2067990 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:18:00 1039 Hladký Radovan KOR0900 8226395 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:22:00 1197 Remešová Alena SRK6150 7249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:37:00 1170 Horáčková Helena SHK9999 0 OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 1079 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 1157 Slavíková Jana SHK7352 420436 C OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 1078 Frosch Petr LPU7514 2127624 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 1087 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 1083 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 1185 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
12:10:00 1153 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C OK Slavia Hradec Králové
12:12:00 1160 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C OK Slavia Hradec Králové
12:14:00 1162 Holmanová Iva SHK7751 682611 C OK Slavia Hradec Králové
12:16:00 1166 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C OK Slavia Hradec Králové
12:23:00 1003 Severová Radka 0010003 2143367 Sokolíci
12:29:00 1090 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:37:00 1191 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:10:00 1008 Mašatová Zora 0050001 207870 005- CZ - U Studánky 1515
13:22:00 1128 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
13:25:00 1133 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
13:34:00 1141 Pozdílková Alena PHK8053 9351 C OK 99 Hradec Králové
13:45:00 1152 Číža Petr SHK5902 2102550 OK Slavia Hradec Králové
13:56:00 1192 Volf Kryštof SRK1300 9795 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:06:00 1106 Hušková Eva NPA5754 7203468 C SK LOB Nová Paka
14:18:00 1177 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
14:25:00 1189 Sedloňová Aneta SNA9450 9642 C TJ START Náchod

žlutá 3.50 km, 135 m, 15 kontrol, Start: 2

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
09:14:00 1037 Vít Petr KOR0805 2181291 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:17:00 1041 Vítová Eva KOR6950 2181287 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:20:00 1044 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
09:25:00 1171 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
09:28:00 1229 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB TJ Sokol Žamberk
09:31:00 1230 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB TJ Sokol Žamberk
09:34:00 1228 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB TJ Sokol Žamberk
10:15:00 1059 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 1224 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 MTBO Racing team Hradec Králové
10:19:00 1060 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:31:00 1165 Lukešová Klára SHK7850 2049540 C OK Slavia Hradec Králové
10:34:00 1067 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:37:00 1082 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 1085 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 1063 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 1154 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 1029 Macháček Milan CHC7701 9545 C K.O.B. Choceň
11:13:00 1025 Nimshausová Helena CHC0854 2128449 C K.O.B. Choceň
11:15:00 1026 Macháčková Kateřina CHC0951 9544 C K.O.B. Choceň
11:18:00 1027 Holingerová Alžběta CHC0953 2141896 C K.O.B. Choceň
11:36:00 1058 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 1068 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
11:51:00 1061 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 1066 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
11:57:00 1187 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C TJ START Náchod
12:15:00 1005 Hanousek Václav 0030001 8482063 003- CZ - Jičín
12:18:00 1163 Čížková Dana SHK7752 8008276 C OK Slavia Hradec Králové
12:21:00 1001 Sokol Zdeněk 0000001 2419953 000- CZ - Sokolíci
12:25:00 1014 Michalíková Sára DOB0850 8660522 C KOB Dobruška
13:13:00 1011 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
13:15:00 1115 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C OK 99 Hradec Králové
13:17:00 1116 Novotný Petr PHK3802 9422 C OK 99 Hradec Králové
13:41:00 1049 Ruszová Ema KUN7151 9017 C OB Kunvald
13:44:00 1151 Holeček Petr SHK5900 2049556 C OK Slavia Hradec Králové
13:46:00 1155 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C OK Slavia Hradec Králové
13:48:00 1161 Jakubská Naděžda SHK7652 2122264 C OK Slavia Hradec Králové
13:54:00 1051 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
14:20:00 1179 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C TJ START Náchod