Logo

Startovka závodu: PLŽ - Trutnov

Klubová startovka

Datum:
21.06.2022
Místo konání:
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Para
Ředitel závodu:
Komárková Lucie - R3
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Panchártková Tereza
Kluby:
HOR     JIL     LTU     NPA     PEN     SJC     STH     VRL     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:32:00 99 Saifrt Tomáš HOR7600 2218977 C P
16:34:00 85 Kolátor Štěpán HOR0801 2049536 C H14
16:35:00 102 Jindra Vladimír HOR7500 2218974 C P
16:38:00 5 Rathouská Štěpánka HOR1250 2218983 C D10
16:40:00 88 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B H14
16:40:00 141 Čihák Jan HOR0601 8670737 A T
16:41:00 53 Zollmann David HOR1200 2218972 C H10
16:42:00 7 Saifrtová Bára HOR1251 2218980 C D10
16:43:00 72 Saifrt Matěj HOR1000 2218978 C H12
16:44:00 90 Bernard Mikuláš HOR0902 2059759 C H14
16:44:00 111 Saifrtová Jana HOR7551 2218979 C P
16:46:00 113 Čihák Petr HOR6900 2113495 C P
16:48:00 92 Jindra Antonín HOR0903 2224206 C H14
16:51:00 76 Čihák Matěj HOR1100 2111759 C H12
16:59:00 62 Bernard Jonatán HOR1202 2218982 C H10
17:02:00 17 Rathouská Anežka HOR1450 2218984 C D10
17:03:00 64 Zollmann Filip HOR1600 2218973 C H10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:30:00 1 Vondroušová Laura JIL1251 2139475 C D10
16:31:00 48 Kopecký Šimon JIL1302 426379 C H10
16:31:00 98 Kohout Pavel JIL7502 7202888 C P
16:31:00 132 Janovská Vendula JIL0453 8013900 A T
16:32:00 19 Valdmanová Anna JIL1052 2127633 C D12
16:32:00 84 Valenta Jakub JIL0902 2139477 C H14
16:33:00 33 Jirsová Tereza JIL0952 2116443 C D14
16:33:00 100 Zlesák Zdeněk JIL4701 8420976 C P
16:33:00 134 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A T
16:34:00 3 Preisslerová Terezie JIL1250 425538 C D10
16:35:00 50 Hauschwitz Radim JIL1503 426352 C H10
16:35:00 136 Kopecká Anna JIL0552 2124766 B T
16:36:00 86 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 B H14
16:37:00 35 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 B D14
16:37:00 138 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A T
16:39:00 52 Horák Vojtěch JIL1501 426351 C H10
16:39:00 140 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 B T
16:41:00 142 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B T
16:42:00 89 Kuklík Tobiáš JIL0904 2221477 C H14
16:43:00 54 Valdman Hynek JIL1303 426353 C H10
16:43:00 144 Holohlavská Ema JIL0652 2096121 C T
16:44:00 25 Spilková Magdalena JIL1151 2122268 C D12
16:46:00 9 Zahrádková Anna JIL1352 2139484 C D10
16:47:00 40 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 B D14
16:47:00 56 Kubíček Jonáš JIL1301 2139481 C H10
16:47:00 74 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C H12
16:50:00 11 Vondroušová Agáta JIL1551 425574 C D10
16:51:00 58 Jiřišta Vladimir JIL1502 2139478 C H10
16:52:00 94 Spilka Petr JIL0803 2144174 B H14
16:53:00 120 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C P
17:01:00 47 Kolmanová Anna JIL0953 426360 C D14
17:01:00 63 Votoček Martin JIL1504 2133886 C H10
17:04:00 18 Kopecká Inés JIL1552 2144156 C D10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:31:00 66 Retka Jakub LTU1000 2057577 C H12
16:36:00 21 Fajglová Kristýna LTU1052 0 D12
16:38:00 87 Kobík Kryštof LTU0901 2103286 C H14
16:39:00 70 Brož Jiří LTU1101 2108872 C H12
16:45:00 73 Hainiš Pavel LTU1102 2057587 C H12
16:50:00 28 Vaňátková Thea LTU1150 8054112 C D12
16:58:00 15 Retková Adina LTU1350 2001944 C D10
17:05:00 65 Lasík Patrik LTU1300 0 H10
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:42:00 143 Pavelec Matěj NPA0501 8680363 B T
16:44:00 145 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 C T
16:47:00 148 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B T
16:49:00 150 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B T
16:56:00 96 Pavelec Michal NPA0801 8006771 B H14
17:01:00 128 Hušková Eva NPA5754 7203468 C P
17:03:00 82 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 C H12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:37:00 104 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C P
16:42:00 109 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C P
16:57:00 124 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C P
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:46:00 147 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A T
16:48:00 27 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 C D12
16:48:00 149 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A T
16:49:00 75 Řehák Jan SJC1103 9916 C H12
16:49:00 116 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C P
16:50:00 151 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R T
16:51:00 42 Mužná Josefína SJC0854 8116786 C D14
16:52:00 12 Cyrany Anežka SJC1253 4336 C D10
16:52:00 29 Krykorková Zuzana SJC1153 2102075 C D12
16:53:00 59 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 C H10
16:53:00 77 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C H12
16:54:00 95 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C H14
16:55:00 44 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A D14
16:56:00 14 Cyrany Magdalena SJC1453 2115014 C D10
16:56:00 31 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B D12
16:57:00 79 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 B H12
16:58:00 97 Karásek Šimon SJC0804 8499900 C H14
16:58:00 125 Hanousek Václav SJC8008 8482063 C P
16:59:00 46 Havrdová Selina SJC0950 8071009 B D14
17:00:00 16 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C D10
17:00:00 127 Tesař Zdeněk SJC7401 8053543 C P
17:01:00 81 Vejvoda Martin SJC1102 2134326 C H12
17:02:00 129 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C P
17:04:00 131 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C P
17:05:00 83 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C H12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:32:00 2 Hakenová Kateřina STH1451 2124786 C D10
16:34:00 135 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B T
16:35:00 68 Jiřík Marek STH1108 2144172 C H12
16:36:00 4 Romančuk Julianna STH1252 2001978 C D10
16:36:00 137 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A T
16:38:00 22 Nováková Věra STH1055 2008988 C D12
16:38:00 105 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C P
16:40:00 6 Hakenová Petra STH1251 2008984 C D10
16:40:00 107 Meduna Ondřej STH0707 9934 C P
16:41:00 37 Lánská Dagmar STH0952 2008983 C D14
16:42:00 24 Buďárková Laura STH1051 2124779 B D12
16:45:00 39 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A D14
16:45:00 55 Haken Václav STH1601 2001961 H10
16:45:00 112 Haken Adam STH8102 8445287 C P
16:48:00 115 Junková Kateřina STH7351 7204984 C P
16:55:00 60 Novák František STH1303 2001975 C H10
16:57:00 45 Lánská Adéla STH0954 2144167 C D14
17:03:00 130 Lánský Jan STH0709 2144183 C P
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:31:00 32 Nováková Dita VRL0957 2001972 C D14
16:33:00 49 Štučka Štěpán VRL1303 8974 C H10
16:33:00 67 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 B H12
16:34:00 20 Vrbatová Barbora VRL1054 8410793 B D12
16:35:00 34 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B D14
16:36:00 103 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C P
16:37:00 51 Paukert Adam VRL 2126241 H10
16:37:00 69 Matějec Jonáš VRL1004 2224138 C H12
16:38:00 139 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C T
16:39:00 36 Hamáčková Amálie VRL0854 2214541 C D14
16:39:00 106 Vrbatová Petra VRL8552 8410781 C P
16:40:00 23 Nová Klára VRL1053 8013842 C D12
16:41:00 71 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C H12
16:41:00 108 Randáková Helena VRL7452 515185 C P
16:43:00 38 Zaplatílkvá Andrea VRL 2126282 D14
16:44:00 8 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C D10
16:45:00 146 Martínková Viola VRL0754 2126309 C T
16:46:00 26 Buďárková Natálie VRL1052 2127523 C D12
16:46:00 91 John Martin VRL0902 2139476 C H14
16:47:00 114 Štregl Tomáš VRL5001 9001 C P
16:48:00 10 Štemberová Elen VRL1252 2067342 C D10
16:49:00 41 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D14
16:49:00 57 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C H10
16:50:00 93 Erben Hynek VRL0801 2126247 C H14
16:50:00 117 Buchar Marcel VRL7408 9005 C P
16:53:00 43 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C D14
16:54:00 13 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C D10
16:54:00 30 Wohanková Michaela VRL1151 2075629 C D12
16:55:00 78 Červinka Vojta VRL 2124762 H12
16:56:00 123 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C P
16:57:00 61 Vrbata Alan VRL1203 8137516 C H10
16:59:00 80 Wohanka Antonín VRL1201 8026573 C H12
16:59:00 126 Hančová Alice VRL7052 206480 C P

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
16:51 118 Lochmanová Diana 0010001 0 UHK P
16:43 110 Šolc Jakub 0020001 8047167 Čeřovka Jičín P
16:54 121 Dousková Jiřina 0020002 2221500 Čeřovka Jičín P
16:34 101 Kroulíková Žaneta 0030001 0 KTVS P
16:55 122 Jirčíková Tereza 0040001 0 UHK-KTVS P
16:32 133 Erlebachová Aneta 0050002 8003632 SA Špindl T
16:52 119 Makaloušová Hana 0050001 8005424 SA Špindl P