Logo

Startovka závodu: Měřený mapový trénink ostatní Ochoz

Klubová startovka

Datum:
16.05.2021
Místo konání:
Bělá, část zadní Ochoz
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Ochoz II, 1:10 000, E = 5m, stav duben 2021
Ředitel závodu:
Krunčík Pavel
Hlavní rozhodčí:
Pokorný David - R3
Stavitel tratí:
Locker Daniel - R3
Kluby:
BRU     CET     DOB     HOR     CHC     KOR     KUN     LBE     LIP     LPU     LTU     NPA     OAV     PEN     PGP     PHK     SCP     SHK     SJC     SJI     SMB     SNA     SRK     STH     TYN     VAM     VRL     XHK     ZAM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:11:00 1009 Ptáček Miloš BRU7000 2032371 C modrá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 1010 Hájek Aleš CET1501 2060236 C bílá
10:11:00 1013 Hájková Ludmila CET7554 9722 C červená
13:12:00 1012 Kovářová Anna CET7552 8663199 C červená
13:13:00 1011 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C žlutá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 1015 Kubec Martin DOB7002 1400420 C černá
12:19:00 1017 Ďoubalová Věra DOB8751 8008301 C červená
12:25:00 1014 Michalíková Sára DOB0850 8660522 C žlutá
12:52:00 1018 Zeman Jaroslav DOB8844 301623 C červená
12:54:00 1019 Peterová Alena DOB8953 7247 C červená
13:30:00 1016 Ďoubal Jan DOB8600 897364 C černá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:51:00 1020 Rücker Jan HOR0201 8659404 A černá
09:52:00 1022 Vávra Radek HOR6301 2032106 C modrá
10:12:00 1021 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C modrá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 1032 Nimshausová Hana CHC8151 9822 C modrá
11:11:00 1029 Macháček Milan CHC7701 9545 C žlutá
11:12:00 1024 Mimrová Kateřina CHC0658 206485 B modrá
11:13:00 1025 Nimshausová Helena CHC0854 2128449 C žlutá
11:14:00 1023 Nimshaus Viktor CHC0502 2025344 C červená
11:15:00 1026 Macháčková Kateřina CHC0951 9544 C žlutá
11:16:00 1028 Šimek Jan CHC1301 2134304 C bílá
11:17:00 1030 Holinger Jiří CHC7707 2141906 C modrá
11:18:00 1027 Holingerová Alžběta CHC0953 2141896 C žlutá
11:19:00 1031 Šimek Jiří CHC7901 9554 C modrá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:08:00 1047 Baše Petr KOR7701 2083356 C modrá
09:09:00 1046 Marek Robert KOR7700 2419912 C zelená
09:10:00 1048 Hladká Petra KOR7950 8660542 C modrá
09:11:00 1033 Baše Ondřej KOR0503 2087679 C červená
09:12:00 1034 Krejčí Martin KOR0600 2095970 C modrá
09:13:00 1036 Marek Bořivoj KOR0701 2419999 C bílá
09:14:00 1037 Vít Petr KOR0805 2181291 C žlutá
09:15:00 1038 Bašová Ema KOR0850 2067990 C zelená
09:16:00 1035 Hladký Matěj KOR0700 8109384 B modrá
09:17:00 1041 Vítová Eva KOR6950 2181287 C žlutá
09:18:00 1039 Hladký Radovan KOR0900 8226395 C zelená
09:19:00 1042 Krejčí Milan KOR7400 2095967 C modrá
09:20:00 1044 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C žlutá
09:21:00 1045 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C modrá
10:52:00 1040 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C modrá
10:54:00 1043 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C modrá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:40:00 1050 Rusz Roman KUN7201 425598 C modrá
13:41:00 1049 Ruszová Ema KUN7151 9017 C žlutá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:54:00 1051 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C žlutá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:55:00 1055 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C červená
09:56:00 1054 Kubeček Štěpán LIP7600 7207623 C černá
09:57:00 1052 Sedláková Anna LIP1550 7207339 C bílá
09:58:00 1053 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C černá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:38:00 1077 Belej Jiří LPU7421 2045236 C červená
09:39:00 1074 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C černá
09:59:00 1071 Věříš Jan LPU7103 682602 C červená
10:13:00 1088 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E černá
10:14:00 1070 Fencl Petr LPU6901 2102522 C bílá
10:15:00 1059 Třasák Milan LPU5206 9257 C žlutá
10:16:00 1081 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R černá
10:19:00 1060 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C žlutá
10:33:00 1086 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R černá
10:34:00 1067 Procházka Radek LPU6504 2060272 C žlutá
10:35:00 1076 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C červená
10:36:00 1072 Vališ Jan LPU7104 8667967 C modrá
10:37:00 1082 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C žlutá
10:38:00 1073 Czagan Jan LPU7106 8226345 C červená
10:50:00 1079 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C zelená
10:51:00 1085 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C žlutá
10:55:00 1063 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C žlutá
10:56:00 1062 Vícha Vladimír LPU5801 7207852 C modrá
10:59:00 1080 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C modrá
11:36:00 1058 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C žlutá
11:37:00 1065 Kološ Oldřich LPU6003 9652405 C červená
11:38:00 1068 Kološová Jana LPU6653 9346 C žlutá
11:39:00 1069 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C modrá
11:51:00 1061 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C žlutá
11:52:00 1078 Frosch Petr LPU7514 2127624 C zelená
11:53:00 1084 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C modrá
11:54:00 1087 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C zelená
11:55:00 1066 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C žlutá
11:56:00 1083 Kadaně Miroslav LPU7817 8014567 C zelená
11:59:00 1075 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C červená
12:28:00 1064 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C modrá
12:55:00 1056 Peterová Jana LPU0057 8656599 E černá
13:14:00 1057 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B červená
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 1090 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C zelená
12:30:00 1089 Benda Miroslav LTU0100 0 C modrá
12:31:00 1092 Bendák Petr LTU6500 8662683 C červená
12:32:00 1091 Pleskač Jiří LTU6400 9632 C modrá
12:33:00 1096 Lazák Jan LTU6900 8662675 C červená
12:34:00 1093 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C modrá
12:36:00 1094 Skalka Michal LTU6700 2103290 C modrá
12:38:00 1095 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 C modrá
12:40:00 1097 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C modrá
12:42:00 1098 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C modrá
12:44:00 1099 Termerová Jana LTU7850 2103288 C modrá
12:46:00 1100 Vaňátko Jakub LTU8100 2001938 C modrá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:03:00 1101 Nováková Světlana NPA0151 8013845 A černá
14:04:00 1105 Kalibán Jaroslav NPA5101 2059741 C červená
14:05:00 1102 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A černá
14:06:00 1106 Hušková Eva NPA5754 7203468 C zelená
14:07:00 1103 Novák Stanislav NPA0404 8109325 A černá
14:09:00 1104 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 A černá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:59:00 1107 Leštínský Tomáš OAV7801 2027232 C černá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:07:00 1108 Vydra Pavel PEN6200 2113100 C modrá
13:09:00 1109 Kábrtová Iva PEN6350 2113055 C modrá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:39:00 1110 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C černá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:36:00 1126 Kopecká Marcela PHK6852 9494 C modrá
10:32:00 1143 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C červená
10:39:00 1137 Korbel Michal PHK7703 8226379 C černá
11:32:00 1120 Běhoun Pavel PHK5701 0 C červená
11:33:00 1119 Běhounová Jiřina PHK5651 0 C modrá
12:41:00 1112 Kosová Tereza PHK0151 8660596 R červená
12:45:00 1123 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C červená
12:47:00 1111 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 R černá
12:48:00 1114 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A modrá
12:49:00 1124 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C červená
12:50:00 1131 Metelková Taťána PHK7250 434591 C černá
12:56:00 1113 Vandasová Adéla PHK0255 8656623 A červená
12:57:00 1122 Růžička Ivan PHK6702 336760 C modrá
13:15:00 1115 Mikulecký Jan PHK3801 8084000 C žlutá
13:16:00 1117 Souček Pavel PHK5503 7202881 C červená
13:17:00 1116 Novotný Petr PHK3802 9422 C žlutá
13:18:00 1121 Novotná Ivana PHK6354 219239 C červená
13:19:00 1118 Čermák Libor PHK5600 2181286 C modrá
13:20:00 1125 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C červená
13:21:00 1127 Mašata Roman PHK7107 515050 C černá
13:22:00 1128 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C zelená
13:23:00 1129 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C modrá
13:24:00 1130 Kunart Tomáš PHK7205 9407 C černá
13:25:00 1133 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C zelená
13:26:00 1132 Novotný Radek PHK7402 8656595 C černá
13:27:00 1135 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C modrá
13:28:00 1134 Vítek Petr PHK7601 8007174 C černá
13:29:00 1136 Šafář Jan PHK7700 8116828 C modrá
13:31:00 1139 Čapková Petra PHK7850 2053587 C modrá
13:32:00 1138 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C červená
13:33:00 1140 Kunartová Lenka PHK7852 9408 C modrá
13:34:00 1141 Pozdílková Alena PHK8053 9351 C zelená
13:35:00 1142 Vítková Lucie PHK8055 2144189 C červená
13:36:00 1144 Matušincová Lucie PHK8152 52185 C modrá
13:37:00 1145 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C červená
13:38:00 1146 Balcar Aleš PHK8602 995886 C černá
13:39:00 1147 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C červená
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:42:00 1148 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C černá
13:43:00 1149 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C modrá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:37:00 1170 Horáčková Helena SHK9999 0 zelená
10:28:00 1158 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C červená
10:28:00 1164 Čečková Martina SHK7753 8660534 C modrá
10:31:00 1165 Lukešová Klára SHK7850 2049540 C žlutá
10:53:00 1157 Slavíková Jana SHK7352 420436 C zelená
11:04:00 1154 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C žlutá
11:04:00 1150 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R červená
12:10:00 1153 Lapáček Jiří SHK6600 2120620 C zelená
12:11:00 1169 Remeš Petr SHK9403 8655415 C černá
12:12:00 1160 Lapáčková Soňa SHK7651 2120644 C zelená
12:14:00 1162 Holmanová Iva SHK7751 682611 C zelená
12:16:00 1166 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C zelená
12:18:00 1163 Čížková Dana SHK7752 8008276 C žlutá
13:44:00 1151 Holeček Petr SHK5900 2049556 C žlutá
13:45:00 1152 Číža Petr SHK5902 2102550 zelená
13:46:00 1155 Holečková Zdeňka SHK6950 410360 C žlutá
13:47:00 1159 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C červená
13:48:00 1161 Jakubská Naděžda SHK7652 2122264 C žlutá
14:08:00 1156 Netuka Jan SHK7001 9126 C modrá
14:11:00 1167 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C černá
14:13:00 1168 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C červená
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:25:00 1171 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C žlutá
11:34:00 1174 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C černá
11:35:00 1173 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C modrá
11:50:00 1172 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C modrá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 1175 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C černá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:16:00 1176 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C červená
14:18:00 1177 Svobodová Hana SMB5951 7705 C zelená
14:19:00 1178 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C modrá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:57:00 1187 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C žlutá
11:58:00 1186 Matějka Luboš SNA7602 2419981 C modrá
12:06:00 1185 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C zelená
12:06:00 1184 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C černá
12:22:00 1188 Doležalová Libuše SNA8851 7211249 C červená
14:20:00 1179 Sokolář Zdeněk SNA4501 9610 C žlutá
14:21:00 1182 Imlauf Martin SNA6301 9629 C červená
14:22:00 1180 Sedloň Josef SNA5600 7244 C bílá
14:23:00 1181 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C modrá
14:24:00 1183 Hynek Petr SNA6302 1459067 C červená
14:25:00 1189 Sedloňová Aneta SNA9450 9642 C zelená
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:22:00 1197 Remešová Alena SRK6150 7249 C zelená
09:23:00 1195 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C červená
09:24:00 1194 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C modrá
09:53:00 1196 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C černá
09:54:00 1198 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C modrá
10:42:00 1202 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C červená
10:44:00 1203 Šeps Jiří SRK7504 2027209 C modrá
10:46:00 1206 Stavrinou Marios SRK7901 2027228 C červená
10:48:00 1207 Šíma Jiří SRK8304 2144171 C červená
11:24:00 1200 Vých Luboš SRK7300 2095976 C modrá
11:31:00 1204 Cejpková Lenka SRK7652 9501 C modrá
12:17:00 1205 Morávek Martin SRK7701 7207351 C červená
12:24:00 1201 Filipová Ivana SRK7373 2096120 C modrá
12:37:00 1191 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C zelená
12:43:00 1199 Kos Michal SRK6802 2073747 C červená
13:56:00 1192 Volf Kryštof SRK1300 9795 C zelená
13:57:00 1193 Volfová Kristýna SRK1751 515063 C bílá
14:10:00 1190 Filipová Tereza SRK0050 8022669 C modrá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:35:00 1208 Paleček Ondřej STH0105 8656505 R černá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:12:00 1209 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C modrá
14:14:00 1210 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C modrá
14:17:00 1211 Adamovský Michal TYN7200 9852 C modrá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:58:00 1213 Vandasová Markéta VAM7250 2053570 C červená
13:06:00 1212 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C červená
13:08:00 1214 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C červená
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:51:00 1219 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C modrá
12:53:00 1220 Vlachová Hana VRL6251 8962 C modrá
13:49:00 1215 Vrbatová Barbora VRL1054 2080950 C bílá
13:50:00 1221 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C černá
13:51:00 1217 Satur Jakub VRL1204 2260355 C bílá
13:52:00 1222 Vrbatová Petra VRL8552 331151 C černá
13:53:00 1218 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C bílá
13:55:00 1216 Vrbata Alan VRL1203 2085611 C bílá
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 1224 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 žlutá
10:18:00 1223 Macháček Jiří XHK7601 8109421 červená
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
09:26:00 1225 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B černá
09:27:00 1227 Juliš Josef ZAM1010 426332 C bílá
09:28:00 1229 Šponar Josef ZAM4701 9038 C žlutá
09:29:00 1234 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C modrá
09:30:00 1233 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C černá
09:31:00 1230 Martincová Helena ZAM5051 9033 C žlutá
09:32:00 1232 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C modrá
09:33:00 1231 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C červená
09:34:00 1228 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C žlutá
09:35:00 1226 Kopecká Cecilie ZAM0951 2096135 C bílá

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
12:20 1002 Sokolová Dana 0000002 2113064 000- CZ - Sokolíci bílá
12:21 1001 Sokol Zdeněk 0000001 2419953 000- CZ - Sokolíci žlutá
12:25 1004 Michalíková Sofie 0020001 410769 002- CZ - Dobruška neregistrovaní bílá
12:15 1005 Hanousek Václav 0030001 8482063 003- CZ - Jičín žlutá
12:26 1007 Myslivcová Pavla 0040002 2051524 004- CZ - První oddíl modrá
12:27 1006 Důrek Milan 0040001 1417129 004- CZ - První oddíl černá
13:10 1008 Mašatová Zora 0050001 207870 005- CZ - U Studánky 1515 zelená
12:23 1003 Severová Radka 0010003 2143367 Sokolíci zelená