Výsledky závodu: Žebříček B-Morava, oblastní žebříček
Klubové výsledky : SSU (17)

Datum:
16.05.2015
Místo konání:
Visalaje
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Mapa:
Visalaje 2015
Ředitel závodu:
Hrubý Miroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Vlach Oldřich - R2
D10N
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 56:41 + 24:22
D14B
3.80 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
16. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 52:14 + 20:15
D16B
4.20 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 46:45 + 6:46
D45B
3.90 km, 220 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 43:44 + 7:58
9. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 44:14 + 8:28
D45C
3.50 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 99:43 + 58:13
H14C
3.80 km, 215 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Seidenglanz Jáchym SSU0202 C SK Severka Šumperk 50:45 + 16:40
H16B
5.70 km, 465 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
14. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 71:19 + 18:35
H18B
7.30 km, 500 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Vosáhlo Jan SSU9701 B SK Severka Šumperk 113:25 + 41:24
H21B
10.20 km, 640 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
20. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 106:02 + 29:06
H35B
8.00 km, 535 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 97:17 + 28:34
22. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 110:00 + 41:17
24. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 112:46 + 44:03
H35C
6.30 km, 370 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 85:11 + 19:33
H45C
5.80 km, 320 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 75:54 + 13:27
H70B
2.70 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 33:58 + 0:16
T
4.80 km, 335 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
2. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 64:07 + 11:17