Start time | Start time from 00 | Name | Reg. number | SI | Lic. | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
15:02:00 | 02 | Pekařík Tomáš, Werbik Zack | 0010004 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
15:03:00 | 03 | Teixeira Max, Stavař Jan | 0050001 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:04:00 | 04 | Tomeček Karel | 0170009 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:05:00 | 05 | Onufrienko Viktorie, Shtepa Liubov | 0010005 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
15:06:00 | 06 | Kouřilová Bětka, Šímová Tereza | 0160009 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:07:00 | 07 | Kovařík Viktor, Hanuštiaková Marie | 0070003 | 0 | Základní škola Kvítková | |
15:08:00 | 08 | Šilhavý Oliver, Bilik Šimon | 0160003 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:09:00 | 09 | Kurinec David, Ivanová Veronika | 0030003 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:10:00 | 10 | Hertel Lukáš, Rosík Sebestián | 0160005 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:11:00 | 11 | Málek Jiří, Rehák Adrián | 0050004 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:12:00 | 12 | Balajka Adam, Batík Tomáš | 0160010 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:13:00 | 13 | Drongová Sofie, Zámečníková Ema | 0010006 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
15:14:00 | 14 | Huňa Adam, Matůšů Jakub | 0120004 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:15:00 | 15 | Taiblová Adéla, Poláchová Sára | 0160011 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:16:00 | 16 | Karásková Eliška, Ptáčková Aneta | 0030008 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:17:00 | 17 | Janáček Jan, Vařecha Jakub | 0160016 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:18:00 | 18 | Winklerová Adéla, Lišková Ella | 0030002 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:19:00 | 19 | Válek David, Janulík Tomáš | 0160018 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:20:00 | 20 | Motyka Pavel, Borýsek Matouš | 0120013 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:21:00 | 21 | Vočadl Marek, Kokeš Dominik | 0160019 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:22:00 | 22 | Dostálková Elissa, Šichnárková Anežka | 0030001 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:23:00 | 23 | Pospíšilová Vivi, Majičková Kája, Škubalová Nela | 0160020 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:24:00 | 24 | Brucháček Matěj | 0030015 | 7209286 | Základní škola Slovenská | |
15:25:00 | 25 | Dubský František, Czókoly Nikolas | 0160007 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:26:00 | 26 | Chalupová Adéla, Nedbálková Alžběta | 0120006 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:27:00 | 27 | Juřík Štěpán, Tesárek Tomáš | 0110003 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
15:28:00 | 28 | Kolářová Julie, Račáková Vanda | 0160002 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:29:00 | 29 | Valouchová Veronika, Nová Kateřina | 0180005 | 0 | Církevní základní škola Zlín | |
15:30:00 | 30 | Zelenková Lilien | 0010011 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
15:31:00 | 31 | Kotek Vincent, Janiš Vojta | 0120018 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:32:00 | 32 | Pištínek Lukáš | 0070001 | 0 | Základní škola Kvítková | |
15:33:00 | 33 | Mokrejš Jan, Gazda Vít, Dedík Jan | 0160008 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:34:00 | 34 | Vávra David, Juráň Kryštof | 0080007 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
15:35:00 | 35 | Lattenbergová Alena, Vykoukalová Daniela, Fuksová Natálie | 0120010 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:36:00 | 36 | Janečka Jaroslav, Staněk Šimon | 0080003 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
15:37:00 | 37 | Vidlička Marek, Dosoudil Dominik | 0170003 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:38:00 | 38 | Janečka Oldřich, Janečka Matyáš | 0080001 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
15:39:00 | 39 | Gracová Eliška, Staňková Viktorie | 0070014 | 0 | Základní škola Kvítková | |
15:40:00 | 40 | Svobodová Kristýna, Slováková Linda, Střížková Lilly | 0050007 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:41:00 | 41 | Buňka Filip, Pravda Vojtěch | 0070002 | 0 | Základní škola Kvítková | |
15:42:00 | 42 | Kubalčíková Celestina, Burešová Natálie | 0010008 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
15:43:00 | 43 | Skopová Amálie, Luhová Denisa | 0170010 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:44:00 | 44 | Pavlásková Anna, Pešková Nikol | 0120011 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:45:00 | 45 | Klimeš Michal | 0170013 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:46:00 | 46 | Ingrová Veronika, Pištínek Lukáš | 0070004 | 0 | Základní škola Kvítková | |
15:47:00 | 47 | Kývalová Pavlína, Karola Kristian | 0030013 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:48:00 | 48 | Ředinová Ema, Urbanová Anna | 0080004 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
15:49:00 | 49 | Efimov Semion, Vaculík Tomáš | 0110005 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
15:50:00 | 50 | Přikrylová Andrea, Tomšů Elena | 0030014 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:51:00 | 51 | Zydroň Vojta, Vorel Tomáš, Polák Luká | 0160014 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:52:00 | 52 | Dudr Šimon, Chadima Šimon | 0180001 | 0 | Církevní základní škola Zlín | |
15:53:00 | 53 | Vintrová Matylda, Váchová Zuzana | 0110002 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
15:54:00 | 54 | Motal Jan, Urban Richard | 0050005 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:55:00 | 55 | Křižka Ondřej, Válková Hana | 0170007 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:56:00 | 56 | Klinkovská Natálie, Friedlanderová Nicole | 0120012 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:57:00 | 57 | Velčovský Vojtěch, Fajgar Lukáš | 0080002 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
15:58:00 | 58 | Šivicová Adéla, Blinova Marharyta | 0030006 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:59:00 | 59 | Běhalová Laura, Krejčiříková Veronika | 0170004 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:00:00 | 60 | Urbancová Natálie, Krejší Sofie | 0120007 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:01:00 | 61 | Vlčková Vanesa, Horáková Sofie | 0170011 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:02:00 | 62 | Huťová Helena, Doležel Richard | 0110001 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
16:03:00 | 63 | Hansová Aneta, Minářová Natálie | 0030010 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:04:00 | 64 | Výsmek Jan, Krčmář Tomáš | 0180004 | 0 | Církevní základní škola Zlín | |
16:05:00 | 65 | Černotová Elena, Tomášková Tereza | 0050006 | 0 | Základní škola Komenského II | |
16:06:00 | 66 | Janota Vít, Holubář Oldřich | 0030007 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:07:00 | 67 | Zhan Sophy, Zhan Jackson | 0070005 | 0 | Základní škola Kvítková | |
16:08:00 | 68 | Stodůlková Magda, Stodůlka Aleš | 0080008 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
16:09:00 | 69 | Svoboda Jan, Skřivánek Dominik | 0120003 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:10:00 | 70 | Škamralová Aneta, Svobodová Jolana | 0170015 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:11:00 | 71 | Mikulášková Natálie, Madziová Terezie Anna | 0120015 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:12:00 | 72 | Zydroň Viktor, Vranka Ondra | 0160015 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:13:00 | 73 | Kudláčková Anna, Sáblíková Sabina | 0120016 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:14:00 | 74 | Slavíková Nikola, Myslík Maxmilián | 0170012 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:15:00 | 75 | Morys Václav, Fojtů Mikuláš | 0160004 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:16:00 | 76 | Kaláč Lukáš | 0170008 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:17:00 | 77 | Koutná Vendula | 0110007 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
16:18:00 | 78 | Kratochvílová Natálie, Balková Nela | 0120020 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:19:00 | 79 | Žíla Lukáš, Rakvica Jakub | 0170006 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:20:00 | 80 | Šimáková Michaela, Kučerová Marie | 0180003 | 0 | Církevní základní škola Zlín | |
16:21:00 | 81 | Mock Juliet, Topič Keira | 0120009 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:22:00 | 82 | Příličíková Adéla, Dudová Tereza | 0160017 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:23:00 | 83 | Zapletalová Veronika, Smitecová Beáta | 0030011 | 2212057 | Základní škola Slovenská | |
16:24:00 | 84 | Kutalová Tereza, Lišková Lucie | 0120008 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:25:00 | 85 | Mechlová Sára, Krajčová Tereza | 0170001 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:26:00 | 86 | Poslušná Lenka | 0080009 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
16:27:00 | 87 | Zuzaňák Tomáš, Ingr David | 0110006 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
16:28:00 | 88 | Zlámalová Laura, Měkynová Jolana | 0170014 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:29:00 | 89 | Šimíček Jáchym, Měřínský Viktor | 0030009 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:30:00 | 90 | Jiklíková Bianka, Sečkářová Zuzana | 0120014 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:31:00 | 91 | Trčka Matyáš, Vreba Vojtěch | 0050002 | 0 | Základní škola Komenského II | |
16:32:00 | 92 | Krejčík Vít, Schmidt Jan | 0010007 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
16:33:00 | 93 | Bartošková Natálie, Malúšková Dominika, Učňová Valerie | 0120001 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:34:00 | 94 | Vrba Matěj | 0170005 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:35:00 | 95 | Mrkva Mikuláš, Zámečník Tobiáš | 0030004 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:36:00 | 96 | Vašková Natáli, Světlíková Ella, Tesařová Marketa | 0160012 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:37:00 | 97 | Erlebachová Evelína, Tylová Anna | 0110004 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
16:38:00 | 98 | Popelka Pavel | 0180002 | 0 | Církevní základní škola Zlín | |
16:39:00 | 99 | Vilímková Andrea, Svobodová Ema | 0160013 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:40:00 | 100 | Nováková Nikola, Kubáníková Nikita, Maksymiuk Anhelina | 0030012 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:41:00 | 101 | Růžička Bořek | 0070015 | 8597 | Základní škola Kvítková | |
16:42:00 | 102 | Šoupalová Aneta, Pospíšilová Klára | 0120002 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:43:00 | 103 | Štachová Nikol, Vrbová Blanka | 0050003 | 0 | Základní škola Komenského II | |
16:44:00 | 104 | Minarčíková Sofie, Šimčíková Linda | 0120019 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:45:00 | 105 | Fabriková Vanesa, Čalová Viktorie | 0080005 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
16:46:00 | 106 | Lenker Gabriel, Janík Tomáš | 0120017 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:47:00 | 107 | Elsaidová Maya, Albrechtová Barbora | 0160006 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:48:00 | 108 | Tomšů Pavlína, Vašířová Viktorie | 0120005 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:49:00 | 109 | Drozdová Antonie, Vláčilíková Natálie | 0080006 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
16:50:00 | 110 | Morýsová Zuzana, Boháčová Michaela | 0160001 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:51:00 | 111 | Pšenčík Jan, Mačák Dominik | 0030005 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:52:00 | 112 | Válek Jakub | 0170002 | 0 | Základní škola Křiby |
Start time | Start time from 00 | Name | Reg. number | SI | Lic. | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
15:02:00 | 02 | Tomáš Petr | 0160021 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:03:00 | 03 | Januš Matyáš | 0030021 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:04:00 | 04 | Rybchuk Zakhar | 0110008 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
15:05:00 | 05 | Zámečník Lukáš | 0050010 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:06:00 | 06 | Maliňák Šimon | 0030016 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:07:00 | 07 | Norek Ondřej | 0110009 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
15:08:00 | 08 | Hynčica Michal | 0160023 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:09:00 | 09 | Novák Oliver | 0030019 | 2156625 | Základní škola Slovenská | |
15:10:00 | 10 | Červenák Lukáš | 0170024 | 2156620 | Základní škola Křiby | |
15:11:00 | 11 | Urík Matyáš | 0110010 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
15:12:00 | 12 | Hefka Sebastián | 0160022 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:13:00 | 13 | Vintr Otakar | 0110011 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
15:14:00 | 14 | Pavelec Martin | 0070006 | 0 | Základní škola Kvítková | |
15:15:00 | 15 | Horák Filip | 0160024 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:16:00 | 16 | Karásek Lukáš | 0030017 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:17:00 | 17 | Morys Ondra | 0160025 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:18:00 | 18 | Svoboda Jan | 0170020 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:19:00 | 19 | Vykoukal Dominik | 0120024 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:20:00 | 20 | Zapletal Martin | 0030022 | 2771350 | Základní škola Slovenská | |
15:21:00 | 21 | Krajča David | 0170023 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:22:00 | 22 | Janák Jakub | 0050008 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:23:00 | 23 | Sýkora Teo | 0170021 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:24:00 | 24 | Búbela Antonín | 0080010 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
15:25:00 | 25 | Minařík Petr | 0160026 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:26:00 | 26 | Sedlář Jonáš Oliver | 0070013 | 0 | Základní škola Kvítková | |
15:27:00 | 27 | Štípek Marián | 0050009 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:28:00 | 28 | Roček Jan | 0030018 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:29:00 | 29 | Krejčiřík Pavel | 0170022 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:30:00 | 30 | Brucháček Jan | 0030020 | 8680364 | Základní škola Slovenská | |
15:31:00 | 31 | Novotný Samuel | 0050011 | 0 | Základní škola Komenského II |
Start time | Start time from 00 | Name | Reg. number | SI | Lic. | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
15:31:00 | 31 | Krejčí Mikuláš | 0190004 | 0 | Gymnázium a Jazyková škola Zlín | |
15:32:00 | 32 | Šamánek Matyas | 0050014 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:33:00 | 33 | Kučera Jáchym | 0180006 | 0 | Církevní základní škola Zlín | |
15:34:00 | 34 | Šidla Dalibor | 0070007 | 8250121 | Základní škola Kvítková | |
15:35:00 | 35 | Holub Mikuláš | 0210001 | 0 | Gymnázium Lesní čtvrť Zlín | |
15:36:00 | 36 | Spružina Jan | 0050012 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:37:00 | 37 | Smutný Jan | 0010009 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
15:38:00 | 38 | Válek Adam | 0170027 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:39:00 | 39 | Kamarád David | 0080012 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
15:40:00 | 40 | Dovica Marek | 0170026 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:41:00 | 41 | Hrubý David | 0080011 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
15:42:00 | 42 | Janča Filip | 0190005 | 0 | Gymnázium a Jazyková škola Zlín | |
15:43:00 | 43 | Novotný Jiří | 0050013 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:44:00 | 44 | Skácel Jáchym | 0010010 | 0 | Základní škola Emila Zátopka |
Start time | Start time from 00 | Name | Reg. number | SI | Lic. | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
16:09:00 | 69 | Kadlečíková Nikol | 0160032 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:10:00 | 70 | Lukovicsová Lucie | 0070008 | 0 | Základní škola Kvítková | |
16:11:00 | 71 | Chodúrová Elena | 0200001 | 7209282 | Základní škola Jinotaj Zlín | |
16:12:00 | 72 | Janulíková Nela | 0160031 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:13:00 | 73 | Navrátilová Linda | 0080015 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
16:14:00 | 74 | Mechlová Klára | 0170019 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:15:00 | 75 | Tesárková Karolína | 0110012 | 0 | Základní škola třída Svobody, Malenovice | |
16:16:00 | 76 | Krejčiříková Nikol | 0120027 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:17:00 | 77 | Idertsogt Michidmaa | 0030026 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:18:00 | 78 | Štychová Heda | 0080016 | 2211977 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
16:19:00 | 79 | Štětkářová Adéla | 0030024 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:20:00 | 80 | Sáblíková Denisa | 0120023 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:21:00 | 81 | Hrbáčková Nikol | 0160029 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:22:00 | 82 | Michalíková Diana | 0120021 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:23:00 | 83 | Vlčková Alžběta | 0220001 | 7210090 | ZŠ Vizovice | |
16:24:00 | 84 | Taiblová Diana | 0160028 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:25:00 | 85 | Hamdi Sofie | 0050016 | 0 | Základní škola Komenského II | |
16:26:00 | 86 | Polepilová Anabel | 0120022 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:27:00 | 87 | Vallová Dorota | 0030029 | 2211980 | Základní škola Slovenská | |
16:28:00 | 88 | Koutná Klaudie | 0160030 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:29:00 | 89 | Navrátilová Ema | 0120025 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:30:00 | 90 | Nášelová Julie | 0030023 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:31:00 | 91 | Chrastinová Tea | 0050015 | 0 | Základní škola Komenského II | |
16:32:00 | 92 | Tománková Ludmila | 0030028 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:33:00 | 93 | Marečková Natálie | 0160034 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:34:00 | 94 | Točeva Šárka | 0070009 | 0 | Základní škola Kvítková | |
16:35:00 | 95 | Emlerová Anna | 0030025 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:36:00 | 96 | Pastorová Lea | 0070010 | 0 | Základní škola Kvítková | |
16:37:00 | 97 | Čecháková Valerie | 0030027 | 0 | Základní škola Slovenská | |
16:38:00 | 98 | Návojová Eliška | 0120028 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:39:00 | 99 | Nevařilová Alice | 0170016 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:40:00 | 100 | Mynářová Nikola | 0010013 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
16:41:00 | 101 | Ženatíková Nella | 0080013 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
16:42:00 | 102 | Vavrušová Gabriela | 0170018 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:43:00 | 103 | Pálková Bětka | 0160035 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:44:00 | 104 | Nováková Natálie | 0170017 | 0 | Základní škola Křiby | |
16:45:00 | 105 | Janečková Adéla | 0160033 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:46:00 | 106 | Kubjátová Miroslava | 0070011 | 0 | Základní škola Kvítková | |
16:47:00 | 107 | Rafajová Johana | 0080014 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
16:48:00 | 108 | Slezáková Viktorie | 0160027 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:49:00 | 109 | Dlabajová Nicol | 0120026 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:50:00 | 110 | Petrů Nora | 0010012 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
16:51:00 | 111 | Maslyak Sofia | 0030034 | 0 | Základní škola Slovenská |
Start time | Start time from 00 | Name | Reg. number | SI | Lic. | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
15:01:00 | 01 | Kubeša Jan | 0010003 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
15:02:00 | 02 | Vrubelová Markéta | 0120038 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:03:00 | 03 | Zicha Ondřej | 0030033 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:04:00 | 04 | Svoboda Vít | 0050023 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:05:00 | 05 | Orlová Jolana | 0120033 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:06:00 | 06 | Růžička Hubert | 0010001 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
15:07:00 | 07 | Mička Gabriel Felix | 0170025 | 8508295 | Základní škola Křiby | |
15:08:00 | 08 | Skácelíková Lilien | 0120035 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:09:00 | 09 | Emler Filip | 0030031 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:10:00 | 10 | Lošák Miroslav | 0050024 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:11:00 | 11 | Lettangová Alena | 0120032 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:12:00 | 12 | Svobodová Justýna | 0190007 | 0 | Gymnázium a Jazyková škola Zlín | |
15:13:00 | 13 | Mašláň Prokop | 0010002 | 0 | Základní škola Emila Zátopka | |
15:14:00 | 14 | Hezucký Tomáš | 0120037 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:15:00 | 15 | Kundratová Eva | 0050026 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:16:00 | 16 | Kusák Alexander | 0160040 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:17:00 | 17 | Vrubelová Kateřina | 0120039 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:18:00 | 18 | Vabroušková Věra | 0190006 | 0 | Gymnázium a Jazyková škola Zlín | |
15:20:00 | 20 | Vrzalová Vendula | 0120040 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:21:00 | 21 | Trojan Samuel | 0050025 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:22:00 | 22 | Lovecký Václav | 0030030 | 0 | Základní škola Slovenská | |
15:23:00 | 23 | Kurtanský Viktor | 0120031 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:24:00 | 24 | Beniček Lukáš | 0190008 | 0 | Gymnázium a Jazyková škola Zlín | |
15:25:00 | 25 | Vega Corina Carmen | 0120036 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:26:00 | 26 | Vlčková Markéta | VIC0951 | 8482070 | A | OB Vizovice |
15:27:00 | 27 | Dočkal Petr | 0120034 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
15:28:00 | 28 | Zicha Lukáš | 0030032 | 0 | Základní škola Slovenská |
Start time | Start time from 00 | Name | Reg. number | SI | Lic. | Club |
---|---|---|---|---|---|---|
15:47:00 | 47 | Makovičková Nikol | 0080018 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
15:48:00 | 48 | Neprašová Tereza | 0160038 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:49:00 | 49 | Mozgvová Michaela | 0080017 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
15:50:00 | 50 | Šenkeříková Simona | 0070012 | 0 | Základní škola Kvítková | |
15:51:00 | 51 | Veselá Klára | 0050020 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:52:00 | 52 | Jaroňková Barbora | 0160037 | 0 | Základní škola Okružní | |
15:53:00 | 53 | Rožnovská Adéla | 0050022 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:54:00 | 54 | Zubíčková Ema | 0170028 | 0 | Základní škola Křiby | |
15:55:00 | 55 | Chalupová Viktorie | 0050019 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:56:00 | 56 | Debefová Lucie | 0080019 | 0 | Základní škola Komenského, Malenovice | |
15:57:00 | 57 | Pavlík Anežka Annie | 0190002 | 0 | Gymnázium a Jazyková škola Zlín | |
15:58:00 | 58 | Bednaříková Zuzana | 0050021 | 0 | Základní škola Komenského II | |
15:59:00 | 59 | Slezáková Dorota | 0160039 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:00:00 | 60 | Nedbálková Magdaléna | 0120030 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:01:00 | 61 | Janečková Vanesa | 0050017 | 0 | Základní škola Komenského II | |
16:02:00 | 62 | Ropová Anna | 0160036 | 0 | Základní škola Okružní | |
16:03:00 | 63 | Majerová Dorothy Ellen | 0120029 | 0 | Základní škola M. Alše, Podhoří | |
16:04:00 | 64 | Ondilla Adriana | 0190003 | 0 | Gymnázium a Jazyková škola Zlín | |
16:05:00 | 65 | Babíková Beata | 0050018 | 0 | Základní škola Komenského II | |
16:06:00 | 66 | Mandincová Antonie | 0190001 | 0 | Gymnázium a Jazyková škola Zlín |