Výsledky závodu: Bohemia - E2
Kategorie: D21B

Datum:
25.07.2013
Místo konání:
Chřibská
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Bukovina
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav
Stavitel tratí:
Karvánek Matouš
JURY:
Janata Martin, Farář Václav, Hrdličková Ludmila
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění ruky – zahraniční závodník byl transportován z prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
D21B
3.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Josefa LTP8653 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:22
1. Janošíková Lenka UOL7651 UOL SK UP Olomouc 48:22
3. Tauchmanová Ivana NPA7852 NPA SK LOB Nová Paka 51:06 + 2:44
4. Svobodová Barbora TJN8952 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 53:46 + 5:24
5. Juřeníková Hana MOV8052 MOV SKOB Ostrava 54:27 + 6:05
6. Urbánková Kateřina ONO9250 ONO SKOB Ostrov 58:17 + 9:55
7. Bozděchová Lenka PGP8254 PGP SK Praga 60:08 + 11:46
8. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín 60:54 + 12:32
9. Kovářová Julie LTP8854 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:31 + 14:09
10. Podlipná Veronika NPA8152 NPA SK LOB Nová Paka 63:23 + 15:01
11. Dernegard Karin 701 ALEMS OK 63:57 + 15:35
12. Uhrová Zuzana VSP8050 VSP USK Praha 64:02 + 15:40
13. Urbanová Johana PZR9251 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 65:34 + 17:12
14. Fejková Marcela SJC7751 SJC Sportcentrum Jičín 66:52 + 18:30
15. Madara Kirmuska 456 AUSEKLIS TUKUMS 67:51 + 19:29
16. Žitná Jana SMB9251 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 68:28 + 20:06
17. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 69:06 + 20:44
18. Neradová Eva LIT8951 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 69:11 + 20:49
19. Klíchová Jana SSU8151 SSU SK Severka Šumperk 70:26 + 22:04
20. Lassu Viktoria 355 IHW ALEX BERLIN 86:03 + 37:41
21. Švancárová Helena KSU7252 KSU Klub vytrvalostních sportů 87:20 + 38:58
22. Jiménez carrión Virginia 241 CO CATALUNYA 148:32 + 100:10
Lemanski Sara 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB DISK